Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) rollo


rollo
tag

Nem tudja vki hogy az lg cookienal fenykepezeskor hogy kell zoomolni? :DD

(#102) joey04 válasza Sly Bp. (#100) üzenetére


joey04
titán

és van aki semmit nem akar "mutatni" csak ez felel meg az igényeinek mint másnak egy touch pro 2 vagy n82 vagy bármi. aki villogni veszi az egy hülye. aki komolyan gondolja a netezést telefonon annak a safari miatt iphone kell
3 gs esetében nincs megoldva a melegedés apple kiadott egy közleményt hogy nagy melegben milyen funkciókat ne használjunk ez nálam nagyon nem megoldott probléma kategória

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#103) Warek válasza rollo (#101) üzenetére


Warek
tag

Ha az LG topicban vagy az kérdés kérdeznéd, hamarabb kapsz választ. Vagy olvasd el a telefon kézikönyvét.

(#104) Sly Bp. válasza joey04 (#102) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az átlag ember nem vesz drága telefont szerintem, de biztos akadnak! Mindenki az egyéniségének valót vesz általában szerintem! Az N82 sem mutat semmit egy N79 sem ezek átlag felhasználóknak vannak akik nem estek bele az előző példáimba! Akinek egy E90 felel meg az is üzlet ember mert más nem használja ki! A zenénél a hangszóró is a zenélős embernek kell mert más nem használja ki! Aki PDA-t vesz az azért veszi azt mert a munkájához szüksége van nem mutatja szándékosan de mutatja hogy komoly dolgokra használja a cucot! Nem?

iPhone-nál én ugy hallottam hogy elkészült az új softver ami orvosolja a gondokat! Ezt valamilyen fórumon többen írták!

[ Szerkesztve ]

(#105) Algieba válasza Sly Bp. (#98) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Remélem, sose találkozol a Harcosok klubjának főszereplőjéhez hasonló emberkével, aki majd jól megmondja neked a tutit a frankót, hogy mit is jelent a konzum-élet.

Ilyen baromságot, hogy egy termék életérzést közvetít.

Te tokkal vonóval benyelted az összes reklám maszlagot. Jó fogyasztó vagy. Gratulálok. :U

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#106) Sly Bp. válasza Algieba (#105) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én s gratulálok neked! Nekem volt már iPhone-om és rengeteg embert ismerek akik használják! Egy életérzés minden telefon! Nem? Nem azért veszel valamit mert nem tetszik de ha te igen..! Ami tetszik az megy hozzád! Az passzol az életedhez! Az egyéniségedhez! Lehet hogy más szemszögből közelítjük meg vagy nem értjük meg egymást! Nekem rengeteg olyan telóm volt amit még nem is reklámoztak de már rég megvolt! Azt hogy nyeltem volna be a reklámok alapján? Hmm? :U

Sosem láttam a harcosok klub-ját jobb példát is mondhattál volna! :)

[ Szerkesztve ]

(#107) leeate


leeate
senior tag

Iphone az státusszimbólum? Hát, igazából a szürke színű fülesével együtt úgy néz ki, mint vmi kínai gagyicsoda :) De talán én is vennék egyet, ha lenne rá.. Viszont van egy Iphone-hoz nagyon hasonló Ipod touchom, amit szeretek is + nem is. Zenelejátszónak a legjobb, csak az a kicsit gáz vele, hogy majdnem mindenhez kell wifi. Nem lehet pl. csak pár pdf-et átmásolni, annak külön programot kell letölteni, amibe wifin át tudok küldeni a fájlokat.. Gondolom iphone-on is így van.

De én ezt még nem mondanám életérzésnek. Egy ideig az, de aztán hozzászoksz a programhoz, és praktikus lesz, de nem életérzés. De lehet, hogy csak nálam van ez így. Nekem van saját életérzésem, nem kell az amcsi kütyüé még pluszban :DD

Telefon nekem egy K550i van, W610-es szoftverrel. Telefonálni és sms-ezni OK, de a kinézete miatt lassan le kéne cserélnem.. Elég "kockagyerek" kinézete van ugyanis, nem nagyon passzol hozzám.. Amikor vettem, még nem érdekelt nagyon a kinézet.

[ Szerkesztve ]

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#108) Sipi16 válasza Sly Bp. (#104) üzenetére


Sipi16
senior tag

Tudod, hogy mit jelent az átlag szó? :U

(7éves kisgyerektől a nagyszülőkik) Ott az átlag az N82? :F

Megint kaptál egy topikot, hogy a hülyeségeiddel gyüjtögethesd a hozzászólásaidat.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#109) picur220


picur220
veterán

iPhone témához: Sztem az iPhone itt, Magyarországon olyan "nagyképű telefon", ezt 1 haverom szokta mondogatni a Nokiákra, mert SE-buzi (nem 100-as a gyerek:D). Itt senki nem vesz iPhonet azért, mert az megéri az árát, hanem mert "húefasza" meg "vaze, nekem ájfonom van...". Sztem 170k-t nem ér az iphone 3G, és ha bejön ide is a 3GS, az mennyibe fog kerülni, 250k??? Na az talán érne 100-at (3GS), de többet nem adnék érte. Ha megnézed, Európában 619 €, USA-ban meg 199$ (ennyit ér, mindenhol ennyiért kell adni). Itt a Nokia a menő, a tengeren túlon meg a Motorola meg az Apple. De ezt egy kinn élő jobban el tudja magyarázni.

Átlag = számtani közép = a számok összege osztva az adott számokat tartalmazó halmaz számosságával :DDD :K

[ Szerkesztve ]

(#110) joey04 válasza Sly Bp. (#104) üzenetére


joey04
titán

Igen, sokat javítottak, bár én feltörve használom, úgy meg már korábban is voltak ezekre a problémákra megoldások.

#109: Semelyik felsőkategóriás telefon nem éri meg az árát, de nézzünk egy egyszerű példát: Valaki komolyan akarja venni a netezést telefonon. Ebben az esetben 2 alternatíva marad, WM(Opera Mobile nem Mini) vagy iPhone(safari) Ha a WM mellett teszi le a voksát, és nem szeretne stylussal ügyködni akkor a HTC marad (samsung Omniának elég gyatra kijelzője van, legalábbis egy HTC-hez képest, ami azért sokat számít netezés közben). 3.2" is kicsi még, de legyen. Akkor kb marad a Diamond2, Touch pro2, iPhone, Touch HD. 120-180k. Ha esetleg fontos a zenehallgatás is, és nem akarsz a zsebdben turkálni, akkor megint iphone mert annak van távirányítós fülese. Én pl ilyen, és ehhez hasonló szempontok alapján vettem meg. szóval ez: Itt senki nem vesz iPhonet azért, mert az megéri az árát, hanem mert "húefasza" meg "vaze, nekem ájfonom van... hülyeség. Az a része igaz, hogy nem éri meg az árát, de a felsőkategóriás telefonok egyike sem éri meg, de még a középkategóriások sem. Az árral kapcsolatban meg szimplán baromság amit írsz a 200 dollár előfizetésre vonatkozik. Ha azzal hasonlítod össze, akkor nálunk 1000ft. mert mind a 2 esetben alá kell írnod 2 év hűséget egy egy megadott díjcsomgra.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#111) Sly Bp. válasza Sipi16 (#108) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Azt hogy te kiforgatod a szavaim az a te dolgod :) nem tudok veled mit kezdeni! Átlag akinek nem kell se zene se semmi luxus kütyü kimondottan de jó ha benne van és azért veszi meg!

Leszarom a hozzászólásokat csak mindenre reagálok ami érdekel!

Ez közösségi hozzászólás az is beszámít teljesen? Én úgy tudom nem de ezt nem tudom!

[ Szerkesztve ]

(#112) Sly Bp. válasza joey04 (#110) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát igen az iPhone vagy feltörve vagy T-Mobile-osan van otthon horror áron!

Az is igaz egyik felsőkategóriás telefon nem éri meg de ez így van mindenben pl az autókban is!

leeate: az iPhone fülese nem fehér? Mert nekem az volt minden Apple cuccomhoz is!

[ Szerkesztve ]

(#113) Sipi16 válasza Sly Bp. (#111) üzenetére


Sipi16
senior tag

Akkor én az átlagon aluli vagyok. :U

[Itt] olvashatsz a rangrendszerről. A közösségi hozzászólások is összeadódnak csak nem akkora a szorzójuk mint egy szakmainak.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#114) Sly Bp. válasza Sipi16 (#113) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Te milyen telefont használsz ha megkérdezhetem!

Hát akkor a sok hozzászólással itt nem leszek előrébb :) ez csak hobby topic :) a betyárját :U

[ Szerkesztve ]

(#115) Sipi16 válasza Sly Bp. (#114) üzenetére


Sipi16
senior tag

Én egy nokia 6300át nyúzok már több mint egy éve. Most vettem egy Ipodot és az minden multimédiás igényemet kielégíti. Most még egy fél évig nem akarom lecserélni őket. Gondolkoztam egy Iphone-on, de nem szabad ilyen jó telefont vennem, mert annyira a mobilra nem szeretek vigyázni.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#116) Sly Bp. válasza Sipi16 (#115) üzenetére


Sly Bp.
addikt

:) iPodom már nincs amióta lehet egy telóba 4GB-os kártyát tenni :) Pedig nagy iPod Fan voltam csak a telefonok legyűrték a tudásukkal!

6300-ám nekem is volt de már nagyon régen és nekem Mirror Gold Edition-om volt! (Csak oroszban lehetet kapni) nagyon szép telefon volt!

Hát az iPhone-ra nem tudom de szeretintem nem nagyon kell figyelni mert nagyon jó minőségűek! Azért dobálni meg focizni nem kell vele de a hétköznapi dolgokat jól bírják!

(#117) trassher


trassher
addikt

Sziasztok
Nővérem bele van buzulva a Sidekick 3-ba. Tudnátok valami érdemlegeset mondani róla? Hogy üzemel magyar hálózaton?

Redmi Note 7

(#118) Sly Bp. válasza trassher (#117) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát...! Én annyit, hogy kár megvenni! Ilyen telefonom még szerencsére nem volt de 40 ezerért jobbat is talál :) bár van Pink-ben is! Gagyi kijelző, gagyi kamera...! Már a 3-nál vannak sokkal újabb változatok is! Ez is az a telefon egyszer megveszed és örökké a tiéd lesz :)! Magyar hálózaton biztosan megy mert különben nem hozták volna be. :K

:( :N :( :N :( :N :( :N :( :N :( :N :( :N :( :N :( :N :( :N :( :N :( :N :(

[ Szerkesztve ]

(#119) Sipi16 válasza Sly Bp. (#116) üzenetére


Sipi16
senior tag

Én az Iphone-t félteném a kocsiba dobálni. Mert úgy szoktam. :D

Ja nem sima Ipod hanem touch az meg nem olyan buta. :U

Sly: Sormintát azért nem kéne. :(((

Látom nem értetted meg. Nekem nem státusszimbólum a mobiltelefon. A mai telefonok kamerája még nem közelíti meg egy digit gépnek a minőségét. Ezért nem látom értelmét egy drága telefonnak amit "mindentől óvni" kell. Használtat amúgy sem szívesen vennék. Majd valamikor egy újjat, de amíg nem megy tönkre addig ezt használom. Tudod koszos munka közben nem szívesen fogja meg az ember a drága holmijait... :U

XXtra off: Hány éves vagy? 15-17között?

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#120) Sly Bp. válasza Sipi16 (#119) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát van egy jó megoldás ne dobáld :) iTouch nem rossz de kicsivel többért lehet iPhone-t kapni! Eladod meg még a 6300-át is és megvan egy iPhone 2G!

Tök jó a sormintám :) Most csináltam először és utoljára mert nehéz eltalálni pont mennyi kell egy sorba :)

[ Szerkesztve ]

(#121) rollo


rollo
tag

A nokia 5800-nak van N-Gage platformja? es ez a Comes with Music funkcio benne van? :F

(#122) Sly Bp. válasza rollo (#121) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nincs és Nincs! A legjobb tudomásom szerint!

(#123) #02683648 válasza rollo (#121) üzenetére


#02683648
törölt tag

CWM egyelőre nincs (és nem is lesz?) Maon eladott telefonhoz.

(#124) #02683648 válasza Algieba (#105) üzenetére


#02683648
törölt tag

Mélyen elnézést, de:

Abban egyetértek, hogy ROFL/LMAO az egész "ez a termék életérzés" duma, különösen ha egy elektronikai cikkről van szó. Egy Harleyval furikázni a semmi közepén esetleg lehet "életérzés" de egy darab szilícium műa köntösben ugyan nem.
DE! A harcosok klubja az egyik legszínvonaltalanabb divat-antikapitalista "kult" mű amit ismerek, számomra kb annyira hiteles mint a Zeitgeist (no flame)

Bocs ha túl nyers voltam.

(#125) picur220 válasza joey04 (#110) üzenetére


picur220
veterán

Gondolom kinn az AT&T árulja a saját előfizetésével 199$-ért, és gondolom nem 16ezer ft-nak megfelelő dollár a havidíj, mint itthon. Egyébként a 619$ az olasz vodás (gondolom számlás) ár volt. De majd utánanézek és szolgálok nektek pontosabb infókkal.

(#126) Warek válasza picur220 (#125) üzenetére


Warek
tag

Az előfizetési díj csomagtól függően 69.99-149.99$ között van. A készülék ára pedig 199$ (24 hó hűségidő) + adó ami még 15.92$. Tehát a készülék ott sem olcsóbb sokkal. (~42.000 a telefon + min. 13500 a havidíj)

[ Szerkesztve ]

(#127) Sly Bp. válasza Warek (#126) üzenetére


Sly Bp.
addikt

iPhone-t sehol nem éri meg újban venni! Amerikában a 2G-s iPhone-t már 20-30 ezerért adják a 3G-t pedig 50 ezer tájt! Itthon meg a használt ára a duplája!

De persze Magyarországnál szinte minden olcsóbb! És egy Amerikai könnyebben kicsenget 100 ezret mint egy magyar! Náluk a 200 ezres fizetés is majdnem alapnak számít (Netto), nálunk meg már szinte álom. :)

(#128) joey04 válasza picur220 (#125) üzenetére


joey04
titán

Itthon: 36000 ha 2 évre aláírod a 10300 forintos díjcsomagot
USA: 200$ (kb 40k) ha 2 évre aláírod a minimum 8000 forintos díjcsomagot
(és az USA árakra rájön még az "áfa" ami ott változó, szóval nem lehet kiszámolni, de akkor is több lesz, igaz valamivel jobb is a csomag.)
Német árak: 135€ (kb 35k) ha 2 évre aláírod a 6600 forintos díjcsomagot. (ebben viszont csak 200mb adatforgalom van, ami lókaka, és 0 perc ingyenes beszélgetés hétköznap, hétvégére van kedvezmény csak.)
Tehát kb átlagos árak vannak itthon.

Igen, olaszoknál a kártyás ár kb 170k (619€) amit semmi értelme összehasonlítani, a 2 év hűséggel, és díjcsomaggal megnyomott 200$-os árral.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#129) picur220 válasza joey04 (#128) üzenetére


picur220
veterán

Így ok.
Azt a díjcsomagot várom már, amiben csak annyit kell a számlában kifizetned, amennyit lebeszélsz. Magyarul nincs benne X perc, hanem csak amit valóban lebeszélsz. (Ilyen tudtommal csak üzleti van, ha egyáltalán van.)
A német ár még tűrhető, még egyedül azt ne értem, hogy minek vannak ehhez külön csomagok? Mér nem lehet árulni a rendes csomagokkal, amik alapjáraton minden telohoz vannak? :F
Kártyás ár?? :DDD Mondjuk a vodának mániája minden telot kártyásan is adni...
Na mind1, azért köszi az infót...:))

(#130) Sly Bp. válasza picur220 (#129) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A T-Mobile is ad minden telefont kártyásan!

(#131) picur220 válasza Sly Bp. (#130) üzenetére


picur220
veterán

Lehet, nem vagyok jártas ezekben, mivel 8 éve pannonos vagyok.
Szvsz régen még lehetett a szolgáltatóktól normális konstrukcióban kártyás telot venni, de ma már max számlásan éri meg, mivel az új, független (és gyári garis) telok ára vészesen lement. Ezért vettem én is függetlenül az n79-et.

(#132) Sly Bp. válasza picur220 (#131) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Azt nem mondtam, hogy meg is éri :) Egy egy telefont adnak mindig jó árban azokat el is viszik eléggé hamar! Pannon-nál a legdrágábbak a telefonok :) még ha az előfizetéses árat nézzük is!

(#133) Warek válasza picur220 (#131) üzenetére


Warek
tag

Ha a pannonnál sokat beszélsz és 2 éve nem vettél telefont Bónusz programban olcsón kaphatsz.

(#134) Sly Bp. válasza Warek (#133) üzenetére


Sly Bp.
addikt

És kb Bónusz Programba lesz annyi mint függetlenben :)

(#135) picur220 válasza Sly Bp. (#134) üzenetére


picur220
veterán

Bónusz programban jók a konstrukciók, bár nem minden telefonnál. Minden attól függ, mennyit beszélsz. De ha csak az alap előfizetési díjat fizeted minden hónapban, akkor is kapsz 2 év után 10k Ft készülékkedvezményt, de csak akkor, ha aláírsz megint 2 évet.
Végülis mind1, mivel felsőkat. telefont még nem vettem a Pannontól.

(#136) Warek válasza picur220 (#135) üzenetére


Warek
tag

Aki sokat beszél a munkája miatt az kap sok kedvezményt és annak kell a felső kategóriás telefon pl. e71 a munkája miatt.Eddig is előfizető volt ez után is az marad. Ezt a kedvezményt nem azért találta ki a pannon, hogy az emberek hetente ingyen cserélgessék a megjelenő legújabb telefonokat. A kedvezmény mértéke arányban van a rajtad megtermelt haszonnal.

(#137) Sly Bp. válasza Warek (#136) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ez így van mindenhol! Én így vettem legutóbb telefont a T-Mobile-nál, de van egy barátom aki 12 ezerért kapott egy Pixon-t :) mert annyit dumál!

(#138) picur220 válasza Sly Bp. (#137) üzenetére


picur220
veterán

Anyám meg 2000 Ft-ért vett egyy Motorola K1-et, amikor megjelent, mert anyyit dumál. Ja, a tokot hozzá 2500-ért vette:D és kapott még egy kártyás csomagot rajta 2500-Ft-tal...:DDD

[ Szerkesztve ]

(#139) HAPPKE001


HAPPKE001
csendes tag

sziasztok :)
Kérdésem?!!

Melyik az a moboltelefon amelyiken a bejövő üzenetet is lehet tiltani?
Eddig csak a Samsungnál találtam ilyen funkciót csak már kezdem unni :O
Köszi minden választ :C

(#140) Sly Bp. válasza HAPPKE001 (#139) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hogy érted hogy az üzeneteket tiltani? Egy számról amit kijelölsz nem kapsz többet üzenetet?

(#141) HAPPKE001 válasza Sly Bp. (#140) üzenetére


HAPPKE001
csendes tag

Igen :)
be lehet irni mi aza telefonszám amit le akarok tiltani és semmilyen üzenetet nem fogadok tőle.
Be sem jön nekem
A samsungnál van ilyen funkció de nokiába pl.nem találtam

(#142) Sly Bp. válasza HAPPKE001 (#141) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Erre manapság az a megoldás hogy felhívod a szolgáltatódat és letiltod azt a számot amin nem szeretnéd, hogy bármiféle üzenetet eljuttasanak hozzád és akkor fel sem tud hívni soha többet a szám tulajdonosa! Mondhatni tiltólistára kerül nálad!

(#143) HAPPKE001 válasza Sly Bp. (#142) üzenetére


HAPPKE001
csendes tag

Húú de hülye vagyok lehet ilyet is :F
De én az sms fogadást szeretném letiltatni nem a hivást
akkor is ok? :)

(#144) Sly Bp. válasza HAPPKE001 (#143) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Amit mondasz annak nem látom értelmét! Aki zaklat az csak SMS-ben zaklat? Mindent tiltanak SMS-t is meg hívást is!

(#145) HAPPKE001 válasza Sly Bp. (#144) üzenetére


HAPPKE001
csendes tag

Jó én segitek egy siket ismerősömnek.
Ő nem telefonál mert nem hall
csak smst ir és azon kommunikál.
Most samsungja van régebbi azon van olyan funkció hogy korlátozza a bejövő sms eket mint mi halló emberek a hivást.érted? :N
Szeretne egy új telót mert az már 2 éves ilyen funkcióval de nem volna baj ha már nem samsung lenne mert az meg nem támogatja az ékezetet tudod alig lehet bele irni ékezettel.
Iyg érthető :)) ?

(#146) Sly Bp. válasza HAPPKE001 (#145) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Akkor őt mit zavarja ha valaki aki SMS-ben zaklatja az hívásban sem érné el? Letiltatja a számot és nem kap SMS-t a hívás meg neki mindegy akkor eleve ha van, ha nincs! Na ezért nem értem a problémádat!

[ Szerkesztve ]

(#147) HAPPKE001 válasza Sly Bp. (#146) üzenetére


HAPPKE001
csendes tag

hallod nem tudom :)
csak azt kérte nézzek utánna mert ő ilyen telót akar :))
A többit nem tudom ;)

De köszönöm a válaszaid :C

(#148) Sly Bp. válasza HAPPKE001 (#147) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Tiltassa le a számot! És vegyen egy Nokia E63-at vagy ha több pénze is van egy E71-et! :)

[ Szerkesztve ]

(#149) rollo


rollo
tag

Szerintetek a SE G900 mien?

[ Módosította: Pompi ]

(#150) C64


C64
őstag

Mikor lesz már végre Nokia E55 ??? :O :O

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.