Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55901) mdaniel95 válasza TechN7ne (#55899) üzenetére


mdaniel95
csendes tag

Rendben és köszönöm szépen a gyors válaszokat . :)

(#55902) w333 válasza mdaniel95 (#55901) üzenetére


w333
félisten

Vegyél egy ilyet ... akár apróról (én 5k -ért vettem garanciával) Link ;)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#55903) mdaniel95 válasza w333 (#55902) üzenetére


mdaniel95
csendes tag

Szia, egy kis felvilágosítást kérhetnék én eddig mindig csak a "WATT"-ot néztem hogy mennyim van és pl mennyi kell egy videokártyának ( gondolom rosszul ) ezek szerint miket kell nézni egy táp megvásárlásánál ?:)
( és ha már itt tartunk őt elbírná [link]

(#55904) Balathruin válasza mdaniel95 (#55903) üzenetére


Balathruin
veterán

miket kell nézni egy táp megvásárlásánál ?
A belső minőségét és persze a terhelhetőségét, kábelek hosszúságát és ha fontos akkor a ventilátort is. Esetleg még a külső is fontos lehet (de zárt, nem ablakos házban szerintem tökmind1) vagy a modularitás.
Ha csak a wattot nézed, akkor csak szólok, hogy gagyi tápokat ugyan azzal a belsővel matricázzák (vagy matricázták) pl. 350, 400, de akár 500 wattra is.

[ Szerkesztve ]

(#55905) mdaniel95 válasza Balathruin (#55904) üzenetére


mdaniel95
csendes tag

Értem akkor valaki lenne oly szíves eme videokártyához ajánlana nekem egy tápegységet olyan 10 ezer ft környékén ? :) [link]

(#55906) w333 válasza mdaniel95 (#55903) üzenetére


w333
félisten

Persze simán elbírja ... :K

ezek szerint miket kell nézni egy táp megvásárlásánál ?

A megbízható márkát + minőséget mert az ami neked van lehet hogy 420W papíron, közben pedig valószínű hogy egy minőségi 300W tápnak sem felel meg !

FSP megbízható márka szóval ha az 350W akkor az tényleg 350W ! :)

Tessék ... Link, ezzel nem lesz gond ! ;)

Picivel drágábban + 3000 Ft -ért inkább egy Asus GTX 750 -t vegyél !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#55907) mdaniel95 válasza w333 (#55906) üzenetére


mdaniel95
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm tényleg legalább ma is tanultam valamit :)

(#55908) TechN7ne válasza w333 (#55906) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Felesleges egy 775 konfigba,így is határeset,szem maradjon az AMD és meg olcsóbb is. :R

Szerk. Megdöbbenve látom,hogy a + hexa tapegysegen nincs tap kapcsoló.... :Y
Nekem így nem kene...... :(

[ Szerkesztve ]

(#55909) w333 válasza TechN7ne (#55908) üzenetére


w333
félisten

Jah hogy ez egy 775 -s konfig ... talán még kihajtja ! :))

Persze nincs rajta, de egy ilyennel megoldható a dolog 300 Ft :D

És különben is, a GTX 750 -hez nem is kell tápcsatlakozó !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#55910) t72killer válasza Willie (#55888) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Alapból jó az Archicad-re a Quadro - állítólag az nvidia karikat jobban szeretik ezek az alkalmazások. Viszont a k600 nagyon pici darab ddr3-as vram-mal, valami erősebbet néznék.

A szaktopicban is körülnézhetsz, neke az jött le, h a quadrók lényegesen jobban teljesítenek, mint a geforce-ok, bár az ár/érték arányt nem tudom, lévén drágábbak is...

#55907: ajánlom a tápos topicot.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#55911) Willie válasza t72killer (#55910) üzenetére


Willie
őstag

Köszi a választ! :)

Már jártam ott, a K600-at ajánlották. Csak én is az ár/érték arány miatt nem tudom azt mondani, hogy akkor legyen az. Ráadásul testvérem azt mondta, hogy neki elég az a VGA ami most van az ArchiCAD-hez (HD5750). Szerinte leginkább az Artlantis miatt kellene fejleszteni mert nagyon sokáig renderel a processzor. De én meg úgy gondolom, hogy jobb lenne azt is lecserélni.

(#55912) TechN7ne válasza w333 (#55909) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nem arról van szó,hanem hogy nem bírom aramtalanitani a gépet,elég gaz véleményem szerint. Tudom,hogy meg lehet oldani akar egy kapcsolók hosszabitoval is,de azért nem gondoltam volna hogy az fsp idáig el fajul,hogy lesporol kapcsolot.

Nem ajánlott folyamatos áram alatt lenni a gépnek kikapcsolta állapotban,bármilyen áram probléma eseten nagy baj lehet,és lehet megmenti az alkatrészeket,de maga tapnak annyi egy villám csapatnál.....

bocsi,de ezzel az iPad air-el nagyon nehezen írok,munkahelyen vagyok

[ Szerkesztve ]

(#55913) Teaway válasza w333 (#55906) üzenetére


Teaway
veterán

Neked pont az az ASUS, van, mint ami a linken?

Nincs itthon csokid??

(#55914) t72killer válasza Willie (#55911) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hja, a K600 újonnan 50kFt körül vár. Őszintén, ha nincs baja a VGA-val, akkor halasztanám a vásárt. Kérdés, hogy vajon a Maxwell-ek hogy teljesítenek Archicad-ben, mert lehet h nyerő lenne jövő tavasszal egy gtx 960 - talán ez már nem lesz annyira lemaradva a quadróktól.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#55915) Frenky89 válasza _-ORANGE-_ (#55875) üzenetére


Frenky89
őstag

Kösz!

A keret még csak-csak, de hely csak 260mm van a házban. :(

(#55916) Willie válasza t72killer (#55914) üzenetére


Willie
őstag

Lehet inkább az lesz, megbeszéljük, köszi a segítséget! :)

(#55917) t72killer válasza Willie (#55916) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én általában úgy vagyok vele, h vagy akkor cserélek hardvert, ha nagyon muszáj, vagy ha anyagilag megéri. Ahogy leírtad az előbbi nem áll fenn, utóbbi meg kb csak akkor játszik, ha ajándékba kapja az ember a cuccot vagy vmilyen céges pénzmozgás (adóleírás, mittudomén) áll mögötte.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#55918) Willie válasza t72killer (#55917) üzenetére


Willie
őstag

Teljesen igazad van. :)

(#55919) Ratrak


Ratrak
csendes tag

#55887-re senki semmi? OK, nem azt kérdeztem, hogy milyen videókártyát vegyek mennyi pénzből, hanem azt, hogy mit bír max. el a táp a valóságban (mert ha a kártyák leírását nézem, akkor már egy gagyibbnál is simán ráírják, hogy 750W alatt ne is próbálkozz, de az azért eléggé... ágyúval verébre dolognak tűnik), de olyan lelkesedéssel ajánlgattok mindenkinek mindenfélét, azt hittem, menni fog ez is. Mindegy, akkor majd még okosodom máshol. (kb. 3-4 évente kérdezek egyet itt a PH!-n, de nem sűrűn tisztelnek meg a válasszal a szakik, biztos rosszul kérdezek.)

if you think you can - you can. If you think you can't - you're right!

(#55920) _-ORANGE-_ válasza Ratrak (#55919) üzenetére


_-ORANGE-_
senior tag

A tápod elég egy R9 280-ra is, de a proci mellé ilyet nem ajánlok, nem hajtja ki.

(#55921) w333 válasza TechN7ne (#55912) üzenetére


w333
félisten

Jah igen ... ez tényleg kicsit gáz :)

(#55913) Teaway

Igen :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#55922) bandi0000 válasza Ratrak (#55919) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Egyrészt, mi hobbiból csináljuk ezt nem ülünk 0-24 órát itt hogy lessük a kérdéseket, amire persze szivesen válaszolunk de olykor elcsúszunk mellette

Másrészt ha észrevetted ez VGA-s fórum nem pedig tápos ahol lehet jobban értenek ehhez

Harmadrészt igen nagyon sok mindenre elég a táp pláne ahogy az új vídiák 170w alatt esznek, de a procidhoz meg nem nagyon raknék ekkora kártyát

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#55923) t72killer válasza Ratrak (#55919) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A kollégához hasonlóan én sem kapok fizetést azért, hogy család-gyerek-meló mellett osztom az észt... +legközelebb, légyszíves legalább linkelj vissza a hivatkozott HSZ-hez, jelentősen megkönnyíti annak a dolgát, aki válaszolna a kérdésedre.

Először is a tápról: a tápos topicban rosszat nem írnak róla, ami kevésbbé szimpatikus benne, hogy 2db 20A@12V (=240W)-os ága van, ami a felsőkategóriás VGA-t (tuningolt 970, 280x és efölött) kizárja. Alapon járó GTX 970 belefér - kb ő a legerősebb VGA, amit a rendszerbe tudsz tenni - és amit SzVSz manapság még ép ésszel megvesz az ember (bocsi 980/titan/295x2 tulajok :B ). Ami fontos, hogy prociból k-sat vegyél a tuning kedvéért (hogy a lapod mennyire fogja engedni a tuningot más kérdés -> itt az ashrock topic)

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#55924) jeni


jeni
félisten

Üdv
Milyen különbség van a 280 és a 280x között gyakorlatban? Ebben a kategóriájában ki lenne az ellenfele Nvidia fronton?
A 3Gb elegendő vagy inkább a 4Gb kártyát érdemesebb megvenni?
Márkára típusra van valami etalon,bestbuy?

[ Szerkesztve ]

(#55925) Teaway válasza jeni (#55924) üzenetére


Teaway
veterán

A GPU és a VRAM frekvenciája.

Nincs itthon csokid??

(#55926) jeni válasza Teaway (#55925) üzenetére


jeni
félisten

Ez nekem nem mond semmit. Gyakorlatban ez mit jelent?

(#55927) jeni válasza jeni (#55926) üzenetére


jeni
félisten

Itt nem a fzikai különbségére gondoltam, nyilván a 280x annyival többet tud,de ez mennyire érezhető a Játékok során?
GTX760 karin mennyit dobna a 2gb ről 4Gb- ra a váltás? AMD vonalon olvastam 270x-ig nincs jelentősége a 4Gb kártyáknak vagy ez csak tévesen híresztelték?

[ Szerkesztve ]

(#55928) t72killer válasza Teaway (#55925) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem így van, a 280-nak 1792, a 280x-nek 2048 számolóegysége van, valamint több a textúrázóegység is (280x: 128, 280: 112). Röviden: a GPU erősebb darab, és nem csak a +70Hz órajel miatt, végeredményben a 280x kb 15%-kal gyorsabb.

#55927: gyakorlatilag 10-15% az fps-különbség. A 4GB-nak kb a 290 és GTX970 szintjén van értelme, 760-nál még SLI-ben sem.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#55929) Teaway válasza t72killer (#55928) üzenetére


Teaway
veterán

Ez is igaz, el is felejtettem :R

(#55926) jeni: 100 helyett 113 képkockád lesz másodpercenként.

[ Szerkesztve ]

Nincs itthon csokid??

(#55930) xLt`


xLt`
tag

Hey-ho srácok.

Összedobnék egy mini konfigot.
VGA: Asus 750 GTX 1GB, amit egy g3220 hajtana.
Lebeszéltek az 1 gigás verzióról az itx topikban és a 2 gigásat ajánlják kb +4k-ért.
Mennyire lesz szükségem rá? Max fullhd felbontás és kb 2012-es játékok azok amivel játszok.

HD 6850 1gb-al semmi problémám nem volt a játékok során amit pörgettem.

[ Szerkesztve ]

(#55931) t72killer válasza xLt` (#55930) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Elleszel 1 gigával. Talán a 750 ti mellé javasolnám a kettőt, de a 750-nek elég lesz, főleg fHD-ig bezáróan.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#55932) xLt` válasza t72killer (#55931) üzenetére


xLt`
tag

És most nézem inkább +5k a különbözet. Én is így gondolom, de kellett a megerősítés, köszi ;)

Játékban a mikrolaggok keletkezhetnek a vram méretétől? Írt egy kolléga hasonló jelenséget az 1 gigásnál.

(#55933) t72killer válasza xLt` (#55932) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nvidiánál nem jellemző. Inkább az van, hogy a kari fű alatt gyengít egy kicsit a részletességen. BF4-re írja egy kolléga, h microlaggolhat - bár ezt AMD-n művelte. Konkrétan BF4-nél a nemigazán tuningolható pentiummal sokkal előbb futsz procilimitbe, minthogy a vram miatt microlaggolni álljon neki...

Itt tesztelik az 1gigás 750-et (ami még 1 kis gyári tuningot is kapott), minden okés vele, szép darab.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#55934) xLt` válasza t72killer (#55933) üzenetére


xLt`
tag

Több mint elég amire én fogom használni és ha jól sejtem erősebb is lesz, mint az elődje: hd 6850.
Köszi az infot :R

(#55935) TechN7ne válasza xLt` (#55934) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

GTX 750?
Dehogy lesz erősebb,keresztbe lenyeli teljesítményben a HD 6850,ahogyan fogyasztásban is.... :N

(#55936) xLt` válasza TechN7ne (#55935) üzenetére


xLt`
tag

Valóban?
Valaki írta, hogy kb a gtx 460-al van pariban, ebből következtettem, hogy amikor vettem a hd-t akkor ha jól emlékszem nem sokkal késöbb jött a ki a 460-as és árban majdnem megyeztek.
Akkor inkább a gtx 750 Ti ami közelebb áll hozzá.
Attól függetlenül remélem elég lesz.

(#55937) edari válasza TechN7ne (#55935) üzenetére


edari
őstag

Tessék? Remélem rosszul értem, hogy a 6850 leveri a 750-et >: (

(#55938) t72killer válasza TechN7ne (#55935) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Azért h keresztbe lenyelné, nem mondanám. Marha nehéz összehasonlítani a kettőt, mert egész más játékokkal ráadásul más felbontáson teszteltek 4 éve, de pl itt egy Krízis teszt a 6850-ről és egy a 750-ről. Ez inkább fej-fej mellettinek tűnik, igaz, a Crysis eléggé nvidia-párti játék.

Fogyasztásban a 750 jobb, pláne túlhajtás nélkül.

#55936: ha a 6850 elég volt, akkor elég lesz a 750 is, ráadásul ezt elég szépen lehet majd húzni, ha kell.

#55939: hja, csakhogy a radeon már 4éves kártya, és a 256bit se lendít olyan sokat rajta, ha 4GHz-esek a vram-ok (sávszél tuning nélkül: 128 vs 87 GB/sec, ami gyenge GPU-knál nem vészes)

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#55939) TechN7ne válasza xLt` (#55936) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Józan ésszel gondolkozzunk....

HD 6850 egy nagy darabb kártya 256bit-el,szoftveres beavatkozás nélkül hardveresen erősebb alapból.
Ami jól jöhet,az Nvidia által adott támogatottság,kényelem,de erősebb biztosan nem lesz. :N

Majdnem 2X erősebb a jó öreg 6850..... [link]

(#55938) t72killer 750ti lenne az ideális váltás róla,de egy 6850-et azért ne tegyünk már hozzá a sima 750-hez. Váltani akar,legalább vlmivel erősebb kártyára és ne gyengébbre.... :N

[ Szerkesztve ]

(#55940) edari válasza TechN7ne (#55939) üzenetére


edari
őstag

Azt hiszem az ilyen oldalakra szokták azt írni hogy haszontalan.

A 7790 a 6870-nél egy picivel erősebb:
[link]

[link]

(#55941) TechN7ne válasza edari (#55940) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Na persze,meg az én volt HD7770-em is picit erősebb volt egy HD 6850-nél sokak véleménye szerint,aztán mégsem úgy volt.....

Sokat számít ám a bit mennyisége,megérzi az ember a 128bit erőlködését és a 256bit erejét,nem hiába egy fontos szempont.

(#55942) Tesla93 Teljesítményben is jobb és fogyasztásban is több,így már érthetőbb?
Próbáld értelmezni a szavaimat,mielőtt reagálsz. ;)

[ Szerkesztve ]

(#55942) edari válasza TechN7ne (#55941) üzenetére


edari
őstag

És gondolom sokan mondták hogy user error.

5850-et váltottam 7790-re (256 vs 128 bit) és mégis a 7790 volt a gyorsabb. Ilyenkor mivan? :F

Nem mindig a bit a lényeg, mem órajellel tudod kompenzálni.

És ez mi?
"Dehogy lesz erősebb,keresztbe lenyeli teljesítményben a HD 6850,ahogyan fogyasztásban is...."

Fogyasztásban?? :Y Azt hogy csinálja? 130W vs 55W

[ Szerkesztve ]

(#55943) t72killer válasza TechN7ne (#55939) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Sokra nem megyünk a hardveres erővel, ha egyszer csak abbahagyják rá a driverírást és pl win10 alatt sütheti az ember a régebbi csúcskariját. Mondjuk itt a szitu más, a kollégának megvan a radeonja, kérdés, hogy cserélni érdemes-e? SzVSz ha pénzzé tudja tenni, akkor érdekes lehet a váltás, akármelyik 750/ti-re a fogyasztás/melegedés és igen, hosszabb távú support miatt.

Amúgy :R, a 6850 egy kicsit valszleg tényleg erősebb a 750-nél, de ha nem kell neki az extra teljesítmény, miért fizessen pluszt a ti 2gb verzióért? Sajnos annak a +20%-nak elég konkrétan megkérik az árát.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#55944) dannyl


dannyl
addikt

Sziasztok! Szeretnék VGA-t cserélni (mostani sapphire 6870 1gb). Telefonról írok, így nehézkes linkelnem, a jelenlegi config az adatlapomon van. 1920x1080-as felbontásra kellene, a legújabb játékokra (pl. majd a gta5-re is). Kb. az 50-60E-s árkategóriában keresgélek. Van értelme pl. 3-4 Gb-osat venni? Vagy a 2 bőven elég? Nvidia vagy amd? Vagy ez örök kérdés még mindig? Köszi szépen.

(#55945) xLt` válasza TechN7ne (#55939) üzenetére


xLt`
tag

Azért váltásról szó sincs. Az előző gépet eladtam, ami egy normális atx gép volt.
A mostani egy mini-pc lesz :) Írok véleményt, ha meglesz a konfig.
Köszi a helpet srácok :K

(#55946) TechN7ne válasza dannyl (#55944) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Szia

LeC-nél 53500ft.-ért bestbuy jelenleg egy SAPPHIRE R9 280 3GB GDDR5 DUAL-X OC.

Raktam már vele össze 2db gépet is,hibátlan mind a kettő mai napig,nyugodtan viheted....

(#55947) XOTK válasza TechN7ne (#55941) üzenetére


XOTK
csendes tag

Szóval azt mondod hogy jobb a 6850? Nekem csak rossz tapasztalatom van az egész AMD kártyaszériákkal. Sorra döglenek meg a csodábbnál csodább CSÚCSKÁRTYÁK a kezem alatt, és érdekes módon nem csak nekem. Beszélsz itt arról, hogy HŰDENAGYON gyorsabb az a 6850, hát elmondanám neked hogy az a csúcsszuper 6850-ed alatt szenvedtek olyan játékok, mint pl: Battlefield 3,4, Tomb Raider, ami ráadásul ATI optimalizált is.
A 750-el nincsen semmi baj, sokkal jobb mint egy cirka 4 éves kártya, igaz hogy lemarad 5-6-7 fps-el a 6850-től, cserébe a villanyszámládon látsz majd egy harmadakkora fogyasztást, de ha FPS huszár vagy, nyugodtan használt életed végéig a 6850-et.

Hosszabbtávon az NVIDIA a jobb, sajnos ezen véleményt ezen a fórumon boszorkányüldözéssel honorálják. Sajnos nekem 4 kártya kellett ahhoz, hogy ezt belássam.

[ Szerkesztve ]

(#55948) xLt` válasza XOTK (#55947) üzenetére


xLt`
tag

+1 a vídiára :))

[ Szerkesztve ]

(#55949) t72killer válasza XOTK (#55947) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem üldözzük mi a boszorkányokat, ne aggódj :) Azért a VGA-népirtás, ami nálad történik, nekem elég gyanús. Lehet, hogy a táppal/áramforrással esetleg alaplappal lesz ott a gond, végigmennék multiméterrel a konnektoron és a táp kimenetein, mielőtt az nvidia karit is kinyiffantaná a rendszer...

A karik minőségéért leginkább a konkrét gyártó (Sapphire, Giga, MSI, ASUS) felel - leszámítva a refkarikat. Legtöbbjük fej-fej mellett gyártja az AMD és Nvidia karikat, sokszor egyedi tervezésű, megerősített NYÁK-kal.

Én egy ideje már a zöld táborból gyűjtöm a VGA-kat, egy rövid 290x-es intermezzo után, amit tapasztaltam:

AMD pozitív: előrehaladott - általában korát megelőző - architektúra, nyitott szabványkezelés (ld freesync, 3DHD) - negatív: gyenge support, amivel az egészet lábon lövi: a rövidebb support időszak miatt a forradalmi architektúrát már nem tudja kihasználni az ember, illetve 3D téren is messze le van maradva a Vision-höz képest.

Nvidia pozitív: jó support, mostanában alacsony fogyasztású halk karik - negatív: zárt rendszer. Ha a spéci előnyöket (G-sync, 3D vision) ki akarod használni, kb még a WC-ülőkén is a megfelelő zöld matrica kell h legyen. Illetve a technológiával szeretnek spórolni, ld VRAM-sávszél, illetve a DirectX 12 teljes támogatása is kérdéses, bár talán a Maxwellel ezt is megoldják.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#55950) edari válasza t72killer (#55949) üzenetére


edari
őstag

Igazat is adok neked. De:

AMD: Fejlettebb. Igaz - de csak papíron, mert ha valaki játékra veszi a pirosat, kb semmit nem lát belőle. Prof. felhasználásra nem írok most, mivel nem használom arra.

Én azért vettem nvidiát, mert:
- a konkurens játékaiban jobban teljesít, mint fordítva (tehát piros zöldön). Talán tudnak drivert írni? :Y :))
- Nekem nem kell fölösleges hülyeség a vga-ba, ami papíron zsírul néz ki, de kb kihasználhatatlan (ugye Kaveri eset)
- Amiket megírnak/megcsinálnak sok (legtöbb) esetben úgy megy ahogy kell: jól. Ezaz AMD-nél hol van így? Csak a copy megy, negyed akkora sikerrel (G-sync, geforce experience, csak hogy példákat is mondjak)

Nem védem egyik céget se, de ezeket nézve azt hiszem egyértelmű, hogy miért is fizetek többet. Csak úgy mint prociknál (ott is volt amd-m, nem véletlenül cseréltem azt is).

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.