Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5277) #45378816


#45378816
törölt tag

Szevasztok, az ünnepek miatt kicsit késve... :U

Roland861010: Látom közben megoldódott, de ez a játék (sok másik ps4-es játékhoz hasonlóan) előbb letölt egy részleges darabot a játékból, nevezzük így :) aztán kiírja a ps4, hogy letöltve, de ez még nem jelenti ezt, hogy 100%ig lejött és települt is az adott game-t.
Érdemes ilyenkor belépni az infó menübe ahol látható, hogy még mennyi Gb van hátra ahhoz, hogy full-os tartalmad legyen a gépeden!
(most csak segítségképpen írtam le a jövőre nézve) ;)

Ha érdekel esetleg egy csak PH-s tagokból álló magyar csoport mortal ügyileg, akkor írj bátran pm-et és jóváhagyom majd. (részletek fent)

Carasc0: Boldog karácsonyt és hatalmas gratula! :C :D
Én is bátorkodtam paklit bontani, nekem egy fránya gyémánt Mileena-t sikerült nyitnom. ;]

Elmör: Az MKX 25évvel később játszódik a kilencedik rész után. Az MK9 is nagyon jó sztorit tálalt a játékosok elé és a tizedik csak a hab volt a tortára. Számomra mind kettő remek volt, bár tény az X-et háromszor végig játszottam már, míg az előző részt, csak kétszer... se. :DDD

Lugi01: Szia, ebben más topik társ talán tud segíteni, én annó pc-n x360-al játszottam és nagyon jó, kényelmes, kezelhető volt számomra. Nem rábeszélni szeretnélek, de szerintem érdemes beruházni legalább egy ilyen kontroller-re, ma már elég olcsó áron hozzá jutni.

Boldog karit utólag is mindenkinek és majd boldog új évet! :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.