Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) meroly válasza Sly Bp. (#649) üzenetére


meroly
veterán

Ja beszéltem már vele én is. Volt egy eljárása, hogy részben át tudta alakítani laborban a 8800-t majdnem olyanná mint az ukraine black, tervben is volt hogy elmegyek hozzá megcsináltatni, de Miskolc nekem kicsit "kiesik" Győrtől...

Impossible is nothing

(#652) Sly Bp. válasza meroly (#651) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nekem is volt már hozzá szerencsém :) szimpatikus volt!

(#653) meroly válasza Sly Bp. (#652) üzenetére


meroly
veterán

Egyébként a siroccoban csalódtam. A szoftver és a kamera valóban jobb, de a külső már túl elcsépelt a 8800 silverhez képest. Feketét vettem, de az borzalmasan gyűjti az ujjlenyomatokat, majd ezüst házat rá, de az már nem az igazi, más volt a fénye mint a silvernek.
Aztán eladtam és elővettem a szekrényből a silvert, használtam még pár napig, de már nem nekem való, fél napig megy el vadiúj akkuval, annyit pofázok és állandóan csúszott ki a kezemből, pedig imádtam, mikor először megláttam tv reklámban mondtam, hogy nekem ilyen lesz, rá egy évre meg is tudtam venni, 1,5 évig tartó szerelem volt.

Szerk: kurva nehéz elfogadni, hogy már a múlté :O

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#654) rep3at válasza meroly (#653) üzenetére


rep3at
őstag

Valahogy nem tudom megérteni ezt az "állandóan csúszott ki a kezemből" dolgot..
A V8amnak is elég csúszós a háza, mégsem váltom le egy 6230i-re ezért (inkább használok bluetooth headsetet). De hát kinek hogy..

Amúgy az első volt utángyártott.

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#655) mhorvat válasza meroly (#653) üzenetére


mhorvat
senior tag

Ez a baj a fényes házzal. Addig szép, amíg nem érsz hozzá. Na persze lehet pamutkesztyűt viselni telefonáláskor. ;]

(#656) Sly Bp. válasza meroly (#653) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nekem soha nem csúszott ki a kezemből a telefon pedig már volt egy pár 8800-ám! Az meg hogy a házcserélt telefont az eredetihez hasonlítjuk eleve nem jó mert nemhiába nem gyártotta le a Nokia pedig nekik megéri minnél többet kiadni :)

(#657) Sly Bp. válasza mhorvat (#655) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Direkt kapsz hozzá törlőkendőt :) Amikor új volt a telefon még törölgettem is de most már csak a szemüveg törlésre használom na meg a Sirocco White-on nem látszik az ujjlenyomat!

(#658) meroly válasza Sly Bp. (#656) üzenetére


meroly
veterán

Eretedi nokia házat vettem, annyi volt a különbség, hogy a kerete nem fehér, hanem fekete maradt, így színösszeállításban megegyezett a 8800-val...

Impossible is nothing

(#659) meroly válasza rep3at (#654) üzenetére


meroly
veterán

Azért egy telefon elsősorban telefonálni legyen kényelmes. Kocsiban én is bt headsetet használok, de asztalnál ülve nem, meg ha szép telefonod van miért rejtegesd?

Impossible is nothing

(#660) mhorvat válasza Sly Bp. (#657) üzenetére


mhorvat
senior tag

Ezt értem, s valóban nemes dolog, ha az utcán mászkálva egy telefonálás után megtörlöd előbb és úgy rakod zsebre / tokba, de egyben kicsit nonszensz is. ;]

És a Lunáról senki nem tesz említést? Nem lett egy népszerű modell...

(#661) Sly Bp. válasza mhorvat (#660) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Innen nézve szép a telefon és minőségi csak meg ne fordítsd mert valami karcimádó undorító műanyag tűnik fel :)

(#662) Csabee. válasza mhorvat (#660) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Tök szép készülék! Nekem tetszik :)

Üdv: Csabee.

(#663) Sly Bp. válasza Csabee. (#662) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ja mert még nem láttad hátulról ;) Na meg nagyon kopik az ujjtámasztó (ami alá berakod (elvileg) ha kinyitod)

[ Szerkesztve ]

(#664) joey04 válasza mhorvat (#660) üzenetére


joey04
titán

Nekem a Luna a kedvencem a nokia luxuskészülékei közül. a többi nem tetszik. ez viszont nagyon bejön

nekem a "segge" is tetszett. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#665) Csabee. válasza Sly Bp. (#663) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem vennék ilyet már, mert iphone-om van :)

Üdv: Csabee.

(#666) Sly Bp. válasza Csabee. (#665) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem is egy kategória a kettő :)

(#667) meroly válasza mhorvat (#660) üzenetére


meroly
veterán

Kipróbáltam a Lunát is. Valahogy nem egy kategória a 8800-val. Szépnek szép, főleg képen, de élőben már annyira nem. A billentyűzet takaró üveglap foltosodik mint az állat. A hátlap valóban karcos, de legalább jó anyaga van.
Viszont a kinyitásnál már nincs meg a feeling, nem kattanik, nem ugyanaz....

Impossible is nothing

(#668) Sly Bp. válasza meroly (#667) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát ja! Valahogy nem jött nekik ez össze, nem is lett egy keresett modell! Kinyitáskor a fémes csattanás helyett csattan a műanyag :)

(#669) mhorvat válasza Sly Bp. (#668) üzenetére


mhorvat
senior tag

Nekem soha nem tetszett ez a készülék, még elölről sem. Mintha nem tudták volna eldönteni, hogy normál készüléket csináljanak vagy luxust, aztán lett egy átmenet, ami se ilyen se olyan, meg ilyen is és olyan is. Az üveglap ötletes, papíron. A gyakorlatban már annyira nem jó. :U

Akkor lássunk egy másik modellt, a króm Nokia, 8810:

A mindennapi használattól sajnos ez sem marad túl szép, ezt leszámítva igazi kuriózum.

[ Szerkesztve ]

(#670) Sly Bp. válasza mhorvat (#669) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ez az a típus amit a dobozból kivettél már karcos lett :) De szép telefon rengeteg tartozék volt hozzá igazi luxus :) de hát ez a 8-as széria! Ezt csak fel kell polírozni és kész!

(#671) meroly válasza Sly Bp. (#670) üzenetére


meroly
veterán

Így valóban gyönyörű, de persze használhatatlan.
Sajnos még mindig igaz a mondás, hogy egy telefon vagy szép vagy okos (jelen esetben arra módosul hogy vagy szép vagy használható).

Impossible is nothing

(#672) Sly Bp. válasza meroly (#671) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nokia E52 szép is okos is és használható is :) persze ez már nem felső kategória de már az Arte-okba is 4GB memóriát meg mindent beleraknak és a minőségük pedig egyre vacakabb!

(#673) mhorvat válasza Sly Bp. (#670) üzenetére


mhorvat
senior tag

Igen, láttam ezt a szépséget, elég rég próbálja már eladni. :U

Ezt tegnap láttam csak meg: Hmmmmm... :R

(#674) Sly Bp. válasza mhorvat (#673) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Már régóta árulja 150 ezerről indult :)

(#675) meroly válasza Sly Bp. (#672) üzenetére


meroly
veterán

E51-em is volt, szép és jó csak hát ugye a symbian.....

Impossible is nothing

(#676) Sly Bp. válasza meroly (#675) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem baj a symbian engem nem érdekelt :)

(#677) meroly


meroly
veterán

Egyébként hamarosan megkapom az új céges telóm, ala' Nokia 2330 classic.
Szerintetek a wc-n húzzam le, vagy azért a gyereknek játszani jó lesz? :P

Impossible is nothing

(#678) Sly Bp. válasza meroly (#677) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát igen nem a legjobb :)

(#679) meroly válasza Sly Bp. (#678) üzenetére


meroly
veterán

Az enyhe kifejezés, állítólag az akkuja bivaj, de a hangminőség szar pl, tehát TELEFONNAK se jó, arról ne is beszéljünk, hogy a kamerája állítom a 7650-nek jobb volt 5 éve.... memóriakártya meg már mindenben van, de ebből kifelejtették.
Még jó hogy bérli majd a cég és amint ketten pampogunk, hogy használhatatlan, gyorsan váltanak. Persze a vezetők 6300-t kapnak, nem mintha - a fém miatt - örülnék neki, de azért kérem!

Impossible is nothing

(#680) Sly Bp. válasza meroly (#679) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Milyen cég ez hogy a vezetők csak 6300-át kapnak??? :)

(#681) meroly válasza Sly Bp. (#680) üzenetére


meroly
veterán

Na jó, 6300 VAGY okostelefon.
De ezek a kis vezetők, a nagy olyat kap amit akar.

Mi csicskák meg szívjunk a 2330-al. :W

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#682) Sly Bp. válasza meroly (#681) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Add el :) és add hozzá a pénzt a kasszádhoz ls vegyél egy telefont :)

(#683) meroly válasza Sly Bp. (#682) üzenetére


meroly
veterán

Nem adhatom el, mert bérlik. Ellenben az előzőt (3110c) nem kell visszaadni, de azt meg asszony használja.
Vennék én, de mit?

Feltételek:
- olyan szép, mint egy 8800, de nem ujjlenyomatos és ne fém (na jó ez túlzás)
- akkuja legalább 3 napos erős használattal
- szép képeket csinál

Több elvárás nincs.
De ilyen nokia miért nincs???? :W

Impossible is nothing

(#684) Sly Bp. válasza meroly (#683) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Mert akkor mindenki azt venné :)

(#685) meroly válasza Sly Bp. (#684) üzenetére


meroly
veterán

Bár a 6500c kb ilyen, csak az a rohadt micro-usb....áh... Lunában is útáltam....

Impossible is nothing

(#686) meroly


meroly
veterán

Én ILYET akarok!!!!

Impossible is nothing

(#687) mhorvat válasza meroly (#686) üzenetére


mhorvat
senior tag

Nagyon jó a rajzod, ritka, hogy tervbe is foglalják az emberek, amit akarnak. :K Az N79-et kóstoltad már? 65-ért megkapod újonnan. Vagy, ha egy valamivel újabb, olcsóbb, de igényes telefont keresel akkor én is a 6500 Classic-ot ajánlom. Igazi zakózsebbe való darab.

[ Szerkesztve ]

(#688) joey04 válasza mhorvat (#673) üzenetére


joey04
titán

uhh ez kéne. :B

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#689) Sly Bp. válasza meroly (#686) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nekem nem tetszik ez a hajlott stílus :)

(#690) zH. válasza mhorvat (#687) üzenetére


zH.
senior tag

Kövezzetek meg (inkább ne) ,de nekem a 6500 nem tetszik.
N79 inkább ,gondolkodtam is rajta ,de akkor már N85.Az jobban szerintem jobban illett volna hozzám.

[ Szerkesztve ]

just be

(#691) Sly Bp. válasza zH. (#690) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem egy kategória a 6500 az N79-el és az N85-el :) árban sincsenek egy helyen meg sehogy :)

(#692) dragonfx


dragonfx
veterán

nekem samu e200am van idestova 2.5 éve megvagyok vele elégedve 1 kezemen megszámolom hányszor kapcsolt ki fagyott le zakkant meg nem ugy mint a mai ujjak. koppkoppkoppp :B ha rendesen feltöltöm 4-5 napot kihuz ha nem nyuzom.

Karácsonyr amostmár tényleg szeretnék valami mást és nyugalmazni őt.
nokia 6303 az első számú jelölt tudás ár design tekintetében.
játszik még esetleg SE T700, 6700Classic, 5630 ha lejjebb megy az árúk.

nálama szempontok 2mpx +, vékony design!!és normális gombok amik egymástól elhatárolodnak.45-50k a plafon.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#693) Sly Bp. válasza dragonfx (#692) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nokia 6700-át ajánlom neked és tuti hogy megy lejjebb az ára :) de már 50 körül most is kapsz egyet!

[ Szerkesztve ]

(#694) dragonfx válasza Sly Bp. (#693) üzenetére


dragonfx
veterán

gondolom, dea gombsora elég érdekes, formabontó nekem az érintősök nem jönnek be. ja meg ha fémes ütésállós a design az sem gond.nem ragaszkodok a symbianos bonyolult rendszeréhez.
ja és cska függetlenbe érdekel, melyik pesti boltot ajánljátok??amelyika legolcsóbb és a garis szempontból is rendesek?? 1 év gari az alap. én enyémet a partnerogsm.nél vettem nincs velük gond.

#695>>de ha jóls ejtem a gombjait elég megérinteni és már veszi a jelet, és szeretem nyomodni rendesena telot :DD

most nézem de bezuhantak az árak.... :Y már csak 31 a 6303?? én még 43 láttam nemrég..az 5630 is 46...mikor én 60 környékére emlékeztem...miért lettek ennyire olcsóak??karácsony?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#695) Sly Bp. válasza dragonfx (#694) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát ez nem érintős :) az biztos meg kell nyomni rendesen de menj el és próbáld ki! És nem is bonyolult a telefon! Teljesen egyszerű, szép és átlagos telefon :)

[ Szerkesztve ]

(#696) Sly Bp. válasza dragonfx (#694) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Azért lettek ennyire olcsók mert nem vitték drágán :) az E52 ára miért nem zuhan... mert még így is viszik! 6700 ára is esik folyamatosan!

(#697) dragonfx válasza Sly Bp. (#696) üzenetére


dragonfx
veterán

melyik boltot ajánlod??
most néztem párat de a partnerogm árai elég jók.mindenhol drágábban találtam az említett 4 telot?

5310 is bejövős.csak régi modell már mindnekinek olyna van nincs fény a fényképelő mellé és tartja az árát 33 környékén.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#698) Sly Bp. válasza dragonfx (#697) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Itt nézz szét! Meg itt! Na meg a neten :) pl Vatera!

[ Szerkesztve ]

(#699) dragonfx válasza Sly Bp. (#698) üzenetére


dragonfx
veterán

hasznalt nem kell.
de köszi ezek jo helyek.mondjuka minimál ár mindenhol ugyanannyi.
:K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#700) meroly válasza mhorvat (#687) üzenetére


meroly
veterán

Köszi, hamar összeskicceltem csak, jó lenne valami tervező program gépre, mert a paint-el elég nehéz lenne összehozni.
Ezt a 6500 classicot meg kell már néznem élőben, aztán ha más nem, akkor veszek egy töltő átalakítót micro-usb - > sima nokia töltő, aztán hurcolászom magammal. Meg ugye azon headset kimenet sincs, mindenre azt a hülye micro-usb-t hagyták, pont mint a Luna....
Meg a gomboktól is félek, képen elég kicsik. Amúgy tényleg szép telefon, főleg feketében, nagyon stílusos.

Szerk: N79 nem rossz, de túl vastag, symbianos, ennyi elég ahhoz hogy ne tetszen.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.