Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83082) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok. Lian Li o11 air mini be érdemes aio-t tenni? ÉS ha igen mekkora fér bele? Ahogy néztem csak oldalra vagy előre tehető be, ha előre tenném és a levegőt a házból kifele fujatnám az úgy korrekt lenne? Oldalt szerintem a kábelezés miatt ami ott van nembiztos hogy el tudna menni a levegő rendesen.. Gondolkoztam még azon is hogy lecseréltem egy cooler master qube 500 ra de azt elég macerás volt össze szerelni illetve SFX táppal van csak értelme mert különben előre nem tudok ventit tenni(ha egyáltalán szükség van rá) illetve nagyon szellős hátul, sok helyen nincs takaró lemez stb pl a pci slot felett sem viszont tökre testre szabható DIY ház és úgy forgatom ahogy akarom. Ráadásul keskenyebb is mint a mostani o11 mini air.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.