Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85251) atteee


atteee
tag

Sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogy most van egy ilyen konfigom
i5 2310
8GB ddr3 ram
650w táp
1TB vinyó
6970 2gb videókártya
És szeretném a videokártyát egy gtx580 3gb-ra lecserélni
Mennyit dobna játékokban átlagosan rajta?

Samsung S7 Edge 32GB

(#85252) raykakas


raykakas
csendes tag

Sziasztok!

Hardveraprón nézegetem a használt videokártyákat és eddig GTX 960-okat néztem, de feltűnt hogy a 970-ek is jó árba vannak. Szerintetek 65.000-75.000FT körül jó vétel lenne egy garanciás használt 970? Vagy ti mit gondoltok mi a jó ár érte? (Egyébként a gépem:i3-4160 --> cserélem majd i5-4570-re, 8gb ram, h81m-k alaplap)

Válaszotokat előre is köszönöm!

(#85253) gtamate2 válasza atteee (#85251) üzenetére


gtamate2
veterán

kb 5-10 % a különbség. Felesleges kb..

*Sn0w

(#85254) Csupingo válasza raykakas (#85252) üzenetére


Csupingo
veterán

Az már jó ár egy garanciális 970-ért.

(#85250) Tertius: szerintem megéri cserélni. Gyorsabb és ahogy mondtad is, csak feleannyit fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#85255) Speed® válasza TechN7ne (#85246) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Mehetsz vissza a 7950/70 totyikba :D Árat ugyan nem írtál, de ha garis és <45, akkor egy ideig elleszel vele, főleg OCval..tudod mire képes immár a Tahiti, a VaporX kivitelt meg nem kell ragozni..legjobb.

Amúgy 7950 = 280, 7970 = 280X, teljes mértékben, órajeldifi lehet max.

(#85256) TechN7ne válasza Speed® (#85255) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Komoly storyban volt részem a VaporX vásárlása során,tudom hogy nem ide tartozik de ha már elkezdődött ,be is fejezem. ;]

Találtam itt aprón a következő 280x VaporX-et.
Beszéltem az eladóval telefonon és az állítása szerint több darab van neki amiket 3 hétnél több időt nem is használtak,újszerű állapotban vannak stb.. Gondoltam lehet róla szó ,így le tudtam beszélni egy példányt kemény 42k-ért.
Személyes találkozó stb.,minden rendben történt ,haza ballagtam vele a nagy melegbe és beüzemeltem a gyöngyszemet.

Kép van driver fel,jön a terhelés kezdésnek egy kis Valley Benchmark. Terhelés alatt rögtön feltűnt egy kis cicergő hang ami nem is lenne probléma,gyakori jelenség. Ki mentem a teraszra elszívtam egy cigit ,majd bejöttem a szobámba és a következő kép fogadott:
FPS leesés,textura villanások: Gyors Video

Rögtön hívtam a srácot,nagyon korrekt volt rögtön be is kocsikázót hozzám a városba vidékről...

Végeredményben találkoztam egy nagyon korrekt és segítőkész eladóval amiben szerencsém is volt ,másrészt nem jártam sikerrel a 280x-el ebben a formában. :F

:R

(#85257) pckownz


pckownz
senior tag

Sziasztok, egy fsp hexa 400 tapra milyen kategoriaig lehetne vga-t bizni? amd/nv oldal is erdekelne.
Nincs semmi extra a gepben, egy i5 2500, ssd+hdd
Koszi a tippeket :R

(#85258) 4264adam válasza pckownz (#85257) üzenetére


4264adam
veterán

Inkább a processzor a limit. GTX960. proci: 95W vga:120W

(#85259) gtamate2 válasza pckownz (#85257) üzenetére


gtamate2
veterán

szvsz 970 is mehet

(#85256) TechN7ne: Miért nem vitt egy másikat? Ha úgyis volt még pár?

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

(#85260) TechN7ne válasza gtamate2 (#85259) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Uhh ,pedig úgy emlékeztem bele írtam... :W

Hozott igen!
Cicergő hang mellett ,vele már a sima asztal használat is csíkozódott...

(#85261) 4264adam válasza TechN7ne (#85260) üzenetére


4264adam
veterán

Érdekes beszerzési utat járhatott ez a sok Vapor-X...

(#85262) gtamate2 válasza TechN7ne (#85260) üzenetére


gtamate2
veterán

Akkor ennyit arról hogy alig használt bitcoinminerek :)

*Sn0w

(#85263) Speed® válasza TechN7ne (#85256) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Az kellemetlen..egyébként bányász karit ezért nem szabad venni..messziről jött ember azt mond amit akar a használati körülményekről :S Hovatovább, ha az itthoni gépében is ilyen van, ill. több darab is egyúttal, adhatott volna egy másikat..bár arról volt szó, hogy hosszabb garira vágysz :U

(#85264) RazoR válasza gtamate2 (#85262) üzenetére


RazoR
veterán

AMD-vel litecoint bányásztak, nekem is volt olyan 280X-em ami bányászkártya volt de szerencsére nem volt vele gond...

(#85265) pckownz válasza gtamate2 (#85259) üzenetére


pckownz
senior tag

660-asok is elfernek meg rajta nyugodtan?

Erosebb vga-t nem akarok venni a jovoben sem, igy ha nem fontos, nem cserelnek azonnal tapot.

[ Szerkesztve ]

(#85266) joey04


joey04
titán

Sziasztok!

Korábban vettem egy GTX 960-as videokártyát, ami nekem tökéletes volt, erősebb amúgy sem kéne, mert a szakik szerint ezt hajtja még ki egész jól a régi kis i5-2400. GTX 970-et véve már nem tudtam volna kihasználni teljesen a 2 kártya közti különbséget a proci miatt. Viszont sajnos úgy alakult, hogy el kellett adnom, most azonban újra vennék egy VGA-t, de csak átmeneti időre, max. 1 évre mert aztán teljesen új gépet szeretnék vagy konzol felé megyek azt majd a jövő eldönti, de addig kéne valami megoldás játékokra. Emiatt viszont csak használt kártyában gondolkodok, és a kérdés az lenne hogy elsősorban NV vonalon melyik az a régebbi kártya ami 960 körüli teljesítményt hoz, az sem baj, ha egy kb. 10%-kal gyengébb esetleg, ha cserébe jóval olcsóbb a használt ára. Kérek AMD-s variánst is, bár bevallom elsősorban NV-t szeretnék. A cél az, hogy az 1 év múlva érkező játékok is elfussanak fhd felbontáson medium vagy picit felette 30+ fps-sel.

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#85267) Joker94Hun


Joker94Hun
tag

R9 280x-et használtan érdemes 1 év körüli garival venni?:) Vagy inkább R9 380 újonnan esetleg gtx 960?

(#85268) Speed® válasza joey04 (#85266) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

35 körül GTX950et lehet keresni, esetleg GTX760, garis abból is akad.
Esetleg ha hajlamos vagy átnézni a pirosakhoz a 3GB RAMért, 7950..
Utóbbiból viszont nem találsz garisat koránál fogva, jó hűtővel ajánlott.
Néha beesik egy-egy garis 280 is, ami ugyanez átnevezve, jó vételek.

Joker94Hun
Garival igen, ha jó az ár, a 380/960nál gyorsabb, de fogyasztása több.
Ettől függetlenül mivel utóbbiak 4GB kiszerelésben drágák, jobb lehet.

[ Szerkesztve ]

(#85269) PeGaTi


PeGaTi
csendes tag

Sziasztok!
Az alábbi öreg gépemben úgy néz ki, sajnos döglődni kezdett a videokártya, megnövekedett terhelésre (játék, filmnézés, gyors görgetés stb.) egyre gyakrabban váratlan becsíkozás után kékhalált dob, a gép újraindul. Alap terhelésen hibátlanul megy órákig. Driver frissités és -csere nem hozott javulást, a hibaüzenetek mégis driver problémára utalnak. Az érintkezőket már tisztítottam, semmi változás.
Alaplap: Gigabyte GA-MA790 FX-DQ6
CPU: AMD AM2+ Phenom 9850 Quad Core 2,5 GHz
RAM: Kingston 4x2 GB DDR2 800MHz
VGA: Sapphire ATI Radeon HD4850 512 MB GDDR3 PCIe
Táp: Corsair CMPSU-450VX 450W
OS: Win 7 64 bit
Melyik VGA kártyát ajánljátok a cseréhez, amit még a konfigom ki tud szolgálni? Új vagy használt kártya is szóba jöhet, az ár nem elsődleges szempont.
Köszi előre is a segítséget! :R

Az élet nem habostorta...

(#85270) joey04 válasza Speed® (#85268) üzenetére


joey04
titán

Köszönöm én is a 760-at és 7950-et néztem ki a régebbi szériák közül, akkor megyek válogatni. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#85271) holozis_HUN válasza PeGaTi (#85269) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ennek egy HD 7770-et minimum adnék :B De szerintem egy HD 7790 is mehet mellé, akor 7850, bár utóbbi szerintem már sok ehhez a konfighoz.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#85272) Speed® válasza PeGaTi (#85269) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha az utolsó legacy driverrel (13.9) nem megy rendesen, esetleg az órajeleit lehetne visszavenni RAM oldalon, ettől független erősen csereérett, nem mai darab..
A lapod friss BIOSal megeszi az AM3 Deneb/Thuban procikat, ha játékos szemmel fejlődnél, érdemes lehet vadászni egy jó C3 rev. X4et (955 pl. szépen szalad OCra is, 3.6-3.8Gn már korrekt tempót hoz), mert a jelenlegi nem túl acélos, HD7770/R7-250X/650TI felett nem igazán ajánlanék hozzá karit..prociupgrade után HD7850/R7-370, ill. GTX750/Ti//2GB pl..attól függ mikkel játszanál milyen felbontásban és mennyi a keret..

(#85273) gtamate2 válasza pckownz (#85265) üzenetére


gtamate2
veterán

Persze

*Sn0w

(#85274) PeGaTi válasza Speed® (#85272) üzenetére


PeGaTi
csendes tag

Speed(R) és holozis_HUN
Köszi szépen a gyors válaszokat! :R
Nem vagyok ultra gamer, proci updgradet nem tervezek, így csak az új kártyába ruházok be. :N :)

Az élet nem habostorta...

(#85275) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Sziasztok!

Az utolsó konfigom egy AMD FX-6100 6x3.3 GHz, 4GB, Sapphire HD7850 OC 2GB kombó volt SSD-vel.
Szereztem most egy i3-2100-át, 6GB ddr3, +ssd, csak vga kéne bele.
Népkártyák: gtx 750ti és 950 között vacillálok. Talán a GB 750ti lowprofile-os vga mellett tápot se kell cserélnem.
Kérdés az utóbbi konfig van legalább olyan szinten mint az előző? Kb. ugyanazokkal a játékokkal tolnám, de több fps esetén tudok grafból engedni.

Köszi

(#85276) core i7 válasza (Bundás) (#85275) üzenetére


core i7
addikt

az i3 egymagban jó
az Fx összteljesítményben
Tápod milyen?

(#85277) pckownz válasza gtamate2 (#85273) üzenetére


pckownz
senior tag

Koszonom :R

(#85278) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Nagyon nehéz helyzetben vagyok,nem találok hasonló Tahiti teljesítményű kártyát jó árban garanciálisan ,egy éves vagy pár hónapos 380/960 kártyákat meg 60k környékén adják,nem veszik észre magukat hogy a boltban is szinte ugyan annyi.....! :W

380/380X topikot olvasgatva tapasztalatok alapján az órajel ugrálása energia takarékosság miatt microlagokra panaszkodnak,ráadásul a kiszemelt Sapphire Nitro kártyák hűtése sem a legjobb,sokaknak felmegy 80 foknál feljebb és terhelés alatt hangosak is.
Giga kártyát szimpátia alapján nem szeretnék venni ,így ezt a gyártót izlésem és a rossz tapasztalataim miatt kerülném.

Tuningolva egy GTX 960-t sem előznék be egy húzott Tahiti-t?
Lehet elhozok inkább LeC-től egy MSI Gaming 960 4g-t,sokba kerül de legalább bontatlan tele garanciával.

(#85279) TechN7ne válasza TechN7ne (#85278) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Végül Sapphire Nitro 380x lett belőle újonnan ,960-am már volt ,őt viszont még nem probáltam ,kitapasztalom legalább ismét tanulok vlmit. :R

(#85280) Joker94Hun válasza TechN7ne (#85279) üzenetére


Joker94Hun
tag

Várom a tapasztalatokat,énis 960/280/380 kártyákkal szemezek. :))

(#85281) mattheus


mattheus
őstag

Sziasztok!

Vásárlásban kérném én is a segítségeteket.
Jelenleg az alábbi konfigurációval rendelkezem, videokártya nélkül, mert az 1 héttel ezelőtt tönkrement :(

- Core i5-2500K,
- Gigabyte P67A-UD3P-B3,
- Sapphire 5850 Vapor-X,
- Noctua NH-C12P SE14,
- 2x4GB Corsair Vengeance Low Profile kit 1600Mhz és
- Cooler Master Silent Pro 500W

Eddig két típusban gondolkodtam:
1. használt, de még garanciális GTX970 vagy
2. ha lesz és kicsit normalizálódik az ára, akkor RX480

Mi a véleményetek?
Érdemes-e egyáltalán ilyen kártyákat vennem vagy a "gyenge proci" miatt felesleges?
Esetleg ezen felül még valami ajánlás ?

Köszönöm!

(#85282) myckey válasza TechN7ne (#85279) üzenetére


myckey
veterán

Meglehet, hogy jobban tetted volna, ha Powercolor RX 470 et veszel.
73 ezerre jön ki, Németből.

Caseking.de

De használd megelégedettséggel. :K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#85283) Csupingo válasza (Bundás) (#85275) üzenetére


Csupingo
veterán

Igen, sőt a gép kevesebbet is fog fogyasztani. A 750 ti picit gyengébb a 7850-nél, de nem hiszem, hogy nagyon feltünő lenne a különbség.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#85284) Speed® válasza mattheus (#85281) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A 2500K P67 lapban kényelmesen megy 4GHz felett, simán mellérakhatod ezeket..480ra várni..ha türelmes vagy..de elég jó áron vannak a garis 970ek is :) Persze hosszútávon a 480 jobb vétel lehet.

(#85285) mattheus válasza Speed® (#85284) üzenetére


mattheus
őstag

köszi! Esetleg még más javaslat ? GTX1060? (bár az nagyon sokba kerül....nem mintha az előző kettő nem lenne az)

[ Szerkesztve ]

(#85286) TechN7ne válasza Joker94Hun (#85280) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Sajnos ismét nem jártam sikerrel ,jobbik esetben a tápegységem a ludas.

Kártyát megvettem ,majd hazahoztam és szépen kicsomagoltam.
Dobozában szokásos tartozékok ,lemez,leírás meg egy DVI átalakító, kiszedve egy kisebb kártya fogadott a megszokottnál,viszont ránézésre,tapintásra ,súly hatásra ,minőségi cuccnak bizonyul.
Venti lapátok finom anyagból vannak,nem az a vastag durva műanyag,maga a kártya stabilan van összerakva,nincs semmi eltérés,lötyögés,minden a helyén.

Beépítettem a gépbe ,eddig minden tuti,rögtön be is pattant a helyére:

Régi driver letörölve készen kezdésnek,DDU stb., meg volt majd fel a legfrissebb Crimson.
Szokásom szerint rögtön egy Valley Benchmark indítás ,minden tuti megy is a kártya,ventik elkezdtek pörögni viszont ismét cicergés hang ütötte meg a füleim ,jobban meghallgatva a táp vga pin felől hallatszik.
"Ezt nem hiszem el"
:W

Ez a harmadik kártya amivel produkálja a gépem ezt a hangott ,eddig soha semmi ilyesmi ,a tegnapi 2db 280x VaporX,most meg egy csont új kártyával! :F

Sajnos még nem volt lehetőségem kipróbálni más tápegységgel a kártyát ,de sanszos hogy a tápegységemet az utóbbi több mint 2 év alatt különböző típusú és fogyasztású kártyákkal kihasználtam (GTX770/húzott HD7950) ,mindenesetre a tápegységre is van még garancia LeC-nél ,és a mostani videokártyára is amit szintén nála vásároltam.

Ezek mellett azt elfelejtettem leírni,hogy terhelés alatt a kártya miközben cicerget ,nagyon-nagyon melegedett ,95 fokig is felment AIDA szerint és tűz forró volt az egész kártya tapintásra ,back pate-hez hozzá értem kis híján leégett az ujjam!
Tápegységtől lehet ilyen jelenség,hogy cicergés mellett jobban felmelegíti a kártyát?

(#85287) Speed® válasza mattheus (#85285) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A tápod ~400W 12V ágon, aminek OCzott procival kb. a fele elmegy..nyilván nem ajánlok mást (290et pl.), amivel besokallna. 970, ~70k. Vagy vársz, de a custom RX480 nem egyhamar lesz ennyiért, 1060 meg pláne nem. Megkérik az újdonságok árát..

TechN7ne
Cicergéssel nem tudsz mit kezdeni, de a melegedést nem befolyásolja..szimplán alulméretezett a hűtő..nem értem, hogy az intelmek ellenére miért ezt :F

(#85288) TechN7ne válasza Speed® (#85287) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Harmadik kártya ami egymás után ciccereg,előtte meg semmi ilyesmi az utóbbi 2 évben soha...? :F

[ Szerkesztve ]

(#85289) 4264adam válasza TechN7ne (#85288) üzenetére


4264adam
veterán

Kisza25 is hasonlóan járt, neki a táp csere oldotta meg, Lehet a 380X 200W feletti étvágya okozza a gondot.

Nálam az EVGA 960 volt, de brutálisan, mostani kicsi 960 csak a pinhez hajolva hallatszik a cicergés, nem mere cserélni már :D

Ph-n lehetett venni 970-et 980-as nyákkal "cicergés mentesen hirdetve".

(#85290) Speed® válasza TechN7ne (#85288) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

"Minőségi" tömeggyártás eredménye..de próbáld ki más környezetben, ha gondolod..

(#85291) TechN7ne válasza Speed® (#85290) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Az ilyen esetekben nem is élhet a garancia sem a vga,sem a táp részéről?

Szerk.: Mondjuk a vga kivételével ,mivel az most lett vásárolva,ha akarom ki kell hogy cserélje.....
És ha így marad, nem áll módomban tovább használni egy majdnem 70k-s vga-t ilyen jelenséggel!

[ Szerkesztve ]

(#85292) 4264adam válasza TechN7ne (#85286) üzenetére


4264adam
veterán

Már 60°C is sok az emberi kéznek 10mp-et nem nagyon lehet bírni érintve. Hexa+ egy átlagos minőség az általános felhasználásra. Valódi seasonic belsős az igazi. Ezért vettem XFX tápot majd ki derült, hogy részben az, lám nálam is van cicergés.

Szerk: Nem él mert nem okoz zavart a működésben.

[cicergés
Fontos megjegyezni, hogy bár a zaj olykor igencsak zavaró lehet, de az alkatrészek működését károsan nem befolyásolja, a rendeltetésszerű használatot nem korlátozza, így ha ilyesmit tapasztalunk, akkor az adott komponens kondíciója miatt nem lehet okunk az aggodalomra.]

És ha más drágább kártyával is ciceregni fog? Tápegység miatt...

[ Szerkesztve ]

(#85293) TechN7ne válasza 4264adam (#85292) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Volt már egy pár back pate-es kártya nálam,de soha nem volt egyik sem ennyire forró terhelés alatt,még több óra folyamatos játék után sem,ezen a részen sem stimmel vlmi. :U

Nem lehet hogy a sok nyúzás után kifingott a tápegység?

[ Szerkesztve ]

(#85294) Csupingo válasza TechN7ne (#85293) üzenetére


Csupingo
veterán

Esetleg bios-ban, vagy talán aida is kiírja a feszültségértékeket. Nézd meg, hogy azok stimmelnek e.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#85295) raykakas


raykakas
csendes tag

Sziasztok!

GTX 970-et veszek a jövőben de nem tudom hogy kompatibilis-e az alaplapommal és hogy passzol-e hozzá a processzorom. i3-4160-osom van,de leszeretném cserélni egy i5-4570-re de azért kikérném mindkettőről a véleményeteket. Alaplapom egy H81M-K, kompatibilis ez a lap egy GTX 970-el?(Asus Strix-re gondoltam de szóba jöhet Gigabyte,MSI,EVGA stb.). Illetve milyen tápot ajánlotok egy GTX 970-hez? Elvileg 500W-os a minimum de nem tudom hány wattos kéne. Remélem tudtok segíteni.

Köszönöm a jövőbeli válaszotokat :R

(#85296) 4264adam válasza TechN7ne (#85293) üzenetére


4264adam
veterán

Akkor értem :)

Eszembe jutott 2 hónapja terveztünk-gyártottunk egy tápegység panelt kicsit nem lett teljesen elég a hűtő felület aztán 10mp után nem volt kedve fogni az embernek :D

Nem kellene neki, a Gépet max terhelés alatt 300W környékén fogyaszt, de ugye sosincs állandó 100% fogyasztás.

[ Szerkesztve ]

(#85297) M@rdel válasza TechN7ne (#85293) üzenetére


M@rdel
őstag

Nézd meg, hogy mire van állítva a megcélzott gpu hőmérséklet a crimsonban.
Alapból talán 90 fok környéke, ha így van, vedd lejebb.

(#85298) Fortum


Fortum
tag

Sziasztok! :)

Első gépemet építettem tavaly ősszel és minden megvan már,csak egy szuper videókártyára lenne szükségem. (kezdő vagyok szóval ha alap dolgot kérdeznék akkor ezért)

Megvártam a nyár közepét/végét,de már szeretnék venni egyet végre.

120ezer a keretem max,de természetesen nem akarom mindet elkölteni ha nem muszáj.
Fogalmam sincs,hogy az 1060-asok közül melyikkel járnék a legjobban :(

Pl: MSI-nél mi a különbség az ARMOR ÉS GAMING X-KÖZÖTT.

Olvasgattam az előttem szólókat pl: tetszett a ZOTAC 5éves garija ha tényleg így van.

De nagyon jókat olvastam az ASUS-ról és Gigabyteról is.

Nagy FULL HD LED 102cm képátlós tv-n játszanék.

A célom a megbízhatóság és hosszú távon szeretném használni :)

A konfigom lenne hozzá :

I5-6500

ADATA SSD 120GB

WD EZEX 1TB

ASROCK PRO4S

2X4GB HYPERX FURY

500W FSP AURUM GOLD

Előre is köszönöm a válaszokat! :R :R :R :R

(#85299) grafika95


grafika95
tag

Sziasztok srácok !
Új vagy Használt VGA tippek érdekelnének 50-75k között ebbe a konfigba:
Legjobb ár érték arányú megoldás érdekelne. FullHD -n Játékra! (CS:GO, WarThunder, BF4 és az új gamek is élvezhető fps-t produkáljanak)

Asrock z170 por4S
i7-6700
2x8GB DDR4 3000MHz
250GB SSD
EVGA 600W WHITE 80+

Jelenleg az inegrált HD530 erejét kiaknázva vígan CS:GO-zok és a vicc hogy sima 720p-be még a BF4 se szaggat multiba :D De azért nagy részletességgel FullHD-ban kell a VGA :D Új gamek is lennének, így a segítségeteket kérem a választásban :R

Kiszemeltjeim nagyjából az R9 380X és a GTX970 de ha ár értékben jobban megéri egy jóárú 960 vagy akár egy R9 280x és jó amire nekem kell, beérem bármivel :D

[ Szerkesztve ]

(#85300) erik365


erik365
aktív tag

Sziasztok!
R7-360-asból melyik a legjobb hűtésű kártya?

1.4 T-jet M32

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.