Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#65701) wwenigma válasza kovazsé (#65700) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nekem ma mondta egy kollegád, pesten, győrben, szegeden ugyanezt csinálják. Amugy posta uzletszabalyzat 6.2.2(a) pont. Ha ránézésre levélszekrény utjan nem kezbesitheto kiscsomag, nem regisztrált, automatikusan értesítőt visztek.

Részemről NMHH felé ment egy panasz.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#65702) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Amugy meg ha már posta: [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#65703) jFox válasza wwenigma (#65702) üzenetére


jFox
őstag

Ez durva. :(((

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#65704) wwenigma válasza jFox (#65703) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Érdekes hogy miskolci, allitolag németből van. Rákerestem, 2003-as hir van arrol hogy sutyiba valaki eladta a kézbesithetetlen leveleket de azota semmi. Még kinnvan a hirdetese, név alapjan megtalalhatod ha erdekel az update...allitja hogy szamlas meg nincs baj vele. :D

Beirtam, hogy azert duhito mert a nemet posta nem ad el halott leveleket, hopp, eltunt. :D Meg a többi ilyen is. :D

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#65705) bnorci71 válasza WildBoarTeam (#65687) üzenetére


bnorci71
addikt

hiába gondolok bele, a tények makacs dolgok, egyébként nem ez az indok hanem valami más műszaki talán az ülepedés elkerülése, de nem vagyok távhős, kolléga viszont cserélt már radiátort bérházba és van távhős ismerőse tőle tudja

de aki bátor mondtam próbálkozzon, csak legyen kéznél a MIHÖ ügyelet száma

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#65706) laika1200 válasza wwenigma (#65692) üzenetére


laika1200
csendes tag

Én legutóbb úgy jártam hogy a beteg gyerekkel egész nap itthon voltam. A GLS futár felcsengetett 10-kor. Rendeztem. Majd jön haza a párom melóból, kicsit morcosan kérdi hogy egyedül hagytam a gyereket? Merre jártam mert értesítőt hagyott a postás... Nézem az értesítőt, hát megjött az Angliából 35! nappal korábban feladott vetőmag pakkom. Startolnék is a postára, de látom hogy az értesítőn "aznap nem vehető át" pecsét van. Ez a nyavalyás kihozta, de annyira lusta volt hogy még csak fel sem csengetett, csak bedobta az értesítőt. Másnap munkából hazafelé tudtam a postára menni, kb. 18.00-ra értem oda. (Miskolc, 10-es posta) A sor hosszú és nem halad. A falon frankón táblázatban kitéve hogy a hét napjain mennyi átlagos várakozási időre lehet számítani, mikor kell jönni ha az ember nem akar sokat várakozni. A kimutatás szerint kb. 09-15 óra között nincs dugulás. Amikor minden átlag szerencsétlen dolgozik. Az egész számomra azt sugallja hogy nem a posta szolgáltat nekünk, hanem csak megtűr minket, legyünk kedvesek képtelen időpontban befáradni mert nekik az a jó. Magyarán, nem okos szervezéssel pörgősebbé tenni az ügymenetet, esetleg nyitni 1-2 újabb ablakot hanem kitenni a falra hogy lássa a paraszt várakozás közben hogy ismét rosszkor jött, hiszen jókor jönni nem tud. Biztos ami biztos a lassabban haladó "csomagos" pulthoz álltam, mert az értesítőn csak annyi állt hogy "külföldi", de gondoltam hogy 39 csomag vetőmag csak nem levélben jön. Közben ólomlábon teltek a percek, így volt időm alaposan rácsodálkozni az életunt, lassított felvételként mozgó alkalmazottak lajhárok párzásához mérhető munkatempójára. 18.30-ra a pulthoz értem. További 2-3 perc alatt meglett a "csomag". A hölgy azzal kezdte hogy ez "levél" ezért állhattam volna a gyorsabbik sorba is. Aztán kiderült hogy a "levél" már bontott volt. Számolás, minden tasak benne van. Közben kérdezem hogy a postai szolgáltatás díjában ha benne van a kézbesítés akkor miért csak az értesítőt dobja be a kézbesítő, lehetne-e erről jegyzőkönyvet felvetetni. Ez sajnos meghiúsult, mert a mögöttem állók már kezdtek lincshangulatba kerülni... 18.45-kor jöttem ki, 45 perc volt szükséges egy küldemény kiadásához.

Azóta csinálja ezt a kézbesítőnk hogy kihozza de csak értesítőt hagy amióta a szomszéd néninek beadott egy nekem szóló, 3 db. tablet érintőpanelt tartalmazó csomagot, ami kifli alakúra volt taposva... én pedig leordítottam érte a kézbesítő fejét a következő találkozáskor. Mert nincs utólagos jegyzőkönyvezésre lehetőség, a kár az enyém. A szomszéd néni pedig csak jót akart...
Az utóbbi évben három alkalommal kaptam bontott "kis csomagot", egyszer sem hiányzott belőle semmi. Két esetben réz hővezető padok (érme méretű) , harmadszor vetőmag csomag tartalmára volt valaki kíváncsi. Az egyik réz pados levél a 10-es posta bélyegzőjén keresztül volt sniccerrel teljes szélességben felvágva, a hézagmentesen illeszthető bélyegző nyomat miatt tisztán látszott hogy utólag vágták meg.

Hogy ne csak negatívumot mondjak: Kb. 2 évvel ezelőtt volt egy nagyon szimpatikus módszerük, talán gyakornokokat, azaz fiatal "futrinkákat" is lehetett látni a pult mögött pluszban, akik "csak" annyit csináltak hogy soronként 4-5 értesítőt előre beszedtek, mire sorra került a várakozó akkorra a küldeménye már oda volt készítve... Volt olyan hogy 10 perc alatt beértem a bejáratig álló sortól a pultig... és pörgött a kiadás, az ügyfelek pedig majdnem mosolyogva várakoztak, legalábbis senki nem morgott a csigatempó miatt.

(#65707) AtHoS válasza laika1200 (#65706) üzenetére


AtHoS
nagyúr

10-es postán én egy elég méretes "levelet" akartam feladni, ami az idei változtatások alapján nem volt tekinthető levélnek. 18h után az ajtón belépve az üres postaboltban ügyködő hölgytől kérdeztem, hogy leveles vagy csomagos irányba közlekedjek? Kézbe fogta, megnézegette és mondta, hogy mérete miatt menjek csomagfeladáshoz.

Beugrottam a csomagos szekcióba és bizony volt benn tucat ember. Jobboldali ablakhoz sorakoztam, mert az volt pörgősebb, ugyanis az emberek 2/3-át elhajtotta a hölgy, mivel aznapi és előző napi értesítésekre nem tudott küldeményt adni CSAK minimum 2 nappal korábbiakra (ez azért érdekes dolog). Jfox minden esetre megkapta a csomagját :DDD
A másik ablaknál éppen anyakönyvezhettek egy srácot, így az a sor nem mozdult. fél 7 körül kerültem volna sorra, mire kiderült, hogy CSAK kiadás van ennél az ablaknál és az "állampolgárságért" küzdő delikvens sorába kellett volna átmennem. Na itt feladtam és elindultam a Szinva parki postára. :F
A Szinva parkban kb 5 perc várakozás után lőtték fel a kapott sorszámom. Egy kedves csinos hölgy "szolgált" ki és kiderült, hogy a feladni kívánt küldemény esetén nem kell figyelembe venni a méretét, ugyanis postafiókra lett címezve. Na bumm.......plusz egy óra szórakozás egy semmiség miatt. Magyar Posta én így szeretlek ;]

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#65708) tux74


tux74
csendes tag

Eladó:

Sokat futott, de 100/100-as Samsung HD103SJ 1TB HDD 5000Ft 3 nap garancia.

(#65709) Diokhan


Diokhan
addikt

Használ valaki közületek BOSE agybadugós fülhallgatót?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#65710) kovazsé válasza wwenigma (#65701) üzenetére


kovazsé
csendes tag

A bemásolt ÁSZF szerintem egyértelmű. Azért lefordítom. A "kézbesítheti" nem egyenlő a kézbesíti-vel! Sikertelen kézbesítési kísérlet esetén a levélszekrényben értesítőt hagy hátra a kézbesítő. Logikus mivel a küldemény nem fér bele. Ezt tudod átvenni a kijelölt postán, ezt jelenti a szövegben kézbesítheti.
Ezeket a leveleket (500. gr feletti és amorf) a csomagkézbesítő viszi, de ettől még semmi köze a csomaghoz. Van közönséges (nem regisztrált) és könyvelt (regisztrált, ajánlott). Amit alá kell írnod átvételkor az a könyvelt. Korábban leírtam a teljes kezelést Nem ismétlem, vissza tudod keresni.
A Homáron lévő fogalom zavarral, téves információval és laikus magyarázattal kapcsolatban inkább nem mondok véleményt. Röviden: semmi valóságtartalma. Ebben az országban bárki leírhat bármit akkor is ha az valótlan. Arra azért kíváncsi lennék, hogy a fejlett demokráciában mennyire perelték volna Juditot.

(#65711) WildBoarTeam válasza bnorci71 (#65705) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Jah..ez a valaki valakijének a valakije távhős... Mondok jobbat: Én távhős vagyok, szóval hidd el, nem keringetik a vizet feleslegesen. Családi házban sem hagyják bekapcsolva a kazánnál a keringető szivattyút nyáron (vagy igen? ;] ).
Ha egy 10 emeletes ház (de lehet akár 4 emeletes is) 2. emeletén akarsz radiátort cserélni, akkor a fölötte lévő 8 emeletnyi (vagy 2) víztömeg ott akar kipréselődni a megbontott csatlakozáson vagy az elfagyasztott jégdugón. Nem kell ehhez még távhősnek sem lenni, ez csak szimpla fizika (ha valamit nem jól csinál a szerelő, ki is fog jönni).

blabla

(#65712) Diokhan válasza kovazsé (#65710) üzenetére


Diokhan
addikt

Te nagyon véded a postát, pedig sokszor a tapasztalat nem azt mutatja, amit Te itt elmondasz vagy amiért szinte már kampányolsz. Nekem is számtalan negatív tapasztalatom van a postával kapcsolatban levél kivágástól kezdve a türelmetlenségen át a bunkó stílusig minden. Szóval lehet védeni őket nyugodtan, de akiknek már több ilyes és ezekhez hasonló tapasztalatuk van, azokat úgysem fogod tudni meggyőzni, köztük engem sem.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#65713) Solad válasza Diokhan (#65712) üzenetére


Solad
őstag

En meg azt latom, hogy nagyon-nagyon sok esetben a user nem latja a sajat hibajat az ugyben csaka masiket. Olyan ez mint az egeszsegugy. Bunkok, rossz az ellatas, semmisejo. Fura, mert nalam tobb orvost es korhazat keves ember jart meg ennyi idosen es mindenhol kedvesek, aranyosak voltak. Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.

(nem rad vonatkozik, altalanossag)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#65714) WildBoarTeam válasza Solad (#65713) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

És ehhez sokszor hozzájön, hogy a pozitívumokat nem nagyon híreszteli senki, mert az olyan alap elvárásnak tekinthető.
Nem szoktam sűrűn rendelni, de nekem eddig semmi gondom nem volt se postával, de futárral is csak egyszer (mondjuk azon keresztül se rendeletem többet).

Szóval a rendelt termékek nálam 100%-ban (azt az egy esetet eltekintve, amikor meg sem jött) megérkeztek sértetlenül.

(#65712) Diokhan

Azt se felejtsd el, hogy kovazsé már sok esetben segített itt postai ügyek rendezésében, pedig nem lenne kötelessége, pusztán jóindulatból megtette. Nem egy ember a posta, minden alkalmazott más és más személyiség, hozzáállás. Van aki "jófej", van aki nem, de ez a való életben is így van.

[ Szerkesztve ]

blabla

(#65715) wwenigma válasza kovazsé (#65710) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

És az szerinted mit jelent ami pirossal ki van emelve, és azt irja hogy "a cimhelyen történő kézbesítés megkiserlesenek mellőzésével, hátrahagyott értesito alapján a legközelebbi kézbesitesi ponton"?

Tehát ami nem nyomkövetéses küldemény és 324*229*24mm méretektől eltér, nem fogják kihozni. Ugyanaz a változás mint ami a leveleknél van. (levél-csomag)

Tegnap megtörtént velem, és már sokmindenkivel az országban, e szerint jár el a posta. Nem is tudom miert hivhatja magát még postának, mert már a szerepét nem tölti be lassan...

WildBoarTeam: tegnap 10kor a kezembe kaptam az értesítőt a postástól egy másik, aláiros csomag mellé, aki mondta hogy NEM fogjak az ilyeneket kihordani a jövőben. Van rá ÁSZF hivatkozás is. Ezzel lehet/érdemes vitatkozni? :U

mod: hopp, itt egy friss: [link] Méretei alapján meg, khm... :U

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#65716) Diokhan válasza WildBoarTeam (#65714) üzenetére


Diokhan
addikt

Egy szóval sem mondtam, hogy kovazsé bármiről is tehet és azt sem, hogy rossz ember, mert a postán dolgozik (ha így van egyáltalán)

(#65713) Solad: Abban mi lehet a user hibája, ha kijön a motoros postás a szarkahegyre, dudál, és azt sem várja meg, hogy a cipőmet felvegyem, és már robog is tovább...? Abban mi a user hiba, hogy amit korábban is említettem már (mert havonta kétszer sajnos ebben a topicban tléma a posta), kivágva jött a levelem mellette egy "bocsi" cetlivel?
"Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten."
Igen, pláne ebben az esetben... Csak itt a fogadj isten vagyok én...

Abban mi a user hiba, amit pár HSZ-el korábban a többiek leírtak?
Sajnos épp elég negatív tapasztalat van ahhoz, hogy írni kelljen róla.
Elhiszem, hogy nekik sem fenékig tejfel az életük, van postás szomszédom, mesélt dolgokat és tudom, hogy nem könnyű nekik. De azért ezt a frusztrációt is meg lehetne tartani bizonyos keretek között, csak néhánynak ez nem sikerül...

(#65715) wwenigma: A mod-ra: Na tessék...

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#65717) Solad válasza Diokhan (#65716) üzenetére


Solad
őstag

Es a hozzaszolasomban hol volt hogy minden a user hibaja?

A bunkosag, a segitokeszseg szinte mindig az. Az ilyesmi halmozodik, es az ugyintezo is belesavanyodik, ugyanezt a kepet mutatja vissza.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#65718) WildBoarTeam válasza Diokhan (#65716) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Nem azt mondtad, hogy Ő tehet bármiről is, csak, hogy védi a postát. Miért ne védené a munkahelyét? Nem észérvek nélkül teszi, igyekszik a lehető legkörültekintőbben és részletesen leírni mindent, amikor felmerül egy probléma és segíteni, ha tud.
Egy ember általában igyekszik lojális maradni ahhoz a céghez, ahol dolgozik. Az már régen rossz, ha nem teszi, mert akkor az már azt jelenti, hogy belesavanyodott a munkájába és annyira sem képes, hogy emiatt munkahelyet váltson, ami ilyen esetben már az adott emberről alkot egy elég érdekes képet. (ezt az uccsó bekezdést nagy általánosságban írom, mert ez minden területre igaz)

blabla

(#65719) jFox


jFox
őstag

Bréking!!

Ilyen és/vagy Ilyen egere nincs valakinek működő képes és eladó állapotban?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#65720) Gyb001


Gyb001
senior tag

Érdeklődnék hogy valaki 180 000Ft környékén árul-e min 1,5 év gyári garis üzleti laptopot Miskolc környékén?
Csak dedikált gpu nélküli érdekel.

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#65721) detroitrw válasza Diokhan (#65709) üzenetére


detroitrw
addikt

Venni akarsz vagy mar van?

(#65722) Diokhan válasza detroitrw (#65721) üzenetére


Diokhan
addikt

Egyelőre csak kiváncsi vagyok, hogy ha valaki használ, akkor hogy van vele megelégedve.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#65723) detroitrw válasza Diokhan (#65722) üzenetére


detroitrw
addikt

Csak jelzem ez a marka se melto a hirnevehez (tularazott es meg nem is szol jol)
Fulesbe max a szigeteleset szoktak dicserni, a hangja egyaltalan nem nagy szam.

Milyen arkategoriaba keresel?

(#65724) Diokhan válasza detroitrw (#65723) üzenetére


Diokhan
addikt

Fogalmam sincs milyen árban vannak, de most, hogy ezzel a véleménnyel kezdesz, nem hinném, hogy túl sokat szeretnék rá költeni. Igazság szerint jó lenne meghallgatni egyet, hogy milyen a hangja, hogy szól. Nekem az etalon a Skullcandy hangja, azt nagyon szeretem, csak annak a tartósságával vannak komoly gondjaim.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#65725) detroitrw válasza Diokhan (#65724) üzenetére


detroitrw
addikt

A skullcandy-tol nagy valoszinuseggel jobb azert :)
Itt vannak jo ar ertek aranyu fulesek, es a tulaja forumtag (kedves segitokesz)
Ami itthon beszerezheto s "olcso" jo ar erteku az leginkabb a soundmagic
Ami ennel olcsobb es jo minosegu az a xiaomi piston cuccai. A hybrid csaloka lehet mert az mar armaturas (ami preciz hangzast produkal, "tehat" nem dongeti/bogeti a melyeket), ennek a hangkepe sokaknak nem tetszik.

Van egy Xiaomi Piston 3 Youth Edition fulesem ha gondolod elviheted meghallgatni (kulfoldrol 3-4k)

[ Szerkesztve ]

(#65726) Gyb001 válasza detroitrw (#65725) üzenetére


Gyb001
senior tag

Én egy xiaomi hybrid-et nyúzok lassan másfél éve.
Nagyon strapabíró, és hangja is rendben van.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#65727) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Rossz Samsung 920N monitor ingyen elvihető.

(#65728) bnorci71


bnorci71
addikt

valakinek vezeték nélküli bill+touchpad combó a fiók mélyén?

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#65729) Ereshkigal válasza Ereshkigal (#65727) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Többen ne írjatok, köszi. :R

(#65730) Wiz Khalifa válasza Ereshkigal (#65729) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Szokd meg hogy ha borsodban ingyen van valami akkor arra ezren is repülnek ha nem többen. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#65731) Pttypang válasza Wiz Khalifa (#65730) üzenetére


Pttypang
veterán

Ket hetig meg irni fognak neki. :D

Everybody lies.

(#65732) Diokhan válasza detroitrw (#65725) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszi megnézem.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#65733) mycso válasza Gyb001 (#65726) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Tavaly én is egy ilyet vettem és rettentő elégedett vagyok vele.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#65734) laika1200


laika1200
csendes tag

Ehhez a postai témához zárásként azt tenném hozzá hogy ha a 10-es postán a dolgozók hozzáállása csak fele olyan korrekt lenne mint Kovazsé fórumtársé itt, akkor ez a téma fel sem merült volna :K

(#65735) kovazsé válasza wwenigma (#65715) üzenetére


kovazsé
csendes tag

A jelenleg érvényben lévő ÁSZF-ben nincs benne az általad bemásolt pont! Így azt nem is alkalmazhatják sehol. Az április 24.-től érvénybe lépőben van a módosítás, ami még nem lépett életbe. Szerintem ez az amivel nem lehet vitatkozni.
Én nem akarok senkivel szakmai vitát folytatni és meggyőzni sem akarok senkit semmiről.
Néhányan, vagy talán már többen is tudják a fórumon, hogy akinek tudok segítek postai dolgokban. Az általános tájékoztatásról szóló hozzászólásaimat is inkább a tisztánlátás miatt írom. Pusztán emiatt szoktam reagálni a "tegnap 10kor a kezembe kaptam az értesítőt a postástól egy másik, aláiros csomag mellé" típusú számomra kissé érthetetlen megjegyzésre.
Konkrét küldeménnyel kapcsolatos kérdésre adott az elérhetőségem, mivel az már nem tartozik a fórumra.

(#65736) kovazsé válasza laika1200 (#65734) üzenetére


kovazsé
csendes tag

Na sikerült a zárás után hozzászólnom. Így jár aki sokáig dolgozik.

(#65737) wwenigma válasza kovazsé (#65735) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Bakker, ha igy tortent akkor mit irjak? Ha mashol igy tortenik, mit irjak? Ha az van az ASZF-ben amit linkeltem, mit irjak? Ha mar most annak megfeleloen jarnak el, mit irjak? Hang, videofelvételt szeretnél vagy élő livestream-ben kérdezzek rá?

Kezembe adta a kitoltott értesitot 10 órakkor egy aláírós átvétele mellett és elmondta hogy ezentul igy lesz. Szegeden is, gyorben is pesten is ezt csinaljak, linkeltem.

En elhiszem hogy te egy jo ember vagy, de nem rolad van szo.

Tettem panaszt Postánál, várom az ügyszámos visszajelzést ahol lepattintanak és utana megyek NMHH-hoz. Amint megvan az ügymenet, logout bejegyzés lesz belőle hogy minnél többen tolják fel a francba őket. Alapvető kötelezettségeket lerázni magunkról ASZF-ben nem menő.

És akkor ne kapjak agyvérzést 11kor.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#65738) WildBoarTeam válasza wwenigma (#65737) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Amúgy az ÁSZF-ben valóban benne van lábjegyzetben, hogy a változás csak ápr.24-től érvényes, így érdekes, hogy a kézbesítők miért járnak már el eszerint most is. :F
Legközelebb, ha találkozol a postással kérdezd meg tőle, hátha van rá valami magyarázata. Nem hiszem, hogy lustaságból nem vitte ki, lehet már ő is csak a kézbesítőt kapta meg bentről (vagy mittomén, hogy megy ez náluk).

blabla

(#65739) wwenigma válasza WildBoarTeam (#65738) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Bent is ezt mondták az ablak mögött. Az hölgy aki kiszolgált meglepődött hogy aznapi az értesítés de a kolléganője megnyugtatta hogy "ez az amiről beszélt, ezentúl így lesz".

Nem mondtam hogy lusta a postás, én is mint minden biorobot úgy dolgozom ahogy mondják. (nagyjából)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#65740) tux74


tux74
csendes tag

Eladó:
12,7mm Sata HDD beépítőkeret notebookba [link] 2200Ft

(#65741) Diokhan


Diokhan
addikt

Üdv.

Hol lehet ilyet venni?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#65742) wwenigma válasza Diokhan (#65741) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link]

Intruder a buzanal, EMO a varoshazter utan, MM, etc. Szabvany 6.3mm stereo jack - 3.5mm stereo jack adapter, 80 ft körül.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#65743) Diokhan válasza wwenigma (#65742) üzenetére


Diokhan
addikt

Nem is gondoltam, hogy egy vagyonba kerül :D Köszi szépen :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#65744) bnorci71 válasza Diokhan (#65743) üzenetére


bnorci71
addikt

vagy bármelyik multiba is kapsz szerintem

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#65745) --ka válasza bnorci71 (#65744) üzenetére


--ka
senior tag

Ott viszont egy vagyonba lesz! ...10×-es szorzó sacc/kb. :D

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#65746) Diokhan válasza --ka (#65745) üzenetére


Diokhan
addikt

Egy szerencsétlen véletlen folytán ismerősöm a miskolci Media Markt computer osztályának vezetője, fel is hívtam, egy kínai "HAMA" gyártmányú vacak 400 forint...!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#65747) --ka válasza Diokhan (#65746) üzenetére


--ka
senior tag

...az még jó! Ők legalább este nyolcig nyitva vannak! Értékeljük ennek fényében. ;)

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#65748) wwenigma válasza Diokhan (#65746) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kb. 40 forint lehet a beszerzesi ara, szoval meg is van a 10x szorzo. :D De miskolcon hozzaszoktam, EMO meg tarsai is szépen szorozgatnak, vastagon fog a ceruzajuk....ha van +1napom valamire es par alkatrész kell, elofordul hogy HQ Elektronikabol megeri megrendelni 1200ft-os futarkoltseggel egyutt is...jomultkoraban havernak inverteres hegesztőbe mondtak isotop tokozasu diodavalamire 15ezret. HQ-bol futarral 8e volt...

mod: válaszolt a posta ügyfélszolgálat, címhely+kuldeményazonosito. Ugy latom hogy felfogták, azokkal van baj amik nem könyveltek... :]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#65749) Ereshkigal válasza wwenigma (#65748) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Én is inkább rendelek, kivéve ha valami nagyon gyorsan kell. A múltkor benéztem két miskolci üzletbe, mert hirtelen kellett néhány ellenállás. Persze tudtam, hogy ráteszik a kis hasznukat, de ekkora tételnél ez még nem gáz. Amin jót röhögtem: kis zacskóba beletette az alkatrészeket, ideadta, hát nem HQ-s címke volt rajta? :D

(#65750) jFox


jFox
őstag

Eladó/cserélhető dolgaim: [link]

Keresek: 200Gb vagy nagyobb SATA noti HDD-t, és ILYEN egereket.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.