Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#64601) Diokhan válasza Diokhan (#64588) üzenetére


Diokhan
addikt

Senki...?? :F :F :F

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#64602) Pttypang válasza Seangaijin (#64597) üzenetére


Pttypang
veterán

Biciklivel viccesebb ;)

Everybody lies.

(#64603) elistvan válasza kovazsé (#64579) üzenetére


elistvan
senior tag

Köszi a választ. Igen feladtam mondjuk 1 dvd lemezt vagy kettőt az ne legyen már csomagként ha belefért az egyéb levél kategóriába (a díjszabás szerint is). Ez szimplán pénzsóvárság. Kiszakadással nekem nem volt gondom eddig.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#64604) JamesFinn


JamesFinn
senior tag

Üdv!
Eladó egy 2016 márciusában, a 220volt-ban vásároltTP-Link M5350 Mobil 3G mobil router/mifi/wifi
Kiválló állapotban, karcmentesen.
Egy feltöltéssel kb. 7-9 órát üzemel (függ a csatlakoztatott eszközök számától, térerőzől, stb)
Én összesen kb 20 órát használtam, az eladás oka, nincs rá szükségem.
A tartozékai: -doboz, -töltő/adat kábel (számla, és jótállási lap is megvan)
Ára: 10000 HUF

Philips Gogear Mix 2gb
Használt, kicsit karcos,(sportoláshoz, futni kiválló) akkumlátor folyamatos lejátszással kb. 4-4.5 órát működik. Fülhallgató nélkül, dobozában.
Ára: 2500 HUF.

Eladó egy fekete Nokia 225
2 éves, telekom függő.
Viseletes, kissé karcos, kopott, tartozéka mikrofonos fülhallgató (nem használt) doboz, töltő nincs. Van hozzá egy sárga hátlap, de eléggé meggyötört+ egy fekete s-line szilikontok. Fesztivál telfonnak kiváló ;)
Ára 2500 huf

A privit hamarabb észreveszem.
Kazincbarcikán személyesen kipróbálható, átvehető.

[ Szerkesztve ]

(#64605) Rendo84


Rendo84
senior tag

Sziasztok!

Miskolcon vagy annak környékén, holnapi napon valamikor, megtudná nézni nekem valaki a hőlégfúvómat, hogy miért nem működik? 15-20 perc használat után lekapcsolt és nem akar működni azóta. Égett szaga nincsen, persze attól még lehet hogy leégett.
Persze ha sikerülne megjavítani, természetesen kifizetném az illetőnek. :R
Priviben a részleteket megtudjuk beszélni, illetve telefonon.

(#64606) Seangaijin válasza jFox (#64599) üzenetére


Seangaijin
senior tag

Mert így eléri a külföldi nézőket is, de még gyerekcipőben jár a csatorna. Köszi a pozitív visszajelzést. :K :R

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#64607) zsoltictrl


zsoltictrl
csendes tag

Sziasztok! Ha valaki nagy gyűjtő Római érmekben és régi magyar papírpénzekben akkor nekem írhat van egy pár eladó dolgom Miskolcon!

(#64608) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Sziasztok.
pci-e vgat keresek d-sub kimenettel max 3000 Ft-ig.

[ Szerkesztve ]

Tiszta hülye aki nem normális

(#64609) Gabir


Gabir
aktív tag

Visszatérve a postára, ( pedig már hanyagolni szerettem volna a témát ) mert ma kaptam egy értesítőt...
Megjegyzem: egész nap OTTHON voltam.
NEM nagyalakú !! ( tehát kihozta / ki kellett volna hoznia! )
Nyaljon sót !!

(#64610) jFox válasza Gabir (#64609) üzenetére


jFox
őstag

De ez tegnapra szól, tehát tegnap hozták, csak az értesítőt ma dobta be a leveles postás.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#64611) Depression válasza jFox (#64610) üzenetére


Depression
veterán

:DDD

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#64612) Gabir válasza jFox (#64610) üzenetére


Gabir
aktív tag

Hát ez az!!

Tegnap is itthon voltam, és találkoztam is vele, mert pénz hozott..

(#64613) Sunsetjoy


Sunsetjoy
tag

Sziasztok! Valaki tudna segíteni?
Régóta nem kiszerelt processzorventillátor tartópöcökjei eltörtek (elértek vagy 7-8 év használatban), és így nem tudom visszahelyezni a monstrumot... most pasztáztam újra...

Ilyen a hűtő: [link]
Ilyen tüske tört el (igazából 4 kellene, mert a többiben sem bízom [link]

Esetleg ha nagyon nincs, akkor 775-ös procihűtő érdekelhet, ez a vén E6300 már nem lesz túlhajtva, sima stock cooler is elég lehet. De csak jobb lenne a tüske/tipli kombó...

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#64614) Lenovo spec.


Lenovo spec.
csendes tag

Sziasztok.
Nem tudom maradhat-e, de ha valakit érdekel iptv az írjon privátban.

(#64615) jFox válasza Gabir (#64612) üzenetére


jFox
őstag

Szerintem a pénzes postás nem hord csomagokat/leveleket. Javítsatok ki ha rosszul tudom. Meg olvastad kovazsé "postán mestert" : ha elindul a csomaggal és nem ér vele oda hozzád (defektet kap, le tellik a munkaideje,stb), akkor is sikertelen kézbesítés címkét kap és másnap a leveles postás viszi az értesítőt. Mondjuk ez is érdekes, még egyszer megkísérelhetné kivinni ilyenkor. De mivel nincs különbség, hogy miért sikertelen a kézbesítés így megy az értesítés és ballaghatsz be a cuccért a postára.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#64616) Vangelis válasza jFox (#64615) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nálunk egyben hozza a levelet és a lóvét is.

Nincs külön emberke rá-

De persze máshol lehet más a kivitelezés.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#64617) Wiz Khalifa válasza jFox (#64615) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A pénzes postásnál vannak a levelek is. :)

Smoke some weed nigga!

(#64618) PLaci58 válasza jFox (#64615) üzenetére


PLaci58
őstag

Van ahol külön postás hordja a nyugdíjat, de az összes többit ugyanaz (pénzt, levelet ...)
Ezt nem értem, hogy mi köze a csomagos postásnak a leveleshez? Ha nem sikerül a csomagosnak a kézbesítés, akkor az értesítőt a leveles hozza?
Az egyik úriember, szép nagy autóval jár, a másik meg a zombi.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#64619) Pttypang


Pttypang
veterán

Nem tudom, miert ugraltok a posta teman, nem igazan valtoztattok ezzel a dolgon, max összevesztek :D

Everybody lies.

(#64620) #81556480 válasza Pttypang (#64619) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én csak azt mem értem, egy adok - veszek - beszélgetek fórumban, miért off egy beszélgetés .

Én aszoktam mondani, konstruktív vita sose baj. csak ne menjen át fröcsögésbe meg személyeskedésbe.

(#64621) WildBoarTeam válasza PLaci58 (#64618) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Szerintem a leveles postás hordja ki a pénzt is (az esetek 99%-ában) ugyanis nem hinném, hogy van kapacitása arra postának, hogy + embereket tartsanak, akik a pénzekkel rohangálnak.

Azaz autós postás nem ugyanaz, aki megtölti a "zöld ládákat", amiből aztán a levelespostás viszi tovább a leveleket?

blabla

(#64622) jFox válasza WildBoarTeam (#64621) üzenetére


jFox
őstag

Csak azért gondoltam, mert a pénzzel van elég macera, hogy még mellette levelekkel is foglalkozzon.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#64623) Gabir


Gabir
aktív tag

Az előbb voltam a "nagypostán", de csak néztek, mert náluk ilyen kézbesítő/azonositó nincs.
Se bélyegző, se más. Menjek a Tiszaira, talán ott van..

Ha a csomagos járt, annak nyomtatott hőpapír jellegű értesítője van.
(amit szerintem akkor is kitölt/kinyomtat ha nem jut be a házba, főleg ha fel sem csenget)
Ha mégsem olyan lapot hagy, van nála bélyegző.ha az sincs, legalább azt írja rá, hogy "tiszai" és kész.

(#64624) PLaci58 válasza Gabir (#64623) üzenetére


PLaci58
őstag

Értesítő jobb felső sarka (2). Az a 2-es posta, Tiszai PU :DDD

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#64625) bnorci71 válasza PLaci58 (#64624) üzenetére


bnorci71
addikt

és ezt honnan kel kitalálni az ügyfélnek?
nem lehet ezt normálisan ráírni, hogy ide kel menni a csomagért ami egyébként egy levélküldemény, alapból az ember a körzeti postájára megy

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#64626) Pttypang válasza #81556480 (#64620) üzenetére


Pttypang
veterán

Az off inkább azért van az én hszemnél, mert nem tartozik a beszélgetés érdemi témájához, csak az, hogy egyesek úgy gondolják, megválthatnak egy ilyen céget, számomra vicces gondolat. Bizonyára túlzottan pesszimista vagyok :D

Everybody lies.

(#64627) PLaci58 válasza bnorci71 (#64625) üzenetére


PLaci58
őstag

Várjuk ki a végét :D
A posta megváltoztatta a levélre vonatkozó méret szabályait.
Nem csodálkoznék ha kiválogatnák és csomagként kezelnék a nagyobb méretű leveleket, esetleg kifizettetnék a levél és csomag közötti díjkülönbözetet :DD
Szerintem lesz még balhé a kínai levelekkel. A mi postásunk becsenget, ha nem fér be a ládába, odarakja a kerítésre és már húz is tovább. Mondtam már neki, hogy dobja be az udvarra nyugodtan :DDD

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#64628) WildBoarTeam válasza PLaci58 (#64627) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Nekem berakta a lábtörlő alá a telónak az üvegfóliáját, de rendes volt, mert volt ott egy kartondoboz és azt rátette, így tudtam, hogy van ott valami. Ja és 3. emeleten lakom, tehát nem lusta feljönni. ;)
Ha tudja, hogy nem vagyok még itthon, akkor meg újabban beadja anyámékhoz, szerintem ez tök rugalmas és jó dolog tőle. :K

blabla

(#64629) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Nincs itt semmi gond a postával: ma 16:50-kor kaptam értesítést, hogy kézbesítőnél van a számomra küldött csomag, így még ma megkapom. A nyomkövetésnél viszont 16:19-kor rögzített kézbesítés olvasható :K

Szóval gyorsabban kihozták, mint az értesítő e-mail megérkezett volna :DDD

read-only mode on the forum

(#64630) kovazsé válasza PLaci58 (#64627) üzenetére


kovazsé
csendes tag

A levél és a csomag küldemény fajták. Te döntöd el, hogy mit adsz fel. A hozzájuk tartozó szolgáltatások, Súly és mérethatárok jelentősen eltérnek, ennek megfelelően a díjuk is más.
Belföldi viszonylatban amit levélként adtál fel a teljes kezelés alatt levél marad. Ugyan ez vonatkozik a csomagra.
A nemzetközi bejövő már más kategória az esetleges vám miatt, de azok is csak magasabb kategóriába kerülhetnek (pl. sima ajánlottból biztosított ajánlott lesz)
A kínai leveleket a belföldi díjszabás, ÁSZF természetesen nem érint. Ezért van különbség a méretben is.

(#64631) kovazsé válasza Gabir (#64623) üzenetére


kovazsé
csendes tag

Ment pü.

(#64632) kovazsé válasza AtHoS (#64629) üzenetére


kovazsé
csendes tag

Az SMS küldés jótékony hatása. Dolgoznak rajta, de én is el vagyok keseredve az eredményen. Amikor a csomagot a kézbesítőhöz rendelik a rendszer küld automatikus üzenetet.
Este 9. órakor és szombat délelőtt hozzárendelt csomagról is kimegy. És sajnos nem jelenik meg, hogy a kézbesítés a következő munkanap történik :W

(#64633) kovazsé válasza WildBoarTeam (#64621) üzenetére


kovazsé
csendes tag

A titeket érintő kézbesítők:

köznyelvben levél - egyesített kézbesítő a megnevezése. Gyalogosan, kerékpárral levelet 500. gr.-ig azon belül ami befér a levélszekrénybe, pénzt (nyugdíjat is) szórólapot kézbesít. Jóval kisebb a területe ezért a lakóházakhoz kulccsal, kóddal rendelkezik. Könyvelt küldemény átvételekor papíron írsz alá.

köznyelvben futár - csomagkézbesítő a megnevezése. 500. gr feletti és amorf levelet és 40. kg-ig csomagot kézbesít. Nagy körzet (pl: Avas II. ütem, Egyetemváros, Tapolca egy kézbesítő járás) Nincs kulcsa az épületekhez, néhányhoz kóddal rendelkezik. A kinyomtatott értesítőt és csak azt ezért viszi másnap az egyesített kézbesítő.
PDA-val, nyomtatóval és POS terminállal rendelkezik. Átvételkor a PDA kijelzőn írsz alá.

Aki "autós és megtölti a zöld ládákat" az kiszállít a járásába az egyesített kézbesítőnek, hogy ne keljen 3x visszamennie a postára.

(#64634) kovazsé


kovazsé
csendes tag

Mára ennyi mert többet fogtok tudni mint én.

(#64635) Gabir válasza PLaci58 (#64624) üzenetére


Gabir
aktív tag

Igen, az egyes postán - utóbb kiderült - végül jól tippeltünk, h az a rajz kettest jelentett
( de ha a bélyeg helyére írja, hamarabb rájövünk..)
Hepiend lett, kézbe kaptam.

(#64636) jFox válasza WildBoarTeam (#64628) üzenetére


jFox
őstag

Akkor nálatok más postás járhat. Anyám itt lakik a lépcsőházban, és hol beadja neki, hol nem. :F Nem tudom mitől függ. Olyan is volt már, hogy az egyik szomszédunknak adta be az elsőn, pedig itthon voltunk. De fel sem csengetett, a szomszéd hívott utána, hogy nála van a csomagom.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#64637) anorche1 válasza kovazsé (#64633) üzenetére


anorche1
őstag

Köszi szépen ezt a rengeteg infót :R :)

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#64638) WildBoarTeam válasza jFox (#64636) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Biztos ritkább a vezetéknevünk, mint a Tied. :DDD

Ja, erről jut eszembe egy héten látott apróság (úgy nemcsak neked):
Jöttem haza hétfőn melóból, a kaputelefonon egy cetli a következő szöveggel: "Kedves kézbesítő! A csomagot az I.em/X lakásba kérem beadni." Se név, se semmi... :DDD Oks, ritka, hogy egy épületbe több csomag is érkezik egy nap, de mivan ha mégis? :U

blabla

(#64639) Bull Boss válasza kovazsé (#64634) üzenetére


Bull Boss
senior tag

Kovazsé, am te nem az a jófej Gesztelyi srác vagy aki pecatársam? :D

[ Szerkesztve ]

(#64640) Gabir válasza Bull Boss (#64639) üzenetére


Gabir
aktív tag

Nem tudtad, hogy postással töltöd az időd egy részét, Halas Pampalini? :D

(#64641) anorche1 válasza kovazsé (#64634) üzenetére


anorche1
őstag

Még azt szeretném kérdezni, hogy:
Levélküldeményem tn száma: RS639831218NL
E szerint, ma reggel 9 óra 14 perckor átvehetővé vált a postán.
De én ma itthon voltam 11ig, és senki nem csengetett. Ráadásul nincsen sikertelen kézbesítés üzenet, amiből nekem az jön le, hogy meg se próbálták nekem házhoz hozni, egyből az értesítőt dobták a ládába.

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#64642) Diokhan válasza Rendo84 (#64605) üzenetére


Diokhan
addikt

Üdv. Megnézte valaki végül?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#64643) Ivanh


Ivanh
tag

Üdv Urak!

Vegyetek notit: [link] új notiba (netezésre/celeron is jó) beszámolható esetleg, +25k erejéig!
Vannak notiramjaim is 4gb ddr3 modulok! :R

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#64644) Diokhan válasza Ivanh (#64643) üzenetére


Diokhan
addikt

Üdv. Dunaújváros nem éppen Miskolc és környéke...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#64645) Ivanh válasza Diokhan (#64644) üzenetére


Ivanh
tag

hehe...relatív, de igaz!
de mi a gond, ha van lehetőség eljuttatnom miskócra? (olvasd végig a hirdetést)
Téged se sűrűn láttalak ebben a topikban, mégsem teszem szóvá... ;]

[ Szerkesztve ]

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#64646) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Minecraft képes noti nincs valakinek?
Lányomnak kellene kutya olcsón. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#64647) Diokhan válasza Ivanh (#64645) üzenetére


Diokhan
addikt

A megjegyzésem nem arra utalt, hogy milyen sűrűn látlak a topicban, ha így értetted, olvasd át mégegyszer. Attól, hogy nem írok ide, tehát nem látsz, naponta olvasom a topicot, de csak akkor szólok hozzá, ha van mihez. Végig olvastam a hirdetést, de magamból indultam ki és én notit nem vennék postán anélkül, hogy meg ne nézzem és nem próbálom ki. Mondjuk a MacBook angliából jött, de azt több hetes Facetime video beszélgtetés előzte meg és egy nagyon jó barátomtól vettem, szóval nem volt rizikó. A memóriák miatt érdekelt volna a hirdetésed, csak mivel 1333-asok, így nekem nem jók, mert nekem 1066-os kell.

(#64646) Vangelis: Ez a link alapján akár 100 ezres nagyságredben is gondolkodhatsz ha azt nézed, hogy milyen ajánlott követelményei vannak annak az egyébként pedig rettenetes játéknak. Igazából szerintem úgy lenne érdemes nézelődni, hogy elmész az eladóhoz és ha van rá lehetőség, kipróbálod rajta a játékot, vagy viszed a gyerkőcöt és Ő kipróbálja. Ha megveszel egy notit kipróbálás nélkül és valamiért nem fut rajta, akkor volt egy felesleges köröd... :) De ez csak tanács.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#64648) Ivanh válasza Diokhan (#64647) üzenetére


Ivanh
tag

jóvanna'... csak egy kicsit cukkolni akartalak... :C
őszintén sajnálom, hogy nem ismersz...valaha a topik fő vásárlója voltam, sok itteni jó emberrel tartom a kapcsolatot a mai napig... :K
Tehát bátran állítom, ha velem üzletelsz, nem járhatsz rosszul... ;)

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#64649) Vangelis válasza Ivanh (#64648) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ez így van!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#64650) Vangelis válasza Diokhan (#64647) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Vagy kipróbáltatom az eladóval...

Nem annyit nem fogok rákölteni..

Tény, hogy rettenet... de hát nah...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.