Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Milyen pendrive-ot vegyek? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1261) Octopus21


Octopus21
aktív tag

Sziasztok!

Volt egy 4 és egy 8 gigás pqi mini pendriveom, valamint egy normál méretű 4 gigás pqi is.
Hát most jelenleg nincs egy darab pendrive-om se. A normál méretűről letörött a chip a zsebemben. A két mini azért tetszett jobban mert be lehetett húzni a chipeket a házba, de azoknak meg első körben eltörött az a behúzó és csak úgy lehetett bedugni őket a portba, hogy az újjammal ki kellett tartani a chipet. Majd egy idő után mindkettő tönkrement. Egyszer csak lefagyott a szgép, majd nem lehetett megnyitni többé a pendrivot, mert kiírta hogy formázni kell. Mindkét pendrive-al ez történt. A legfontosaabb adatokat le tudtam menteni róluk utánna, így nagy adatveszteeség nem ért, csak anyagi.

Szerintetek így van rá jótállás? Próbáljam meg visszavinni? Se a kis doboza se a számlája nincs meg szerintem.

A következő kérdésem, hogy milyen pendrivot vegyek ami bírja a gyűrödést és 8 gigás. Sokszor hordom zsebben így ki van téve ütésnek, nyomásnak. Persze az is előny, ha be lehet húzni a chipet a házba, és az se törjön el.

Kezdésnek egy ilyet néztem:
[link]

Mi a véleményetek?

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen pendrive-ot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.