Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26751) DarthSun válasza attiss66 (#26750) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Nem...hanem ez a topik.

(#26752) megott válasza attiss66 (#26740) üzenetére


megott
tag

Nem tudom mi a célod vele, csupán az RGB nem ér meg ekkora felárat. Natív DSD-re inkább egy NuPrime-ot vennék, korrektebb DAC-al is van építve. Az AKM AK4493 nem egy megvetendő darab, de a körítésre nagyon érzékeny, én nem vennék belső kártyában ilyet.

[ Szerkesztve ]

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#26753) attiss66 válasza megott (#26752) üzenetére


attiss66
senior tag

Főleg házimozizás, HTPC és zenehallgatás.
Jelenleg van egy Asus Xonar D2. Amit te ajánlasz, az jobb mozicélra?
Ja, és analógban.

[ Szerkesztve ]

(#26754) megott válasza attiss66 (#26753) üzenetére


megott
tag

Mozi-DSD Nem, ezek nem barátok.
Sztereó DSD-re isteni a Nuprime pláne ár-érték arányban.
MultiCH nincs, azon a vonalon nem mozgok, kinőttem belőle.

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#26755) attiss66 válasza megott (#26754) üzenetére


attiss66
senior tag

Akkor marad a Xonar D2, az nekem megfelelő, csak keresgéltem, hogy nincs e jobb. :)

(#26756) glspeter1


glspeter1
őstag

Üdvözletem az uraknak és persze a hölgyeknek!

Edifier 2.0ás hangfalat szeretnék venni egy intel nuc mellé.
(R1700bts, R1280dbs kategória)
Jól sejtem, hogy az alaplapi kerregő nem fogja rendesen meghajtani?
Ha így lenne, tudnátok ajánlani valami hozzá való külső hangkártyát?

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#26757) ANOka válasza glspeter1 (#26756) üzenetére


ANOka
őstag

Mennyiért és milyen célra?
~30 kHUF-os kategóriában (zenehallgatáshoz) ajánlom az M-Audio AirHub-ot.

(#26758) glspeter1 válasza ANOka (#26757) üzenetére


glspeter1
őstag

20-30k maximum.
Zene, film, youtube menne csak róla,játék egyáltalán nem.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#26759) kutyek válasza glspeter1 (#26756) üzenetére


kutyek
senior tag

Ezek mind digitális platformra épülnek (DSP crossover). Az analóg inputokat digitalizálják, az ADC nem a legminőségibb, plusz így az analóg zaj is ront a jelen. Érdemes olyan változatot venni, amin van digitális input (coax, optika), pl. 1280DBs ilyen, és digitális forrásról hajtani őket, mert így szólnak a legjobban (kisebb a torzítás, mint az analóg inputon, zaj pedig nincs).

Ha van a gépben optikai / coax output, akkor ehhez nem kell külső kártya. Ha nincs, akkor ahhoz, hogy legyen, nem klasszikus értelemben vett hangkártya, hanem "csak" egy DDC kell.

(#26760) glspeter1 válasza kutyek (#26759) üzenetére


glspeter1
őstag

Ha az emlékezetem nem csal, akkor van rajta optikai.
Köszönöm a segítséget! :R

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#26761) tvamos válasza tvamos (#26690) üzenetére


tvamos
nagyúr

Mi a velemenyetek az ARTURIA MINIFUSE 2-rol? Vannak egesz jo review-k rola, es talan a keretembe is belefer. (Tetszik, hogy van rajta MIDI.)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#26762) ANOka válasza tvamos (#26761) üzenetére


ANOka
őstag

Mivel profik is árulják, szerintem nem nagyon tudsz vele mellélőni!

(#26763) glspeter1 válasza kutyek (#26759) üzenetére


glspeter1
őstag

Még esetleg annyi segítséget had kérjek, hogy ehhez a csatihoz milyen kábel kell? Mert ez nem az mint ami a hangfal hátulján van optikai.

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#26764) kutyek válasza glspeter1 (#26763) üzenetére


kutyek
senior tag

Valószínűleg mini-Toslink, és ilyen kábel köti össze a szokásos méretű Toslink aljzattal.

(#26765) glspeter1 válasza kutyek (#26764) üzenetére


glspeter1
őstag

Én is csak ezt találtam, köszönöm a megerősítést! :R

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#26766) jel1


jel1
aktív tag

Sziasztok!

Egy olcsó külső hangkártyához/audio interfészhez kérek javaslatot, ami az alábbiakat tudja:
sztereó. de úgy tényleg, teljesen, nem mixeli monoba, meg nem úgy dolgozik, hogy a line 1 a bal, a line 2 pedig a jobb csatorna. nekem egy db line-in sztereo kell.
És a lényeg igazándiból az a hardveres monitoring, tehát hogy késleltetés nélkül halljam, amit játszok a digitális zongorán (ugyanazt, két csatornás sztereóban), mellette pedig halljam a gépről a már meglévő alapot is. tehát ezt kéne tudnia lekezelni hardveresen késleltetés nélkül. (szoftveresen windowsból is megoldható amúgy, de túl nagy késleltetést ad hozzá, tehát későn hallom meg a lenyomott billentyűt, így mindenképp hardveres megoldás kell)
le is rajzoltam inkább: [kép]

tehát most vettem egy m-track solo-t, és ott kibukott ez a hiba, hogy hiába megy be sztereó hang, ő azt összemossa egy hangsávra. tehát teljesen más a hang így, mintha közvetlenül a zongorába lenne dugva a fejes. és úgy tűnik, hogy ez általános, mert egészen drágább modellek is így működnek, ezzel a hibával...

Vagy esetleg ha van más olcsó megoldás a problémámra, akkor az is jöhet javaslatnak. (külső hangkártya kell mindenképp, mert nincs sztereó bemenetem laptopon)

Köszönöm a segítséget! :R

(#26767) Beretvás


Beretvás
addikt

Sziasztok.

Realtek® ALC892/ALC897 Codec ez van az alaplapon és nem tetszik a hangja, stereo zenehallgatás a cél. Volt anno egy asus xonar dg-m az azért jobban szólt.

A cél a legolcsóbban jobb hangzást elérni. Nem tudom a régi xonar jobb e mint ez az alaplapi förtelem, régen használtam. Tudnátok valamit ajánlani elsősorban belső lenne jó pci-e vel..

(#26768) kutyek válasza jel1 (#26766) üzenetére


kutyek
senior tag

A zongora valóban sztereó? Fel is akarod venni, vagy csak összehangolni a backing trackkel? Ha nem kell felvenni, akkor csak egy mixer kell, nem interfész.
A zongorán nincs aux in a backing track ez? Esetleg USB out (audio)? Milyen szoftvert használsz a PC-n?

Az általad rajzolt megoldással, rendes(ebb, nem 100 eurós, budget kategóriás) interfészszel is mindig lesz valamennyi késleltetés. Az én tapasztalatom az, hogy ~5ms már jónak számít, de ez nemcsak a hardware-től függ, hanem a PC teljesítményétől, szoftvertől is.

(#26769) kutyek válasza Beretvás (#26767) üzenetére


kutyek
senior tag

Milyen eszközt hajtasz vele? Ha az erősítőd / aktív hangfalad kezel digitális inputot (azaz van benne DAC), és a PC-n van megfelelő digitális output (koax, optika), akkor lehet, hogy nincs szükség újabb eszközre.

(#26770) Beretvás válasza kutyek (#26769) üzenetére


Beretvás
addikt

Denon pma 980R-t. Szóval csakis analóg játszik.

(#26771) kutyek válasza Beretvás (#26770) üzenetére


kutyek
senior tag

OK. Szerintem egy külső USB DAC-tól alapesetben jobb hangot lehet várni, mint egy PCI egységtől, egy PC házon belül sok a nagyfrekvenciás zaj, az analóg cuccok szerintem a PC-n kívül vannak jobb helyen. Nem írtad, mi a keret, de ha lesz kiszemelt PCI megoldás, megfutnám az ajánlást azonos összegből egy USB DAC-ra is a megfelelő topikban.

(#26772) jel1 válasza kutyek (#26768) üzenetére


jel1
aktív tag

közben rájöttem, hogy ezek az interfészek úgy mennek, hogy line 1 a bal, line 2 a jobb sávra rögzít a gépen
tehát igen, kell rögzíteni is

köszönöm, hogy segítesz.
Most egy ilyen kábelt fogok (TRS to 2xTS) venni, aztán megnézem mit hoz ki belőle

a zongora egy roland fp 30
AUX-in nincsen
legtisztábban úgy lehetne felvenni, hogy a zongora tud .wav-ba rögzíteni pendrive-ra, de úgy meg a folyamat lenne túl macerás.
Midi kimenete van még USB-re. Azt már végigzongoráztuk, de nincs egy igazán jó piano vst... vagy nem tudom, de olyan jól eltalált hangja van gyárilag, hogy a vst-kkel nem adható vissza.
A zongora sztereó hangot ad: bal oldal kicsit mély túlsúlyos, jobboldal kicsit magas túlsúlyos. ez is amúgy kicsit hülyeség a rolandtól, de nyilván értem, a valódi zongorát akarták másolni ezzel, csak fejhallgató kimenetre kicsit felesleges felvinni ezt az effektet.

ezen kívül meg ugye a jack kimenet. de abból 2 is van.
és arról vennék fel elsősorban. nem tudom, hogy felhasználható-e nekem bárhogyan ehhez, hogy 2 jack kimenete is van

(#26773) ANOka válasza jel1 (#26772) üzenetére


ANOka
őstag

A zongorán a 2 db 6.3-as jack, az - szerintem - szintén sztereó bal ill. jobb oldal.
A profi hangszereken/hangkártyákon/keverő pultokon szinkron kimenet van, amit TRS jack-el/XLR-el célszerű használni (mindkét oldalon).

[ Szerkesztve ]

(#26774) kutyek válasza jel1 (#26772) üzenetére


kutyek
senior tag

Értem. Ahogy ANOka is írja, a jobb hangszerek eleve pro környezetbe készülnek, így elég valószínű, hogy a dupla jack kimenet 2x mono - ha TS, akkor biztosan, de TRS esetén is lehet, hogy balanced mono. Érdemes ellenőrizni a hangszer leírását. Ha valóban TRS sztereó kimeneteid vannak, akkor a linkelt TRS-to-2xTS kábel lesz a megoldás interface-hez. Ahogy írod, azok tipikusan mono inputokat használnak.

Tudom ajánlani az XLN Audio "Addictive Keys" VST-ket (a klasszikus versenyzongora mellett van upright / electric / Rhodes változat is). Rendes ára combos, de külön-külön is meg lehet venni őket, és eBay-en gyakran tudsz olcsó licenszeket venni, én is így szereztem be őket. Ha ez tetszene, akkor nincs szükség interface-re, csak egy USB kábel kellene hozzá.

(#26775) Beretvás válasza kutyek (#26771) üzenetére


Beretvás
addikt

Néztem az smsl su1 et is.. nem is az ára a bajom hanem az ,hogy nem tudom hallok e különbséget..... Vagy lenne e akkora ami indokolná a 100 euros árat..

(#26776) tomcat78 válasza jel1 (#26772) üzenetére


tomcat78
őstag

A Roland az egyetlen cég, amelyik egy rettenetesen elbaszott szintivel stílust tudott teremteni :DDD
Amúgy elég sok jó plugin létezik. Csak nem feltétlen a free kategóriában kell keresgélni. Meg kell türelem a hangokkal játékhoz.... Vas párti vagyok amúgy. De előbb- utóbb normális keverő nélkül nem biztos, hogy megúszod. Normális felvétel és olcsóság meg nem igazán jár egy cipőben. De nézz rá az Arturia minifufuse szériára. esetleg az UAD Volt-okra. Ezek egyik sem a csúcs, de ha ilyesmit szeretnél rögzíteni, a belépés valahol itt kezdődik, hobby szinten.

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#26777) tomcat78 válasza ANOka (#26773) üzenetére


tomcat78
őstag

Ebben nem lennék biztos.... Nekem kicsit katyvasz így este a cucc adatlapja, de nekem úgy tűnik két stereo kimenet van csak rajta. Mondjuk azt sem értem, hogy egy zongorának miért kell/ kéne sztereonak lennie :DD

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#26778) kutyek válasza Beretvás (#26775) üzenetére


kutyek
senior tag

Hát, ha találsz olcsón (10k alatt) használt PCI kártyát, tégy egy próbát, szerintem nagyon rossz nem lehet. Ebben sajnos nem vagyok otthon, több, mint 10 éve nincs PC-m...

(#26779) ANOka válasza tomcat78 (#26777) üzenetére


ANOka
őstag

Nem néztem meg az adatlapot, csak tippeltem a saját Roland FR-7-es hangszerem ismeretében: azon is két 6.3-as jack kimenet van a mono/sztereó (bal-jobb) térhez.
Azt viszont nem tudom, hogy azok TRS-ek-e.

(#26780) Beretvás válasza kutyek (#26778) üzenetére


Beretvás
addikt

Az a gond ,hogy nem találok.. :D És csak pc van jelforrásnak.. :D

(#26781) kutyek válasza Beretvás (#26780) üzenetére


kutyek
senior tag

Akkor marad egy használt USB DAC 20-25k körül (ha van valami jó)...

(#26782) Beretvás válasza kutyek (#26781) üzenetére


Beretvás
addikt

Szerintem is az lessz, bár itt ahol élek még használtan is képesek drágábban adni mint az új. :W

(#26783) pulutodurumo válasza Beretvás (#26782) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Mondanám hogy Aliról vegyél valami nevesebb DAC-ot, de azok is inkább 80-100$ körül mennek. Topping, S.M.S.L. , Sabaj, ilyesmik.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#26784) Beretvás válasza pulutodurumo (#26783) üzenetére


Beretvás
addikt

A bajom az leginkább ,hogy olyan hiteles infót nem találok miszerint hallható lenne a különbség... várok picit hátha sikerülne egyet szerezni próbára. Nincs akkora szegénység ,hogy agyonvágjon 100 euró, de a semmiért nem adnám ki.

(#26785) tvamos válasza tomcat78 (#26692) üzenetére


tvamos
nagyúr

Kozben kiderult, hogy a kollegamnak egy Focusrite Scarlett 2i2 van, (gen. 3,) es nekem is meglett a fejhallgatom, Beyer helyett egy AudioTechnica ATH-M50X. Ez a ket eszkoz egyutt gyalazatosan szol, a laptop beepitett hangja jobban szol. Ilyen hangkartyat nem veszek.
Nem tudtok valami tenyleg jot? Esetleg hasznaltan, mondjuk 50-60 ezerig...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#26786) tomcat78 válasza tvamos (#26785) üzenetére


tomcat78
őstag

A gyalázatos alatt mit értesz?

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#26787) Orgi válasza tvamos (#26690) üzenetére


Orgi
őstag

Helló, ezeknek külön topica van, itt hamarabb kapsz választ szerintem:
[link]
De Alin érdemes nézelődni a gyártói webshopokból, kolléga írta, SMSL, Topping, stb márkák jók általában véve... Nekem SMSL Sanskrit 10th és eléggé kedvelem.

[ Szerkesztve ]

(#26788) tvamos válasza Orgi (#26787) üzenetére


tvamos
nagyúr

Jo lett volna, ha nem kellenek kulon dobozok a fejhallgatohoz, meg a gitarhoz, mikrofonhoz, (lehetoleg 48V is legyen benne,) meg ilyesmi.

#26786
Kiemeli a magasat, nincs mely, kis hangeron is, es nagyobb hangeron a kozep hang is fura lesz, nem tudom hogy mondjak... torz, zavaros, rossz hallgatni.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#26789) tomcat78 válasza tvamos (#26788) üzenetére


tomcat78
őstag

Lehet kicsit hülye kérdés lesz.... Nem az zavar, hogy semmi idióta dsp nem dolgozik benne? Ezek a hangkártyák arra vannak kitalálva, hogy lehetőség szerint minél eredetibb/natúr hangot rögzítsenek és adjanak vissza. Ha valaki megszokott valami szar gamer kártyát vagy fejest, tekergette a sw eq-t, akkor lehet vele ilyesmi, első hallásra. A jól szól szubjektív dolog, de a hanghűség vagy jó hang nem.... Anélkül, hogy bántani szeretnélek: lehet a füledet kéne hozzá edzeni, ahhoz, hogy valami normálisa(bba)n szól, mint, amit megszoktál. Amellett, hogy a Focusrite fejes kimenete elvileg gyenge/ halk a hanghűségére nem igazán olvastam panaszt. Természetesen nem szeretném megmondani, hogy neked mi kéne tetszen! De azt gondolom, hogy a probléma forrása a megszokott és amúgy zeneileg teljesen falls alappal való összehasonlítás.

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#26790) tvamos válasza tomcat78 (#26789) üzenetére


tvamos
nagyúr

Elfogadom a velemenyed.
Annyit fuznek hozza, hogy nem hasznalok EQ-t, (egyaltalan, semmilyet,) egy Bose QC35-ot, emg egy Sennheiser HD4.50-et hasznalok ezen kivul. Ezekhez kepest is mocsok szarul szol. Nem kicsit, hanem nagyon. De akkor elengedem ezt a vonalat.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#26791) megott válasza tomcat78 (#26789) üzenetére


megott
tag

Valami ott el volt tekergetve, nem akarok konteókba bocsájtkozni, hiszen nem láttuk a saját szemünkkel a setupot.

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#26792) tomcat78 válasza tvamos (#26790) üzenetére


tomcat78
őstag

Akkor tippre az aktív zajszűrő hiánya lesz a baj. Az aktív zajszűrés- le egyszerűsítve- elnyomja a környezeti zajokat. De ezt úgy éri el, hogy ilyen- olyan módon gyakorlatilag torzítani kezd a szónak abban az értelmében, hogy megváltoztatja a frekvenciák, tartományok jelszintjét. Így te nem használsz eq-t, de a fejeseid nagyjából.... mégis. Röviden: igazából közük nincs a forrás jeléhez. Valószínűleg ezért érzed erőtlennek a próbált cuccot. A konkrét fejest nem ismerem, de tippre kicsit- a gyártó sok fejeséből kiindulva- valószínűleg kissé basshead cuccos. Egy bejáratás az kevésnek ítélt mélyeken segíthet pl.
Én továbbra is azt gondolom, ha azt szeretnéd hallani, ami az adott zenében "történik" a vonal jó. A többi pedig szubjektív. Minden rendszernek kicsit más a hangja. Ez fejes kimenetekre is igaz. Fejhallgatókra meg pláne. Hülye példa lesz: de simán előfordulhat, hogy egy fejes formailag nem passzol a fejedhez/ füledhez, és számodra nem lesz jó a hangja. Fun fact: én zenélni egy Ultrasone pro 580i-t használok. Ki fogsz röhögni, de a Seni HD 650 nálam elvérzett :DDD Pedig szerintem sokaknak nem kell bemutatni. Mondjuk adaléknak annyit, hogy szemüveges vagyok, és agybajt kaptam tőle.... Plusz a nyitott fejesek nálam valamiért nem igazán működnek jól. "Nem áll" rájuk a fülem. K702- őt is bejárattam, de eladtam, nem tudtam megszokni a hangját. Ugyanakkor, ha valaki szeretne zenélgetni elég fontos, hogy a lehetőségekhez képest a leg natúrabb hangot hallja vissza. Szóval tényleg eszemben sincs megbántani, de ha ez a része is érdekel a dolognak, jobb bele jönni ebbe is, mert hatalmas pofára esések tudnak lenni egy "torz" rendszeren felvett zenéből. :R

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#26793) tvamos válasza tomcat78 (#26792) üzenetére


tvamos
nagyúr

Akkor atfogalmazom.
Voltam Pink Floyd koncerten, az frankon szolt. Ha az Audiotechnika, vagy AKG, vagy Bose fejhallgatomat rakotom a laptop 3.5mm-es jack-jere, akkor hasonloan szol. Nincs EQ, nincs semmi tekergetes, Linux van, zenelejatszo, meg FLAC, vagy bongeszoben a Youtube. Ha a Bose-t, vagy a Sennheisert BT-n csatlakoztatom, es bekapcsolom a zajszurest, az szar, igy nem hallgatom.
A Focusriteot is igy probaltam, nem tetszik a hangja, kis hangeron sem, nagy hangeron meg kifejezetten rossz. Most, igy utanaolvasva nem en vagyok egyedul, aki panaszkodik ra. Sok helyen irjak, hogy ezt vegyel, azt vegyel, masik DAC, meg fejhallgato erosito, es ugy frankon fog szolni. De ez igy mar inkabb 150 ezer, mint 50, es nem sikerult megoldanom a problemat egy dobozbol.
No, mindegy, hasznalt fejhallgatohoz hasznalt hangkartya illik. Erositot meg majd forrasztok magamnak, nem raketa tudomany az.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#26794) tomcat78 válasza tvamos (#26793) üzenetére


tomcat78
őstag

Akkor ott tényleg a kimenet gyenge. De ezt írtam is, hogy lehetséges. Hangra az ég pénzét el lehet ba........ költeni. Igazából valahol azt kell eldöntened, hogy mi a prioritás. Ha csak hallgatni szertnéd, akkor egy jobb DAC jó lehet í(ehhez nem igazán értek). Ha rögzíteni is, akkor cifrább a téma. Hogy egy klasszikust idézzek: a belépő szinten mindegyik szar a maga módján, csak máshogy. Ezt egy hangmérnök "tollából" idéztem. Az UAD Volt egy ésszerű kompromisszum lehet pl. Vagy egy SSL, használtan is akár. Arturia Audiofuse szériáról is jókat írnak.

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#26795) tvamos válasza tomcat78 (#26794) üzenetére


tvamos
nagyúr

Vettem egy Presonus Inspire-t, kiderul, valahogy ossze tudom-e kotni a laptopommal.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#26796) tomcat78 válasza tvamos (#26795) üzenetére


tomcat78
őstag

Az még FW, ha jól látom. Amúgy nekem is Presonus van itthon. Nálam ez lett az ésszerű kompromisszum pár éve. Igazából helyén kezelve alkalmas felvételre és hallgatásra is. Én elégedett vagyok vele, de ugye a szubjektív részt nem tudom kiszűrni én sem.

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#26797) jel1


jel1
aktív tag

Köszönöm mindenkinek, aki hozzászólt a témámhoz. Mindenképp utána nézek a javaslataitoknak!

A sztereo felvétel amúgy működik ezzel a szétválasztó kábellel. A direkt viszont rosszul viszi át a hangot a fejhallgatóba. Tehát pl hiába viszem be neki csak a bal oldalt, ő azt rákeveri mindkét oldalra. De felvételen már jó, szóval kompromisszumosan, de rendben lesz így a felvételezés.
Köszönöm az észrevételeket még egyszer! :R

(#26798) tvamos válasza tomcat78 (#26796) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nem tudtam otthagyni 1000 Ft-ert, bar elkepzelesem sincs, hogy kotom majd a gepemre, mert firewire interface-es. Remelem, sikerul megoldani!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#26799) jozs6200ax


jozs6200ax
aktív tag

Sziasztok. Segítségetek szeretném kérni . Meglehet nem jó topicba írok,ezesetben elnézést.Monitoron szeretnék játszani playstation 5-el. Sajnos a monitoron nincs hangkimenet. Gondoltam rá , hogy veszek hozzá egy usb hangkártyát, ebben kérném a segítségetek. Mit ajánlanátok? Előre is köszönöm :R

(#26800) ANOka válasza jozs6200ax (#26799) üzenetére


ANOka
őstag

Nem tudom, hogy milyen USB-s hangkártyákat támogat egyáltalán a PS5.
Lehet, hogy ezt inkább a PS5 szaktopikban tudják megmondani.

Én a problémádra "HDMI Audio Extractor"-t (pl.: link) tudnék ajánlani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.