Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) meroly válasza Sly Bp. (#900) üzenetére


meroly
veterán

Az már megvan ;)

Impossible is nothing

(#902) Sly Bp. válasza meroly (#901) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A csalódás vagy a Nő? Ha még csak a Nő van meg kezdj el félni!

(#903) meroly válasza Sly Bp. (#902) üzenetére


meroly
veterán

Köszi, nő, gyerek, két jelzálog, főiskola, mindezt 25 év alatt hoztam össze.
Ennek fényében a telefon már tényleg csak mellékes :U

Impossible is nothing

(#904) Sly Bp. válasza meroly (#903) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Akkor nem unatkozol :D Van mit fizetni!

(#905) meroly válasza Sly Bp. (#904) üzenetére


meroly
veterán

Ja, úgyhogy ezek mellett tudok örülni a céges 2330-nak :)
Fénykoromban meg persze még 8800-val villogtam..

Impossible is nothing

(#906) Sly Bp. válasza meroly (#905) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Most már villoghatsz a gyerekkel a homokozó mellett :D Fűzni az egyedül álló fiatal anyákat! Na de ez még itt is OFF:D

(#907) meroly válasza Sly Bp. (#906) üzenetére


meroly
veterán

Igen, már nem telefonnal villogok, hanem a családommal és büszke is vagyok rájuk :K

Impossible is nothing

(#908) picur220


picur220
veterán

A múltkor, amikor ezt a topikot nyitottuk, az volt a baj, hogy "ne offoljuk tele a milyen telót vegyek topikot". Ezt se offoljuk tele sztem!

(#909) Sly Bp. válasza picur220 (#908) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Itt azért lehet OFF is szerintem minimális szinten :)

(#910) meroly válasza picur220 (#908) üzenetére


meroly
veterán

Valahol ki kell engedni a fáradt gőzt.... :P

Impossible is nothing

(#911) picur220 válasza Sly Bp. (#909) üzenetére


picur220
veterán

Lehet, csak az off is vágjon témába!:DDD

(#912) meroly


meroly
veterán

Nem fogjátok elhinni, de a 2330 classicom majdnem annyian elkérik megnézni mint anno a 8800-m. Élőben egész pofás és esztétikus látványt nyújt ám, nem olyan gagyi mint a termékfotókon.
Akku 3 napig meg, összesen 4 óra telefonálással, első feltöltésnél. Nálam ez rekord, mert 8800 egy nap volt, 6230i meg kettő.
Ja és hihetetlen, hogy 3/4-ed hangerőn utcán nagy forgalomban is hallom a másik felet és ő is engem...
Remélem legalább olyan hosszú ideig bírni fogja mint egy 6230i (mármint nem az enyém, mert nekem kb fél évig volt csak...).
Szerintetek időtálló?

Impossible is nothing

(#913) Sly Bp. válasza meroly (#912) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát én nem kérném el :D Azt hogy időtálló azt majd az idő elmondja!

(#914) meroly válasza Sly Bp. (#913) üzenetére


meroly
veterán

Mobilguruk általában nem, de akik nem annyira elvetemültek mint mi, megnézték :)
Párszor esett már le, de semmi. A 2700-m a két hétben míg nálam volt, szintén esett párszor, de a hátlapon keletkezett egy kis körömnyi bemélyedés, ezen semmi.

Imádom az akku idejét, és végre normálisan jelzi is, nem úgy, hogy full töltöttség, aztán másnapra már csak 1 pötty, hanem szépen fokozatosan mentek le azok a nyavajás pöttyök.

Impossible is nothing

(#915) Sly Bp. válasza meroly (#914) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Gondolom a kis naivak nézegetik :) Aksija azért jó mert nincs mi merítse :D

(#916) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Üdv!
Annyira megszállott vagyok, hogy az E65 helyett a 7650-est használom. Sőt, mától kettő van a birtokomban. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#917) Sly Bp. válasza Algieba (#916) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Menj el orvoshoz ;)

(#918) Algieba válasza Sly Bp. (#917) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Az a baj, hogy a terapeutám is mobilmániás. :C

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#919) Sly Bp. válasza Algieba (#918) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Orvos csere kell :D

(#920) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szerintem a mobilválasztás teljesen szubjektív döntés. Számomra a 7650 A telefon.
Jól ismerem a mobilokat, tényleg sok volt a kezemben pl.: 8800, 6310i, E75, Samsung Omnia, SE P1, X1, iPhone stb., de nekem a legkedvesebb az öreg 7650.
Ez van. :K

Ui.: Hétvégén egy E71-es vendégeskedik nálam. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#921) Sly Bp. válasza Algieba (#920) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hogy lehet mobil vendégeket kapni?

(#922) Algieba válasza Sly Bp. (#921) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Van egy gsm boltos ismerősöm, és tőle kérek ki modelleket pár napra.
Saját mobilom 31 darab volt.

De most lépek. Bye!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#923) Sly Bp. válasza Algieba (#922) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Aha nekem is van de azok nem adnak semmit csak egy nagy .... a ...-be! (... helyére képzelj amit akarsz!

Elbúcsúzol mint a telefonba:D Nagyon aranyos!

(#924) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Itt van az E71. Elegáns, hűvös szépség a csempe E61i utódja. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#925) Sly Bp. válasza Algieba (#924) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát én az E71-et úgy hívom hogy egy E66-ra tégla esett!

(#926) Algieba válasza Sly Bp. (#925) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Volt a kezemben E66 is, sőt, ha kedden visszamegyek a boltba, mindkettőt tapogathatom egyszerre. Plusz összevethetem őket az E61i-vel. :))
Tetszik az E71. A teljes qwerty-s E modellek jobban bejönnek, mint a csuszkásak. De jövő évig kibírom új telefon nélkül. Meg aztán nem illik a stílusomhoz a fémházas, cool E71. Esetleg egy kék E63. Az már inkább való nekem.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#927) Sly Bp. válasza Algieba (#926) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nálunk a családban van E63 nagyon jó minőségű! Bátran ajánlom! Én E52-őt veszek majd szerintem a Sirocco után! Csak sajnálnám eladni a Sirocco-t!

(#928) meroly válasza Sly Bp. (#927) üzenetére


meroly
veterán

Ne add el, jó lesz emlékbe, vagy ha rádtör a vágy :)
Én is néha előveszem a 8800-t a szekrényből, nyomkodom, bekapcsolom, stb.
Orvoshoz nem merek menni, félek, hogy ottfog :)

Impossible is nothing

(#929) Sly Bp. válasza meroly (#928) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ja de nem akarom hogy álljon benne a pénz!

(#930) meroly válasza Sly Bp. (#929) üzenetére


meroly
veterán

Hát igen, a siroccoban még van, a sima silverben nem annyira, főleg nem az enyémben, mert a 1,5 év alatt rendesen leharcoltam :)

Impossible is nothing

(#931) Sly Bp. válasza meroly (#930) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nehéz szitu ez! :K

(#932) meroly válasza Sly Bp. (#931) üzenetére


meroly
veterán

Jah, én inkább eltettem gyűjteménybe, napi használatra már nem az igazi, mert szar a hangerő (egész plexi csere kellene, ami legalább 12k), plusz a flip se az igazi, a hátlap karcos, hát használtam na, nem kíméltem, ahogy egyik telefonom se. Ők vannak értem, nem én vagyok értük. Persze nem ütöm vágom, de nem is nagyon figyelek oda, hogy ha ideges vagyok akkor mit vágok az asztalhoz. ;)

Impossible is nothing

(#933) Sly Bp. válasza meroly (#932) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Vegyél egy Kamut belőle :D 60-ért kapsz már Gold-ot :) Full olyan mint az eredeti csak made in Finland :) de nagyon jók :) és full dobozosak tehát jó :) lehet veszek egyet én is :)

(#934) meroly válasza Sly Bp. (#933) üzenetére


meroly
veterán

Nem hiszem hogy együtt tudnék élni egy klónnal. Amúgy volt siroccom is, de nem tetszett... :(

Impossible is nothing

(#935) Sly Bp. válasza meroly (#934) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát ezek nem klónok szerintem csak az IMEI szám lopott :D

(#936) meroly


meroly
veterán

bepe79 sorstársat várjuk, aki ugyanabban a betegségben szenved mint én :)
Keresi a tökéletes társat (persze telefonban mérve) :)

ízelítőül most az E51-ről
pár hónapja a 3720-ról

Remélem nem veszed zokon, hogy beharangozlak :)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#937) bepe79 válasza meroly (#936) üzenetére


bepe79
addikt

Igen, sajna így van, ahogy meroly kolléga mondja, a pszichiáterem azt mondta, hogy be kéne vezettetnem a vonalas telefont, és elfelejteni a mobilt egyszer és mindenkorra. :DDD :DD Sajnos a vezetékest csak egyvalamiért vezettetném be, és az a DSL, így ez egy hamvába hót' 5let. :) Egy szó, mint száz, az utóbbi időben nekem is volt Samsung D900i, Nokia N95, Sony Ericsson C702, iPhone 3G, Nokia E66, Samsung M110, pár hónapja egy Nokia 3720-at nyúztam, és most ma vettem egy Nokia E51-et. Tudom, ez már beteges, ezért is fordultam orvoshoz :K :DDD Remélem, az E51 mellett nagyon sokáig ki fogok tartani (és ő is mellettem), bár amiket írtam, azok nem túl jó előjelek. :)

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#938) Sly Bp. válasza bepe79 (#937) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én ott dobtalak volna ki egy repülőből amikor eladtad az iPhone-t!

(#939) meroly válasza bepe79 (#937) üzenetére


meroly
veterán

Az E51-el én is így voltam, mert még színösszeállításban és külső jegyeiben is hasonlított a 8800-hoz (akkor még nagyon ragaszkodtam hozzá). De valamiért mégis eladtam. Most lehet tudnám újra haszálni, meg már jó áron is van a használt.
E52 sokkal jobb, de túl széles. Pedig az 1500mAh-s akku meg a vakus fényképező nagyon vonz....

Tapiteló nekem nem kéne. Lehet maradi vagyok, de szeretem a gombokat megnyomni, érezni hogy megnyomtam. SMS-t pl vakon tudok írni egy idő után, mármint úgy hogy a gombot nem keresem csak a kijelzőn nézem az eredményt, mint a 10 ujjas gépelésnél. Na ezt hogy lehet orvosolni tapitelón, amikor azt kell figyelnem mihez érek hozzá. Még PDA-ban oké, de telefonban... áá....

Impossible is nothing

(#940) Sly Bp. válasza meroly (#939) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nekem tetszik az E52, ma is megtapiztam picit fura az tény de simán szokható! Csak azt nem értem miért nem csinálják egy picit testesebbre a telót... ez a palacsinta szerintem már túlzásban van egy picit!

(#941) meroly válasza Sly Bp. (#940) üzenetére


meroly
veterán

Igen, én is amondó vagyok hogy lehetne vastagabb, de ne ilyen tepsi már, egyáltalán nem illik ember-kézbe.....

Az E50 nagyon jó volt, E51 már laposabb, de ez az E52, mintha átment volna rajta egy úthenger.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#942) Sly Bp. válasza meroly (#941) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát igen! De legalább megbízhatóságban fejlődik!

(#943) meroly válasza Sly Bp. (#942) üzenetére


meroly
veterán

Ja az E50-re nagyon sok panasz volt, az E51-emmel már semmi gond nem volt az alatt az egy hét alatt, amíg bírtam vele :DDD
E52-t csak képen láttam.... de nagyon szép, főleg szürkében, nagyon jó színe van.

Impossible is nothing

(#944) Sly Bp. válasza meroly (#943) üzenetére


Sly Bp.
addikt

E51-ben a kijelző méretét nem szerettem!

(#945) meroly válasza Sly Bp. (#944) üzenetére


meroly
veterán

Nekem nem volt vele bajom, a symbiannal annál inkább :((

Impossible is nothing

(#946) Sly Bp. válasza meroly (#945) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nekem bevált mert megszoktam!

(#947) meroly


meroly
veterán

Megdöntöttem saját rekordomat akku idő-ben,mert a 2330 kemény 4 napig bírta egy töltéssel, pedig ugyanannyit beszéltem mint szoktam és mellette még fotóztam, wapoltam, nyomkodtam is. 4 nap!!!! Ez nagyon durva, kezd a szívemhez nőni ez a telefon :R

Impossible is nothing

(#948) Sly Bp. válasza meroly (#947) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szegény! Egy 2330-ast kezdesz megszeretni!

ELADTAM A SIROCCO-M :(

(#949) meroly válasza Sly Bp. (#948) üzenetére


meroly
veterán

Én is meglepődtem magamon. De lehet még csak a minden csoda 3 napig tart van, vagy az újdonság varázsa. Kérdezz meg fél év múlva ;]

Na mégis megváltál tőle? És mi lesz helyette?

Impossible is nothing

(#950) Sly Bp. válasza meroly (#949) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ja ma elvitte egy mázlista! Tök jó volt hibátlan az egész :D Nem tudom mi lesz helyette! E52-őt akarok csak gyári garival 65 és sajnálom a zsét :D Várok valamit ami olcsó lesz :D Folyamatosan nézem a netet :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.