Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85266) joey04


joey04
titán

Sziasztok!

Korábban vettem egy GTX 960-as videokártyát, ami nekem tökéletes volt, erősebb amúgy sem kéne, mert a szakik szerint ezt hajtja még ki egész jól a régi kis i5-2400. GTX 970-et véve már nem tudtam volna kihasználni teljesen a 2 kártya közti különbséget a proci miatt. Viszont sajnos úgy alakult, hogy el kellett adnom, most azonban újra vennék egy VGA-t, de csak átmeneti időre, max. 1 évre mert aztán teljesen új gépet szeretnék vagy konzol felé megyek azt majd a jövő eldönti, de addig kéne valami megoldás játékokra. Emiatt viszont csak használt kártyában gondolkodok, és a kérdés az lenne hogy elsősorban NV vonalon melyik az a régebbi kártya ami 960 körüli teljesítményt hoz, az sem baj, ha egy kb. 10%-kal gyengébb esetleg, ha cserébe jóval olcsóbb a használt ára. Kérek AMD-s variánst is, bár bevallom elsősorban NV-t szeretnék. A cél az, hogy az 1 év múlva érkező játékok is elfussanak fhd felbontáson medium vagy picit felette 30+ fps-sel.

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.