Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-23 08:44:46

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd át az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) GBRDVD válasza mokas_gizi (#1016) üzenetére


GBRDVD
tag

Nagyon köszi a még 1 hónappal ezelőtti válaszodat a SZÍNES LÉZERNYOMTATÓval kapcs.

Erősen gondolkozom a SAMSUNG CLP-315 típuson. Írtad, hogy 16-ért lehet a 4 tonert tölteni, én utángyártott szettet találtam 26500 Ft-ért: [link] Ez nagyon durva ár, főleg, hogy ezek 1000 lapos tonerek...

Viszont van a Samsung CLP-315-ösnek egy 2007-es elődje, a CLP-300-as, amely tudásban ugyanolyan, és néhány helyen lehet még kapni újonnan. Ehhez viszont 12000 Ft-ból megvan a komplett tonercsere: [link] Szintén 1000 lapot bírnak a tonerek (a fekete 2000-et).

Esetleg van valakinek használatban CLP-300-asa, aki tudna véleményt írni erről a típusról? Bármilyen véleményt szívesen veszek, hogy melyiket érdemes megvenni.

(#1052) #41635072 válasza GBRDVD (#1051) üzenetére


#41635072
törölt tag

Ugyanaz a belsője mindkét nyomtatónak , ugyanolyan minőségben nyomtatnak.
A hengeres toner gyártása olcsóbb, könnyebb, ezért olcsóbb.
Ráadásul a 315-höz való tonert csak nemrég árulhatják utángyártottban, mert eddig csak eredetiben láttam.

(#1053) spammer


spammer
veterán

Milyen lézernyomtatót ajánlotok ezekkel a feltételekkel:

- Ne legyen drága
- Lehessen utántölteni a tonert vagy utángyártott tonert venni olcsón
- Ne szarakodjon nekem mindenféle hibaüzenetekkel ha utántöltött/utángyártott toner van benne. Vigye csont nélkül.
- FF nyomtató, de ha olcsó, akkor színes is lehet.

Az a helyzet, hogy 2 Canon pixma tintasugaras nyomtatóm nekiállt szemétkedni, és nem fogadja el az utántöltött patronokat, holott már rég óta semmi gondja nem volt. Most több patront végigpróbálgatva egyiket sem fogadja el, és nem akarok új gyári patront venni, mert drága és nem is biztos, hogy azzal is menne (lehet, hogy beszart a nyomtató) :F Mindenféle megoldást végiggugliztam, végigpróbáltam, semmi haszna. :W

Előre is köszönöm az ajánlatokat.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1054) GBRDVD válasza #41635072 (#1052) üzenetére


GBRDVD
tag

Köszi, én is gyanítottam, hogy hasonló lehet a 2 nyomtató belseje. Végül is egy használt CLP-300-as mellett döntöttem, remélem beválik.

(#1055) csibor


csibor
őstag

pagepro-1350w Árban nagyon jó,de 22000Ft a gyári patron hozzá,lehet tölteni?

(#1056) PH-User válasza spammer (#1053) üzenetére


PH-User
addikt

Ismételnélek, én is kérnék ajánlatot ugyan ezekkel a kritériumokkal!

Előre is köszönöm!

:R

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#1057) zoli03 válasza csibor (#1055) üzenetére


zoli03
őstag

Nem nagyon dicsérik, inkább keresnék Xerox 3117-et vagy Samsung ML-2010-et használtan, Vaterán még garanciális is szokott lenni.

(#1058) tothl


tothl
addikt

Még mindig egy használt, de keveset futott Kyocera -t ajánlanék. Szerintem aki ilyet itt nem bánta meg.

(#1059) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Sziasztok!

Mindig is tintasugaras nyomtatóm volt, elhasználtam már párat és mindegyiknek végül ugyan az volt a baja! Fej beszáradt, csíkoz a nyomtató! Elég sokat nyomtatok, most legutóbb egy Canon MP520-ba nyekkent meg a fej több mint 2 év után! Mondjuk barom sokat nyomtattam vele! Ezeket a nyomtatókat eléggé kiismertem újratöltés szempontjából, chip stb.!

Tehát, most elgondolkodtam egy lézer nyomtatón!
Amit rá szánnék az 40ezer FT.

Néztem a Samsung CLP-310 és Samsung CLP-315 .
Mindenképpen színes lézer nyomtató kell!

Valójában kérdésem az lenne, hogy az alábbi nyomtatókat lehet e házilag után tölteni illetve van valami chippes védelmük és mennyire gazdaságosak.
Tonerport itt láttam 2500ft/szín darabáron! [link]

Válaszokat előre köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1060) #41635072 válasza SG3rg0 (#1059) üzenetére


#41635072
törölt tag

Én úgy tudom, hogy mindkettő chipes, és elég körülményes ezt beszerezni/megoldani.
Samsungok általában erős védelemmel vannak ellátva. (sajnos)

(#1061) lesliemusic


lesliemusic
csendes tag

XEROX 3100 MFPV multi készülékről mi a tapasztalat? Most 22 e Ft ért jutnék hozzá egy ilyen készülékhez. Minoltát (1380) is néztem, mert időközben valaki azt mondta ez tipus 3 néven is fut, de 10 ből 9 et visszavisznek, mert nem jó.....Szóval akkor hátha valaki itt megmondja az igazat. Érdekel a faxos változat is.
Üdv mindenkinek!

(#1062) #41635072


#41635072
törölt tag

Amúgy nem tudja valaki, hogy mi a francért csíkoz egy alig használt lézernyomtató?
Elvégre ilyenek miatt hagytam ott a tintasugaras technológiát, de most ez is kezdi... :W
Még az első, eredeti toner van benne...

lesliemusic: Minden olcsó lézernyomtatónak avnnak gyermekbetegségei...
Nekem az ő angytestvére van, aminek tipushibája, hogy előszeretettel tépi be a lapokat...
Azt viszont nem hinném, hogy ennyit visszavinnének. :U

[ Szerkesztve ]

(#1063) PH-User


PH-User
addikt

Válasz kb, mikor várható ebben a topicban?

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#1064) #41635072 válasza PH-User (#1063) üzenetére


#41635072
törölt tag

Szerintem semikor.
Fel kell emnni egy webáruházba, megnézni mi van, utána pedig egy toneráruház honlapjára felnézni, hogy mihez van utángyártott és mennyiért...

(#1065) PH-User válasza #41635072 (#1064) üzenetére


PH-User
addikt

Hm, akkor ez lesz a megoldás.
Köszi!

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#1066) #41635072 válasza PH-User (#1065) üzenetére


#41635072
törölt tag

Ne köszönd, mert ne mtetem semmit. :DDD
De sajnos senki sem rendelkezik oylan átfogó ismeretekkel, hogy ajánlani tudjon valamit...
Anno én is így kerestem magamnak.
Esetleg ajánlani tudok két boltot:
Ipon, PCX
Tonerkereséshez pedig:
nyomtassolcson.hu és webaruhaz.hu
(Bocs, de lusta voltam a linkeléshez, mert most rohanok.)

(#1067) tothl válasza SG3rg0 (#1059) üzenetére


tothl
addikt

Azt remélem vágod, hogy a szines lézer képe köszönőviszonyban sincs a tintasugarassal... ???

(#1068) #41635072 válasza tothl (#1067) üzenetére


#41635072
törölt tag

Már hogyne lenne?
A hétköznapi dokumentumokat ugyanúgy nyomtatja, mint a tintás verzió.
Persze fotóminőségben nem elhet nyomtatni vele, úgy mint a gagyi, olcsó tintásokkal sem... :P

[ Szerkesztve ]

(#1069) tothl válasza #41635072 (#1068) üzenetére


tothl
addikt

Hááát azért egy átlag szines lézert tönkrever a leggagyibb tintás is... :)
Persze izlések és pofonok, ha nem fotóra kell, hanem, hogy gyors, irodai környezetben rendesen használható legyen arra jó a lézer.

(#1070) mimi_bacsi


mimi_bacsi
tag

Mac kompatibilis, Bluetooth kapcsolatra alkalmas lézernyomtatót keresek..! Ki milyet ajánl?

(#1071) lorcsi


lorcsi
veterán

Sziasztok

Lézer nyomtató vásárlás előtt állok
otthoni felhasználásra kellene tesómnak az egyetemi dolgokat fekete-fehérben nyomtatni, időnként nagyobb mennyiségben
a tintapatronossal párszor már megszívtuk a beszáradást stb..ip3000 volt de a fejjel baj van
eddig a Xerox Phaser 3117, Samsung ML-1610
és
Phaser 3122 az ML-2010 ajánlották
viszont ezeket már nem lehet kapni , pedig baromi olcsón van hozzájuk utrángyártott toner is

kérdésem az lenne, hogy a mostani kaphatóak közül van e valami hasonlóan olcsó fenntartható lézer printer ?

(#1072) _BM_ válasza lorcsi (#1071) üzenetére


_BM_
senior tag

Nekem OKI B410D-m van (kettő is). 25-ért vettem darabját, és kegyetlenül jók. A toner drága hozzájuk, de inkább a nyomi legyen olcsó és a toner drága, mint fordítva. Megszívtam ugyanis egy HP 1320-assal, amelyet 90-ért vettem és a gari lejárta után beszart, nem érdemes és nem is tudják megjavítani, úgyhogy nincs lehetőségem élvezni a relatíve olcsó toner előnyeit.

(#1073) lorcsi válasza _BM_ (#1072) üzenetére


lorcsi
veterán

menyiért veszed hozzá a tonert ?

(#1074) _BM_ válasza lorcsi (#1073) üzenetére


_BM_
senior tag

Bruttó 17 :U (3000 oldal)

Ja, és elfelejtettem mondani, hogy igazi nagynyomtató, nem ilyen kompakt játékszer.
Próbálkoztam Brotherrel ( :( ), mini OKI-val (4W?), de a mostanit csípem a legjobban (na jó, a 4P az egy best buy volt).

Talán még egy hátránya az OKI-nak, hogy valami 30 ezer oldal után cserélni kell a képdobot, ami alaphangon 30-40 ezer ft, de ezt resettel ki lehet tolni a duplájára (legalábbis a 14e OKI-n ki lehetett).

[ Szerkesztve ]

(#1075) lorcsi válasza _BM_ (#1074) üzenetére


lorcsi
veterán

huha..az elég horror

(#1076) _BM_ válasza lorcsi (#1075) üzenetére


_BM_
senior tag

Az bizony. Nekem volt már vagy tíz nyomtatóm a családi vállalkozásban (fostalicska Brother is). Hidd el, ez a legkorrektebb megoldás, hogy odaadják harmadáron, és az idők során meg kell fizetni a másik, majd a hamradik harmadát, viszont nem kell megfizetni, ha nem válik be. A 2x ezer ft-os kisnyomtatókban nem bízom (volt egy Brother 3020-asom, egy évig bírta), a 1xx körüli nyomtató pedig lutri. Régen nem volt lutri. A HP 4P szolgált vagy 8 évig, de ma már más világ van.

(#1077) tothl válasza _BM_ (#1076) üzenetére


tothl
addikt

Esetleg a Kyocera hasonlít azokra a régi ketyékre, annyi kivétellel, hogy amíg tönkre nem megy a dob és a developer, addig elég csak a tonert cserélni.
A Hp -nál már régen is egybe volt minden, max maga a gép volt masszívabb, mint az újak.

(#1078) petymeg


petymeg
addikt

sziasztok!
én egy ff lézer nyomtatót keresek, ami másoló is, a/3 lapmérettel kétoldalasat is tudjon és van lapbehúzója. irodai használatra kéne és gyors legyen. meg olcsó.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1079) Gabóka


Gabóka
tag

Sziasztok!
Multifunkciós nyomtató vásárlása előtt állok. Eddig egy sima Canon nyomtatónk volt, ami kibírt kb 10 évet, de most megadta magát.
Az a helyzet, hogy egyetemre járok, így a nyomtatandó dolgok nagy részét ott helyben nyomtatnám, nem pedig itthon. Sokat nem nyomtatok itthon (általában), igazából csak azért kellene, hogy ha szkennelni, másolni vagy nyomtatni kellene valamit, legyen mivel. Ez alapján inkább a lézer multik felé esett a választásom, mivel azokban por van, nem folyékony festék, így a beszáradás kizárt (elvileg). Erre a gépre gondoltam, 30 körül van az ára tonerrel, ami kb 1500 oldal nyomtatására elég:

Samsung

A toner bele 13 és 15 ezer között van, és ezek kb 2500 oldalhoz elegendő festéket tartalmaznak.
A tanácsotokat szeretném kérni, hogy a lézer vagy tintasugaras érné-e meg jobban a fent leírtak tekintetében.

(#1080) csudri


csudri
őstag

Sziasztok!

Anyámnak keresek egy viszonylag olcsó színes lézernyomtatót.Ezt néztem ki, Samsung CPL-310. [link]
Review-kat nézegetve egész jó értékeléseket kapott, van valakinek személyes tapasztalata vele? Egy nem éppen IT-guru is könnyen megbirkózik majd a használatával? Egy készlet tonerrel kb. meddig bírja? 1000oldal?

Előre is köszi a válaszokat!

(#1081) atees


atees
őstag

Sziasztok!
Lézer nyomtatót szeretnék venni, havi szinten max. 300 oldalt nyomtatunk itthon vele, nem akarok éppen ezért drágát venni, de olyat szeretnék, ami egy tonerrel elmegy mondjuk 1évig, ezt néztem ki [link]

Mi a véleményetek ezzel kapcsolatban?
Lehet ebbe a tonert utántölteni?
Nem rizikós ilyen olcsón lézert venni?

Köszi

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#1082) zka67 válasza atees (#1081) üzenetére


zka67
őstag

Most erre mit mondjak?

Olcsó nyomtatóba drága a toner, drága nyomtatóba olcsóbb. Olcsó nyomtató ha beszarik nem sajnálja az ember kidobni. Főleg akkor nem, ha ingyen van, mert az ára gyakorlatilag a benne levő tonerkazettát fedezi.

Nézd, nem hiszem, hogy ne tudnátok évi egy kazettát megvenni br. 16-18e Ft-ért, 2500 oldal nyomtatásához. Elosztod és meglátod, hogy 6-7 Ft körül van egy oldal költsége. Eredeti tonerrel! Ha ez neked drága, akkor...

(#1083) atees


atees
őstag

Ok értem persze!Nincs is az árral baj!
Arra gondolok, hogy ez a nyomtató milyen, megbízható, pl a toner nem hal meg fél után benne?
Az érdekelne, hogy ebbe az ár kategóriába ez a nyomtató jó e, mert van több féle és nem tudok dönteni!
Köszi

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#1084) zka67 válasza atees (#1083) üzenetére


zka67
őstag

Ha eredeti tonert használsz és nem töltögeted a sufniban akkor nem lesz vele bajod. A töltéssel sincs különösebb bajom, csak néha előfordul, hogy egyszerűen "beáll" a kazetta és ledarálja a motor a fogaskerekét.

Igen, szerintem ennyi pénzt megér és aránylag olcsó az eredeti toner is hozzá.

(#1085) Feri_1


Feri_1
csendes tag

Sziasztok.

Én egy HP 1102w nyomtatót néztem ki magamnak. Van valamelyikőtöknek? Mennyire megbízható a wifis csatlakozása ? (D-link-es printerszerveres routerem mindig "eldobja" a nyomtatót, pedig USB-s csatlakozik).
Mik a tapasztalataitok?
Érdemes megvenni, vagy tudtok esetleg jobbat?

Hívjuk nagyképűen kisirodai használatnak amire szeretném.

Köszönöm, Feri

(#1086) royman


royman
csendes tag

Sziasztok.
Nyomtatót keresek otthonra, lakásba. Halk, csendes, gyors (első lapnál is nem gyorsan üzembe áll), de MEGBÍZHATÓAN üzemkészen várja hogy tökéleteset nyomjon.
Tetszett a kifejezés: "kocanyomtatásra" kell, tehát évi 200-300 A4 max!. A lényeg h ha fél évig nem használom, csak porosodik, akkor utána is képes legyen azonnal működni, akár egy lap nyomtatására, csíkozás és beszáradás mentesen. Ha megveszem, szeretném 4-5 évig minden szerelgetés nélkül használni.
Képes erre ez a fajta olcsó lézeres tudomány? Nem szárad be, romlik el? vagy vegyek egy olcsó HP tintát mert az sem szárad már be? (hp2480)
Olvastam a samsung SCX-4500-ről. Gyönyörű a képeken.

(#1087) zka67 válasza royman (#1086) üzenetére


zka67
őstag

HP DJ F2480

(#1088) Gyorkosz


Gyorkosz
csendes tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni színes lézernyomtató vársárlás ügyében. Anyámnak kellene a munkahelyére egy ilyen. Keret max 80k, de ha kevesebb az sem baj, ahogy az utolsó hozzászólásokban olvastam olcsóban is egész jót lehet már venni (évi költségvetésből maradt pénz és valami hasznos dologra szeretnék elkölteni)
Nem tudom pontosan mennyit fognak vele nyomtani, a munkát nagy részét fekete fehérben nyomtatják, szóval csak alkalmi használatra kell majd.

(#1089) zka67 válasza Gyorkosz (#1088) üzenetére


zka67
őstag

Gondolom állami cégnél dolgozik és mindenképp el kell herdálni az adófizetők pénzét :D

(#1090) Directors066


Directors066
tag

Sziasztok!

Azt szeretném tőletek kérdezni,hogy ha én csak nagyon ritkán nyomtatok színes lapokat akkor érdemesebb Tintasugaras nyomtatót venni?
Sokkal olcsóbban kijövök mint egy lézeressel? Ha igen akkor tudnátok nekem ajánlani egy olyan tintasugaras nyomtatót ami szépen nyomtat és olcsón után lehet tölteni vagy olcsó bele az utángyártott patron. Illetve ha olcsóbb a tintasugaras megoldás akkor még tudnátok ajánlani egy nem színes lézernyomtatót? Ha lehet itt is fontos lenne,hogy minél olcsóbb legyen az üzemeltetése akár utángyártott toner vagy ha otthon után lehetne tölteni az se lenne baj.
A színes tintasugarasra olyan 15 ezret szánnék és a fekete lézeresen is olyan 15 ezret szánnék.
Köszönöm a segítségeteket.

(#1091) TomeeSan válasza Directors066 (#1090) üzenetére


TomeeSan
csendes tag

Hali

Olcsó lasernek ezt tudnám ajánlani.

http://hardverapro.hu/apro/hp_laserjet_4000_n_nyomtato_4_db_elado/hsz_1-50.html

A cégnél van belőle egy pár darab ( 10 felett )
Nem sok stabilabb nyomi van. Utángyártott tonerből tudom ajánlani a Xerox gyártmányut.
Garanciát válalnak a tonerre. és kb egyharmad áron megkapod a HP-hez képest.
Nekem otthon egy laserjet 4100n van. Az lassabb jóval, de xerox tonerel 1Ft alatt van az oldalankénti toner költség, és nem panaszkodhatom a sebességére sem, othonra elég.

Üdv

(#1092) germinator66


germinator66
aktív tag

Sziasztok!

Nyomtatót szeretnék vásárolni havi pár tucat oldalhoz. Jó lenne egy olyan típus, ami megbízhatóan működik min 2-3 évig.
HP P1102W-t néztem ki. Jó választá lehet? Esetleg tudtok ennél jobbat ajánlani? Elég a ff, és előny a WiFi.

(#1093) zolomon17


zolomon17
senior tag

Sziasztok!

Javaslatot szeretnék kérni IRODAI gép vásárlásához!

Paraméterek:
1. csak fekete-fehér nyomtatáshoz kell
2. Havi 200-300 oldalt kell bírnia
3. gazdaság utántöltés
4. 15-25e kategórián belül legyen, nyilván az alsó értékhez közelítve
5. márka nem lényeges, semmihez nem ragaszkodom

SAMSUNG ML-1660-t és Xerox Phaser 3140-et néztem eddig.

Köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#1094) dzsozefo


dzsozefo
aktív tag

Hasonló cipőben járok mint az előttem írok, én is lézernyomtatót keresek.

Eljött a vizsgák ideje és tételeket kellene nyomtatni. Mondani se kell milyen tételben. Nah meg még kidolgozni is :C :C

Szóval itt lenne egy kis EPSON Itt,itt,itt :DDD és -5000ft kedvezményem van tehát 10e lenne. Kérdés mennyit bír és megéri e ? Mennyi hozzá pl egy u.gyárt. toner pl?

köszönöm

(#1095) zka67 válasza dzsozefo (#1094) üzenetére


zka67
őstag

Szerintem nem éri meg, még ha ingyen adnák a nyomtatót, akkor se. Hogy miért? Mert a gyári tonert aranyárban méri hozzá az epson, utángyártottban van viszonylag elfogadható árú, de ezek nem tartalmazzák a dobot. És időnként azt is cserélni kellene.

Eredeti TONER Epson AcuLaser M1200 nyomtatóhoz

For use toner: Epson M1200 3,2K #S050523

Drum Cartridge Epson C13S051099 Epson AcuLaser M1200, EPL-6200, EPL-6200L

A dobot 20000 oldalanként kell cserélni benne, csak épp drágább mint a nem leárazott, új nyomtató, valamelyik webáruházban láttam itthon is ~27-28 rugóért.

[ Szerkesztve ]

(#1096) zolomon17 válasza dzsozefo (#1094) üzenetére


zolomon17
senior tag

Hello!

Én vettem a céghez végül egy Konica Minolta PagePro 1350W-t.
A gép olcsó, gyorsan és szépen dolgozik, az utángyártott tonerrel nagyon gazdaságos.
Itt találsz infót róla, árakkal.

Üdv: Zolomon

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#1097) lakisoft


lakisoft
veterán

Sziasztok,
Keresek olyan multifunciós készüléket, melynek legyen automata lapadagolója valamint legyen lézer és az toner utántöltése legyen megoldott. Valaki tudna nekem segíteni?

(#1098) epzon válasza dzsozefo (#1094) üzenetére


epzon
őstag

Én tudom neked ajánlni az M1200-as nyomtatót.
Az eredeti tonerrel sem nyomtat drágábban mint bármelyik, hasonló árketgóriás nyomtató, for use tonerrel pedig az egyik legolcsóbban üzemeltethető gép.

Igaz, hogy a dobegységet 20 000 oldal után cserélni kell, de a kérdés az, hogy hány év alatt fogod elérni a 20 000 oldalt?
Ha meg sokat nyomtatsz akkor szánj egy kicsit többet rá, és nézd meg az Epson M2000D nyomtatót. Alapkiépítésben duplexes, kerámia dobos, 2 papírtálcás szerkezet.

Ami még fontos lehet az a nyomtató terhelhetősége, ami egyenes arányban van a gép élettartamával. Ennek a nyomtatónak 15 000 oldal a havi terhelhetősége, még általában az ilyen kategóriás gépeknek 3-5000 oldal környékén van. Tehát ha úgy adódik egyszer, hogy komolyabban meg kell küldeni a gépet, akkor sem fog megbicsaklani, hanem gond nélkül lekezeli.

A webáruház, meg egyébként sem ajánl olyan nyomtatót, ami szerinte nem megfelelő.

(#1099) BemAnyó


BemAnyó
senior tag

Sziasztok!

Milyen A3 as színes multifunkciós lézer nyomtatót ajánlotok ami hálózatba köthető és pdf be mentet a3 as tervrajzokat, illetve 5-8 x 150-200 oldalas jó minőségű fotókat is tartalmazó doksikat is kibír nyomtatni gazdaságosan. Összeget korlátot azért nem írok mert nem egyenlőre arra vagyok kíváncsi hogy egyáltalán mennyit kéne rászánni hogy használható eszközünk legyen, most egy HP2840 és egy 3500 as dolgozik nálunk, de már egy ideje messze nem felelnek meg a követelményeinknek,

[ Szerkesztve ]

(#1100) Dr. COPY. válasza BemAnyó (#1099) üzenetére


Dr. COPY.
tag

Szia!

A multifunkciós mit jelent nálad? A hálózati nyomtatáson kívül mit kell még tudnia?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.