Hirdetés
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Bestx: Budget DIY eGPU USB4/Thunderbolt csatlakozással – egy mining VGA új élete.
- gban: Mentett Pentium 1 alaplapok
- sziku69: Szólánc.
- GoodSpeed: Segway-Ninebot F3 E elektromos roller.
- Napkollektor - csak úgy
-
LOGOUT
Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Aktuális hozzád illő legjobb ajánlatokért pedig kérdezz bátran itt a fórumban!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!
Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás
-
(rögzített hozzászólás)
Mielőtt ajánlást kérnél az alábbi kérdésekre válaszolj:
1 - Mennyi a keret?
2 - Használtpiac játszik?
3 - Külföldi rendelés játszik (Maxgaming, ebay, amazon)?
4 - Mire használnád az egeret?
5 - Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)?
6 - Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig + szélesség, cm-ben.
7 - Milyen egered volt korábban?
8 - Egyéb igények (plusz gombok, RGB, stb.)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kassadin
addikt
"Természetesen úgy a legegyszerűbb véleményt alkotni valamiről, hogy még nem próbáltad, és ha valaki segítő szándékkal ajánl valamit azt rögtön lehurrogni, mert hogy 3k-ért biztos nem kapni -a te megfogalmazásodban- "minőségi" dolgot."
Nem hurrogtalak le, szimplán nem kell amit linkeltél. Mit nem tudsz ezen felfogni?Itt picsogsz nekem xy hsz-en keresztül már, mintha élet-halál kérdése lenne hogy milyen egeret fogok venni, számodra teljesen lényegtelen amúgy is.
"Kérlek, ahogy gondolod. Én az itt egekig magasztalt MS 1.1a-t váltottam le vele, és véleményem szerint sokkal jobban használható mint az. Ez persze egyéni vélemény."
Teljesen szubjektív, jól látod.
"De nem azt mondom hogy a te hozzáállásod rossz, elvégre az ilyen gondolkodású vevőkből élnek jól a hardvergyártók
. De Trust-ot meg Genius-t is lehet is lehet kapni bőven 10k felett, és az tuti hogy minőségi mert sokba kerül, uh. ezeket a márkákat pl. nyugodt szívvel ajánlom neked."
A márka legalább annyit nyom a döntésben mint az ára. 3 ezerért biztos jó az x3, de talán megengeded nekem hogy eldöntsem mi a jó számomra. Nyugodtan ajánlhatod, csak éppen mindkettő kuka kategória játékos szempontból.
Más: Nyugodtan át lehetne írni/szerkesztetni az első hozzászólást hogy legyen egy kis infómorzsa az újaknak, én már érdeklődtem is az ügyben, jó lenne ha ti is hozzátennétek a dologhoz, és nem egyedül szenvednék vele.
Új hozzászólás Aktív témák
● olvasd el a topik összefoglalót!
- Apple iPhone 13 Mini / 128GB / 88 % akkumulátor / 12hó Garancia
- iKing.Hu - Apple iPhone 15 Pro Max - White Titanium - Használt, karcmentes
- Samsung Galaxy Z Fold5 / 512 GB / 12 GB RAM / 1év Garanciával / Gyári Független
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 6000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- Honor 90 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest