Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) rep3at


rep3at
őstag

Megjött a második telefon (egyik szülinapi ajándékom) egy Vodafone logóval ellátott HTC Blue angel személyében.

Sajnos pillanatnyilag sikerült egy ROMfrissítéssel működésképtelenné tennem, de amúgy elégedett vagyok vele, ár/érték arányban igen jó készülék, hardveresen még a Touchomat (ami azért több mint kétszer annyiba került) is felülmúlja.

Következő vágyam a nyárra egy Touch Diamond (távolabbi egy HD2)..

Forward thinking. كرر

(#3002) meroly válasza rep3at (#3001) üzenetére


meroly
veterán

Csecse kütyü.

SlyBp-vel mi lehet, jó rég nem láttam?

Impossible is nothing

(#3003) Kvazár


Kvazár
őstag

Tud valaki olyan boltot Bp.-en ahol kézből megnézhetek egy működő Samsung i8910 HD-t?

Eladó cuccaim: -

(#3004) rep3at válasza meroly (#3002) üzenetére


rep3at
őstag

Hát igaz, kissé leült a topik nélküle :)

Közben sikerült megcsinálnom, most már WM 6.5.5 + Manila 2D 2.0 futkos rajta. El sem hinné az ember hogy ez a régi szerkezet milyen jól megállja a helyét hardveresen. A szabad programmemóriám 82 MB (!) úgy hogy a TouchFLO is megy..

Forward thinking. كرر

(#3005) meroly válasza rep3at (#3004) üzenetére


meroly
veterán

Én mindig azt hittem hogy ezek a CE meg WM rendszerek fixen vannak ROM-ba égetve és nem lehet őket cserélni. Legalábbis régi palmtopomon így volt. Azért olyan stabil, mert jól optimalizált....

Impossible is nothing

(#3006) akos3 válasza meroly (#3002) üzenetére


akos3
addikt

jó rég az nem kifejezés. Én már több hónapja nem láttam :F ..Sztem végleg itt hagyott minket :B

(#3007) qdak


qdak
addikt

vki telepitett már winmobilt ? hogy tudok ? segit7ne vki pls

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#3008) meroly válasza akos3 (#3006) üzenetére


meroly
veterán

Ma este is fenn volt, lehet csak hozzánk nem néz be...

Impossible is nothing

(#3009) akos3 válasza meroly (#3008) üzenetére


akos3
addikt

hmm...ez érdekes. Mert én egyik topicban sem láttam feltűnni már több hónapja azokban ahol pedig korábban igen aktív tag volt..Nah mind1, legalább megtudtuk, h él még :P

(#3010) rep3at válasza meroly (#3005) üzenetére


rep3at
őstag

Még jó hogy lehet rendszert cserélni, épp ez az egyik lényege annak hogy Windowsos..

Forward thinking. كرر

(#3011) qdak válasza qdak (#3007) üzenetére


qdak
addikt

senkinek 5lete sincs vagy nem tom miért nem irtok :(

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#3012) meroly válasza qdak (#3011) üzenetére


meroly
veterán

Én nem, de tanult kollegáim biztosan tudnak segíteni.

Impossible is nothing

(#3013) rep3at válasza qdak (#3011) üzenetére


rep3at
őstag

Milyen készülékre kellene telepíteni és milyet szeretnél rá?

Forward thinking. كرر

(#3014) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Hali!

A zasszonynak pannonos előfizuja van úgy 15 éve. Gondoltam, nézek neki egy telót, mert az aktuális megadta magát hardver szinten. :U
Kinéztem ezt, szimpatikus neki is. Számlás ár 17, netshop 6. Na, ezt a netshopot hol a bánatba kell intézni, mi kell hozzá? :B

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3015) tomcsi23 válasza tomcsi23 (#3014) üzenetére


tomcsi23
veterán

Bementem partnerüzletbe érdeklődni, hogy mi a helyzet. Azt elhoztam nulla forintért.
Kösssssz a helpet. :P

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3016) meroly válasza tomcsi23 (#3015) üzenetére


meroly
veterán

Jó kis teló lesz. :K

Impossible is nothing

(#3017) rep3at


rep3at
őstag

Megjött az új teló, a z O2 XDA Orbit tokba csomagolt HTC Artemis. Magyar 6.5.5 van rajta, jó a GPS, és az akkut szinte lehetetlen lemeríteni..

Forward thinking. كرر

(#3018) tomcsi23 válasza meroly (#3016) üzenetére


tomcsi23
veterán

Tényleg annak tűnik, így pár nap után. A hosszútávú teszt még hátra van. :B
Akksi része meddig bírja? Most normál használatban 2-3 nap alatt lemerült. Bár beállítottam az animációs hátteret (halacskák úszkálnak), ez többet kajál, mint egy sima kép? :F

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3019) meroly válasza tomcsi23 (#3018) üzenetére


meroly
veterán

Hát örülj ha 2-3 nap most mert akkor az fix három nap lesz. A 2700-m két napig húzta, de én nyúzom rendesen őket. Nem sokkal, mert a háttér nem sokat van a képernyőn. Ha nyomkodod akkor nincs, ha meg hagyod, úgyis kikapcsol, nem?

rep3at: I vagy II?
1350mAh nem sok ekkora kijelzőhöz. Jó az optimalizáció. A 6230i-m tuningolt 1150mAh-val húzza jó esetben 3 napig.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#3020) tomcsi23 válasza meroly (#3019) üzenetére


tomcsi23
veterán

Alakul a dolog, meg a használat is kezd normál szintre beállni. Most 3 nap után egy egység ment le az akksijelzőn.
Képernyős téma - igaz. :B

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3021) meroly válasza tomcsi23 (#3020) üzenetére


meroly
veterán

Akkor nem sokat használtátok, mi? Mennyi az átlagos beszélgetési idő/nap?

Impossible is nothing

(#3022) tomcsi23 válasza meroly (#3021) üzenetére


tomcsi23
veterán

Nem sok, fél-egy óra kb, meg néhány sms, némi játék. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3023) sagvary


sagvary
aktív tag

Ismer valaki olyan okés mobilt amibe 2 v. 3 kártya is belemehet, és nem húzós az ára?

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#3024) sNORh válasza sagvary (#3023) üzenetére


sNORh
addikt

Hali
MyAudio S120 Dual simes Tescoban vmi 10k volt multkor...

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3025) sagvary válasza sNORh (#3024) üzenetére


sagvary
aktív tag

Nekem eddig a Tescoban vett műszaki cuccok nagyobb része egy héten belül a szervizben kötött ki.

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#3026) sNORh válasza sagvary (#3025) üzenetére


sNORh
addikt

ez semn kötne ki máshol :DDD hulladék egy telefonok, de azt kérted olcsón ;]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3027) sagvary válasza sNORh (#3026) üzenetére


sagvary
aktív tag

Igaz! Azért 25-30-at szánnék rá csak megbízható lenne. A szolgáltatások nem érdekelnek. Csak 40 körül láttam jónak tünőt, de annyit nem ér meg nekem.

Azért lehet, hogy ebbe belevágok.

[ Szerkesztve ]

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#3028) sNORh válasza sagvary (#3027) üzenetére


sNORh
addikt

ez viszont nem néz ki rosszúl:
Eladó: 23kSamsung D780

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3029) sagvary válasza sNORh (#3028) üzenetére


sagvary
aktív tag

Köszi! Végül ezt vettem Samsung C5212 (Dual SIM) kártyafüggetlen mobiltelefont.
EDigital.
[link]

Kicsit többe volt.

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#3030) sNORh válasza sagvary (#3029) üzenetére


sNORh
addikt

későn írtam a másikat mi? :DDD :B
ez sem rossz, csak azzal jobban jártál volna

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3031) sagvary válasza sNORh (#3030) üzenetére


sagvary
aktív tag

Köszi a segítséget! Ez a vásárlás olyan lecsapok rá volt.

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#3032) sNORh válasza sagvary (#3031) üzenetére


sNORh
addikt

jaj értem :K

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3033) qdak


qdak
addikt

Samsung S5620 telefong Vs. Nokia 5230 telefong
meiket vegyem Wlan jo lenne :$ ha vmi nem szol a nokia melelt akor le7 a samu lessz

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#3034) qdak válasza qdak (#3033) üzenetére


qdak
addikt

na mindegy ugynézki a samu lesz

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#3035) meroly válasza qdak (#3034) üzenetére


meroly
veterán

Lehet jobban jársz - mondom nokiás lévén, mert ezek a tapizós nokiák nem lettek túl jók. Ha fizetnének érte se vennék érintős telefont, esetleg egy iphone-t, mást tuti nem :N

Impossible is nothing

(#3036) qdak válasza meroly (#3035) üzenetére


qdak
addikt

samu lett nekem volt már érintős HTC artemis :) az is jó volt, ugy érzem 5 is szeretni fogom :B

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#3037) meroly válasza qdak (#3036) üzenetére


meroly
veterán

Gratula hozzá :C

Impossible is nothing

(#3038) qdak válasza meroly (#3037) üzenetére


qdak
addikt

ksözi, elég jó, ami nem tecik: videót ha felrakok rá, csak 320*240 be engedi :S meg h nem tudok a telon matatni ha össze van kötve géppl, volt még vmi de mso tnem jut eszembe. am jó volt buszon wifi netezni :D

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#3039) meroly válasza qdak (#3038) üzenetére


meroly
veterán

Hát ezekben nem tudok segíteni, gyanítom hogy videot akkor csak ekkora felbontásban tud lejátszani. A fájlokat én a 6230i-mel is tudom matatni kábelen és bluetooth-on is.

Impossible is nothing

(#3040) qdak válasza meroly (#3039) üzenetére


qdak
addikt

én is még a régi V3xx en is, de ez a kis szemét addig nem kapcsol a géphez, amig ki nem lépek a mnüböl :P
de azért szeretm :K

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#3041) meroly válasza qdak (#3040) üzenetére


meroly
veterán

Az a lényeg :K

Impossible is nothing

(#3042) qdak válasza meroly (#3041) üzenetére


qdak
addikt

neked most mien van ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#3043) meroly válasza qdak (#3042) üzenetére


meroly
veterán

Én a régi jól bevált telefonokra esküszöm, én csak telefonálni szeretek velük, de azt jó sokat (céges sim-el ;) ), úgyhogy egy 6230i-t. Előtte 8800-m volt. De volt már E51 is és nem jött be annyira.

Impossible is nothing

(#3044) Godzso


Godzso
csendes tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy tudtok-e olyan szoftverről, amivel a Sony Ericsson W300-as telefonomról le tudom menteni a telefonkönyvet .mdb - formátumúra?
Vettem egy RBM2-t és az ő szoftverével mdb-t tudok beimportálni, vagy egyesével a személyeket. Aminek nagyon nem örülnék, mert egy darabig eltartana ... :((

Ne felejtsétek el, hogy ez egy planetárium és nem egy bangkoki kupleráj!

(#3045) meroly válasza Godzso (#3044) üzenetére


meroly
veterán

Itt kérdezd, ez a topik nem annyira pörög.

Impossible is nothing

(#3046) Godzso válasza meroly (#3045) üzenetére


Godzso
csendes tag

Köszi!

Ne felejtsétek el, hogy ez egy planetárium és nem egy bangkoki kupleráj!

(#3047) qdak válasza meroly (#3043) üzenetére


qdak
addikt

hu ha én itt leirnám h miim voltak :D
amugy visszatérve a p3300 artemisre, értesz a winmobil felrakáshoz, vayg hol nézzek olvassak utánna ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#3048) meroly válasza qdak (#3047) üzenetére


meroly
veterán

Jóval több volt ennél nekem is, csak a kiemelkedőket írtam, de kb 8-10 volt már.

A winmo telepítsében itt rep3at kollega segíteni próbált sztem.

Impossible is nothing

(#3049) qdak válasza meroly (#3048) üzenetére


qdak
addikt

köszze ha nem megy havernak megkeresem :R

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#3050) sunny84


sunny84
senior tag

lenne 1 kérdésem létezik e olyan szoftver frissítés a nokia 6300 sl telómra ami le tudná játszani az mp4 -et mert alapból csak a 3gp -tudja.. :W
és kicsit idegesítő hogy az 1001 éves samsung d900 -om meg letudja ( csak szegény már kicsit kész van ) .. --- átraktam a samsung memcsi kariját a nokiába és csak kamilláztam hogy nem ismeri az mp 4-et mikor a vidit indítottam :O

üdv :R

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.