Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 19:38:18

LOGOUT.hu

29-es körzet: internet, TV, telefon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) cOxeR


cOxeR
Ármester

Először is örülök, hogy ráleltem erre a topikra!

Boldog Új Évet Kívánnék mindenkinek!

No meg természetesen egy kérdésem is lenne... :)

Gyömrőn, kábeles Digi elérés van?
Szerencsétlen ügyfélszolgos nem tudott segíteni... pedig a társasház első épületében biztosan digi van... és kábeles... már csak a sávszélből adódóan... nem tányéros.
Nekem meg a tányérost ajánlgatta...
Valaki tudja esetleg, hogy a helyi értékesítő ki, és milyen formában lehet rendelni, váltani?
Tréhómtól szeretnék szabadulni...

Köszönöm előre is!
cOxeR

(#4102) poli27 válasza cOxeR (#4101) üzenetére


poli27
veterán

Hol lax Gyömrőn?Társaházban? Ha ott akkor nem elérhető még sztem a szolgáltatás,ha keretes részen akkor elérhető de ott is csak ahol van elmű oszlop..... tehát nem földes a hálózat

(#4103) kabelmania27


kabelmania27
félisten

Mindenkinek Sikerekben Gazdag Új Évet Kívánok!

[ Szerkesztve ]

(#4104) bigdady válasza Laci.M (#4099) üzenetére


bigdady
nagyúr

:C :O

(#4105) cOxeR válasza poli27 (#4102) üzenetére


cOxeR
Ármester

Gyömrő "belvárosi" rész, Simon Mihály tér közelében.
De a telken belül egyik házban már van - elviekben - ... csak a szolgáltató nem tud róla... :U
Valahol van valami bibi... :)

(#4106) koháry válasza cOxeR (#4105) üzenetére


koháry
tag

Mindenkinek digiben gazdag és upc-ben szegényebb új évet kívánok. :DD :D :DDD

Tolle Koharyanum vota in coelo Iohannes.

(#4107) bigdady válasza koháry (#4106) üzenetére


bigdady
nagyúr

:R

(#4108) kabelmania27 válasza koháry (#4106) üzenetére


kabelmania27
félisten

Korábbi hsz-t kiegészítem, pozitív hsz-ban és alacsonyabb havidíjakban Gazdag Új Évet Mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#4109) bigdady


bigdady
nagyúr

(#4110) Dictator^ válasza cOxeR (#4105) üzenetére


Dictator^
veterán

Ha ilyesmit látsz a ház előtti oszlopon:
[link] [link]

Akkor bizony van Digi , főleg ha egy kábel még befele is megy az egyik belső házra a teleken, amiről írtál.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#4111) cOxeR válasza Dictator^ (#4110) üzenetére


cOxeR
Ármester

Köszönöm, mindjárt meg is kukkantom! :)

(#4112) banhammer válasza cOxeR (#4111) üzenetére


banhammer
veterán

Vigyél kis látcsövet magaddal.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4113) cOxeR válasza banhammer (#4112) üzenetére


cOxeR
Ármester

Eddig csak 10-szer mentem valamerre és mindig elfelejtettem megnézni... :U

[ Szerkesztve ]

(#4114) cOxeR válasza cOxeR (#4113) üzenetére


cOxeR
Ármester

Na viszont most! A szomszéd oszlopon van pont ugyanilyen doboz... az előttünk lévőn nincs.
Viszont biztosan Digi van bekötve... mert közben összefutottam a lakóval. ;)

(#4115) orkester válasza cOxeR (#4114) üzenetére


orkester
senior tag

Nálunk is csak minden 2. oszlopon van doboz.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#4116) cOxeR válasza orkester (#4115) üzenetére


cOxeR
Ármester

Kinél lehet a szolgáltatásról érdeklődni?
Mivel területi képviselőt javasoltak... akit nem tudják ki... :U

(#4117) Dictator^ válasza cOxeR (#4116) üzenetére


Dictator^
veterán

Bukktantak már nevek fel a fórumon érdemes utánanézni és őket felhívni.
Viszont lehet, hogyha elöttetek nincs, akkor nem fogják kötni, ilyenkor talán le lehet beszélni a bekötös csókákkal.. de ez csak tipp.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#4118) pala2 válasza Dictator^ (#4117) üzenetére


pala2
csendes tag

Nem (feltétlenül) tesznek minden oszlopra kötődobozt, mert olcsóbb 1-2 oszlopközt kábellel áthidalni. De az biztos, hogy 100%-os ingatlan lefedettségre méretezik a hálózatot, ha már építenek.

pala

(#4119) cOxeR válasza Dictator^ (#4117) üzenetére


cOxeR
Ármester

A telken belül már be van húzva egy lakásba... szomszédos oszlopról... onnantól csak bekötik hozzánk is... sőt... kint van egy központi doboz lakásonként szelektálva... abba kell csak átkötni az oszlopról a kábelt... onnan meg megy be a házakba a kábel.

Köszönöm, megkeresem a nevet, és telefonálok.

(#4120) poli27 válasza cOxeR (#4119) üzenetére


poli27
veterán

sőt... kint van egy központi doboz lakásonként szelektálva... abba kell csak átkötni az oszlopról a kábelt... onnan meg megy be a házakba a kábel. <-----------Te az optikát hogy akarod összekötni a koaxxal? :D :U

Amúgy 3-4 oszlopközt húznak.... emiatt ne aggódj!

[ Szerkesztve ]

(#4121) orkester válasza cOxeR (#4116) üzenetére


orkester
senior tag

Én továbbra is csak őt ismerem. Vecsésen, Gyálon biztos dolgozik.

Amúgy előttünk pont nincs doboz, ráadásul a túloldalon van az oszlop is, így hozzánk 60m kábel kellett és éppen csak elég lett mert a tetőtérben van a modem, ráadásul magasan. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#4122) asdf_


asdf_
veterán

Reggel neztem Sulysapon, ugyanott tartanak, mint vagy 2 honapja, madzag fent, doboz egy szal se.

(#4123) cOxeR válasza poli27 (#4120) üzenetére


cOxeR
Ármester

Én azt honnan a retekből tudjam, hogy a digis box kimenete mi? :U

Nem aggódok, már leadtam az érdeklődésemet egy kedves fórumozó segítségével, remélem holnap fel is hívnak a részletek egyeztetése miatt...

(#4121) orkester
Köszönöm! Közben elcsíptem már az elérhetőségi "szálat". :K
Meglátjuk, jó lenne ha a héten már a szerződésen túl lehetnék...

[ Szerkesztve ]

(#4124) gaben75 válasza cOxeR (#4123) üzenetére


gaben75
tag

És beköszönt a digitális kánaán :C

Sajnos nálunk még mindig semmi :(

[ Szerkesztve ]

Intel i5-3570 @3,4 GHz,8 GB DDR3 MEMORY,SHUTTLE XPC, SAMSUNG 840 120 GB SSD, SAMSUNG HD103SJ SATA, HKC 24"

(#4125) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Tudtok arról valamit, hogy mikor lesz Digi Monoron? Nehogy a UPC-nél 1-2 év hűséget vállaljak. :))

(#4126) kabelmania27 válasza pinnacle (#4125) üzenetére


kabelmania27
félisten

Nem kell hűséget hosszabbítani, nem fog változni a havidíj.

(#4127) BBéci válasza kabelmania27 (#4126) üzenetére


BBéci
titán

Kivéve, ha telefonon felhívnak és felajánlanak valami vonzó konstrukciót a jelenleginél alacsonyabb árakkal.
Nálam pontosan ez történt.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#4128) kabelmania27 válasza BBéci (#4127) üzenetére


kabelmania27
félisten

Igen, ez sajnos elfelejtettem megemlíteni.
Egy éves hűségnyilatkozattal módosítottál?

[ Szerkesztve ]

(#4129) BBéci válasza kabelmania27 (#4128) üzenetére


BBéci
titán

Igen.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#4130) pinnacle válasza kabelmania27 (#4126) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Már lejárt a hűségnyilatkozatom csak azért lenne jó tudni, hogy lesz-e 1 éven belül Digi, mert akkor nem vállalnék hűséget, ha digitális csomagra váltok.

(#4131) asdf_ válasza pinnacle (#4130) üzenetére


asdf_
veterán

Tekintve, hogy atomlassan zajlik a halozatepites, no meg a rendkivul atgondolt madzagadot, nem biztos, hogy olyan nagyot rizikozol a huseggel. En tv-re batran alairnek egy evet (azt akkor sem vinnem at, ha mar lenne digi), netre, telefonra viszont inkabb nem, azon nagyobb az arkulonbseg, meg amit fogni lehet rajta, a sebessegrol mar nem is beszelve.

(#4132) BBéci válasza asdf_ (#4131) üzenetére


BBéci
titán

De a három együtt igazán olcsó, összesen 6000 Ft/hónap. UPC-nél csak a TV annyi.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#4133) pinnacle válasza asdf_ (#4131) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Most a UPC-nél is 6000 Ft a 3 együtt, igaz 2 év hűséggel. Illetve még +1000 Ft a Mediacard. Röhej, hogy még mindig digitálisnak adja el a UPC az analóg adást. Egyébként ahol van már Digi ott sem olcsóbb a UPC? Nem tudom, hogy ki marad náluk. Nekem van Digi, UPC is, talán jobb a UPC képminősége, de lehet, hogy azért, mert kisebb TV-n nézem, de biztos nem éri meg a felárat.

[ Szerkesztve ]

(#4134) BBéci válasza pinnacle (#4133) üzenetére


BBéci
titán

1. Ez nem vonatkozik a 29-es körzetre.
2. A net csak 25/1,5, nem 80/25, ami brutális különbség és nincs havi 300 GB korlátozás.
3. Csak 46 csatorna, mivel a plusz 28 csak 3 hónapig érvényes és nincs benne HD!
4. A telefon csak UPC irányba ingyenes.

Ezek ismeretében a Digi ajánlata több, mint baráti, inkább ajándéknak nevezném.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#4135) kabelmania27 válasza BBéci (#4134) üzenetére


kabelmania27
félisten

Mostanában nem számolt be senki 300Gb feletti korlátozásról.
Lehet asdf_ azért nem vinné át a tévét, mert neki jobban megfelel a UPC kiosztása.

[ Szerkesztve ]

(#4136) pinnacle válasza BBéci (#4134) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Én a 29-es körzeten kattintottam a csomagokra. Akkor itt mi a valós ár?

(#4137) BBéci válasza kabelmania27 (#4135) üzenetére


BBéci
titán

Az talán nekünk is jobban tetszik, de az előbb említett feltételek és árak miatt ott egye meg a fene. Én még az ingyenes MinDigTV-vel is ellennék, legfeljebb neten néztem volna a darts VB-t.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#4138) kiskaktusz válasza kabelmania27 (#4135) üzenetére


kiskaktusz
addikt

A tv-t mi sem vinnénk át, régebben írtam, de a net és a telefon musthave már egy jó ideje, de ahogy a dolgok belassultak digiéknél, még 10 év mire lesz valami kicsiny községünkben. :(((

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4139) kabelmania27 válasza kiskaktusz (#4138) üzenetére


kabelmania27
félisten

Jó lenne ha a UPC visszirányusítaná a hálózatot, akkor tudnának adni 25,50 vagy 120-as netet.
Ha elérhető lenne a kábelnet melyik csomagot választanád?

[ Szerkesztve ]

(#4140) asdf_ válasza kabelmania27 (#4135) üzenetére


asdf_
veterán

Foleg az elerheto csatornak miatt, no meg laposteve sincs, igy ez az egesz set top boxosdi, hogy mennyi a havidija meg hany darab van, meg csak kartya box nelkul a tv-be moka, meg a diginel box se kell engem egyaltalan nem erint.

(#4141) kiskaktusz válasza kabelmania27 (#4139) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Természetesen minél nagyobb, annál jobb lenne, de én egy 25-ös nettel is bőven beérném. Azt hiszem a 2 Mb/s-es sebesség után nem lenne rá panaszom.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4142) pinnacle válasza pinnacle (#4136) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Tudtok erről valamit, hogy a UPC a 29-es körzetben más árat alkalmaz?

(#4143) BBéci válasza pinnacle (#4142) üzenetére


BBéci
titán

Igen, hasonlítsd össze a két linkedet! Ráadásul a 29-es körzetben nincs Fiberpower.

(#4135) kabelmania27
A feltöltésre jobban figyelnek, annak alapján képesek korlátozni, de 3 hónapot összevonva néznek.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#4144) pinnacle válasza BBéci (#4143) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Az ügyfélszolgálaton azt mondták, hogy a 29-es körzetben nincsenek csomagok. Akkor viszont nem tudom, hogy minek van az oldalon, mert ezt semmi sem jelzi. Remélhetőleg ha a Digi miatt megszűnik a UPC monopol helyzete, akkor más árak lesznek.

(#4145) berbatov2 válasza pinnacle (#4144) üzenetére


berbatov2
senior tag

Hát arra várhatunk szerintem. Mostanáig sem igyekeztek, de ez az új 125Ft-os kábeladó végleg megszívat minket.

(#4146) Insolent válasza pinnacle (#4144) üzenetére


Insolent
aktív tag

Monopol helyzet még marad egy darabig, mert Monoron Démász van ha jól tudom, és ott még nem egyeznek, hogy a villanyoszlopra kerüljön a kábelezés.

berbatov2: Igen az csúnya szívás.

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#4147) Sutty66


Sutty66
tag

Péteriben tud valaki lassulásról? ( Digi közepes csomag). Itt 8Mb/s a download, a bixre a ping több mint 12ms. :W . Ennyire rossz még nem volt mióta kötöttek.

(#4148) Insolent válasza Sutty66 (#4147) üzenetére


Insolent
aktív tag

Áldom az eget, hogy nálam még mindig 2ms.
Mikor volt utoljára router reset?
A másik net is ilyen lassú? ;]

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#4149) smog86


smog86
senior tag

Úgy látom a UPC 29-ben még mindig nevetséges árak vannak...
Akciósan adnak 5Mbit-et febr. 28-ig 3460 Ft-ért... :))
utána meg visszaáll 2,5-re... viccesek...

(#4150) Insolent válasza smog86 (#4149) üzenetére


Insolent
aktív tag

Nem igazán változik itt semmi csak a dátum, mondjuk nincs okom panaszra Péteriben Digis nettel :N ...
Be is fogom ... :))

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.