Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) rep3at válasza Sly Bp. (#1000) üzenetére


rep3at
őstag

Nekem tetszik még mindig, amúgy grat. a telódhoz :)

Forward thinking. كرر

(#1002) rep3at


rep3at
őstag

El is felejtettem említeni hogy nem jött össze a cserém. A HTC (ma délelőtt probálta ki emberünk) térerőgondokkal küzd, ezért elálltam az üzlettől. Jelenleg új gazdára vár a boltban a készülék, remélem sikerül valami jó cserét találnom.

Ezek között gondolkozom: Nokia 2730, 3600s, 5220xm, 5320xm, 6120c, 6600s, 6650, 7210sn, 7310sn, 7510sn, 7610sn, E51, E61, E65, N73ME; Motorola E8, U9, V8, Z8; Samsung F300, F400, U800, U900, M3510, S3310, S5230; LG KP500, KF750; Sony Ericsson G700, W950, P990, W595, W760, T700; HP h6340, hw6515/6915, 514

Valami ajánlat esetleg?

Szempontok: Vagy divatos legyen vagy sokat tudjon, nem hátrány ha ezt a két tulajdonságot egyben tudja. Motorolák természetesen kis előnnyel indulnak.

Minimum szükségleteim: Zenehallgatás élvezhető minőségben, Normális gyári fülhallgató, QVGA kijelző, minimum 2 megapixeles kamera. Jöhet még: wifi, AF kamera, rádió, op. rendszer, fémház.

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#1003) Sly Bp. válasza rep3at (#1002) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Samsung Serenata! Csak kamera nincs benne sajnos!

(#1004) rep3at válasza Sly Bp. (#1003) üzenetére


rep3at
őstag

A kamera nem létszükséglet, de jó ha van. Elfelejtettem említeni hogy megint csak cserében gondolkodhatok, ezúttal jól jönne némi pénz is.

Forward thinking. كرر

(#1005) meroly válasza rep3at (#1004) üzenetére


meroly
veterán

6650 nagyon szép, azt vedd!

Én holnap megyek a cégnél aláíratni a papírokat és délután irány a t-mobile. Csak azt nem tudom hogy feketét vagy ezüstöt vegyek. Melyik csúszik kevésbé???

Impossible is nothing

(#1006) Sly Bp. válasza meroly (#1005) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Egy kaki teló a 6650! Olyan halk a hangszórója hogy az már pofátlanság! Azt sem hallod hogy csörög de tényleg! Mi az hogy melyik szín csúszik kevésbé?

(#1007) meroly válasza Sly Bp. (#1006) üzenetére


meroly
veterán

Ja bocs, nem tudtam, egy ismerősömnek van, ő meg van vele elégedve :B
Hát hogy izé, a feketén van plusz egy réteg a fekete szín miatt, mert a fém az ezüst alapból nem? Gondolom így a fekete csúszik kevésbé, viszont azon jobban látszik az ujjlenyomat. Mivel fém a telefon, ilyenekre már gondolnom kell, nem akarok csalódni.
Amúgy strapás, időálló darab mint a 6300? Valami hiba? Hangszóró hangos?

rep3at?
A vakut sikerült külön is működésre bírnod, zseblámpa funkció van benne?
Szted strapás?
Ennek milyen töltője van?
Jó képeket csinál?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#1008) Sly Bp. válasza meroly (#1007) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Most írom hogy a hangszórója nagyon gyenge mert azt sem hallod meg hogy csörög! Az meg hogy csúszik e ez egy hülyeség!

(#1009) rep3at válasza meroly (#1007) üzenetére


rep3at
őstag

Szerintem igen jó vétel a 6650!

A 6303on nem próbálgattam a vakut, biztos meg lehet csinálni hogy folyamatosan égjen.
Szép képeket csinál és a videó bőven YouTube minőség! Nem árt rá vigyázni, de szerintem nem is kopik el gyorsan. A hangerő hangszórón hallgatva közepes, a fülhallgató nagyon rossz minőségű (szabványos, szóval ez nem jelent problémát). A töltő típusa: AC-4E.

Forward thinking. كرر

(#1010) meroly válasza Sly Bp. (#1008) üzenetére


meroly
veterán

Te a 6650-re mondtad, azt rep3at-nak írtam.
Én a 6303-ról beszélek. Az is halk?

Impossible is nothing

(#1011) meroly válasza rep3at (#1009) üzenetére


meroly
veterán

Köszönöm, szal akkor vékony töltős.
A vakkura úgy gondoltam, mint ahogy a 3720-ban van, hogy lenyomod a *-ot hosszan és akkor világít folyamatosan, majd újra lenyomod, akkor kikapcsol.

Ha a 6650 tetszik, akkor azt vedd. Nekem is tetszett, mert dögös (V3 koppintás - ami ugye moto ;) ), és sokat tud mert symbian.

Impossible is nothing

(#1012) Sly Bp. válasza meroly (#1010) üzenetére


Sly Bp.
addikt

6650-es hozzászólásomra válaszoltál! De az tűrhető a 6303! És az sem csúszik mint egyik telefon sem!

(#1013) rep3at válasza meroly (#1011) üzenetére


rep3at
őstag

Ilyen funkció sajnos nincs benne és folyamatosan égni sem tud (Nokia sajátosság újabban). A 6650en én is gondolkoztam, de eddig nem akadt jelentkező cserére, főleg nem értékegyeztetéssel.

Találtam egy karcmentes V8at minden tartozékával. Erősen gondolkozom :)

Forward thinking. كرر

(#1014) meroly válasza rep3at (#1013) üzenetére


meroly
veterán

Vissza a V8-ra? Nehezen szabadulsz, mint én anno a 8800-tól, mi? :K

Sly Bp. Nem csúszik mint egyik telefon sem
Ja általában, de nálam jobban csúsznak a dolgok :)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#1015) Sly Bp. válasza meroly (#1014) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Meg kell fogni :) nem a tenyeredre tenni és csúsztatgatni :)

(#1016) Sly Bp. válasza rep3at (#1013) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Vagy V8 Luxury Gold vagy V9 Ferrari :D

(#1017) meroly válasza Sly Bp. (#1015) üzenetére


meroly
veterán

Hát ha megfogom a 2330-at, utána odasétálok kollegám asztalához és megfogom a 6300-t akkor olyan mintha direkt be lenne zsírozva, a 2330-hoz képest annyival csúszósabb. Ami nem valami ergonomikus. Na jó, egy próbát megér, mert valahogy mattnak tűnik, nem olyan mint a 8800 volt, az fényes.
Remélem szép képeket csinál és az akku tényleg úgy bírja ahogy írtátok, de ha nem ! :(((
Asszem ezüst lesz, az szebb, nem? A feketében van valami kis kékes beütés.
Mi az a lélegzés amúgy?

Impossible is nothing

(#1018) rep3at válasza meroly (#1017) üzenetére


rep3at
őstag

Ez az egyik kedvenc típusom, még jó hogy nehezen szabadulok :)
A két említett kiadás túl drága lenne nekem.

Nekem is jobban csúszott mint egy átlagos telefon de nem zavaróan, nem akart kiesni a kezemből. Nekem nagyon jól bírta az akku, szerintem nem fogsz csalódni. Az ezüst elegánsabb, a feketének kék a világítása ami szerintem fiatalosabb.

A lélegzés a navigációs gomb időnkénti kivilágosodása készenlét üzemmódban. Ebben a modellben is megtalálható, de csak elmulasztott eseményeknél.

Forward thinking. كرر

(#1019) Sly Bp. válasza meroly (#1017) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Lélegző gomb= A Navigációs gyűrű kb 10 másodpercenként szépen lassan elkezd világítani és elhalványulni! Éz olyan mint a lélegzés! Vegyél műanyag telót az nem fog csúszni! Pl egy Sonim, egy Samsung B2100, B2700, Na meg az E63 mert ennek is gumis a hátulja!

(#1020) meroly válasza rep3at (#1018) üzenetére


meroly
veterán

Akkor vegyél azt (V8), aztán ha tényleg megúnod vagy másra vágysz, akkor add csak el. Jó hogy én is így tettem, vagy ha vettem is másikat, akkor is megtartottam a 8800-t, a szívem szakadt volna meg, ha nem így van.

Na látod, neked is jobban csúszik, pedig a V8-ban is van rendesen csúszós felület, a 6303 meg ráadásul szappan formájú, még jobban nincs fogása.
Gombok halkak voltak amúgy?

Hát én tuti nem használnám, mert nekem nincsenek elmulasztott dolgaim, főleg hogy 10 percenként megnézem a telefont ;)

Impossible is nothing

(#1021) rep3at válasza Sly Bp. (#1019) üzenetére


rep3at
őstag

Egy fém azért jóval minőségibb. Javaslom hogy megvétel előtt próbáld ki melyik színváltozat a "csúszósabb" :)

Forward thinking. كرر

(#1022) meroly válasza Sly Bp. (#1019) üzenetére


meroly
veterán

E63 műanyag? Nemmondod? Az pont ugyanaz a telo mint az E71, nem?
Húúhha, meg kell néznem.
Van a kék és piroson kívül valami kevésbé feltűnő szín?

Impossible is nothing

(#1023) Sly Bp. válasza rep3at (#1021) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hidd el nekem hogy egy telefon nem csúszós :D Szerintem keveri a szappannal a dolgokat :DDD

(#1024) meroly válasza rep3at (#1021) üzenetére


meroly
veterán

az minimum hogy kikérem T-ben és végigtapizom, legyen mit takarítania utánam az eladónak.
Amúgy hogyhogy ilyen olcsó? Picivel több mint fele annyi mint a 6300.... :F

Impossible is nothing

(#1025) meroly válasza Sly Bp. (#1023) üzenetére


meroly
veterán

8800 és a 6300 is csúszós, legalábbis nekem..... :O

Impossible is nothing

(#1026) Sly Bp. válasza meroly (#1022) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ja majdnem ugyan az csak picit butább! Van feketében is!

Nekem egyik sem csúszott pedig nem egy darabom volt!

[ Szerkesztve ]

(#1027) rep3at


rep3at
őstag

Jó kis telefon az E63 is, viszont nem annyiba kerül mint egy 6303, egészen más kategória.

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#1028) meroly válasza rep3at (#1027) üzenetére


meroly
veterán

Ja meg el se férne a zsebemben, vigyázni kéne rá, symbian, szal azért vannak hátárnyok számomra, viszont az elég előny hogy nem fém.
Húúú már nagyon várom a 6303-at, még úgy nyomkodni se nyomkodtam igazán. A kerete is fém vagy csak a hátlap?

Impossible is nothing

(#1029) rep3at válasza meroly (#1028) üzenetére


rep3at
őstag

El kell hogy szomorítsalak, a kerete is fém :)

Az E63 egyáltalán nem nagy, és a Symbian csak előny szerintem.

Forward thinking. كرر

(#1030) meroly válasza rep3at (#1029) üzenetére


meroly
veterán

Jajj ne symbiant ne, az olyan mint a windows számomra (szükséges rossz), viszont ha lehet kerülöm és inkább az egyszerűbb, stabilabb S40.
Viszont a fém keret elszomorít.... :O

Különben egyedül az ára fogott meg a telefonban, mert lassan 2 hete megvan a 2330 és tökéletesen elvagyok vele. Úgy leszek mint te, megveszem, használom, aztán ha nem jön be könnyen túl adok rajta, még lehet keresek is vele ;)

Impossible is nothing

(#1031) Sly Bp. válasza meroly (#1030) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Csak meg kell szokni a Symbian-t! Eleinte nekem sem ment!

(#1032) meroly válasza Sly Bp. (#1031) üzenetére


meroly
veterán

Próbálkoztam már az E51-ben de nem nagyon ment.

Amúgy szerintetek a 6303 lesz olyan kaliberű mint anno a 6230 vagy a 6300 volt? Elég sok az ellenfél házon belül (6700 pl).

Impossible is nothing

(#1033) Sly Bp. válasza meroly (#1032) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A 6303 a 6300 utódja! 6500 utódja a 6700! Nem egy kategória tehát nem ellenfelek! 6303 szerintem nem olyan jó mint a 6300 és a 6300 meg nem olyan jó mint a 6230i!

(#1034) meroly válasza Sly Bp. (#1033) üzenetére


meroly
veterán

Szóval akkor szerinted visszafelé fejlődik és vegyem elő a szekrényből a 6230i-t? :F

Impossible is nothing

(#1035) Sly Bp. válasza meroly (#1034) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát vegyél egy új 6230i-t 30 ezer körül van ami elvileg nem felújított!

(#1036) meroly válasza Sly Bp. (#1035) üzenetére


meroly
veterán

Áhhh... az már inkább retro, meg tudásban sok minden hiányozna, ami a 2330-ban és az új S40-es nokiákban megvan.....
De mondom van 6230i-m minek vennék, csak azért hogy új legyen, ááááhhhh :N

Tyűha most nézem a nokia oldalán a 2330-hoz csak 4 óra, a 6303-hoz pedig már 7 óra beszélgetést ír. A készenléti idő is több. Akkor előfordulhat, hogy többet fog bírni, mégis rep3at-nak van igaza? Na erre kíváncsi leszek. Bár én elég sokat nyomkodom csak úgy (sudoku, fotózás, stb), a kijelző azért jobban eszik mint a 2330-ban...

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#1037) rep3at válasza meroly (#1036) üzenetére


rep3at
őstag

Igen, valószínűleg nekem lesz igazam :)

A viccet félretéve engem is meglepett az akku élettertama, ilyen hosszú üzemidővel bíró telefon csak egy volt eddig nálam, az sem ebben a kategóriában indult (1208). Hidd el én rendesen nyomkodtam, fotóztam és zenét is hallgattam vele, ennek ellenére három napnál korábban nem kellett töltenem. Majd kifelejtettem: Végig be volt kapcsolva a bluetooth..

Szerintem nincs visszalépés, látható a fejlődés. Én nem istenítem annyira a 6230at, bejött nekem is persze, de az újabb modelleket sokkal kiforrottabbnak érzem.

Dönts belátásod szerint, én azt hiszem elmondtam amit tudtam a készülékről. Ha mégis bármi kérdésed lenne, körülbelül negyed 11ig megtalálsz :)

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#1038) Sly Bp. válasza meroly (#1036) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Vedd meg a 6303-at csak tudj a kis csúnyasággal együtt élni :D

(#1039) rep3at válasza Sly Bp. (#1038) üzenetére


rep3at
őstag

Szerintem élőben nem is olyan ronda. Nézd meg mind a két színt, próbálgasd és ha megtetszik akkor..

Forward thinking. كرر

(#1040) Sly Bp. válasza rep3at (#1039) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem élőben is ronda :D Olyan mint egy pici duci görbehátú öreglány miniszoknyában!

(#1041) rep3at válasza Sly Bp. (#1040) üzenetére


rep3at
őstag

Persze a 6700 sokkal szebb, de árban is húzósabb. Ja és nincs rajta szabványos fülhallgatókimenet sem..

Nekem az tetszett a külsejében hogy a kijelző olyan sok helyet foglalt el (nem is okozott csalódást, gyönyörű a képe).

Forward thinking. كرر

(#1042) Sly Bp. válasza rep3at (#1041) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát kinek mi! :) Van aki a szőkére bukik van aki a feketére!

(#1043) rep3at válasza Sly Bp. (#1042) üzenetére


rep3at
őstag

Ettől függetlenül azt mondom: Megér egy próbát :)

Forward thinking. كرر

(#1044) meroly válasza rep3at (#1043) üzenetére


meroly
veterán

Igen, már itt az asztalomon a papír a céges a vásárláshoz. Már csak a főnöknek és a személyügynek kell aláírnia.
Aztán majd eldöntöm melyik színt veszem.
Jujj már úgy várom :C

Ja és köszönöm a segítséget.
Egyébként 6700-t alapból nem vennék, mert pont olyan anyaga van mint a 8800-nak, az meg így utólag belegondolva már szörnyű. :U

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#1045) Sly Bp. válasza meroly (#1044) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szólj ha megvan!

(#1046) rep3at válasza Sly Bp. (#1045) üzenetére


rep3at
őstag

Kíváncsi leszek a véleményedre :)

Forward thinking. كرر

(#1047) meroly válasza rep3at (#1046) üzenetére


meroly
veterán

Az Ő véleményére?
Hát nem én veszem :DDD :F

Impossible is nothing

(#1048) Sly Bp. válasza meroly (#1047) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Mért Én nem vehetek ilyet szerinted :DDD De nekem már megvan róla véleményem és 6 pont a 10-ből!

(#1049) meroly válasza Sly Bp. (#1048) üzenetére


meroly
veterán

Eddig nem volt szó róla, hogy te is vennél :D
Na majd este beszámolok róla.

Impossible is nothing

(#1050) Sly Bp. válasza meroly (#1049) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem is lesz róla szó :D Nem kell nekem ilyen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.