Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-23 08:44:46

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd át az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) formasu válasza Topanka (#1249) üzenetére


formasu
tag

Olvasd el a 1189-es hozzászólást, és megtudod, hogy én miért álltam el a Konica-tól!
Még egy érv: mivel én keveset nyomtatok, a 3000-es, vagy még inkább a 6000-es toner hamarább "becsomósodna", vagy legalábbis használhatatlan lenne, mint kifogyna. Ha nem használom el teljesen a leírt lapszámot, akkor már drágább a laponkénti nyomtatás.
A nyomtató mérete: széles:40cm, mély: 30 cm, magas: 23 cm, tehát a 40 cm-es polcon bőven elférne.

[ Szerkesztve ]

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#1252) Topanka válasza formasu (#1251) üzenetére


Topanka
aktív tag

Kössz a segítségeteket, tudjátok néha a fától nem látni az erdőt.
Számolom én is magamban az oldal menyiségét, hát havi 100 lap még nem volt.
Vagyis, max évi 1000 lap elég lenne, ha nincs vizsga időszak. A tonerek többsége be is döglik egy év után.
Úgyhogy marad a Samsung SCX-3205, illetve még gondolkodom a SCX-4623F-en, kell-e nekem a kicsit komolyabb, 8-9 ezer Ft különbséggel, amit 2500-3000 lap kinyomtatásnál be is hozna.
A jó színes szkenner nekem fontos, és lehet, hogy kicsit később kell a fax is. Na ez már az én dilemmám.
De ha van valakinek egyértelmű tapasztalata, ami valamelyik ellen, vagy mellett szól, nagyon megköszönném.

(#1253) Topanka válasza formasu (#1251) üzenetére


Topanka
aktív tag

Na ez az! formasu!!!
Légyszi próbáld már ki a kedvemért a fekete- fehér és színes szkennelőjét.
Jól dolgozik?
Jól állítható, szerkeszthető, jacítható?
Régi, némelyik 80 éves fénykép ( persze vannak újabbak is ) digitalizására kell.

(#1254) formasu válasza Topanka (#1253) üzenetére


formasu
tag

Írtam, hogy kipróbáltam a szkennert is! Feltűnően gyors volt a régimhez képest.
Valójában én az Adobe X Professional-lal szkenneltetek, mindjárt pdf-be, és szuperül működik.

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#1255) gyulank válasza formasu (#1254) üzenetére


gyulank
addikt

Szia!
Esetleg színhűségről, élességről tudsz valamit mondani?
Azt már tudjuk, hogy gyors, de a szkennelés minőségéről semmit nem mondtál.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#1256) gyulank


gyulank
addikt

Meg tudná mondani valaki, hogy mit takar az pontosan, hogy a December után gyártott 3205-ösök nem működnek utángyártott patronnal?
Mi a különbség pontosan? Mit lehet tenni, ha később gyártottat rendelek/küldenek?
És hogy lehet, hogy ugyanaz a típus nem ugyan olyan decembertől?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#1257) n0rbert0 válasza gyulank (#1256) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Azért mert újabb frimware fut rajta.

(#1258) gyulank


gyulank
addikt

Fú, úgy látom, jó sokat fogyaszt. :

Teljesítményfelvétel:

Átlagos üzemmód: 270 W alatt

Készenléti állapot: 36 W alatt

Energiatakarékos üzemmód:

SCX-3200 Series: 3,8 W
SCX-3205W(K): 5,6 W

Kikapcsolt üzemmód: 0,45 W alatt

Most ez azt jelenti, hogy az SCX-3205 "W"-nélkülinek nincs energiatakarékos funkciója?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#1259) Rick4


Rick4
félisten

Hogy is van ez a 201 december utáni firmware? Az enyémen a matrica 2010 Júliust ír. Akkor ezek szerint mi megy benne és hogyan?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1260) n0rbert0 válasza Rick4 (#1259) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Az utángyártott patron és úgy, hogy beleteszed...

(#1261) zmaster


zmaster
csendes tag

Sziasztok!

Tanácsot kérek... Lézernyomtatót szeretnék venni, mert finoman szólva elegem lett a tintasugaras nyomtatókkal való bajlódásból, hogy 2 nyomtatót vettem és kb 200 oldalt nyomtattam. 100 oldalanként nem veszek nyomtatót többet :) Szóval milyen olcsó (20k vagy alatta) mono lézernyomtatót ajánlanátok aminek fenntartása is megoldható? Én első körben egy Samsung ML-1665 nyomtatót néztem ki magamnak, de nem vagyok nyomtató témában tájékozott és nem szeretnék megint melléfogni. Vélemények, javaslatok? :)

(#1262) epzon válasza zmaster (#1261) üzenetére


epzon
őstag

[EPSON M1200]

jobb paraméterekkel rendelkezik mint a Samsung és olcsóbb a fentartása is.
Amúgy nem rossz a samu sem.

(#1263) Formaster


Formaster
addikt

Végigolvastam néhány hsz-t. Szeretnék színes lézernyomtatót venni. A határ kb 100-120 e forint, de visszább azt olvastam, hogy inkább vegyünk, olcsót, mert ha csalódunk akkor nem nagyot. Nyilván nekünk is számítana a tonerköltség és a minőség is. Nagyüzemi nyomtatás nem menne, inkább ilyen átlagos havi 1-2 ezres tételben.

Amit én találtam és itt a nagykérdés, hogy egy toner tartalmazza az összes színt valyon? Mert itt úgy fest.

Samsung ML-2850DR
http://www.a4team.hu/product/view/31427

Toner hozzá utángyártott 10000Ft/5000.oldal (összes szín egyben?)

http://www.nyomtassolcson.hu/product_info.php?cPath=111_75&products_id=2959

A kérdés az lenne, hogy tudtok-e ajánlani valamit, ez feltűnően olcsó tudom és 1200 dpi felbontást ír.

Találtam még Canon-t is az 9600x600 dpi és az sem sokkal drágább, de toner ügyileg még nem néztem. Ha valaki tud ajánlani jó érvekkel valamit, azt hálásan megköszönném!

(#1264) zka67 válasza Formaster (#1263) üzenetére


zka67
őstag

Ez fekete-fehér nyomtató mint a neve is mutatja: ML = Mono Laser.

[ Szerkesztve ]

(#1265) Formaster


Formaster
addikt

Igaz, elnéztem. Egyébként az milyen felbontás, hogy 2400x600 dpi? A második, hogy lehet csak 600? Mit nevezünk ma értelmes felbontásnak?

Samsung CLP-315
http://www.a4team.hu/product/view/33093

Ennél olyan 10-15 forintra jön ki egy színes oldal. Talán belefér.

(#1266) Formaster


Formaster
addikt

Az is jó lenne ha valaki meg tudná mondani, hogy 100-120 ezerig melyik lézer nyomtat a legszebb minőségben lézerben. Sűrgősen vennem kell valamit. PLS!

(#1267) Formaster


Formaster
addikt

Bocsi, rosszul fogalmaztam. Tehát lézernyomtató, ami szépen nyomtat színesben. Milyen felbontást vegyek? Gondolom a 600x600 felejtős, a 2400x600 nemtudom miért ilyen, meg ugye vannak az 1200x1200-asok.

Esetleg, ha egy konkrétat mondana valaki égető esetemre, nagy THX-et mondanék érte.

(#1268) epzon válasza Formaster (#1266) üzenetére


epzon
őstag

ha igazán jó minőségben akarsz nyomtatni, akkor ezt ajánlom:
EPSON C2800N

tudok olyan helyet ahol kifejezetten kiadvány nyomtatásra használják, ha kell refet is tudok adni.

amúgy ha jó minőséget akarsz nyomtatni, akkor csak eredeti tonert használj.

minden színes lézerben külön vannak a színek

a 2400*600dpi azt jelentti, hogy a 2400-as rész az valamilyen szoftveres javítással adódik ki

(#1269) Formaster válasza epzon (#1268) üzenetére


Formaster
addikt

Igen, mindenképp eredetivel akarok. A gond, hogy ha jól látom, szinte mindig annyi vagy több az ára az eredeti tonernak, mint a gépnek. Ezért akartam olcsóbb gépet nézni, de inkább eredeti tonerral.

Felbontásban akkor egy 1200x1200 dpi jobb, mint egy 2400x600 dpi?

És mit tudunk a LED nyomtatókról. Ha jól tudom hasonló elv mint a lézer, de szebb minőség. Mellesleg én nem találtam az aculaser C2800N hez tonert. Biztos béna vagyok. Vagy van más is ami jó bele?

(#1270) Formaster


Formaster
addikt

Azt sem értem, hogy az Aculaser-nél miért ilyenben adják a felbontást:

4800 RIT*

Ez mennyit jelent DPI-ben? Illetve olvastam, hogy tonerkapacitás 200 oldal. Ez lenne a kezdő toner ami benne van? Mert a gép 80e, a tonerszett kb 120-e, akkor nem biztos, hogy szeretnék ilyen komoly gépet. Jó lenne ha minden kijönne össz 100-120 ezerből. Ebből szeretném kihozni a legjobb minőséget. Duplex, hálózat, sebesség nem számít túlzottan.

[ Szerkesztve ]

(#1271) epzon válasza Formaster (#1270) üzenetére


epzon
őstag

1200*1200dpi a valós felbontás,

persze ha van valamilyen felbontásnövelő technológia, akkor az jobb felbontást fog eredményezni, csak nem olyan mértékűt mint ha az a valósógban is nagyobb lenne

200oldal az a nyomtatónak a kimeneti papírtálca kapacitása, tehát ennyi oldal fér el egymáson a kimeneti tálcáján, nem túl lényeges adat.

a kezdő toner fekete 3000 oldal, színek 2-2000 odlal
kompatibilis tonerek

a drágább gép olcsóbb üzemeltetést, jobb minőséget, és nagyobb terhelhetőséget jelent,
egy olcsóbb színes lézerrel sem jársz jobban, mivel ott a kezdő toner 500-900 oldal között van

[ Szerkesztve ]

(#1272) Formaster


Formaster
addikt

Waó! Na ez így már jól hangzik! Köszönöm az útmutatást! Úgytűnik erre megy a voksom.

Azt nemtudom, hogy számoljam ki, nekem mennyi oldalra lesz elég. Gondolom az oldalszámadatok a megszokott 5% lefedettségre vonatkoznak. Én pedig szerintem ilyen 50% körüli lefedettséggel dolgoznék, mert A4-ből lesznek kivágva a színes kis szórókártyák.

Bár lehet, hogy sokat mondtam, mert ugye több színből áll össze a kártya. Mondjuk Te azt írtad, kiadványnyomtatásra is használják. Akkor nem lehet olyan veszteséges. Valyon mennyivel számolhatok ténylegesen?

(#1273) epzon válasza Formaster (#1272) üzenetére


epzon
őstag

nahát ahogy mondod, neház azt megállapítani, hogy mennyit fogsz tudni nyomtatni egy tonerből
felbontás, fedettség, színösszetétel - ebből kell alkotni egy háromismeretlenes egyenletet és a megfelelő számokat beillesztve meg is kapod :)

(#1274) Formaster


Formaster
addikt

Valakinek van tapasztalata színes LED-es nyomtatóval? Azt írják szebben nyomtat. Egyébként, mint kiderült nekem olyan kell amiben van mechanikus lapadagoló. Kb olya 150grammos foto papírt használnék és alulról állítólag 100 felett nem szeretik.

Most Brothert néztem, kb 100 pénz. Próbálok még utána nézni, hogy ez milyen és milyen lenne egy LED-es.

(#1275) Meridian


Meridian
senior tag

Lenne egy kérdésem: van olyan akinek sikerült egy KONICA MINOLTA PagePro 1350W nyomtatót windows7 64 bit alatt beüzemelnie? Ha igen, hogyan?

A neten vannak mindenféle okosságok, de azok nem jöttek be mint megoldások.
Most vettem ilyet, és a nete volt win7 driver hozzá, de mint kiderült ez csak 32bites win7 alatt műxik, 64 bites alatt nem.
(Jó lett volna ha a gyártó ezt külön feltünteti, mint más nyomtatóinál)

Szerencsére a METRO-ban vettem, és ha holnapig nem tudom beüzemelni, akkor visszavihetem, 3 napon belüli vásárlástól való elállással, már lebeszéltem egy ügyintézővel.

(#1276) n0rbert0 válasza Meridian (#1275) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Próbáld meg ezzel: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1277) laci010777


laci010777
csendes tag

Hali, jótanácsot szeretnék kérni...
Látom itt a Samsung 3250 "promo"-t...megtetszett a kicsike... :)

Szv. ez, vagy egy Panasonic KX-FLB 853 szerintetek?

[Panasonic]

Fax nem kell, másolásnál viszont ez sztm. jobb mint a Samu egyesével másolgatni...

Használat: Havi max ~100 oldal...
Ez évente ~ 1000-1500 oldal, - a Samu ennyire van belőve, a Pana 5K-ra... Mennyi idő alatt csomósodik, áll össze a por a tonerban???

Házi utántöltés a két nyomtatónál?

Szv. nagy dilemma....

[ Szerkesztve ]

(#1278) Lesliegold


Lesliegold
tag

Sziasztok! Elolvasván jó néhány hozzászólásotok, megvettem az első munltifunkciós lézer nyomtatóm. A voksom a Samu scx-3205 volt. 2 nap tesztelés után (rögtön 50 oldalt fénymásolni kellett) a tapasztalatom nem rossz, mivel gyors, csendes, egyszerű kezelhetőségű, pillanatok alatt fénymásol viszont mint idáig HP felhasználó az alábbi kéréseimre nem találtam választ:

- Eco nyomtatás (Azt hittem ez azt jelenti, hogy a gyárilag kiválasztható normál és extra nyomtatási minőségen túl ez lenne egy vázlat szintű (alacsonyabb minőség=mégfejtéktakarékosabb üzem) Ezzel szemben azt látom, hogy az ECO módnál is sima normál nyomtatási minőség van, csak pl lekicsinyítve 1 oldalra nyomtat 2-t...
- Az istennek sem találom meg a nyomtatási dbszámot számolót. Egyedül a toner körül-belüli töltöttségét mutatja egy fekete csík a kiegészítő programban, de ez nem ugyanaz, én tudni szeretném, hogy pl eddig 52 oldalt nyomatattam, vagy 150-et...
- Utolsó kérdésem az lenne, hogy mivel a toner még nagyon drága hozzá, mik a lehetőségek? Volt egy hsz, hogy ha régi a verzió megy utángyártottal is...Na ezt segítsetek beazonosítani, hogy ne akkor derüljön ki, mikor megvettem és nem megy vele...Köszi előre is a segítséget!

Szerk: Valaki tud linket, ha esetleg magamnak szeretném tölteni, a tonert hogy tanulhatom meg?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 3

(#1279) n0rbert0 válasza Lesliegold (#1278) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Csak a 2010 dec előtti megy utángyártott tonerrel. Ezt a dátumot a nyomtató hátulján találod meg.

(#1280) formasu válasza Lesliegold (#1278) üzenetére


formasu
tag

Sziasztok!
A kérdéseidre én is kíváncsi lennék. Én is arra gondoltam, hogy az ECO azt jelenti, hogy esetleg "gyengébben, halványabban" nyomtat, de nálam is ilyenkor megfelezi a lapot, és kicsinyít!
Én is csak olvastam, hogy a 2010 dec. előttiek mennek az után gyártott tonerrel. Ez a dátum hátul olvasható. Keveset nyomtatok, nekem remélhetően sokáig elég egy toner.
Arra NAGYON kell vigyázni, hogy Firmware-t ne frissíts rajta, mert akkor mindjárt újabbnak fog számítani, és ugrott az után gyártott toner!
Jelenleg az után gyártott toner is elég drága hozzá, csak néhány ezer Ft a különbség!.

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#1281) formasu válasza Lesliegold (#1278) üzenetére


formasu
tag

Egy kérdés Hozzád, vagy akinek van 3205-ös gépe!
Szkennelek egy oldalt, ahol vannak nagyobb, és kisebb betűk. A nagy betűk szépek, de a kicsik mintha "szellemképesek, mosottak" lennének! Ha felnagyítom, javul a helyzet, de nem tisztul ki teljesen. Próbáltam csak a szkennerrel, jpg-ben, és Adobe Acrobattal pdf-ben is készíttetni, sőt a beállításoknál a skálát áthúztam a "minőség" oldalra, és akkor sem lett szép! Feketében, és színesben is kipróbáltam, egyforma!
A régi, 10 éves Mustek szkennerrel ilyet nem vettem észre!

Ezt így kell elfogadni, valamit állítani kell, vagy esetleg hibás a készülékem?

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#1282) Lesliegold válasza formasu (#1281) üzenetére


Lesliegold
tag

Akkor én szerencsés vagyok, mert a múlt héten vásárolt gép hátulján 2010 Augusztus szerepel...A szellemképes dolgot hétvégén lepróbálom és megmondom a választ, de addig megnézhetnéd, hogy ha ugyanezt nem scanneled, hanem fénymásolod, akkor a papíron is ugyanez a helyzet? Vagy, a scannelt "szellemképest" kinyomtatva, a papíron is ugyanezt látod?
Nyomtatott oldalak számlálását akkor nem tudja a mi kis 3205-ös masinánk, vagy mond valaki valamit rá?

Xiaomi Redmi 3

(#1283) formasu válasza Lesliegold (#1282) üzenetére


formasu
tag

Érdekes, 50%-os nagyításban csinálja, ekkor eléggé mosott a képe a kicsi betűknél. Ahogyan nagyítom, úgy javul, és amikor Copy-t csinálok, és utána kinyomtatom, akkor a kis betűk is jónak tűnnek!
Akkor lehet, hogy a monitorom megjelenítésével lehet a gond, és nem a scanneléssel?

Más kérdés: Copy-t csinálok, ég a "Front", beszkenneli, utána kigyullad a "Back", és addig nem nyomtat, amíg ezt is megnyomom. Utána kétszer kinyomtatta egymás alá egy lapra az eredeti szöveg alsó felét, a felső felét meg nem nyomtatta ki. Mit csinálok rosszul? Csak egy oldalt szeretnék másolni!
Hogyan csináljam, ha két oldalt másolnék egy lapra, vagy teljes méretben két lapra?

Én is várom, hogy elfogadja-e majd az után gyártott tonert, mert az enyém: 2010. Októberi

[ Szerkesztve ]

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#1284) Danubius L

Aki Epson M2000-ben gondolkodik:
Epson M2000D (k.t. 2000 old.) + nagy kapacitású .toner (8000 old.) = 40e Ft.
Részletek privátban.

www.danubiuslaptop.hu

(#1287) Rick4 válasza Tonerklinika (#1285) üzenetére


Rick4
félisten

Kifejtenéd bővebben a töltési lehetőséget? Mipénz, és a töltésen kívül rendes takarítás is történik-e, mint ahogy azt egy jobb video-n bemutatják, vagy csak pikkapkk por bele, chip bele, aztán hadd menjen szét a kedves ügyfélnél?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#1289) kkrisi


kkrisi
senior tag

Sziasztok!

A véleményteket szeretném kérdezni, erről a kis készülékről Samsung ML-1665 hogy megéri megvenni, vagy a 20-as keretből esetleg jobb is kihozható? Igazság szerint nekem külsőre nagyon egybe van így ránézésre, tudásra szerintem a kereten belül nem igen hinném h ki lehetne hozni jelentősen jobb nyomtató..de várom a válaszokat

előre is köszi!

(#1290) formasu válasza kkrisi (#1289) üzenetére


formasu
tag

Szerintem megéri megvenni!
Én is először ezen gondolkoztam, aztán az SCX3205 lett belőle, mert sikerült nagyker áron megvennem, és ez már másol, szkennel is, és alig került többe. Az enyémről tudok írni, meg vagyok elégedve vele, szerintem a nyomtatójuk hasonlóan jó mindkettőnek.

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#1291) epzon válasza kkrisi (#1289) üzenetére


epzon
őstag

nem rossz a samsung, de ennyiért ez szerintem jobb vétel:

Epson M1200

legnagyobb különbség a havi terhelhetőség
samsung 5000 oldal/hó
epson 15000 oldal/hó

nyilván ennyit nem fogsz nyomtatni/hó, de ezek az értékek egyenesen arányosak a nyomtató élettartamával

továbbá a samsung kezdő toner 700 oldal, epson 900 oldal
foruse toner: samsung 10 000ft/1500 oldal, ~6ft/oldal
epson 13 000Ft/3200 oldal ~4ft/oldal

(#1292) Lesliegold válasza Tonerklinika (#1285) üzenetére


Lesliegold
tag

A kezdő tonert szokták/érdemes töltetni a Samum 3205-ömbe, vagy csak a második gyári tonert érdemes? Miskolcon 5500 Ft-ért mondták, hogy megtöltik, de valamit magyarázott, hogy az induló tonert csak a saját felelőségemre töltik meg, mert lehet nem fog menni...Mi a különbség az indulő és a sima gyári között? Ha az induló után utángyártottat veszek, majd kifogy, utána ez is töltethető, vagy inkább csak a gyárit érdemes? Apropó van már tapasztalat, hogy az utángyártottak közül is melyik amivel jól megy a gép?
Köszi!

Xiaomi Redmi 3

(#1293) MEGATONER válasza Lesliegold (#1292) üzenetére


MEGATONER
csendes tag

a kezdő toner általában kisebb kapacitású, ezért ha megtölteted, akkor az is kevesebb oldalt fog tudni.

Az ilyen saját felelősséges helyek szerintem felejtősek, azért fizetsz, hogy meg legyen csinálva rendesen, tehát mindegy, hogy eredetit, vagy utángyártottat viszel tölteni.

(#1295) Lesliegold válasza Tonerklinika (#1286) üzenetére


Lesliegold
tag

Szia! Bizonyára még nem vagyok elég járatos, de nem találkoztam a leírásában állapot jelentés nyomtatási dologgal. Megköszönném, ha elárulnád hogy kell.

Más: ilyet olvastam egy másik fórumon:
"a tuner chipet be lehet szerezni csak nem éri meg mondjuk nekem azt hogy 3000Ft adjak egy chip-ért
meg nem feltétlenül muszály megvenni a chip-et mert több lehetőség van pl ha a nyomtatón csinálsz egy frimware frissítést (persze nem gyári ) azzal ugrik a garancia de viszont ha simán othon utántöltöd akkor nem kell a chipet kicserélned
és így már elég kedvező az üzemeltetési költség"

Na ehhez mit szóltok?

Aki még nem tölt utánna, az hol veszi a tonert? Hol van a legjobb áron akár gyári, akár a minőségű utángyártott? Egyáltalán melyik utángyártottat nevezhetjük a legjobbnak, amit érdemes megvenni?

Xiaomi Redmi 3

(#1296) formasu válasza Lesliegold (#1295) üzenetére


formasu
tag

Hátha valaki tud válaszolni!
A Samsung SCX 3205-ös nyomtatóhoz az MLT-D1042S jelzésű tonert írják. Van olyan hely, ahol jobb áron adják ezt, és azért még "minőségi"is?
Az a leírás, amelyben az szerepel, hogy a dec. előtti gyártású gépek elfogadják az után gyártottat, kipróbálta már valaki? Az eddigi hozzászólásokból látom, hogy egy tonert mindenképpen venni kell. Ez milyen lehet? Eredeti, vagy után gyártott? Egy tonert hányszor lehet tölteni? Egy töltéshez még cserélni is kell alkatrészeket a tonerben, a poron kívül? Ennek mi a költsége? Ismer valaki olyan Firmware-t, ami nem nézi, hogy milyen a toner? Ha igen, a töltöttségi fokát azért kijelzi, vagy ehhez chipet kell cserélni mindenképpen?
Ha Firmware-t cserélünk, utána szükség esetén vissza lehet tenni a "gyárit" ?Az ebben lévő chipet nem lehet töltéskor "lenullázni"?
Köszi.

[ Szerkesztve ]

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#1298) Lesliegold válasza Tonerklinika (#1297) üzenetére


Lesliegold
tag

Én ugyan nem találtam meg az oldalon...Ha nem csak reklám akart lenni, akkor adj légyszi konkrét linket...Köszi!

Még mindíg várom, hogy aki tudja segítsen állapot jelentés nyomtatás terén scx-3205-höz, mert nem tudom, hogyan kell...Köszi!

Xiaomi Redmi 3

(#1300) n0rbert0 válasza Tonerklinika (#1299) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Tetszik az oldal, de van benne 1-2 nagyobb hiba. Az áruház fül alatt a menüpontokban a linkelés nem jó.

pl.:
1. Áruház --> Nyomtatók --> Lézernyomtató --> Brother erre a HP nyomtatók jönnek be (a canonnál és a xeroxnál is ez a helyzet a többinél pedig a tonerek jelennek meg)
2. Áruház --> Lézertonerek --> Brother erre pedig a News jön be

Hirtelen ezeket a hibákat vettem észre.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.