Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Sly Bp. válasza R (#799) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Már Ő sem tudja :D

(#802) Mawyx válasza Sly Bp. (#791) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nem kell semmi különleges tudás, nem igaz, hogy ilyen nincs. dSzép és olcsó és a szépség relatív, Mawyxnek legyen szép. 25volt a K750i, K800i szntén, amit nem kaptam, de volt annyiért. Tehát 6500c-t kellene, hogy a tré beakciózza. Ennyi. Nem kell emil, 3g meg lóf* tudja mi, semmi se kell bele, tudjon telefont meg sms-t, de ezt a kettőt azért ne egy havi fizetésért :N

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#803) meroly válasza R (#799) üzenetére


meroly
veterán

Mááá én se tudom.
5310, de asszony szerint is gyerekes.
Jó persze ő is arra terelget, hogy ne vegyek (csak az anyagiak miatt ilyen demotivált) :D

Impossible is nothing

(#804) Mawyx válasza meroly (#803) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ez van, ha valaki az asszonytól kér tanácsot :P :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#805) meroly válasza Sly Bp. (#800) üzenetére


meroly
veterán

A 8800 óta az alábbi telefonokkal próbálkoztam az elmúlt lassan egy évben:
6233, 8600, 8800 sirocco, E51, 6151, 2700, egyikkel se bírtam max 2 hétig.
Kicsit idegesít a dolog és ha most veszek, akkor kicsit hosszabb távra akarok mint 2 hét.

Impossible is nothing

(#806) meroly válasza Mawyx (#804) üzenetére


meroly
veterán

Annak idején (2007 szeptembere) emlékszem a 8800 és a 6500 között vacilláltam és végülis ő mondta h a 8800-t vegyem. Nem bántam meg, 1.5 évig kiszolgált és imádtam. Imádom a mai napig, előveszem a szekrényből, rakok bele sim-et, nyomkodom, stb, stb...
De ez már beteges, nem? :F

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#807) Mawyx válasza meroly (#806) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nekem is megvan a 6310i-m, néha előveszem, nyomkodom, majd vissza elrakom, úgyhogy sztem nem beteges :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#808) Sly Bp. válasza Mawyx (#807) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem beteges :D

(#809) Mawyx válasza Sly Bp. (#808) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ettől féltem

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#810) Sly Bp. válasza Mawyx (#809) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én nem merem eladni a Sirocco-m ne hogy olyan legyek mint ti :D

(#811) meroly válasza Sly Bp. (#808) üzenetére


meroly
veterán

Nem, olyan lehet mint a nőknél egy ékszer, azt is előveszik, felrakják, nézegetik magukat.

Ne is add el! :N

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#812) meroly válasza Mawyx (#807) üzenetére


meroly
veterán

Jóvan, most már nem érzem olyan egyedül magam az univerzumban. :U

Impossible is nothing

(#813) Sly Bp. válasza meroly (#811) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem tudom az Én női ismerőseim nem ilyenek :D

Én is vennék már telót egy ideje csak nem tudom mi lenne a Sirocco méltó utódja mert az Arte-k már nem tükrözik a minőséget :D a Carbon Arte magyarul Műanyag :D

(#814) meroly válasza Sly Bp. (#813) üzenetére


meroly
veterán

Ezzel én is így voltam. A lunaban pl iszonyat nagyot csalódtam, azt mondják az arte-k is ilyenek.
Azóta az igényeim is változtak, slide-os telo pl nem kéne, csak sima.

Impossible is nothing

(#815) meroly válasza Sly Bp. (#813) üzenetére


meroly
veterán

Ez, ha létezik: Nokia 8800 erdos

Impossible is nothing

(#816) Sly Bp. válasza meroly (#814) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Luna egy kaki :D Ott rontották el hogy egy ótvar műanyag hátat adtak neki és ott hogy kopik a festék a nyitó pöckön!

(#817) Sly Bp. válasza meroly (#815) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát... Szép, szép.... csak az elején fura hogy nincs gomb, vagy az a vonal lehet ennél is gomb lesz csak így még ócskán néz ki! Na meg amire ez 100 alatt lesz az min 2 év megjelenés után és még nincs itt :D

(#818) meroly válasza Sly Bp. (#817) üzenetére


meroly
veterán

Jah hát igen, az se biztos, hogy létezik egyáltalán.
A 8800-mra is két évet vártam anno.
Vegyél Motorola Aurát, az is gyönyörű, bár nem nokia, úgyhogy nekem kilőve. ja meg drága is.

Impossible is nothing

(#819) Sly Bp. válasza meroly (#818) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az a görgős nem az én stílusom :) V80-am volt és nem....

(#820) meroly válasza Mawyx (#809) üzenetére


meroly
veterán

Ilyen színben is tetszik a 6500?

Impossible is nothing

(#821) Sly Bp. válasza meroly (#820) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Aha! Ezüst-nek hívják ;)

(#822) meroly válasza Sly Bp. (#821) üzenetére


meroly
veterán

Néha irtó undok tudsz lenni :P

Amúgy nem is tőled kérdeztem,a te véleményed már tudom.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#823) Sly Bp. válasza meroly (#822) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Néha olyan hülye kérdéseid vannak :D arra így illik válaszolni ;)

(#824) mhorvat válasza meroly (#822) üzenetére


mhorvat
senior tag

Kicsit ez már kezd átmenni chat-be. :U

8910/8910i-n gondolkodtál?

(#825) mhorvat válasza Mawyx (#807) üzenetére


mhorvat
senior tag

Sony Ericsson T280-t nézted már? 20-25.000 Forint újonnan, függetlenül. Ennyi pénzért szerintem igen emészthető, olyan normális telefon.

"Elég olcsó, keveset tud, de másnak mutatja magát. Ezzel biztosan nyer majd vásárlókat." - by Bog

(#826) Mawyx válasza meroly (#820) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nem-nem, utálom ezt a színt.
Fekete az abszolút befutó, mert elegáns, szolíd. Ezután a bronz következik, végül a T700-at nézve ugye a piros nem olyan rossz, de ez nem azt jelenti, hogy bármelyik telefon tetszik pirosban.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#827) Mawyx válasza mhorvat (#825) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ez eddig nem tűnt fel, mindjárt beérek az irodába és ha lesz egy kis időm utánanézek miféle jószág ez ;) Első blikkre határozottan tetszik és ezek szerint baráti az ára is.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#828) meroly válasza mhorvat (#824) üzenetére


meroly
veterán

Szép, gyűjteménybe való, azért a mai viszonyokban kevés a tudása és a teljesítménye. De tényleg szép!

Impossible is nothing

(#829) Sly Bp. válasza mhorvat (#825) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát élőben nem szép... és nem is minőségi! De majd aki megnézi meglátja!

(#830) meroly


meroly
veterán

Lehet mégis 6500c lesz, de csakis ebben a színösszeállításban, így legalább tuti egyedi :)

Impossible is nothing

(#831) Sly Bp. válasza meroly (#830) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát milyen diplomatikusan fogalmazol :D Én rondának mondanám nem egyedinek :D És mi lenne ha egy barna gombsort tennél bele? ;)

(#832) mhorvat


mhorvat
senior tag

Miről beszélünk? Az Úr olcsó, jól kinéző telefont keres, a tudás, mint azt írta teljes mértékben mellékes. A telefon pedig a 20-25.000 Ft-os árához viszonyítva messze az árkategória legminőségibb darabja. Telefont akar venni, mert a régi már vacakol. Ajánlj neki jobbat, utána lehet szidni a T300-at. Szerintem Ő is tisztában van azzal, hogy 20-ért nem egy 8XXX-es minőséget kap.

Mawyx: örülök, hogy tetszik, sejtettem, hogy a K750i után ez is tetszeni fog. :K

melory: no komment, segítsen rajtad aki akar ezek után...

(#833) meroly válasza Sly Bp. (#831) üzenetére


meroly
veterán

A barna nem tetszik. Barna 6300 is volt, azt elfejeltettem felsorolni tengap, de nem tetszett.
Miért pont a fekete hátlapja csúszik? A barna és az ezüst már nem, nem értem én a nokiát, ami szép az miért használhatatlan????? :O

Megbarátkoztam a micro-usb-vel, meg minden egyéb hiányosságával, már csak a csúszós hátlap zavar.....
Ebben még segítsetek, aztán nem húzom tovább az idegeitek! ;]

Impossible is nothing

(#834) Sly Bp. válasza mhorvat (#832) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Akkor most én ajánlok :)
Motorola Jewel U9 LG KE770 Nokia 7100 (bár ez nagyon buta Nokia 7210 Supernova Samsung U600 Motorola V3 bármilyen színben van Nokia 2720 Nokia 2700 Motorola K1 Nokia 6300.
Ezt a 10-et Vatera-n találtam neki e ha szétnéz vagy alkudik akár ennél olcsóbban is találhat! Szerintem mindegyik veri a Sony-dat :)

[ Szerkesztve ]

(#835) Sly Bp. válasza meroly (#833) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem még egy telefonom sem csúszott sem a 6500 sem a 8800 nem tudom neked miért csúsznak ki a kezedből!

(#836) meroly válasza Sly Bp. (#835) üzenetére


meroly
veterán

Hát az én kezem sem izzadós, de mégis.
A 6500-n van egyáltalán a kijelző felett védő-plexi?

Impossible is nothing

(#837) Sly Bp. válasza meroly (#836) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát akkor nem tudok mit mondani nagyon ügyetlen vagy :DDD

(#838) meroly válasza Sly Bp. (#837) üzenetére


meroly
veterán

Ettől félek.
Napi használat után így nézne ki, törölgetni meg útálom.

Impossible is nothing

(#839) Sly Bp. válasza meroly (#838) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Karcos lesz az tuti :D

(#840) meroly válasza Sly Bp. (#839) üzenetére


meroly
veterán

Áhhh.... marad a céges 2330 classic, meglátom milyen, ha nagyon nem jó, jövök újra faggatni Benneteket! ;]

Impossible is nothing

(#841) Sly Bp. válasza meroly (#840) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Tedd így! De 6500 kell neked!

(#842) mhorvat válasza Sly Bp. (#834) üzenetére


mhorvat
senior tag

Én is fel tudtam volna sorolni egy rakat mobilt 25-ért, ez nem nagy kunszt. :DDD Nokia 7100 egy K750i után? Motorola Jewel U9 egy férfi kezébe? Ugyan már... Amit én el tudnék képzelni a kolléga kezében (és részben magamból indultam ki, mivel nekem is volt K750i-m, imádtam, K800i nekem is volt és tetszett) az általad javasoltak közül, az a 2700 és a 6300. Szerintem nem kagyló Motorolákra és hasonlókra vágyik egy K750i után, ezért mertem figyelmébe ajánlani a T300-at, ami szerintem kategóriájában az egyik legszebb, legjobban összerakott. Miben is veri az összes, amit felsoroltál? Tudásban? Az kit érdekel, mondta, hogy csak telefonálásra és sms-ezésre kell neki. :R

De ne legyen igazam és tetsszen neki az összes, amit ajánlottál, így nehezebb lesz a választása és lehet filózni, melyik legyen. ;]

(#843) Sly Bp. válasza mhorvat (#842) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát nekem tetszik a Motorola! Szerintem a többsége szebb és minőségibb az SE-nél! Azért egy 6300-hoz nem mérhető szerintem!

(#844) Mawyx válasza Sly Bp. (#834) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ezt buktad, ronda az összes :DDD , a 2720, ami még valahogy kinéz, csak összecsukhatóm még nem volt. A 6300 se ronda, de hasonlóm van tartaléktelónak, 3110c, eccerű, mint egy faék, de nem egy álom. 6500lenne az igazi mégis csak vagy T700, de ez végtelen ciklus, mert beszéltük, hogy drága. Megvárom, hogy behaljon teljesen a K750i-m, aztán majd lesz vmi.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#845) Sly Bp. válasza Mawyx (#844) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ha neked az az Se tetszik... én az összeset szebbnek tartom! Nekem az az SE nem kéne :)

"Ezt buktad, ronda az összes" számomra egy bunkó megjegyzés volt!

[ Szerkesztve ]

(#846) Mawyx válasza Sly Bp. (#845) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ne haragudj, nem akartam bunkó lenni, kedves tőled, hogy ennyit keresgéltél. A tré kínálatát ezerszer végignéztem már és ide jutottam, hogy a szememnek nem kellemesek a mai telefonok, a zömük egyszerűen nem tetszik.

mhorvat érzett rá nagyon az ízlésemre, nem értem ennyi hozzászólásból hogyan, de ráérzett, gondolom ez a jó szó rá.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#847) Sly Bp. válasza Mawyx (#846) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Azért ez képzelte mert világ életében SE-je volt!

(#848) meroly


meroly
veterán

Tényleg mit szóltok a 6300-hoz? Elég régi befutott modell, a fém hátlap helyett vennék valami utángyártott műanyagot. Meg van egy faragott bl-5c, amit még a 6300 chocolate-be csináltam.
Elvileg minden kitételnek megfelel és még strapásnak is tűnik.
Ja és nem utolsó sorban occccóóó :C

Impossible is nothing

(#849) Sly Bp. válasza meroly (#848) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ha már volt neked akkor tudod milyen! :D

(#850) meroly válasza Sly Bp. (#849) üzenetére


meroly
veterán

Az még régen volt akkor még a 8800 utódját kerestem, most már nem.
Meg voltam olyan hülye hogy barnát vettem, ami nagyon ronda, az eredeti ezüst-fekete szép, csak műanyag hátlap kéne rá....

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.