Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#63901) bozsozso válasza bozsozso (#63895) üzenetére


bozsozso
őstag

Na megvan a hiba, egy fránya vinyó. Megmozgattam a kábeleket és rendben, mert nem gondolom, hogy azért mert az 60%-os kondis. Inkább a kábel volt a bibi.

(#63902) bnorci71 válasza bozsozso (#63901) üzenetére


bnorci71
addikt

fontos dolgokat ne tarts rajta biztos ami biztos

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#63903) bozsozso válasza bnorci71 (#63902) üzenetére


bozsozso
őstag

Persze tudtam, hogy ilyen ezért semmi fontosat nem tartok rajta. Csak letöltök rá és már teszem is a helyére onnan.

(#63904) wwenigma válasza Solad (#63900) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ezert mondom, rotyogtatni kő! ;]

Jo ez, nem maszik a szine, IPS-re meg nincs penz....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#63905) Solad válasza wwenigma (#63904) üzenetére


Solad
őstag

Egy honappal ezelott vatottam CRT-rol :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#63906) XmoD válasza Solad (#63905) üzenetére


XmoD
aktív tag

Ha nem halt volna le még anno a Sony GDM-FW900 monitorom, még mindig azt használnám ;]

(#63907) Wiz Khalifa válasza wwenigma (#63898) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Még meg van? :)

Smoke some weed nigga!

(#63908) jFox válasza LaciMc82 (#63899) üzenetére


jFox
őstag

Ez nem mozgatható, igaz?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#63909) bumi


bumi
tag

Sziasztok!

Van egy-két eladó dolog:

mini-itx alaplap

mini-itx ház

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#63910) wwenigma válasza Wiz Khalifa (#63907) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Meg-meg, egy darabig marad is mer csóró a nép. :DDD :R

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#63911) Wiz Khalifa válasza wwenigma (#63910) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én bátyámnál látom viszont azt a monitort mert neki is olyan van. Sajnálom hogy elkelt mert fasza darab, de a VA panel után a TN-től sajna hányok... :DDD Ha abba nem TN lett volna hanem VA akkor soha a büdös életbe nem adtam volna el. :DD

Smoke some weed nigga!

(#63912) mezis válasza bozsozso (#63901) üzenetére


mezis
nagyúr

SATA kábelekkel már nekem is volt gondom. Messze elmarad a kontakt biztonságuk a PATA kábelektől. Ha HDD gond van, először is kábel csere vagy ha nincs másik, akkor a két végét kell felcserélni.

mezis

(#63913) Sunsetjoy válasza mezis (#63912) üzenetére


Sunsetjoy
tag

Jaja. A múlt éven vett Gigabyte alaplapom mellé már nyomással kihúzható satakábelt adtak, azt nem tudom úgy "kirángatni", mint a normál változatokat. Vajon lehet ilyeneket külön venni?

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#63914) apuka6112 válasza Sunsetjoy (#63913) üzenetére


apuka6112
csendes tag

Persze,hogy lehet:https://www.pcx.hu/delock-82464-10cm-sarga-sata-kabel-050587

-Üdv:Zoli-

(#63915) Sunsetjoy válasza apuka6112 (#63914) üzenetére


Sunsetjoy
tag

Na pont erre gondoltam, köszi. Szóval ilyen néven van.

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#63916) WildBoarTeam válasza Sunsetjoy (#63915) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Mondjuk nemcsak az adatkábel, de a tápkábel is ki tud "hasasodni", tehát az is okozhat gondot.
Ha lehúzod és belenézel a csatiba szemből, egyértelműen láthatod. Ilyenkor jól jön egy Y sata tápkábel.

blabla

(#63917) Caldera válasza Wiz Khalifa (#63911) üzenetére


Caldera
aktív tag

Ha érdekel normális kijelzős monitor, nekem van egy eladó Fujitsu Scenview P20-2 S-PVA paneles, szép állapotban. Ha érdekel privátban keress.

[ Szerkesztve ]

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#63918) anorche1


anorche1
őstag

Nem kell valakinek egy táblacsokiért egy canon i865 nyomtató? Hibája, hogy nem kapcsol be. A kábel és a táp jó.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#63919) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Sony PS3 Slim 250GB (CECH-2004B) 5db eredeti játékkal

(GTA5, EA Sports MMA, Gran Turismo 6, Fifa 14, Tekken Tag Tournament)

Járnak hozzá a gyári tartozékok:Tápkábel, AV kábel,Kontroller, és hozzá a töltő kábel,doboz nincs hozzá, és HDMI kábel sem (kb.1000 Ft a boltban) de ez gyárilag sem volt tartozék.

Tökéletes állapotban, adok rá 3 nap próbagarit is.

Kép:[link]

Ár: 30 000 Ft

[ Szerkesztve ]

(#63920) Vangelis válasza Red_Bull (#63919) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Szia,. privátban át tudod küldeni a számod?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#63921) bnorci71


bnorci71
addikt

Mozis ismerőse nincs valakinek?
A Star Wars meddig fog menni?

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#63922) jFox


jFox
őstag

Sziasztok!

Eladó notebook-ot keresnék olyan 20k körül.
Ajánlatokat Pü-ben! .:R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#63923) WildBoarTeam válasza bnorci71 (#63921) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Ez a különálló rész?
Hát, ha mondjuk azt veszem, hogy a kis kedvencek titkos életét még mindig adják, akkor biztosan fent lesz pár hónapig a műsoron.

blabla

(#63924) bnorci71 válasza WildBoarTeam (#63923) üzenetére


bnorci71
addikt

igen a különálló
azért kérdem mert jegyet csak 21-ig lehet venni mintha addig lenne műsoron, Star Trek is nem tudom meddig ment, de arról moziba lecsúsztam mire észbe kaptam, ezt meg az ünnepek között lenne jó megnézni

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#63925) jFox válasza bnorci71 (#63924) üzenetére


jFox
őstag

[link]

Itt adják még 28-án is. :K
Én szombaton néztem meg. Jó volt. :C

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#63926) WildBoarTeam válasza bnorci71 (#63924) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Most került csak műsorra, nem hiszem, hogy csak egy hétre. Inkább a karácsonyi hercehurca miatt lehet.

blabla

(#63927) bnorci71 válasza bnorci71 (#63924) üzenetére


bnorci71
addikt

felhívtam őket
nem tudják :Y forgalmazói döntés..... :F vagy ma vagy holnap kerül ki a műsor 28-ig... :F de valószínűnek tartja még műsoron marad

a régi átkosba a Kossuth vagy Béke műsora egy hónapra előre megvolt

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#63928) Ronyman


Ronyman
aktív tag

Segítsetek ha tudtok, mert lassan megőrülök!

Adott egy G41M-VS3 R2.0 alaplap. Az ismerős több hónappal ezelőtt azzal hívott, hogy nem megy a gépe, egyszerűen nem tud bootolni a HDDről. Semmi gond újraraktam a rendszert ment minden mint a karikacsapás. Aztán pár nap és megint előfordult a hiba. Gondoltam én balga, hogy kábelt cserélek. Be is jött az ötlet megint ment pár napig. Aztán egyenként teszt... de a vinyó is jó, a kábel is jó, együtt néha megy néha nem. Jó mondom akkor próbáljunk meg alaplapot cserélni. Alaplapcsere megvolt, szerencsére találtam ugyanolyat használtan az aprón. Mivel a kolléga félgépként adta, így járt mellé egy chieftec táp is. Frankó mondom akkor ki van minden lőve, tehát a későbbiekben a táppal sem lehet gond. Összeraktam, kipróbáltam, örültem. Ment minden rendesen. Elvittem az ismerőshöz este, másnap már hívtak, hogy megint nem megy. Jó mondom nem tökölünk, akkor legyen egy új lap, úgy látom ennek a lapnak ez a gyári hibája.
Új lap nem régiben megérkezett, összeraktam a gépet és ugyanez... a bios látja a HDD-t de bootolni róla nem akar. Most már csak a CPU-t meg a ramokat nem cseréltem benne, meg a HDD-t, de az a Sentiunel szerint 100%-os.
Annyit tudok még tenni, hogy lemásolok róla mindent és teljesen újra particionálom, mert már más ötletem nincs! Látszólag minden megy, de egy idő után megadja magát. Előfordult már olyan is, hogy nem látta a HDD-t elinduláskor, de miután a kábeleket újracsatlakoztattam jó lett. De mondom már cseréltem előtte kábelt, tápot szinte mindent...

Esetleg volt már valakinek a fent említett alaplappal ilyen problémája? Ötletek?

(#63929) Sunsetjoy válasza Ronyman (#63928) üzenetére


Sunsetjoy
tag

Vinyóhiba lesz az - minden más fontosabbat kizártál. Valamikor megzakkanhatott, és mondjuk MBR hibás lett.
Próbáld meg az adatlemásolás után a formázást, újraparticionálást, ismét formázást. Mindig rendes (nem gyorsformázással).

Memóriahibánál nem úgy lenne hiba, nem úgy nem tudna betölteni (gondolom).

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#63930) Ronyman válasza Sunsetjoy (#63929) üzenetére


Ronyman
aktív tag

Ha jól emlékszem memtest is futott már rajta... de a fene tudja csináltam már ezzel szerintem mindent. Viszont eleve kizártam a memóriát, mert írta is a rendszer miután felismerte a hddt- hogy nem tud bootolni róla, mert nem találja az indítófájlokat

(#63931) detroitrw válasza Ronyman (#63930) üzenetére


detroitrw
addikt

Hasonlo nekem is volt ...
chkdsk megoldotta
Asszem a telepitobol is lehet cmd-n keresztul

(#63932) Gyb001


Gyb001
senior tag

Tudtok olyan dohányboltot ahol foglalkoznak ecigivel?
Olyan kellene ahol nem csak lliquidet lehet kapni. És kicsit nagyobb a választék.

És olyan bolt is kellene ahol 18650-es akkut is tudok venni.

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#63933) jFox válasza Gyb001 (#63932) üzenetére


jFox
őstag

A nagy Tesco-ban mintha lenne a pénztárak meg az üzletsor között.
De majd jön wwenigma és megmondja a tutit. :K

Más:
Egy külföldi csomagom már itt van Magyarországon, de azt írja a követés, hogy " Miskolc 10 Letétbe helyezve."
Ez miért van? Semmi értesítést nem kaptam.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#63934) Wiz Khalifa válasza jFox (#63933) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mert nem tudtam bemenni a bérházba, nem volt kódom. :DDD

Holnap kapod meg az értesítést, amit a leveles postás visz ki. :)

Smoke some weed nigga!

(#63935) bozsozso válasza jFox (#63933) üzenetére


bozsozso
őstag

Szerintem azt is csak nemzeti dohányban lehet az meg ott nem lehet.

(#63936) üszök válasza jFox (#63933) üzenetére


üszök
őstag

Sikertelen kézbesítés. Nagy valószínűséggel b@szott kivinni,és ha jól emlékszek ÁFA fizetős cuccoknál volt ez a bejegyzés. (Az aksik itt vannak,a drón még sehol) :(

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#63937) jFox válasza Wiz Khalifa (#63934) üzenetére


jFox
őstag

Te vagy a postás nálunk? :DDD

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#63938) XmoD


XmoD
aktív tag

2 éves HM 3220 kombi hűtőszekrény eladó, szép állapotban, 1 hónap működési garanciával. Kalorikus gondjai nincsenek, tömítőkeretek megfelelően zárnak, fagyasztó része nem jegesedik. Méretváltás miatt eladó. (Nagy embernek nagy hűtő kell. :DDD ) Extra: Macskás matrica és oldalakasztó (igény esetén eltávolítható) :D

Karácsony után vihető, szállításban nem tudok segíteni.

Irányár: 30k huf.

Helyileg: Nyíregyháza

(#63939) kovazsé válasza jFox (#63937) üzenetére


kovazsé
csendes tag

Nem, szerintem nálatok is "én vagyok a postás" meg még a fél megyében.
Pontosabban tőlem indulnak a CSOMAG kézbesítők.
A küldeményeket PDA-val kézbesítik, másodpercre, méterre nyomkövetetek. Az értesítőt is a PDA nyomtatja. Amennyiben nem vagy otthon és nem tud bejutni az az épületbe (nincs kulcsa a bérházakhoz) a levélkézbesítő viszi az értesítőt.
Külföldi küldeményeket 1x viszi és nem kell telefonálnia akkor sem ha van rajta telefonszám (nincs benne a díjában). Pénzt viszont csak a kézbesített után kapnak. Nem a Miskolc 10. postán vagyunk, így oda csak sikertelen kézbesítés után kerülhetett a csomag.

(#63940) jFox válasza kovazsé (#63939) üzenetére


jFox
őstag

Köszi az infót. :R Akkor holnap mehetek a postára és ott átvehetem?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#63941) LaciMc82 válasza jFox (#63908) üzenetére


LaciMc82
aktív tag

Dehogynem,oda rakod ahova akarod,tehat mozgathato😁
Na jo viccet felreteve ez egy alapmodell,max zoomolni tudsz vele.
Erdekel igy is mar ha tényleg azert kérdezted?

Tiszta hülye aki nem normális

(#63942) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Kerdesem van hat felteszem.
A digi tv melle kaptunk egy mediaboxot a hagyomanyos tv miatt,de ez ma kiiktatodott mert lett veve egy lcd tv amiben van megfelelo tuner igy a box mar felesleges.
Ha en leadom akkor a box berleti dija mikor szunik meg?

Tiszta hülye aki nem normális

(#63943) bnorci71 válasza jFox (#63940) üzenetére


bnorci71
addikt

én az elmúlt évben rászoktam ha postán küldenek valamit, akkor postán maradónak kérem arra a postára aminek hosszú a nyitvatartása és útba esik vagy melóból könnyen elugrok.
ugye ha lakásra kérem dolgozok amikor jön, és hamarabb bezár a posta nyéken mint ahogy én végzek :( csak szombatonként tudnám átvenni, de olyankor meg van ,hogy még a reggeli nyitás előtt elutazunk.

Szóval nekem ez vált be. Futárost meg melóhelyre ott a porta átveszi legrosszabb esetben, ha nem lennék bent.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#63944) Pttypang válasza bnorci71 (#63943) üzenetére


Pttypang
veterán

Kínainak meg szoktad irni uzenetben, hogy postan maradonak jelolje, vagy hogy oldod meg azoknal?

Everybody lies.

(#63945) jFox válasza Pttypang (#63944) üzenetére


jFox
őstag

Ez engem is érdekelne. :K

LaciMc82 : persze, hogy azért kérdezem. :K Egy barátom keres ilyesmit, megkérdem jó-e neki a fix is, aztán PÜ-BEN folytatjuk. :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#63946) üszök válasza kovazsé (#63939) üzenetére


üszök
őstag

Küldjed mán akkor a drónomat meg a távirányítós kocsimat,he! :)) A drón lassan harmadik hete van az országban és még nem bírt hozzám érni.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#63947) kovazsé válasza jFox (#63940) üzenetére


kovazsé
csendes tag

Igen mehetsz. Sőt az értesítőt sem feltétlenül kell megvárnod. Közlöd, hogy a nyomkövetés szerint ott van. Azonosítószám alapján megkeresik, személyire és lakcím kártyára kiadják.

(#63948) kovazsé válasza üszök (#63946) üzenetére


kovazsé
csendes tag

Hogy adták fel? Csomag, ajánlott, közönséges levél? Hová szól? A közönségesnek belföldön nincs semmilyen nyomkövetése. Ez az a kategória mint egy karácsonyi képeslap és akár 2. kg is lehet. Látod a beérkezést (diagnosztikai kapu) de tovább semmit. Sőt még az sem biztos, hogy neked szól. A kapott azonosító és nyomkövetés alapján csak az biztos, hogy Magyar országi cím, de hogy kinek?
Alap kezelési sorrend: Vámeljárás - posta BP - címhely szerinti posta - Te

(#63949) jFox válasza kovazsé (#63947) üzenetére


jFox
őstag

Köszi, már át is vettem. :C

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#63950) bnorci71 válasza Pttypang (#63944) üzenetére


bnorci71
addikt

a neved hogy írod meg? vagy a címed?
na ugyan így a "postán maradó"-t is oda tudja másolni a neved után, semmi különös nincs benne

Posta Géza
postán maradó
Miskolc közeli Posta
Kézbesítő u. 1
0000
Hungary

ennyi :)

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.