Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Sly Bp. válasza Warek (#50) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Milyen Mobilt Vegyek? OFF Topic!

(#52) Warek válasza Sly Bp. (#51) üzenetére


Warek
tag

Sly Bp. A te tipped is olyan megtévesztő mint a mostani.
Nagy Mobiltelefon kibeszélő topic-ra gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#53) Sly Bp. válasza Warek (#52) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az se rossz! :) :C

(#54) Bibby válasza ngabor2 (#13) üzenetére


Bibby
addikt

Na ne vicceljünk már, ezt a szánalmat meg akarjátok hagyni? Akkor mostantól minden szakmai topiknak lehet csetelős topikja is ugye? Szupcsi lesz. :W

Ελευθερια η θανατος

(#55) ngabor2 válasza Bibby (#54) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha nem tetszik, nem olvasod... ennyi. ha úgy tetszik, "színvonalmérő".

(#56) Tristis


Tristis
őstag

Szerintetek is nagy különbség van vaku és vaku között?
Múltkor néztem, hogy az én 3120c-om majdnem akkorát villant leddel, mint ismerősöm vakuja. A képek is hasonló minőségűek lettek hasonló távolságokból. Érdekes....
Mit gondoltok erről? Vaku és vaku között is van óriási különbség?
Hogyan döntse el az ember vásárlásnál, hogy mennyire erős a vaku és mennyire nem?

Tudom ez nem a legfontosabb dolog, de eddig én úgy húzódoztam a ledektől és most meg szerintem a 3120c-nek jobb a villanó ledje, mint az L700-as dupla ledje...

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#57) Kickass válasza Warek (#52) üzenetére


Kickass
őstag

jólesz

(#58) Tristis válasza Warek (#52) üzenetére


Tristis
őstag

:K

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#59) Warek válasza ngabor2 (#55) üzenetére


Warek
tag

ngabor2 megtennéd hogy átnevezed a topic-ot "Nagy Mobiltelefon kibeszélő topic"-re többen jelezték hogy a címe megtévesztő.

[ Szerkesztve ]

(#60) ngabor2 válasza Warek (#59) üzenetére


ngabor2
nagyúr

-> [link] :U

(#61) Sly Bp.


Sly Bp.
addikt

Na már át is nevezték! Így jó mindenkinek? :R :C

(#62) kaller1 válasza Sly Bp. (#16) üzenetére


kaller1
veterán

Csak és kizárólag Nokia és Samsung!
Ez mekkora ökörség... :U

.::> <::.

(#63) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Oké, sürgősen szükségem lenne rá, hogy az erősebbik nem, hogyan használja az okostelefonját. Tehát milyen funkciókat használ, miféle programokat telepít fel, napi hány órát gyötri a mobilt, melyik a leggyakrabban használt funkció, program stb.

Ugyanis megkaptam egy másik topikban, hogy nőként nem csoda, hogy nem találkozok bugokkal, mert egy nő sosem használja ki az okostelefonok tudását.

Argh. Ez szíven szúrt.

Szóval, kell a férfi ész. Nos?

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#64) Sly Bp. válasza kaller1 (#62) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Mért Ökörség te még mit vennék? Egy két jó motorola van azt annyi! Perszen minden típusból akad jó de a Samsung és a Nokia kimagasló!

(#65) Sly Bp. válasza Algieba (#63) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én az N95 8GB-on játszani, zenélgetni és telefonálni szoktam! A többit nem! Ezeket is teszem fel rá! Ennyi :)

(#66) Warek válasza Algieba (#63) üzenetére


Warek
tag

Én a Nokia okostelefonomba a wifit a pdf és office olvasót használom. A beépített naptár ébresztőóra telefonkönyv stb. funkciókon túl. Csak a rajta lévő programokat. Eddig másra nem is volt szükségem. Igaz az okos telefonomon kívül még egy notebookot is használok, tehát nekem a telefon másodlagos eszköz ott ahol nincs a gépem.

(#67) kaller1 válasza Sly Bp. (#64) üzenetére


kaller1
veterán

Na ezzel már helyre is tetted a dolgot.Nem tudhatod,hogy a lenézett gyártók milyen dolgot dobnak a piacra,amin még a konkurencia szeme is felakad,lásd LG Crystal.

.::> <::.

(#68) Warek válasza Sly Bp. (#64) üzenetére


Warek
tag

Én az Apple cég iPhone-ját is jónak gondolom. Illetve a Motorola V8-t.

(#69) Sly Bp. válasza Warek (#68) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Apple-nek csak iPhoneja van :) ott nincs mit elrontani!

(#70) Warek válasza kaller1 (#67) üzenetére


Warek
tag

És az LG Crystal átlátszó gombjainak a parasztvakításon kívül milyen gyakorlati előnye van?

Sly Bp. na ugye mégse csak Nokia meg Samsung jó telefon van.

[ Szerkesztve ]

(#71) Sly Bp. válasza kaller1 (#67) üzenetére


Sly Bp.
addikt

LG Crystal-t még nem is kapni ezért ki tudja hogy jó lesz e :D? Jó a Motorola V8 LG Arena Apple iPhone de ezek csak egy egy telefonok! Mi meg korábban gyártókról beszéltünk úgy összességben!

(#72) kaller1 válasza Warek (#70) üzenetére


kaller1
veterán

Kb. annyi mint a 12 Megapixnek... :K Megmutatni,hogy ilyet is tudunk.Ennyi.

.::> <::.

(#73) Kickass válasza Warek (#70) üzenetére


Kickass
őstag

innováció, nem feltétlenül a gyakorlati haszna az ami ebben a telefonban még érdekes hanem a technikai megoldás ahogy az egész kivitelezve lett hogy nem látsz benne egy hajszálvékony elektródát....semmit, emellett szép is

(#74) kaller1 válasza Kickass (#73) üzenetére


kaller1
veterán

Így van,azért nem elhanyagolható azoknak a száma,akiknek nem a belső a fontos,hanem a megjelenés,és az csöppet sem érdekli,hogy mennyi a megapixel,meg hány darab háromszöget tud kirajzolni másodpercenként.... :DD

Ott van pl. az LG Shine,ami annó mikor a tré kidobta valami huszonpárezer ft-os áron dominóba,ki merem jelenteni,hogy tömeghisztériát okozott... :DDD

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#75) Warek válasza kaller1 (#74) üzenetére


Warek
tag

Vettem egyet akkor én is. Kb. 3 napig volt meg mert rájöttem hogy használhatatlan. Nekem a használhatóság a design előtt van.

A Nokia is a Super nova és N sorozat egy részénél elment a design irányába sok helyen a használhatóság rovására.

[ Szerkesztve ]

(#76) Sly Bp. válasza Warek (#75) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Na a Shine....! Rég láttam akkora gagyi telót :)

(#77) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Mostanában egy W200-ast használok. Nem kell csili-vili hipermodern kütyü. Az ókor eszköztárához mérten, nagyon is high-tech kütyü még a W200 is.

Az ember jó dolgában elfelejti, hogy egy alap telefon is nagyon fura, modern eszköz. :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#78) kaller1 válasza Sly Bp. (#76) üzenetére


kaller1
veterán

És még is vitték,mint a cukrot...A miértet már korábban vázoltam. :)

.::> <::.

(#79) Kickass válasza Algieba (#63) üzenetére


Kickass
őstag

szervezőfunkciók (naptár, jegyzetek), jelzések, GPS, zene, ha utazok videó, ritkán wifi és játék, ujabban mióta olyan telóm van ami tud FM Transmitter funkciót is kocsiban azt is elég gyakran használom, jobb a saját zene a rádiós maszlagnál ;)
egy friss telónál elsőként megy fel a X-Plore, Garmin, Smartmovie ill divxplayer, néhány téma, Mobiola (a telót használom webkameraként is itthon), Nokia Sports Tracker

napi 1,5-2 óra zene biztos van, beszélgetést ilyesmit nem szoktam számolni

dióhéjban

(#80) Sly Bp. válasza kaller1 (#78) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Persz azt tudom hogy vitték! Úgy mint a D900i-t 18-ért :D csak az egy jó teló! Szinte bármit leakcióznak arra vevő az ember!

(#81) Warek válasza kaller1 (#78) üzenetére


Warek
tag

Mindent megvesznek az emberek ami olcsó. Az egyik üzletláncnál az akciós sajtért több 100 ember verekedett.

(#82) kaller1 válasza Warek (#81) üzenetére


kaller1
veterán

Azt láttam,nem gyenge volt.... :DDD

.::> <::.

(#83) rollo válasza Warek (#81) üzenetére


rollo
tag

Jaj azt en is lattam a tv-ben :)) durva volt

(#84) rollo


rollo
tag

Annyi rosszat hallottam az Lg Arenarol (itt a mobilarena topikjan) ,hogy mar nem hiszem h az fogok venni :F

De azt is hallottam hogy a nokia 5800-nak bajok vannak a difuzorjaival,ez igaz?

[ Szerkesztve ]

(#85) Sly Bp. válasza rollo (#84) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nálam nem volt semmi baja az 5800-ának!

(#86) joey04 válasza Algieba (#63) üzenetére


joey04
titán

Hát én eddig minden mobilban találtam bugot rendesen, legyen az N82, Diamond, iPhone, P1.
N82 esetében legdurvább az volt, amikor ha elkezdted hallgatni a zenét a saját hangszóróján, és így dugtad bele a fülest akkor újraindult a gép, random újraindulás, bugos GPS(néha nem csinált semmit hiába írtál be címet bármit, nem reagált a szoftver, nem fagyott le de nem csinálta amit mondtál neki)
Diamond esetében mp3 szaggatás, gps hibák, bugos Opera(hiába kattintottál a linkre nem észlelte, vagy teljesen máshol érzékelte),
iPhone esetében fagyogató Safari(de csak bizonyos oldalak esetében, nem jöttem rá mi alapján szelektál, a mobilarénát vitte a gamepodot már nem, eldobta magát...), bizonyos ujjmozdulatokra meghülyülő galéria
P1- szintén random újraindulás, Today rész esetén néha elfelejtett naptárbejegyzés, pedig a naptárban benne volt, böngészőt valahogy ott is meg lehetett fektetni egy átlagos dologgal.

Te valószínűleg azért találkozol kevesebb buggal, mert használtan veszed, viszonylag kiforrott szoftverrel.

Egyébként elég elolvasni az N97 tesztet, hát amit a Nokia összeszerencsétlenkedett az botrány. Másból nem is áll a telefon csak bugból. Nokia zászlóshajó, 2009 szép!
Ez már nem a régi Nokia, süllyednek rendesen.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#87) Olcsi válasza Sly Bp. (#76) üzenetére


Olcsi
senior tag

Szerintem a shine nem rossz telefon. Nem mondom, vannak hiányosságai, bőven, de összességében szerethető. Szépen szól, szerintem marha jó a kamerája...

(#88) Warek válasza joey04 (#86) üzenetére


Warek
tag

Az hogy a kezdeti sw a telefonon még tartalmaz hibákat az teljesen természetes. Én még nem találkoztam olyan sw ami a kiadásakor nem lett volna tele hibával, de ezek többségét a készítő a felhasználói visszajelzések alapján javítja.
A gyártók azért hogy versenyben maradjanak minél hamarább igyekeznek kiadnia az új telefonokat és más eszközöket,. A sw készítés fázisaiból a tesztelést tudják a legkönnyebben megrövidíteni. A rövid teszt miatt számos hiba marad a sw, amit később folyamatosan javítanak. Ezeket az elkészült javításokat frissítésként a gyártók díjmentesen biztosítják a készülékekhez.

(#89) rollo


rollo
tag

A Vertu-t a nokia gyartja? :F

(#90) Sly Bp. válasza rollo (#89) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Majdnem! A Vertu és a Nokia nagyjából egy cég de egymástól függetlenül működnek! Nagyjából a telefonjaik kompatibilisek mert a Vertu hamisítványokban nokia alapok vannak! Már a jobb hamisakba!

(#91) joey04 válasza Warek (#88) üzenetére


joey04
titán

Ebben számomra semmi újdonság nem volt, de köszi!
Algieba kérdezte, ő miért nem talál soha bugot. Erre pontosan az a válasz amit te is írtál: ő már egy sokadik szoftverfrissítésen átesett készüléket nézeget szinte minden esetben.
Egyébként nem, nem természetes, főleg nem egy 150k+ kategóriában.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#92) Warek válasza joey04 (#91) üzenetére


Warek
tag

A 600 ezres notebookra is ugyan az a bugos hibákkal teli windows kerül rá mint az olcsó használt PC-kre. A mobilgyártók és a sw készítők itt is függetlenek egymástól szerintem. Pl WinMobile vagy Symbian-t nem az adott telefon gyártó fejleszti. Amíg ők fejlesztették nem is voltak bugosak a telefonok. A Nokia 6310i-n soha semmilyen hiba fagyás újraindulás nem volt pedig nem a legújabb 7.0 sw használtam.

(#93) joey04 válasza Warek (#92) üzenetére


joey04
titán

150k felett nem érdekel a magyarázat, ahogy a 600k notebooknál sem.
No és bugos és bugos telefon között is hatalmas különbség van. Ott az N82 vagy p1 ami azért használható, viszont egy N97 vagy X1 szánalom.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#94) rollo


rollo
tag

Na akkor folytatom ...... Hat igen az jo is lenne ,csak az meg nagyon draga (es azt olvastam hogy melegedik is)

(#95) rollo


rollo
tag

Ja es meg lenne 1 kerdesem nem tudja vki hogy az lg cookienal fenykepezeskor hogy kell zoomolni? :DD

(#96) Sly Bp. válasza rollo (#94) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ha valaki nem tudja az iPhone 3G S-ről van szó! Igen bizonyos programoknál túlmelegedett de én úgy tudom ezt már orvosolták!

(#97) Warek válasza Sly Bp. (#96) üzenetére


Warek
tag

Talán ideje lenne a gyártóknak elgondolkodni mi a különbség a számítógép és a mobil telefon között.
Nem kellene egyre gyorsabb ezáltal jobban melegedő processzorokat rakni a telefonba, azért hogy olyan funkciók is bekerüljenek a készülékbe amik korábban csak a számítógépben vagy más eszközökben voltak. Régen a telefonnal telefonáltunk, mert Bell erre találta fel. Az iPhone-t egyáltalán nem hívnám telefonnak egy multimédiás eszköznek sokkal inkább.
És az iPhone-ról is elmondható mint sok egyéb "mix" eszközről h sok mindent tud de semmire sem igazán jó. Egy fényképező jobb képet csinál, egy hifi jobban szól, a nagy képernyős tv-n jobban lehet videót nézni, a számítógépen pedig internetezni.

[ Szerkesztve ]

(#98) Sly Bp. válasza Warek (#97) üzenetére


Sly Bp.
addikt

iPhone az iPhone, nem telefon, egy életérzés, egy stílus csak lehet vele telefonálni! :K

Amiket írtál azokat próbálják a gyártók egybe sűríteni, hogy bárhol is vagy minden otthoni igényeid valamilyen formában meglegyenek! Ez természetesen nincs úgy kiforrva mint az általad felsorolt dolgok! Mivel minden technika folyamatosan fejlődik köztük a tv is ezért a telefon sohasem fogja azt a minőséget nyújtani de megpróbálják!

[ Szerkesztve ]

(#99) Warek válasza Sly Bp. (#98) üzenetére


Warek
tag

Én státuszszimbólumnak hívnám.

(#100) Sly Bp. válasza Warek (#99) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Igen, ezt is rá lehet mondani! De mindenkienek mást jelent az iPhone! Valaki üzleti telefont vesz, hogy mutassa, hogy ő komoly ember, aki zene telefont vesz az azt mutatja, hogy fiatal és laza! Aki iPhone-t vesz az meg megteheti :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.