Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80541) nemethchek19


nemethchek19
aktív tag

Sziasztok!

Vennék egy videókártyát a gépembe viszont nem vagyok tisztába a jelenlegi felhozatallal, ezért szeretném kérni a segítségeket. Eddig IGP-vel használtam, de nem vált be HD filmnézésre, youtube videókra. Kisebb, sűrű akadozás érzékelhető 720p és 1080p-s filmeknél. Nyilván frekvencia probléma és a 24p lehet a gyenge pontja, de ti biztosan ezt jobban tudjátok.

Konfigom:
CPU: i5-4590
Alaplap: Gigabyte H97M-D3H
Ram: Corsair 2x8GB DDR3L 1600MHz Vengeance LP Red memória
Táp: Super Flower 450W SF-450P14HE
Monitor: LG 22MP57VQ-P (HDMI-re csatlakoztatva)
Ház: Corsair Carbide 200r

Op.rendszer: Windows 10 Pro x64

Felbontás: 1920x1080

A cél Full HD filmnézés akadás mentesen. 24 p-vel ne legyen gondja. HD Youtube, Vimeo és facebook videók is menjenek simán. 2 monitort is bírjon el egyszerre Full HD-ben, ha esetleges dual monitorozásra kerülne sor. Játékra most nem kell! Ne melegedjen túlságosan és a hűtője legyen halk, csendes.

Összeget nem tudok mondani egyelőre, hogy mennyit szánok rá, mert nem vagyok tisztában azzal, hogy egy ilyen VGA mennyibe kerülhet most. Természetesen örülnék, ha 10-15.000 Ft között megúsznám. Ha ez nem reális ár, akkor mehetünk felfele még.

Új és használt is szóba jöhet egyaránt.

Ha szükségetek van még valami infóra az igényemmel és a konfigurációval kapcsolatban, nyugodtan jelezzétek és pótlom.

Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.