Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74216) TechN7ne válasza gtamate2 (#74214) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Elolvastad rendesen a hozzászólásomat?

"legjobb és legminőségibb VGA-k közé tartozik mióta csak AMD-t gyárt"

Mióta AMD-t gyárt arra értem,hogy már befejezte az Nvidia kártyáit,te meg jössz nekem az ókori 9600gt-el? Annyi kártyám volt már,hogy te képzelni sem mernéd,vissza lehet nézni az eladásaimat is,csak kérd egy moderátor segítségét.

Minden fajta személyeskedés nélkül,egyszerűen elitélem ha vlki véleményt mond egy olyan dologrol amit még nem probált vagy ismer,gondolom ez érthető?
Te is emlékszel úgy látom,hogy nem voltam oda az AMD kártyákért régen,azóta változott a véleményem,gondolhatod nagy hatással volt rám az XFX.
Ahogyan haza hoztam,kicsomagoltam,ránéztem,megtapintottam egy élmény volt,minden része minőség,volt benne anyag rendesen,nem egy lesporolt gyártmány az egész,bennem ennyi maradt meg. Igaz, HD77xx széria,de pl. EZ a MSI olyan volt hozzá képest mint egy kinder tojás játék.

Vlmiről erős véleményem van,arról van tapasztalatom is,és igen nagyon sok gyártónál minőségibb az XFX,ez már rég nem az Nvidia-s korszak,hazánkon kivűl elég hosszú szavatosági idővel ruházzák fel őket,nálunk nem elterjedt az egy év miatt.

Személyesen megismerni vlmit sokkal másabb,mint a monitoron nézelődni.
"Hiába tetszik Jennifer Lopez,ha még nem voltál vele nem tudod milyen. :)

Szép estét. :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.