Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 19:38:18

LOGOUT.hu

29-es körzet: internet, TV, telefon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) asdf_ válasza pala2 (#4700) üzenetére


asdf_
veterán

ADSL solora (naked adsl) azert nem tudott volna atmenni, mert meg husegben volt telefonalapu adsl-re, amig az le nem jar, nem tud csomagot modositani (marpedig a naked adsl-re valtas az az). Amennyiben telefonon mondta le a telefont, es nem szoltak neki, hogy helloka, rajta log az adsl-ed es husegben vagy vele, ha ezt lemondod, ennyibe meg ennyibe fog kerulni, akkor amugy termeszetesen jar a faszkorbacs.
Ellenben ha megjott a 120 ropis csekk, hogy ellehetetlenult az adsl szolgaltatas, ellenben meg vigan jottek a bitek -mert emberunk ezt nem mondta, hogy megszunt volna a netszolgaltatas, igaz, amugy azt sem, hogy magat a telefont lemondta), az is megerne egy es ezt igy hogy kerdest :)

(#4702) winhate válasza BBéci (#4694) üzenetére


winhate
őstag

nem

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#4703) BBéci válasza winhate (#4702) üzenetére


BBéci
titán

Pech. :((

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#4704) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nagykátán új szolgáltató
A kátacomp szolgáltatja

http://varazsoldal.hu/

Megrendeléstől pár napon belül be is kötötték, hasonló mint a Dunaweb volt, csak sokkal modernebb megoldással
Azonos le és feltöltési sebesség, 3/3, 7/7, 15/15mbit
Szerintem a sebességek hamarosan nőni fognak, ha jól sejtem, csak most kezdték el bekötni az embereknek, és gondolom egy ideig szeretnék tesztelni, hogy hogyan bírja
Fél évig tesztelték a rendszert, és egyetlen hiba sem volt elmondásuk szerint, 13 körüli ping (upc-nél 40-60 körül)

Személy szerint mi a 7/7-es csomagot kértük, egy évre, a kép kicsit csalóka, stabilan 1 megabyte van meg le és fel másodpercenként, nagyon örülök hogy végre tudok felfelé is tölteni :)

Reméljük minden marad ilyen szép és jó, vagy akár még jobb :) :R

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4705) choco01 válasza enginev3.0 (#4704) üzenetére


choco01
addikt

Na erre kíváncsi leszek..nem is hallottam. :Y

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#4706) enginev3.0 válasza choco01 (#4705) üzenetére


enginev3.0
félisten

Van pár helyen szórólapjuk, de nem reklámozzak túlságosan, mert nem akarják hogy hónapokat kelljen várni a bekotesre, így is sokan rendelnek, viszont mondta hogy valószínűleg felvesznek még két embert és akkor tudnak kötni még több helyen, akkor már jobban szórják majd

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4707) choco01 válasza enginev3.0 (#4706) üzenetére


choco01
addikt

És ez milyen technológia?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#4708) enginev3.0 válasza choco01 (#4707) üzenetére


enginev3.0
félisten

Wireless

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4709) koháry


koháry
tag

Most hívtam a Upc ügyfélszolgálatot, mert vettem egy új tv-t és a set-top boxot szeretném mediacard-ra cserélni (így hátha kevesebbet szakadozik majd a kép). Az ügyintéző mondja, hogy rendben,de ebben a esetben nem használható a felvétel, meg a médiatár, mondtam neki, hogy semmi baj, mert azt idáig se volt elérhető a számunkra. Erre. " ja bocsánat, most látom csak, hogy a 29-es körzetből hív, elnézést." :DDD :O

Tolle Koharyanum vota in coelo Iohannes.

(#4710) kabelmania27 válasza koháry (#4709) üzenetére


kabelmania27
félisten

Hányfelé van elosztva a koax?

(#4711) koháry válasza kabelmania27 (#4710) üzenetére


koháry
tag

2 tévéhez van bekötve, miért? :)

Tolle Koharyanum vota in coelo Iohannes.

(#4712) kabelmania27 válasza koháry (#4711) üzenetére


kabelmania27
félisten

Azért kérdeztem, mert írtad hogy néha szakadozik a kép, gondolom kettes splitterrel van elosztva a koax. Lég vagy földkábeles a bekötés? Box jelszintjét nézd meg menü 1789 page down többször, utána page down/up gombokkal tudsz lapozni, kilépés page up/fel/back/menü/upc gomb.

(#4713) koháry válasza kabelmania27 (#4712) üzenetére


koháry
tag

Köszi majd meglesem a jelszintet, kettes splitter van,de sajna még nem F csatlakozók vannak a kábeleimen, ezt is orvosoltatni szeretném a csere alkalmával, gondolom a upc-s csókának nem jelent nagy kihívást három dugasz felrakása (szerelőt küldenek csütörtök reggel, azért választottam ezt, mert így nem kellett több mint egy hetet várni a váltásra).

Tolle Koharyanum vota in coelo Iohannes.

(#4714) kabelmania27 válasza koháry (#4713) üzenetére


kabelmania27
félisten

Ki fogják cserélni a csatlakozókat, nem jelent gondot a technikusnak a csatlakozócsere, jófajta kompressziós csatlakozókat használnak. Ok, majd írd meg az értékeket ha megnézted.

[ Szerkesztve ]

(#4715) dr.bubo


dr.bubo
őstag

Október 25-től a Digi és AXN csatornák útjai elválnak. :( Bye-Bye AXN

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#4716) BBéci válasza dr.bubo (#4715) üzenetére


BBéci
titán

Már nem is bánom olyan nagyon, hogy nálunk nem elérhető a Digi. Ezek nem normálisak!!!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#4717) poli27 válasza dr.bubo (#4715) üzenetére


poli27
veterán

Fapados szolgáltatótól ez megszokott dolog, lassan csak a Digivel kezdődő csatornák maradnak :DDD Én kb 20 forintot nem fizetnék nekik ezért a csatornakínálatért.....

(#4718) logarithm


logarithm
őstag

Sziasztok,
Küldjetek nekem egy Gyáli Digi értékesítő/ügyintéző elérhetőséget köszönöm :)

(#4719) Dictator^ válasza dr.bubo (#4715) üzenetére


Dictator^
veterán

Yea, bye bye axn, and welcome Comedy Central :D

A Comedy Central 2013. október 25-től a DIGI televíziós csomagban lesz elérhető mind
kábeles, mind műholdas kínálatunkban.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#4720) BBéci válasza Dictator^ (#4719) üzenetére


BBéci
titán

Soha nem nézem. :(

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#4721) Dictator^ válasza BBéci (#4720) üzenetére


Dictator^
veterán

Én is csak lefekvéskor néztem amíg upc volt :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#4722) TCr válasza BBéci (#4720) üzenetére


TCr
veterán

Talán egy fokkal értelmesebb, mint az AXN.
Persze ez szubjektív.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#4723) kiskaktusz válasza BBéci (#4716) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Ha van digi, akkor muszáj a tv előfizetést is lecserélni? :U Elő lehet ám netre is fizetni only.

Mi pl a tv-t hagynánk upcnek, de a net meg a teló menne át a digihez, de egyelőre b***nak felénk jönni.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4724) BBéci válasza TCr (#4722) üzenetére


BBéci
titán

Valóban ízlés dolga. AXN-ről sorozatokat: pl. Bostoni halottkémek, CSI, Crossing Lines nézünk, ez utóbbi most az egyik kedvencem.

(#4723) kiskaktusz
A Digi TV egyik óriási előnye, hogy nem kell hozzá sem set top box, sem előfizetői kártya és a HD adásokért nem kérnek felárat.
A másik gond a csomagokban rejlik, hiszen úgy olcsóbb mindenhol, minden. Külön UPC kábeltévé drága, annyit nem ér és ez vonatkozik a Digi internetjére is.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#4725) winhate válasza Dictator^ (#4719) üzenetére


winhate
őstag

ajaj mindjart elsirom magam

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#4726) Insolent válasza Dictator^ (#4721) üzenetére


Insolent
aktív tag

Nekem még most is van UPC... ;]

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#4727) Dictator^ válasza Insolent (#4726) üzenetére


Dictator^
veterán

Na jó, az összes comedys adást amugy angolul nézem gépen, de lefekésnél tv-zek, kb 20-30percet..
Eddig Film+-oztam, meg national, meg history, most jöhet a comedy.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#4728) choco01


choco01
addikt

Szerintetek? :Y

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#4729) bigdady válasza choco01 (#4728) üzenetére


bigdady
nagyúr

Reméljük megindulnak M5 túloldalán is :) több 10 ezren várjuk

(#4730) winhate


winhate
őstag

Tegnap felhivtam a "matav" ugyfelszol.t beszeltem a userrel ugy nez ki van nalunk lehetoseg valtani valami jobbra :D

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#4731) koháry válasza winhate (#4730) üzenetére


koháry
tag

Ez remek, akkor már csak a körzet központjában, Monoron nem lesz Digi, de hát nekünk nem is kell az a normális sebességű net, lehet már rosszul is éreznénk magunkat tőle, megszédítené a 100 Kb feltöltéshez szokott szervezetünket. Meg amúgy is sok a felesleges pénzük, mi szeretünk havi 20 ruppót fizetni a 20 éves színvonalú szolgáltatásért. :DDD :(((

[ Szerkesztve ]

Tolle Koharyanum vota in coelo Iohannes.

(#4732) BBéci válasza winhate (#4730) üzenetére


BBéci
titán

Kit hívtál fel és kivel beszéltél???

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#4733) kabelmania27 válasza winhate (#4730) üzenetére


kabelmania27
félisten

Csak iptv-t lehet rendelni (dvb-c és analógot nem T-s topicba páran írták hogy dvb-c tudtak rendelni), mellette jönnek az analóg adások.
koháry: Reménykedni kell, arra tippelek ha lesz fiberpower 29-ben Monoron lesz először kísérleti jelleggel.

[ Szerkesztve ]

(#4734) winhate válasza BBéci (#4732) üzenetére


winhate
őstag

ugyfelszolgalat majd ha aktualis lesz kb 1 honap jelentkezek nala.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#4735) winhate válasza kabelmania27 (#4733) üzenetére


winhate
őstag

iptv igen ettol felek en is arra nagyon nincs szuksegem
Valami kabelnetes 3x arnyekolt coax os cuccrol beszelt sajat hw el.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#4736) kabelmania27 válasza winhate (#4735) üzenetére


kabelmania27
félisten

Igen, 3x árnyékolású kábelt használnak kábeltévénél, ha rendelsz iptvt úgynevezett home gatewayt röviden hgw-t kapsz, utp kábelen kell összekötni az iptv boxot és a hgw-t, létezik olyan adapter amivel az áramhálózaton keresztül lehet összekötni, ha egy fázison van a hgw és a box, analóg adást több tévén is nézhetsz(a modem elé tesznek egy teletronik mmwo osztót data kimenet hgw/modem tévé ág tévé), ha nem rendelsz iptv-t (azt is meglehet csinálni, hogy tévét a UPC-től kérsz topicba előfordult már hogy valaki csak a netet és a telefont vitte át a T-hez tévét UPC-nél hagyta) sima kábelmodemet kapsz. Ha speciális kérdés merül fel T-vel kapcsolatban (csomagok, berendezések, kedvezmények stb) érdemes T-s topicban feltenni.

[ Szerkesztve ]

(#4737) BBéci válasza kabelmania27 (#4736) üzenetére


BBéci
titán

Ha nem IPTV-t adna a T, már 3 éve átálltam volna hozzájuk. Az meg nem jó anyagilag, ha a háromféle szolgáltatást két cég adja, mert amelyiknél csak egy marad, azt drágán, listaáron adja. Nekem egy éve 10500 Ft a három együtt, ebből 2100 a telefon.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#4738) choco01 válasza bigdady (#4729) üzenetére


choco01
addikt

Még se DIGI....
HFC.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#4739) Taktoj


Taktoj
aktív tag

egy oraja informaltak. A fészen talalhato egy olyan kep amin a digit huzzak nagykata valamelyik utcajaban. valaki esetleg talalkozott vele esetleg ennel van bovebb infoja?

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#4740) asdf_ válasza choco01 (#4738) üzenetére


asdf_
veterán

Az se rossz, most emelnek savszelt, 10 megabit 5 ropi lesz, 20 megabit 6 ezer, ezer ft a telefon. A kabeltevejuk viszont mocskosdraga (valami 50 csatorna az alapcsomag 4-5 ezer ft-ert, igaz, az alap csatornak jonnek set top box nelkul is digitalisan, meg persze analogon is melle).

(#4741) choco01 válasza Taktoj (#4739) üzenetére


choco01
addikt

Ők húzzák.

Hát 6990ft.-ért lenne a 40/3mb..én most annyiért 8/1 asszem.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#4742) modflow


modflow
veterán

Van egy netcsomagom 20/4 -es két év hűségidővel, amiből már elment 1 év.
Most nézem, hogy a szolgáltatónál már nincs is 20/4, hanem 25/5 van helyette kicsit olcsóbban.

Ilyenkor nem kellene az én csomagomat legalább átrakniuk 25/5-re még ha az áram maradna is a régi?
Szabályozza ezt valami?

[ Szerkesztve ]

(#4743) asdf_ válasza modflow (#4742) üzenetére


asdf_
veterán

Már miért kéne? Azt kapod, amire aláírtál és annyiért? Igen. Akkor meg? :U Jófejségből átrakhatják, ha épp olyanjuk van, de ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#4744) choco01 válasza choco01 (#4738) üzenetére


choco01
addikt

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#4745) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Most mi a tök van ? Állandóan óránként elmegy a net. Pilis upc

(#4746) kabelmania27 válasza v!ct0y (#4745) üzenetére


kabelmania27
félisten

Modemet indítsd újra, ha van a router akkor nézd meg direktbe is szakad-e, ha nem javul meg jelentsd be. Fekete vagy fehér modem van nálad?

[ Szerkesztve ]

(#4747) v!ct0y válasza kabelmania27 (#4746) üzenetére


v!ct0y
veterán

kékse színű zhone van. Megvolt a restart is de tovább is csinálta. Mindegy ma kiderül.

(#4748) kabelmania27 válasza v!ct0y (#4747) üzenetére


kabelmania27
félisten

Ha nem javul meg jelentsd be.
BBéci: Telekom iptv-t részesíti előnyben a digitális tv-vel szemben.

[ Szerkesztve ]

(#4749) BBéci válasza kabelmania27 (#4748) üzenetére


BBéci
titán

Tudom, éppen azért szóba sem állok velük. A kábeles UPC képminőségével elégedett vagyok, annál rosszabbat nem viselnék el. Köztudottan az IPTV a legsilányabb.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#4750) v!ct0y válasza kabelmania27 (#4748) üzenetére


v!ct0y
veterán

Tegnap nem volt szakadás. Akkor náluk lehetett valami,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.