Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) copin válasza Sly Bp. (#299) üzenetére


copin
őstag

Nem vagyok rossz (I. Dávid is G450-et rakott a parittyájába). Néha csak egy G55-öt dobok el (több okból is). :DDD

[ Szerkesztve ]

(#302) Sly Bp. válasza tibi666 (#300) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ezt tudja jó sok 100-szor olcsóbb telefon is :D Nem csak a Sapphire Arte :D tuti nem csak ezekért vettél ilyet!

(#303) copin válasza Sly Bp. (#302) üzenetére


copin
őstag

mondjuk így nem tudom miértkerült szóba az n96!

(#304) Sly Bp. válasza copin (#303) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát pont a két véglet egy 8800-ához képest az N96

De én is inkább a 8800-ákat szeretem bár nekem az Arte-k kimondottan nem tetszenek! Főleg a Sapphire-t mert barna! Már nincs olyan minőségi érzésem tőlük mint a Sima és a Sirocco 8800-áknál! Itt a puszta fém érzése a minőségi fémes hangú csúszka... Na az nincs meg az Arte-nál! Meg az anyaghasználatuk sem tetszik!

[ Szerkesztve ]

(#305) copin válasza Sly Bp. (#304) üzenetére


copin
őstag

Nekem nem jön be egyik sem. Régen tetszett egy titán burkolatú 8xxx nokia, de az már 10 éve volt.

(#306) tibi666 válasza Sly Bp. (#302) üzenetére


tibi666
senior tag

egy 10 ezres, akciós vodással nem mehetek be egy tárgyalásra.
azért n96-ot írtam, mert az meg mindent tud. de mivel nekem kicsik az igényeim ilyen téren, ezért lett sapphire arte.

(#307) Sly Bp. válasza tibi666 (#306) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ajánlom neked a Vertu-t :) Azzal beülsz valahova :D és kész tiéd a biznisz :)

(#308) copin válasza tibi666 (#306) üzenetére


copin
őstag

Elég lett volna egy veptu, vagy motolona is. Mindegy csak mtk legyen és kívüről látszon valaminek. :DDD

@Sly Bp. Persze csak dupla áron adják oda az üzletet, mert látják hogy le lehet rólad szedni pár köteggel. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#309) Sly Bp. válasza copin (#308) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A Vertu Replikák nagyon jó minőségűek már ami 120-150 ezerbe kerül nem két simes nem bővíthető stb! Nekem egyszer nagyon régen volt egy nagyon nagyon minőségi volt! A súlya grammra megegyezett az eredetiével! Meg nagyon szuper volt és elérhető áron persze gari nincs meg semmi csak a tartozékok! De egy 8800-ához semmi sem hasonlítható csak a 10szer drágább Vertu! Még a Motorola Aura-t sem tenném ide mert az nem elegáns telefon azzal a tekergethető cuccával!

[ Szerkesztve ]

(#310) copin válasza Sly Bp. (#309) üzenetére


copin
őstag

Ha csak a külsőségek a fontosak, akkor mindey, hogy hány grammos, vagy nincs garancia (ami elég furcsa).

(#311) Sly Bp. válasza copin (#310) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát gari egy kintről behozott telóra főleg egy kamura hogy lenne? Ki adná..? A kinai kisfiú aki összerakja?? Vagy vegyen egy Arte Replica-t bár azok még külsőre sem egyeznek meg :) Csak 10 méteres távolságból :) Nem szabad Replica-t venni az tuti mert ha bekakil akkor... pápá van! :)

Csak azért írtam a Vertu-ról mert annyira minőségi volt!

[ Szerkesztve ]

(#312) Warek válasza tibi666 (#306) üzenetére


Warek
tag

Miért nem? Tárgyalni mész és nem telefonálni a zsebedbe kikapcsolva nem látja senki.

(#313) skylinelaca válasza Sly Bp. (#311) üzenetére


skylinelaca
senior tag

emléxem régen láttam Vertu utánzatokat, Veptu volt a nevük :D
tárgyalni az ember úgy megy h kipakolja az asztalra ;) nem rejtegetném a zsebembe a több százezres (milliós) telefonomat ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#314) Sly Bp. válasza Warek (#312) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Mert nem illik eleve egy üzletemberhez más :D vagy még egy Kommunikátor de más nem!

(#315) Sly Bp. válasza skylinelaca (#313) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Azoknak a gagyiknak igen de ami korrekt az olyan árban is van 100 ezer fölött :)

(#316) skylinelaca válasza Sly Bp. (#315) üzenetére


skylinelaca
senior tag

én 1szer láttam vertut vagy nem azt , csávókám a metróból jött fel, nemtudom ez a 2 fogalom h metró-vertu összeillik -e :)

Üdv: Laca

(#317) Sly Bp. válasza skylinelaca (#316) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát nem :D vagy csak kamu volt mert akkor meglehet :D

(#318) skylinelaca válasza Sly Bp. (#317) üzenetére


skylinelaca
senior tag

hát én nem adnék ennyit telóért... legtöbb amit adtam telóért az 96.000 volt... ennyiért vettem régen az N80 am és a mostani n95 8gb -ot is... amúgy nálam a retró telók jönnek be... szeretném gyűjteni őket!

Üdv: Laca

(#319) Sly Bp. válasza skylinelaca (#318) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Most már kár lenne belekezdeni :D Fölösleges pénzkidobás az is de hát ki mit szeret azt tegye mert minden hobbi pénzbe kerül :D

(#320) skylinelaca válasza Sly Bp. (#319) üzenetére


skylinelaca
senior tag

hát igen, de ilyen h pl 3410 est szereztem múltkor 1500 ért, tök hibátlan előlappal ;)

szerk: de most elfogyott az ilyen kütyükre szánt keretem ;)

copin: igen ez igaz de amikor van 4-5 fajta klónvariáns egy telefonból akkor honnan tudjuk h ki forgalmazza éppen azt ami ne adj isten van nekünk?

[ Szerkesztve ]

Üdv: Laca

(#321) copin válasza Sly Bp. (#311) üzenetére


copin
őstag

A forgalmazó. Ha nincs olyan, akkor ugrott az üzlet. Ilyen szarokért nem érdemes kockáztatni. Nem néztem utána ezeknek a replikáknak mert nemérdekel, de valaki ezeket behozza ezért jogos a garancia iránti igény.

[ Szerkesztve ]

(#322) Sly Bp. válasza copin (#321) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát igen! :D Én is ezt mondom! De mégis vannak akik veszik mert különben nem lenne tele a net Most nagy divat a LV a Gucci teló meg amit még rányomnak egy Motorola V80-ra :D

(#323) copin válasza Sly Bp. (#322) üzenetére


copin
őstag

Tízből kilenc ember olyan telefont vesz, ami azt bizonyítja, hogy fogalma nincs a témáról. Jó lesz neki egy sd kártyás, rádiós, kamerás candybar, vagy slide is. Az az egészben az a jó, hogy nagyot nem tévedhet, mert az adott szinten mindegyik ugyanolyan (ez magasabb kategóriákra is igaz). Alapvetően egymást figyelik a márkák. Ez észrevehető abban, hogy sokan egyszerre adnak ki x megás kamerát, kijelzőt, stb.
Ezeket a divatmárkákat pedig általában olyan cégek vetik be, akik ízlésficamma rendelkezőket alkalmaznak általában a formatervezéshez. Így néha a szokásos (néha ronda) külsőt meg tudják szelidíteni vagy bolondítani valamivel és a divatmániások bukni fognak rá.

(#324) Sly Bp. válasza copin (#323) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ez mind a nőknek szánt telók :) de a kedvencem a Hello Kitti :D

Nagyot nem lehet tévedni teló vásárlásnál meg eleve mindenki azt veszi ami tetszik neki ha jó ha rossz :D

[ Szerkesztve ]

(#325) skylinelaca válasza copin (#323) üzenetére


skylinelaca
senior tag

Mandarina Duck ? :)) bár a Porsche Design p'9521 nekem bejött bár tudom h csak egy Alcatel...

Üdv: Laca

(#326) Sly Bp. válasza skylinelaca (#325) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nekem egyik sem kéne :D

(#327) copin válasza Sly Bp. (#324) üzenetére


copin
őstag

Na igen, a Hell Kitty egy különleges példája a szubkultúrának. Lehetne goth mobil is. Az is legalább annyira cuki. :DDD

(#328) Sly Bp. válasza copin (#327) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Egyszer fogtam egyet :D nagy élmény volt :D De nem tenném be a zsebembe :D

(#329) copin válasza Sly Bp. (#328) üzenetére


copin
őstag

El tudom képzelni.

(#330) Sly Bp. válasza copin (#329) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én már visszaemlékezni sem merek rá :D

(#331) skylinelaca válasza Sly Bp. (#330) üzenetére


skylinelaca
senior tag

ciki volt vagy ízléstelen , esetleg gagyi vagy mind a 3? :DD

Üdv: Laca

(#332) copin válasza skylinelaca (#331) üzenetére


copin
őstag

A drágát ne hagyd ki. A Sanrio megkéri a a macska árát. :))

(#333) Sly Bp. válasza skylinelaca (#331) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Mind a 3 és szorozva 10-el :D

Áruk kb 30-70 ezerig vannak én ezek tájt láttam eddig!

[ Szerkesztve ]

(#334) copin válasza Sly Bp. (#333) üzenetére


copin
őstag

Arra kíváncsi lennék, hogy női szemmel mennyire vonzó. Tízből hány nőnek jönne be egy ilyen telefon? Decemberben az ingázásom alatt minden nap össze futottam egy darabbal (vitrinben volt). A tartozék plüss figura mindi mosolyra derített a borús napokon. :D

Áruk kb 30-70 ezerig vannak én ezek tájt láttam eddig!

Nem csoda hogy nem hamisítják. Aki mégis megtenné az a Hello Kitty Köztársasággal kerül szembe.


:))

[ Szerkesztve ]

(#335) Sly Bp. válasza copin (#334) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát igen sok cucc van hozzá! Nekem egy női ismerősé volt a teló nála néztem meg mikor gizdult vele de annak a csajnak mindene Kitty-s :) Neki egy kinyitható cicafej volt :D

Szép robot:D ez eleve olyan gagyi mint egy Clone teló már nem lehetne a színvonalat süllyeszteni!

[ Szerkesztve ]

(#336) skylinelaca válasza Sly Bp. (#335) üzenetére


skylinelaca
senior tag

nekem is volt ilyen ismrősöm, a csaj olyna volt mintha ő maga lett volna hello kitty... mindene az volt de télleg minden...

Üdv: Laca

(#337) Sly Bp. válasza skylinelaca (#336) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én ezeket egy gumi szobába tenném ami hello kitty-vel van tapétázva :)és egy csomó kitty-s játék van benne és boldogok lennének :D

(#338) copin


copin
őstag

[link]

Katt a képre és mond szépen: Hello Kitty! :DDD

mintha 1 iphone lenne :Y :R

@Sly Bp. Amikor ránézek erre a rohamosztagosra, mindig elfog a röhögés. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#339) skylinelaca válasza copin (#338) üzenetére


skylinelaca
senior tag

ez sztem is iphone... vagy meizu ? :D

Üdv: Laca

(#340) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nő vagyok, de a Hell macskával ki lehetne űzni a világból. :Y
Gusztustalan giccs parádé. Királyvízbe mártogatnám a megrajzolója kezét. ;]

A rózsaszínnel semmi bajom. Pl. kajszibarackvirág színű a szobám. ;] De rózsaszín göncöm csak egy van, egy nyári rövidnadrág. Kész, ennyi.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#341) copin válasza Algieba (#340) üzenetére


copin
őstag

Valahogy mégis nagyon népszerű (a hatás-ellenhatásjegyében népszerűtlen is) lett.

(#342) Sly Bp. válasza copin (#341) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Sok bolond van azok szeretik! :D

(#343) runner 125 válasza copin (#338) üzenetére


runner 125
nagyúr

Fubammeg, undorító. :F

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#344) norbest


norbest
aktív tag

8800 modellek a legmutatósabbak, már a felfele csúszó kijelző miatt is szerintem...

(#345) skylinelaca válasza norbest (#344) üzenetére


skylinelaca
senior tag

nekem az nagyon idegen dolog... meg h letiltják néhány funkciójukat hogyha merülnek:D

Üdv: Laca

(#346) Sly Bp. válasza skylinelaca (#345) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az én 8800-ám soha nem merült le... Mindig maxon van az akksi :D Mert ott a Dock hazaérek belerakom és tölt :D

(#347) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Most nálam van egy rózsaszín Samsung E570. Ilyen egy igazi női modell. Ha nőcisebb tüncike lennék, tutira ez lenne a mobilom. ;)
De nekem a tábla kialakítású, hagyományos modellek a kedvenceim.

Egy tüncike bogárkám van, még régebbről, a Siemens SL55.
Na, jó, a fapados Sagem My215x is csajos a fehér-rózsaszín burkolata miatt. :C

Azonban tényleg a tábla mobilok a kedvenceim. Tavaly decemberben majd elolvadtam a téli zimankóban, rálelve az E60-ra. Huh, de boldog voltam. :) Tudom, fura az ízlésem. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#348) Sly Bp. válasza Algieba (#347) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Van rengeteg jó női telefon bár az E60 nagyon nem tartozik közéjük :D De kinek mi tetszik azt vegye csak ne Kitty-s meg világmárkákkal lematricázott gagyi telefont! :K

(#349) norbest


norbest
aktív tag

7373 L310 ... ezek a legnőiesebbek sztem :D

(#350) norbest


norbest
aktív tag

De a 8600 luna sem rossz teló, és az ára is elérhető!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.