Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Sly Bp. válasza picur220 (#250) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Egyik sem vagyok! Csak megveszem olcsón a telót és drágán eladom! Ez egy telónál kb 2 hét! Keresem az olcsó telefonokat és eladom többért ezért volt már rengeteg féle telefonom :D elég gyakran látogatom a netes oldalakat és ami olcsó és eladható azt azonnal megveszem! Arte nekem nem kell nagyon vacaknak tartom!

[ Szerkesztve ]

(#252) picur220 válasza Sly Bp. (#251) üzenetére


picur220
veterán

Az arte milyen téren vacak? Anyagminőség? :DDD

(#253) Sly Bp. válasza picur220 (#252) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nagyon rossz a csúszkája az érintő gombok sem illenek rá! A Sima Arte még jó anyagból van de a Sapphire már ronda is és nekem nagyon nem jön be az anyaga! A Carbon meg műanyagos! Arte Gold is jó lesz szerintem mert nincs rá téve semmi gagyi! De próbálták okosítani az egészet és egy Luxus kategóriás telefonnak nem ez a lényege!

(#254) norbest válasza Sly Bp. (#253) üzenetére


norbest
aktív tag

Hali
Megkérdezhetem, hogy te milyen oldalon szoktál telefont venni, nézegetni??
Én eddig vaterát használtam, de annyira megdrágult hogy muszály lesz váltanom...

(#255) Sly Bp. válasza norbest (#254) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Természetesen! Tehát van a Vatera, Tesz-vesz, Használtmobil.hu, Expressz, Telefonguru (ott a hozzászólásokban szoktak hírdetni) és szoktam innen is vásárolni!

(#256) norbest válasza Sly Bp. (#255) üzenetére


norbest
aktív tag

Az expresz.hu -n úgy jártam, hogy vettem egy telót, és tökre mást küldtek le...
szerintem ilyen helyekről már csak személyesen éri meg vásárolni...
te mit gondolsz? van valami biztonságos tipped??

(#257) picur220 válasza norbest (#254) üzenetére


picur220
veterán

Szerintem (és sok más ember szerint) telefont 3 módon szabad (éri meg) vásárolni:
1. Szolgáltatótól, hűségakcióban vagy számlás előfizuval
2. Megbízható GSM-boltból, gyári garanciával
3. Használtan, megbízható embertől, személyesen átvéve, kipróbálva, gyári garanciásat.

Vatera/expressz és társai általában sufnigsm-garisak, és ha vmi baja van, könnyen rád kenik. Mellesleg ami veled fordult elő, hogy mást küldtek az sztem szimpla tévedés volt. Telefonálj, intézkedj!

(#258) Sly Bp. válasza norbest (#256) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én csak személyes átvétellel veszek telefont meg olyan embertől a Vaterán akinek már legalább 150 pozitíva van és nincs mellé negatív! De a legjobb a személyes!

[ Szerkesztve ]

(#259) norbest


norbest
aktív tag

Én is a személyesre szavazok, nekem is van már 30pozitivam, csak nagyon megdrágult az a helyzet.... neked mi a felh. neved vaterán?

(#260) Sly Bp. válasza norbest (#259) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Drága lett mert már azért is szedik a pénzt hogy felteszek valami a jutalék meg nagyon sok! Egy 60 ezer telóra 3000 a jutalék! Ami nem kevés!

(#261) norbest


norbest
aktív tag

nekem is küldik hetente a 600 ft os csekkeket... és elkérik a 200ft os kiállítási díjat... írtam nekik hogy nem lehetne hogy összevárjuk 3000 ig kb de válaszra sem méltatnak...
ugyanez a neved vaterán?

(#262) Sly Bp. válasza norbest (#261) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát ne kérj csekket! Utalással fizess! Nem nem ez a nevem az Titok :)

(#263) norbest


norbest
aktív tag

ja értem... hibás telók nem érdekelnek amúgy? van egy pár
meg van egy letiltott is

(#264) picur220 válasza norbest (#261) üzenetére


picur220
veterán

Ha így küldözgetik a csekkeket, akkor egy idő után népszerűtlenné válik a vatera, és az ingyenes hirdetőoldalak lesznek előnyben. Mondjuk én személyesen az expresszet utálom, bármit beírsz a keresőjébe, dobálja fel a hülyeségeket. Az apronet is ilyen.

(#265) norbest


norbest
aktív tag

jaja de most létrejött egy új oldal, vagyis már nem most azt mondják jó, de én sok mindent nem találok, az a baj szerintem, hogy még nem terjedt el : Zsibvásár !

(#266) Warek válasza norbest (#261) üzenetére


Warek
tag

Én bankkártyával fizetek az ingyen van nekem is (nem mint az utalás), és nekik is mert nem kell küldjenek csekket.

(#267) norbest


norbest
aktív tag

a banki átutalás is pénzbe kerül asszem kb 120 ft és a csekket meg 200 ért állítják ki

(#268) norbest


norbest
aktív tag

legalábbi OTP nél asszem így van

(#269) Sly Bp. válasza norbest (#265) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A zsibvásáron nincs semmi a vatera ahoz képest a mennyország!

(#270) norbest válasza Sly Bp. (#269) üzenetére


norbest
aktív tag

De ha tovább folytatja a vatera amit csinál, akkor meg fog csappanni, sőt már most is érezhető!!!

(#271) Sly Bp. válasza norbest (#270) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az nem az én gondom :D

(#272) tibi666


tibi666
senior tag

sziasztok!

kéne nekem egy kirándulós telefon.
nagy kijelzője legyen (2.6" minimum), és beépített gps vevője.
jelenleg egy sapphire artet nyúzok a hétköznapokon, de ha kirándulni megyek, egy gps-es telefont szeretnék.

mit ajánlotok?
csakis újonnan.

(#273) Sly Bp. válasza tibi666 (#272) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Egy Omnia kiváló lehet! Vagy egy N95 8GB, N79, De rengeteg telefon van ebben a kategóriában!

(#274) norbest


norbest
aktív tag

GPS re szerintem a navigátor a legjobb, és a kijelzője sem kicsi... bár nagynak sem mondható.. Az omnia az tökéletes minden szempontból..

(#275) tibi666 válasza Sly Bp. (#273) üzenetére


tibi666
senior tag

windows mobile nem kell. volt asus gépem, p525 talán, de hamar megszabadultam tőle. nem azért mert lassú volt (egyébként az volt:D), hanem mert egyszerűen nem szerettem a pda-n is windowst használni. symbian, vagy zárt oprendszer.
szóval akkor inkább valami nokia kéne. 5800 esetleg? annak elég nagy kijelzője van.

[ Szerkesztve ]

(#276) Sly Bp. válasza tibi666 (#275) üzenetére


Sly Bp.
addikt

5800-át felejtsd el! Nagyon melegszik! Minőségtelen ház oldalt benézel és akkora rés van látni a kijelzőt és ha a kijelzőnél tartunk egyedül ceruzával jó nyomkodni de azzal meg kényelmetlen mint a telefon fogása! És a kijelző körüli keret is pocsék és fölösleges csak nehezíti a nyomkodást! Én örültem hogy megszabadultam tőle! :) és még jó páran így vannak vele!

(#277) copin


copin
őstag

(#278) norbest


norbest
aktív tag

Úgy látszik a nokiának nem jött be az érintő képernyő... :)

(#279) Sly Bp. válasza norbest (#278) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát nagyon nem :)

(#280) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Sly Bp.-nek.

Miben fogadunk, hogy a köv telefonod sem lesz meg hosszú ideig? ;]
Én mostmár meg szeretnék állapodni valamilyen telefonnál. :U

(#281) Sly Bp. válasza Taknyoshal (#280) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát nem tudom mert ez a Sirocco tetszik :) Nem tudom mi lesz a sorsa mert meg még friss a kezemben :)

(#282) copin válasza Sly Bp. (#279) üzenetére


copin
őstag

Majd bele jönnek.

(#283) norbest


norbest
aktív tag

ÉN is elterveztem most hogy a P520 armani sokáig megmarad.... :D

(#284) Sly Bp. válasza copin (#282) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Alig várom már! :) Mert az N97 is gagyi lett!

(#285) copin válasza Sly Bp. (#284) üzenetére


copin
őstag

Ahhoz képest nagyon jól fogy. Ugyebár a reklámok. :))

(#286) picur220 válasza copin (#285) üzenetére


picur220
veterán

Persze, megy a VPS! (Vakulj Paraszt System :DDD)
Mondjuk én azért elfogadnám az N97-et az N79-ért cserébe:))

[ Szerkesztve ]

(#287) Sly Bp. válasza picur220 (#286) üzenetére


Sly Bp.
addikt

El lehet fogadni mert nem egy rossz telefon de akkora dolgokat hagytak ki belőle... Pl az AM-OLED esetleg egy 8 vagy 12 megapixeles kamera!

(#288) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ez inkább valami elit mobil kibeszélő topik. :Y Csupa aranyárban mért, mindentudó telefonról folyik az eszmecsere.

Szinte égő bedobni témának a Sony Ericsson 3 éves modelljét, a K800-ast, amit most használok.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#289) copin válasza Algieba (#288) üzenetére


copin
őstag

Lehet hogy kellene egy Kis Mobiltelefon Kibeszélő Topik is. :DDD

(#290) Sly Bp. válasza copin (#289) üzenetére


Sly Bp.
addikt

:) Mindegyikre egy külön! Azért ezt beszéljük mert ez jött témába! Dobj fel valamit és írunk rá!

(#291) norbest


norbest
aktív tag

Az én P520 am sem 2 napos... :)

(#292) copin válasza Sly Bp. (#290) üzenetére


copin
őstag

Nem az én problémám volt. Felőlem akár gyémántberakásos telefonokról is lehet szó. Az már lehet hogy az Intergalaktikus Mobiltelefon Kibeszélő Topicra tartozik. :))

[ Szerkesztve ]

(#293) Sly Bp. válasza copin (#292) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Olyan nem kell nekem :) Mert leesnek a kavicsok minden kavics fél misi :D

Az egyik topickban felmerült a villantós mobil kérdése! Szerinted mivel lehet nagyon villantani :D?? Mert valaki N95 8GB Replicát akarna venni és szerintem de csak szerintem nem a tudása miatt :D

[ Szerkesztve ]

(#294) copin válasza Sly Bp. (#293) üzenetére


copin
őstag

Felőlem... Akkor legyen valami platína burkolatú, arany és bőr és selyem díszítéssel. :DDD
Egy R320-as Ericsssonnal ehet nagyot villantani... egy Porsche Cayman-ba helyezett autós töltővel. :DDD
MTK nálam nem téma. Az a Fake Mobiltelefon Kibeszélő Topicra hagyom. :))

[ Szerkesztve ]

(#295) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Attól függ, hogy milyen környezetben vagy, milyen emberek közt mozogsz. Engem sokszor megbámultak, ha a centerben wifiztem a Nokia E60-asommal. Sokaknak fogalma se volt róla, miféle mobil van nálam. :)

A luxus kategória más világ.

Nekem elég, ha van egy átlagos, multimédiás telefonom. :C

Most azon töprengek, hogy nekikezdjek modolni a K800-ast vagy sem. Ha teszek rá másik kamera szoftvert, tényleg javulni fog a képminőség? :F

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#296) copin válasza Algieba (#295) üzenetére


copin
őstag

Az első mobilom Panasonic G450 volt. Valamikor az Ős Robbanás előtt készült, de még Káin is ezzel verte be Ábel fejét olyan tartós volt. Az lenne igazán feltünő, ha egy kávézóban előrántanám.

[ Szerkesztve ]

(#297) Sly Bp. válasza copin (#296) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Azzal lehet villantani de nagy nevetés lenne a vége! :D

(#298) copin válasza Sly Bp. (#297) üzenetére


copin
őstag

Ha eldobom a telefont, akkor már nem lesz min nevetni. ;]

(#299) Sly Bp. válasza copin (#298) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Akkor terrorista leszel mert az tömegpusztító eszköz már!

Amúgy a villantásra visszatérve... Műanyag full multimédiás telefonnal nem lehet nekem még az Innov8-ra is közömbösen néztek :D nem mint a 8800-ákra!

[ Szerkesztve ]

(#300) tibi666 válasza Algieba (#295) üzenetére


tibi666
senior tag

nekem meg telefonálni, sms-t küldeni, meg bluetooth-on keresztül kihangosítani tudjon.
ezért vettem sapphire artet, és nem n96-ot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.