Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102451) Ace Ventura válasza kolopele (#102447) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Sima 1050-et nézegetem. Az AMD oldalon minek felel meg kb?

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#102452) SkyForcer válasza Pécsi gyerek (#102430) üzenetére


SkyForcer
tag

Igaz, boccs, csak bennem volt a hév, elkezdtem újakat a régit meg már nem tudtam szerkeszteni. :D, de akkor valaki megérti, így már megérte, :D :D :R

[ Szerkesztve ]

(#102453) gbors válasza xAttilaxB (#102443) üzenetére


gbors
nagyúr

Kb. +80%, ha az jelentősnek minősül :)

(#102444) Ace Ventura: RX 560 4GB, ha akarsz maradni a piros oldalon. A zöldeknél GTX 1050 van 35-36 körül, csak ne az Inno3D-t vedd (fix fordulatos, nem szabályozható venti).

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#102454) Pécsi gyerek válasza Ace Ventura (#102451) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Kb rx 460-560

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#102455) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
A jelenlegi konfigom olvashatják az adataimban. Eddig részint vagy néhány éves, vagy kevésbé gépigényes játékokkal játszottam (meg a WOT bőven elmegy max beállításokkal :D ) és nem tűnt fel hogy eljárt a HD7850 felett az idő. Most akarnék játszani a Metro Last Night redux verzióval és azt tapasztalom hogy igencsak csínján kell bánni az effektekkel és részletességgel, hogy használható képkockaszámot dobjon. Kérdem én tőletek, hogy melyik ma is kapható vga-nak felel meg a Giga R785OC-2GBkártyám? És ha jól látom olyan 20K körül van az ára, ha eladnám és dobnék hozzá olyan 30K körüli összeget, mit érdemes venni helyette? Preferált játék nincs, most szeretném behozni a sok lemaradást a WOT miatt, de leginkább FPS játékok kötnek le. FHD-ban játszanék. És ha valami nagyon jó használt kártyát be lehet ennyiért vállalni, amire még legalább 1 év gari van, javasoljatok ilyet is, de első körben mindenképp új kártya mellett tenném le a voksom. Használt csak akkor jön képbe, ha valóban sokkal jobb mint egy ennyiért kapható új, és még bőven tart a garancia ideje.
köszi :)

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#102456) Hokunda válasza Pécsi gyerek (#102449) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Üdv a jelenlegi konfigot hoznám fel kicsit.

Lap: Gigabyte GA-970A-UD3
Táp: FSP Raider 550
Ház: Antec One

SZERK: Proc: FX 8320
(memória 16 gb)

A jelenlegi kártya egy Gigabyte Gtx 660.

A keret: 120 ezer huf, csak új garanciás kártya érdekelne!

A 3 fenti paraméter mellé melyik kártyát ajánlanátok? (táp kapacitás és ház mérete függvényében) A gyártó mindenképp nvidia legyen! A 1060 sorozat esik a kategóriába ebből konkrétan melyik gyártó (MSI, Gigabyte, ASUS, Gainward...) melyik sorozata lenne a legjobb?

Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#102457) Bogyó bá' válasza Hokunda (#102456) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

GTX 1060 6GB - bőven ki is jön az árból, meg talán a proci is fogja szolgálni.

szerk: szerintem tök mindegy, amelyik szimpatikusabb...

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#102458) kolopele válasza dethroner (#102455) üzenetére


kolopele
nagyúr

50 - ért max. 1050 Ti - t tudsz venni.

(#102459) kolopele válasza Ace Ventura (#102451) üzenetére


kolopele
nagyúr

Már megválaszolták, úgy van ahogy kolléga írta :K

(#102460) dethroner válasza kolopele (#102458) üzenetére


dethroner
veterán

És az 1050 TI mennyire jó, mire elég, elég lesz pár évre?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#102461) Romanow


Romanow
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy egy ASUS DCU ii 780 TI 3GB vga, a mai csúcs játékokat milyen felbontással tudja futtatni? Config: I5-4670, Asrock H77 lap, 2*4 GB 1866 Corsair Vengeance ram mellett!

Köszi a gyors válasz(oka)t!

:R :R

[ Szerkesztve ]

"A jó barátság a pontos elszámolásnál kezdődik"

(#102462) kolopele válasza dethroner (#102460) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nem igazán. FHD - ra már szerintem sok esetben kevés most is, persze ha nem ragaszkodsz a stabil 60 fps - hez és elég a medium beállítás az újabb játékoknál még ellehetsz vele valameddig, de hosszabb távra nem terveznék vele.

(#102463) Csupingo válasza Romanow (#102461) üzenetére


Csupingo
veterán

Szerintem pl. fhd-n minden futna közepes (inkább high), vagy kicsit komolyabb beállításokkal 45-50 fps környékén. Régebbi játékok nagyobb felbontásban is tűrhetően mennének. Talán a memóriára kell kicsit figyelni, ha kifut a 3 gigából, kisebb akadások lehetnek.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#102464) Ace Ventura válasza gbors (#102453) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Köszönöm!
Megéri a 4 gb verzió a RX 560-ból? Már ennyire elszaladtak a videó memóriák? Nekem még 1 gb van :)

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#102465) Romanow válasza Csupingo (#102463) üzenetére


Romanow
csendes tag

A 970-es kártya jobb választás lenne? Mert abban 4 giga van ...vagy az r9 290?

[ Szerkesztve ]

"A jó barátság a pontos elszámolásnál kezdődik"

(#102466) kolopele válasza Ace Ventura (#102464) üzenetére


kolopele
nagyúr

Érdemes a 4GB - osat választani, már ez a minimum, más kérdés hogy egy 560 esetében előbb fogy el maga a GPU. A reális arra a 3GB lett volna.

(#102467) reaper0220


reaper0220
tag

Sziasztok!

Nagy dilemmában vagyok és tanácsot szeretnék kérni.
elvárásaim:
-full hd játék: world of tanks, illetve world of warships
-windowsba 4k felbontás

jelenlegi kártyámat az Asus Radeon R9 280-at szeretném lecserélni, mert nem tudja kezelni a 4k felbontást windowsba.
érdemes e beruházni egy GTX 1060 6gb-ra
vagy beérni egy GTX 1050 (4gb) titániummal, ami fele annyiba kerül mint az 1060?
illetve az GTX 1050 TI jobb e valamennyivel mint a jelenlegi kártyám?

köszönöm!

(#102468) Csupingo válasza Romanow (#102465) üzenetére


Csupingo
veterán

Igen. Kicsit gyorsabb, kevesebbet fogyaszt, újabb. 290-et már nem vennék. Ilyen teljesítmény környékén van a 3 GB-os gtx 1060 is, azt még sok garanciával lehetne venni.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#102469) kolopele válasza reaper0220 (#102467) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ha váltasz inkább egy 1060 legyen, főleg ha érdemi változást szeretnél, no meg a 4K miatt is.

[ Szerkesztve ]

(#102470) gbors válasza Ace Ventura (#102464) üzenetére


gbors
nagyúr

4-5e FT-tal drágább a 4GB-os, ha 2-3 év múlva eladod, annyival várhatóan többet is kapsz érte. Ill. egyre több játék lesz, ahol az elérhető textúra-részletességben van különbség a 2GB és a 4GB között. Ennek tükrében döntsd el, ér-e annyival többet.

(#102461) Romanow: én lebeszélnélek egy Kepler architektúrás VGA megvételéről - mind az AMD, mind az nVidia saját következő architetktúrái más irányba mennek, az újabb játékokban túl sok jóra nem számíthatsz...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#102471) Dragon27 válasza kolopele (#102408) üzenetére


Dragon27
senior tag

Sokáig AMD-s voltam,. CPU AMD-ről Intel-re váltottam 3,4 Ghz ről 3,5 Ghz :DDD hát nem tudom összehasonlítani a kettőt :DDD

GTX 1070 Ti megvárom a teszteket 2432 CUDA már jobban néz ki :) , Vega 3584 stream még mindig jobban húzza a szemem. :)

Mert azért az új Metro Exodus szeretném elérni 30FPS-t ultrában FullHD-ba :DDD

[ Szerkesztve ]

(#102472) kolopele válasza Dragon27 (#102471) üzenetére


kolopele
nagyúr

Akkor már inkább 1080 - at vegyél, árban ugyanott lesznek szinte.

[ Szerkesztve ]

(#102473) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek a Inno3D GTX1060 6 GB GDDR5 Compact kariról? Mennyire bírja a hűtése? Azért ezt nézem mert kicsi a házam.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#102474) vaakuum


vaakuum
addikt

MSI Gaming vs. ARMOR viszonylatban mit kell tudni? MErt jellemzően az armort sokszor drágábban láttam, mint a gaminget. Eddig azt hittem, a gaming a top az MSI-nél. Vagy valóbana gaming a jobb, csak a beszerzési források különbözősége miatt vannak ennyire elcsúszva az árak?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#102475) Buncaman


Buncaman
tag

Sziasztok!

Most rendeltem meg a gépemet, nem egy extra dolog, mert ultra budget pc-t veszek, erre futja. Kérdésem az lenne, hogy milyen alacsony fogyasztású videókártyát tudnék venni az alábbi konfighoz?

- Alaplap: Fujitsu - Intel Q43 chipset
- Processzor: Intel X3330 - 6M Cache, 4 X 2.66 GHz, 1333MHz FSB + gyári hűtő
- Memória: 2x4GB DDR3 1333Mhz
-Fujitsu tàp 300W 85+

GT 1030 amin gondolkodtam, de van valami ami olcsóbb, és akár használt? Hasonlóan alacsony fogyasztást keresek. Az lenne a legjobb, ha 10.000 Ft körül találnék valami használhatót.

Amire használnám: League of Legends, CS:GO, Civ VI. Teljesen jó ha minimum grafon van a Civ VI vagy bármelyik, csak legyen 60+ FPS-em (mert nekem ez eddig sosem adatott meg...).
Felbontás: 1600x900

Előre is köszönöm a segítséget!

Elérhetőség az adatlapomon.

(#102476) --ka válasza Buncaman (#102475) üzenetére


--ka
senior tag

Azt azért nem ártana tudni, hogy mATX, mBTX, SFF vagy milyen a ház kialakítása, mert pl. egy dupla hátlapos/dupla széles/normál magas kártya nem biztos, hogy el fog férni a brand gép házában.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#102477) Hannibhál válasza Buncaman (#102475) üzenetére


Hannibhál
őstag

hasonló teljesítményű, alacsony fogyasztású kártya nincs mint a gt 1030, esetleg használtan lesegess gtx 950est vagy gtx 750 ti-t, ezekkel low-mediumon el lehet lenni még azért:)

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#102478) Bogyó bá' válasza Buncaman (#102475) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A GT 1030-nál alig drágábban van RX 550, ami másfélszer akkora teljesítményű, igaz többet is fogyaszt.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#102479) Buncaman válasza --ka (#102476) üzenetére


Buncaman
tag

Elvileg Sima BTX alaplap van benne, és nem csak LP kártyák férnek el. :) de én LP GT 1030-ra gondoltam pl.

[ Szerkesztve ]

Elérhetőség az adatlapomon.

(#102480) Buncaman válasza Bogyó bá' (#102478) üzenetére


Buncaman
tag

Igen, de nincs keretem erősebb tápra. Azért köszi. :)

Elérhetőség az adatlapomon.

(#102481) Buncaman válasza Hannibhál (#102477) üzenetére


Buncaman
tag

Köszi, utánuk nézek! ;) :D

Elérhetőség az adatlapomon.

(#102482) --ka válasza Buncaman (#102479) üzenetére


--ka
senior tag

A BTX-nél arra figyelj, hogy hol van a PCI-E csatlakozó, mert a kártya "fejjel lefelé" lesz. Ha dupla a hátlap és dupla vastag a kártya, akkor érhet meglepetés!

Lehet, hogy céljaidnak megfelel egy "táposabb" GT730, niylván 740 jobb lenne, de az elég ritka madár ezen az áron.

[ Szerkesztve ]

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#102483) Speed® válasza Buncaman (#102475) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

10 körül R7-250, esetleg 7770 ami van, de ezek nem GT1030 szintet tudnak nyilván. Arra ott a 750/2GB 15 körül. Vagy 750Ti, picit fürgébb, viszont ritkán van 20 alatt..akkor meg már jobb az új GT1030 :U

(#102484) Buncaman


Buncaman
tag

Köszönöm mindenkinek!

Így végül beruházok az új GT 1030-ra, legalább sokáig kiszolgálja alacsony igényeimet ;) Még egyszer köszi!

Elérhetőség az adatlapomon.

(#102485) --ka válasza Buncaman (#102484) üzenetére


--ka
senior tag

Az a legjobb választás, ez tény; még akkor is, ha val'szeg nem fogod tudni a benne rejlő erőt azzal a platformal kihasználni teljesen.
Újabb veszély: a GT 1030-asokon nincs analóg kimenet! Remélem, a monitorodon van digitális bemenet.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#102486) r3dwo0d válasza vaakuum (#102474) üzenetére


r3dwo0d
tag

Ez a kérdés engem is nagyon érdekelne, hogy mi is a sorrend MSI-n belül. :)

(#102487) Sokimm


Sokimm
senior tag

Sziasztok!
Lenne egy fura kérdésem:

Mi az indoka, az NVS kártyák árának?
Nem játékos kártyákkal összevetve, és azon túl, hogy több monitort röhögve elvisz nagy felbontáson is, milyen előnye van még?
Pl cuda magok számát tekintve nem igazán nagy a különbség, órajel az majdnem egy intel HD-val azonos, ezért nem értem, hogy a tervező progik mit szeretnek jobban az ilyen Quadro, vagy NVS vonalú kártyákban.

Vagy pl egy Vegas mennyivel szereti jobban az ilyen kártyát, mint egy hagyományos gamer-t?

Az a baj, hogy mivel két külön kategória (tervező vs gamer), nem nagyon lehet hasonlítgatni az intel HD szériát, meg a többi GTX tagot egy NVS-hez, de azért szeretném megérteni a különbözőségek okát (az anyagiakon túl).

Bármilyen útbaigazító választ előre is köszönök!

(#102488) Lacy6


Lacy6
senior tag

Sziasztok!

Gigabyte 6950-es (1 gb) kártyámat szeretném leváltani valami erősebbre.
Processzor i5 2500K
Alaplap: Asus P8P67
Úgy gondoltam, hogy a 6950-et eladom úgy 16-18 ezerért és még 20 ezret ráteszek az új kártya árára.
36-38 ezer lenne így az összeg amiből egy jó ár/érték arányú használt videókáratyát akarok venni.
Elsősorban játékra lenne, de mellette munkára is használnám.
(CAD-CAM programok futtatása 3D modellezés, invetor, catia)
Ezeket néztem:
R9 380 4 gb
R9 290X
R9 280x 3gb
GTX 1050 Ti 4GB

Melyiket lenne érdemes megvenni?

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#102489) Csupingo válasza r3dwo0d (#102486) üzenetére


Csupingo
veterán

Általában van ez, ami nem félpasszív, aztán az armor ami már tud félpasszív üzemmódot is, és a legjobb hűtéssel rendelkező a gaming.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#102490) Speed® válasza Sokimm (#102487) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A support. Speciális kihegyezett driverek, stb.

(#102491) chopin42 válasza r3dwo0d (#102486) üzenetére


chopin42
őstag

+ vaakuum
Béna árazás, ennyi. Ahogy a kolléga írta, msi-nél házon belül az armor fölé pozicionálják a gaming-ot, emiatt drágábbnak is (kéne) lennie. A gaming halkabb és hűvösebb. Az, hogy olcsóbb egy gaming x kiadás, mint egy armor, az a béna kereskedő /források különbözősége miatt van.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#102492) pengwin válasza r3dwo0d (#102486) üzenetére


pengwin
addikt

&& (#102474) vaakuum
Valóban a Gaming a jobb, mert bár az Armor és az MSI Gaming is ugyanazt a NYÁK lapot használja, de az Armor több ponton is olcsósítva van a Gaminghez képest. A magyarországi árak csak a szokásos megmagyarázatatlan kereskedői mágia szüleményei. ;)
Az Armor-ok hűtése gyengébb szokott lenni, pl. egyes verziók gyárilag nem félpasszívak (mindig megy rajtuk a ventillátor).
A sorrend MSI-n belül a következő:
Armor<Gaming<Gaming X
Utóbbi kettőnél minimálisak az eltérések, és a Camo, Quicksilver és hasonló kiadások is azonosak szoktak lenni a Gaming X-szel, csak a festésük tér el.

(#102487) Sokimm
nVidiánál a konzumer kártyák teljesítménye mesterségesen le van korlátozva a professzionális felhasználás szempontjából, míg a jóval drágább professzionális kártyáikon fel van oldva. Így ugyanabból a kártyából akár nagyságrendileg is eltérő teljesítményt hozhatnak ki, attól függően, hogy Qudra vagy GeForce.

Az AMD nem korlátoz ennyire, de mivel a professzionális programok készítői tipikusan csak professzionális kártyákat hajlandóak támogatni, így ez nem egy komoly előny, max. pár hobbista és fél-profi számára előnyös.

Ugyannakor az nVidia olyan mértékű előnyre tett szert az AMD-vel szemben a teljesítmény-fogyasztás mutatóban, hogy az így elért magasabb teljesítmény miatt simán lekorlátozták a számítási kapacitást még a drága kártyáikon is. Pár hónapja volt rá példa, hogy az nVidia driver frissítéssel oldott fel kapacitást a drága kártyáin, talán a Vega megjelenése előtt.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#102493) maajsz válasza Sokimm (#102487) üzenetére


maajsz
senior tag

Kvázi tekinthetsz rá speciális céleszközként, ami ipari célú felhasználásra szántak. Első ránézésre talán nem látszik akkora differencia, de a 3D tervező, CAD stb alkalmazásokban nagyon sokkal gyorsabban és pontosabban számol, így nem lehet kiváltani a "hagyományos" GPU-val, ennek viszont megkérhetik az árát.

(#102494) #31600896


#31600896
törölt tag

Sziasztok!

Mik a vélemények egy XFX RX570-ről? Mennyire megbízható az XFX?

(#102495) Sokimm válasza maajsz (#102493) üzenetére


Sokimm
senior tag

Köszönöm a választ! (és neked is Speed(r)!)
Elég hülye voltam, hogy nem hoztam konkrét kártyát, amit szeretnék venni, de most megteszem:
NVIDIA WORKSTATION PROFESSIONAL GRAPHICS SOLUTIONS.pdf
Én egy QUAD display NVS szériát néztem ki, aminek fő előnye a nagy felbontóképesség.
pl: NVS 510: DisplayPort outputs natively drive four digital displays natively at resolutions up to 3840x2160 @ 60 Hz.
(ez 1 display port kimenetére vonatkozik, vagy a 4 display port összességére?)

Itt ugye a több monitor kezelés a lényeg, amivel nem tudom, hogy fel tudja-e venni a versenyt egy hagyományos GTX vonal. (2-4 monitor, led fal, projektorok, végeredményben 4K kimenet, film megjelenítésre leginkább (játék nem játszik)).

(#102496) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Nem sok időm van dönteni, ezért kérek gyors segítséget.
1050 2gb, RX560 4 gb, GTX960 2gb, és 750Ti 2 gb között kellene eldöntenem a 7790 1 gb utódját.
Ezek közül mindegyik gyorsabb nála? Melyiket ajánlanátok 35K maximum árban?
Bocsánat, 2 évre kiestem a pc iparból :)

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#102497) Raymond válasza Ace Ventura (#102496) üzenetére


Raymond
félisten

Itt az araknak igy kene kinezni:

750Ti -> 960 -> RX560 es 1050

Altalanossagban sok jatekot figyelembe veve a 1050 a jobb valasztas. Ha viszont allandoan Frostbite cuccokkal jatszol (barmi az EA-tol) akkor inkabb az RX560.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#102498) Csupingo válasza Ace Ventura (#102496) üzenetére


Csupingo
veterán

Elvileg mind gyorsabb, bár a 750 ti csak picivel. Ezek közül a legerősebbek a 960 és az 1050. Mivel mindkettő 2 gigabyte-os, inkább az 1050-et venném, mert arra még bőven van garancia.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#102499) Speed® válasza Ace Ventura (#102496) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A 960 a leggyorsabb ezek közül, de azt 4GB kivitelben illene megcsípni ennyiért. Vagy..picit kitolod a keretet és 1050TI.

(#102500) Pécsi gyerek válasza --ka (#102485) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Na nehogy már a gt 1030 hoz nelegyen elég az a xeonos konfig :U Pont passzolnak egymáshoz :K

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.