Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62908) Archanon


Archanon
őstag

Borzasztó nehéz választani....
Ma hazafelé telefonról nézegettem, Ipon-on kapható volt 95-96ezerért az egyik evga 970-es. Nyomtam is a kosárra, mint egy őrült, de következő klikknél már azt írta, hogy a termék nem van, hanem nincs. :((( Legalábbis névleg tökéletesen megegyezett ezzel, itt az árgrafikonon meg ugye nem szerepel ez. Vagy pedig valamit nagyon benéztem. :DDD

Mindazonáltal alapos nézelődés után úgy találtam, hogy méretben az Evga termékek mindenképpen passzolnak, 24-26 centis darabok típustól függően váltakozva. Ugye ide kell beférnie a jövendőbelinek:

Talán határeset még a maximum 28 centi, bár így is odébb kell helyezgetnem a merevlemezeket. Na mindegy... lényeg a lényegben a lényeg: a kérdés. A fentebb linkelt evga típus, és EZ meg eeeez között mégis mi az istennyila különbség van, hogy ennyivel ugrálnak felfelé az árak?

Az MSI gaming nálam azért esett ki a sorbol, mert mégis csak 269 mili, és még "drága" is. Amúgy iszonyatosan ingadoznak az árak, biztos jókor akarok csúcskategóriás VGA-t venni?

mod.: A legolcsóbb termékek között ugye található az MSI sima, a maga 275 milijével kicsit félő, hogy kényelmesen befér. A Gainward 247 mm, szintén jól van méretezve, de ennek olyan furán "gagyi" hatású a hűtője. Az abszolút győztes pedig a giga, de ez wat wat wat hűtő.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.