Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#6901) Maximum1 válasza Mr K (#6895) üzenetére


Maximum1
őstag

Automatic módnál tudod állítgatni a hőfokot és a sebességet, a többit ő intézi.
Volt ilyen lapom, lehet állítgatni.

sketchifun A régi H61-es lapok többsége is fogadja az Ivy-t, bios frissítés után pl: H61M/U3S3

(#6902) Crias válasza gaborvig (#6871) üzenetére


Crias
senior tag

Memória tök mind1 a hyperx meg hütőbordás jól néz ki de kb ennyiben ki is merült, ugyanaz mint a hütőborda nélküli.
Házból mindegyik jó mindnek van előnye és hátránya, a vaya value és a MS-I-n van usb3 a bitfenix meg masszívabb mint a többi (8kg vs 4,5kg) de 17,5k-ért van már usb3-as bitfenix is, BitFenix Shinobi Midi-Tower USB 3.0 - black, de az MS-I is teljesen korrekt ház nincs vele semmi probléma ennyiért elég jó vétel (12,5k), vaya value meg egy belépőszintű ház, ez is megfelelő.
Javaslom nézd át a teszteket és amelyik tetszik, vagy megfelelőnek tartod és amelyik pénzben is okés azt válaszd, de még1* mind a 3-om megfelelő.
Táp: Jó lesz az ajánlottak között van de ha nem tetszik vehetsz CHIEFTEC CTG-500-80P 500W BOX -ot is, ez is ajánlott.
Processzorba integrált vga van csak vannak olyan lapok amik engedik kihasználni (van rajta kimenet vagy nincs) és vannak olyanok amik nem, csinálhatod úgy is.

Mivel jobb a H77M?
Ezek a chipsetek már az Ivy Bridge miatt jöttek, ha később váltanál Ivy-ra akkor nem kell bios upgrade, egy két hasznos dolog került rá, ami téged érdekelhet az a natív usb3, ennél a lapnál van belső csati is amivel nem kell hátulról előlre szenvedni hanem csak a lapra rákötöd az előlapi panelt és kész (amit mondtam hogy vehetsz hozzá pluszba ha kell előlre is usb3, már ha olyan házat veszel amin nincs alapból).

Maximum1
Fogadja de nem mindenki szereti/akarja/tudja feltúrni a biost.

[ Szerkesztve ]

Crias

(#6903) oriic válasza GribMate (#6811) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyon szépen köszönöm, továbbítottam. :) :R

Live-Die-Respawn

(#6904) horush válasza laca54 (#6900) üzenetére


horush
addikt

Nincs, de mivel kb. egy árban vannak, ezért a gigabites lan miatt én inkább a GS-t venném.

(#6905) Viktor77 válasza Mr K (#6895) üzenetére


Viktor77
titán

Ha Automatic Mode-ot választasz, akkor megjelenik két plusz opció alatta, célhőmérséklettel, és célsebességel. Ezek vagy onnan UEFI-ből, vagy Win alól az AXTU-val szabályozhatóak.

Crias: Mit kell túrni a bioson? Felrakod a legújabb Ivy-sat, belerakod a procit, és megy. Pont mint bármilyen másik lapnál/procinál.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6906) laca54 válasza horush (#6904) üzenetére


laca54
csendes tag

Köszönöm!

(#6907) 용 Bob válasza horush (#6897) üzenetére


용 Bob
senior tag

Köszi a gyors választ! :R

Még annyi kérdésem lenne, hogy Inteles konfigot szeretnék inkább és ahhoz milyen alaplapot ajánlanál, ami majd a fejleszthetőség miatt, fogadja majd az Ivy procikat is?

Kicsit körülnéztem és Asrockot mondták bestbuy kategóriának

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#6908) horush válasza 용 Bob (#6907) üzenetére


horush
addikt

Ebben is fog menni elvileg. H77 alaplap meg csak 10k-val többért van.

(#6909) gaborvig válasza Crias (#6902) üzenetére


gaborvig
csendes tag

Köszönöm, most már tényleg mindenre választ kaptam. Még egy apróság, ha esetleg valakinek van tapasztalata: IPON-os szerelés megbízható?

(#6910) sketchifun válasza gaborvig (#6909) üzenetére


sketchifun
senior tag

Értenek hozzá, és megbízható. De ha van egy kis időd rá, te is össze tudod rakni.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#6911) cozykaa válasza sketchifun (#6910) üzenetére


cozykaa
csendes tag

Azt nem tudod mennyiért rakják össze? Mert én is velük akarom összerakatni.

+36303583775

(#6912) gaborvig válasza cozykaa (#6911) üzenetére


gaborvig
csendes tag

Akciósan 1905 Ft.

(#6913) gaborvig válasza Crias (#6902) üzenetére


gaborvig
csendes tag

Processzor hűtő kell külön, vagy a BOX változattal adott (?) jó?
A Shinobi házakban egy venti van gyárilag? Az elég?
Az IPON sajnos nem árulja a miditowert.

[ Szerkesztve ]

(#6914) gaborvig válasza sketchifun (#6910) üzenetére


gaborvig
csendes tag

Köszönöm a választ.

(#6915) sketchifun válasza gaborvig (#6913) üzenetére


sketchifun
senior tag

A Box változatban van hűtő, és a házban is van venti. Bár szerintem vagy csere, vagy pedig be melléjük másikat.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#6916) DioKVP


DioKVP
tag

Sziasztok!

A mostani konfigomból egyedül a vga-t tartanám meg: xfx hd4850 és váltanék egy 1155-ös platformra. (csak alaplap + proci + ram kéne)
Amik felmerültek első körben: pentium g840, 4 gb ddr3 ram, alaplapon pedig vacilálok. Gianninál gondoltam megvenni a cuccokat, bár ha az iponban kéne alaplapot venni az se probléma, igazából annyi lenne az elvárásom, hogy mivel tuti micro atx lesz, azért a sata csatikhoz férjek hozzá a vga-tól (úgy hallottam néhány gigabyte alaplapnál vannak ilyen problémák), legyen rajta gigabites lan, sata3 NEM kell. Szóval az igényeim annyira nem nagyok, úgy tudom most az Asrock lapokat szoktátok ajánlani, nem tudom a Gigabyte, Asus mennyire játszik manapság. Ja és a cél az volna, hogy a Max Payne 3 majd menjen szép beállításokkal 1280*1024, bár gondolom még konkrétan nem lehet tudni milyen gépigénye lesz a játéknak, szóval Nostradamusi jóslatokat várnék tőletek. (Ja és esetleg arra választ, hogy jó lesz-e a g840, vagy érdemes lenne-e elgondolkozni egy i3-2120-on)

Köszi előre is!
Ha valamit lehagytam vagy nem tiszta akkor csak mondjátok és pótlom.

(#6917) gaborvig válasza sketchifun (#6915) üzenetére


gaborvig
csendes tag

Mármint a procin, vagy a házban, vagy mindkettőn?

(#6918) drahotab


drahotab
tag

Sziasztok!

Egy ilyen összeállítást szeretnék kérni:
- max 100 000 Ft
- Intel
- 5.1-es hangkártya (főként zenéhez és internetezéshez lenne)
- 8 Gb ram
- legalább 4 mag
- VGA bírja a 127 cm-es led tv-n a full hd-t

Remélem, megoldható!

Köszönöm! :R

(#6919) TcK-BOY*


TcK-BOY*
tag

Sziasztok!

Főleg játékra használom a gépet, és szeretném a vélleményeteket kérni hogy a "leendő" konfig megfelelő, illetve jó e összeállításban szerintetek.

Lap: Asus P8H61-M LX
Proci: Intel Core i3-2100
Ram: 2x2 GB Kingmax DDR3 1333MHz
VGA: Sapphire HD5670 1GB GDDR5
Táp: Spire 400 (elbírja a fentieket? ideiglenesen, mert később Corsair 450-es lesz benne)

Jó ez az összeállítás? És a táp elbírja?
Köszi a segítségeteket.
Szép estét. :R :R

• Tisztelettel: TcK-BOY* •

(#6920) pohár válasza drahotab (#6918) üzenetére


pohár
félisten

VGA bírja a 127 cm-es led tv-n a full hd-t

mi az hogy bírja a FHD-t? játékra gondolsz, vagy filmet nézni? mert utóbbihoz ám nagyon felesleges a 4 magos proci...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6921) horush válasza TcK-BOY* (#6919) üzenetére


horush
addikt

VGA-nak minimum hd6770-et vegyél szerintem, inkább a procin spórolj: Intel G840.

RAM-ból ne kitet vegyél, csak 1x4GB-ot.

TÁP: FSP400-60APN, ezt a spiret meg dobd ki, ha nem akarod, hogy tönkretegye a szép új hardvereket.

(#6922) TcK-BOY* válasza horush (#6921) üzenetére


TcK-BOY*
tag

Tap cserelve lesz.
Memoria is 1x4GBra.
De a proci marad mert kesobb corei5nel ezzel jobban jarok. ;)

• Tisztelettel: TcK-BOY* •

(#6923) horush válasza TcK-BOY* (#6922) üzenetére


horush
addikt

Akkor csereld a vgat is, mert az 5670 jatekra nagyon gyengus.

(#6924) Mr K


Mr K
senior tag

(#6899) nihill Ha jól nézem az egy tuning lap, az nem ér! :D (Én egy intel lapnál láttam először a funkciót, és rájöttem, hogy ilyen kell nekem, csak már ott sem tetszett az árcédula...)

(#6901) Maximum1, (#6905) Viktor77 Kösz, akkor még megpróbálok utánajárni. (Dokumentálhatnák rendesen, nem kerülne semmibe. :( )

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#6925) TcK-BOY* válasza horush (#6923) üzenetére


TcK-BOY*
tag

Gabor a mostani 8600gts nel minden jobb xD

de akkor majd arra cserelek. ;)

Koszi a segitseget ;))

• Tisztelettel: TcK-BOY* •

(#6926) 69Raizen69


69Raizen69
tag

Gondolkodom hogy össze raknák egy új AMD PC-t.
Főleg filmnézésre és játékokra használnám.

Ilyen lenne a gépem:
Alaplap : Asus Sabertooth 990FX
Proci : AMD FX-Series X8 FX-8120
Proci hűtő : Zalman CNPS20LQ / Zalman CNPS8900 Extreme
Memória : CORSAIR 16GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Green Vengeance
Videokártya : Asus ENGTX550 TI DC/DI/1GD5
Táp : OCZ ZX Series 850W (Azért kell ekkora táp mert sok HDD-t tervezek,jelenleg 1db500GB-s és 4db 2TB-s,és idővel ahogy a pénzem engedi a HDD-k számát úgy 16-18lesz)

Szóval a kérdéseim :
1. Úgy raktam össze,hogy utána olvasgattam,de hogy ezek az összetevők "kompatibilisek"-e,esetleg az alaplap bioszával nincs-e gond?
2. A Proci hűtő-nek melyik lenne jobb,és ha a vizes akkor menyivel?
3. Ha lesz 16-18HDD-m akkor a OCZ ZX Series 850W -os táp elfogja bírni?
4. Szereltem már a mostani gépemet,vagy is inkább át raktam a régi házamból az újba :D,de hogy kell-e az a statikuselektromosság leszedő karperc,ha igen akkor kb hol tudok venni?

Termel az elbutított rabszolganép!..... Eladod a tested a pénzedért, kifizetik érte az órabért

(#6927) nihill válasza 69Raizen69 (#6926) üzenetére


nihill
őstag

Az 550ti árát minimálisan kipótolva már tudsz venni HD6850-et, az most az egyik legjobb ár/érték arányú kártya. Én minimum olyat vennék egy játékra szánt gépbe.

(#6928) Jhonny06 válasza 69Raizen69 (#6926) üzenetére


Jhonny06
veterán

Fölösleges ekkora táp még sok HDD mellé is, a VGA meg elég csekély, gondolom legalább 1080p-s monitorod van, ha filmnézésre is használnád a gépet. Nem lesz túl időtálló, sőt, már most sem elég.

A kompatibilitással nincs gond. A procihűtő bőven elég neki, nem kell víz, az megint egy komolyabb kiadás. Én azt mondom, hogy nézz egy normálisabb VGA-t, legalább 560TI-t, vagy használtan/akciósan ki lehet fogni 6950-et is jó áron. Amúgy nincs gond az összeállítással. Alaplap árán pl. lehet spórolni, szerint nem kell feltétlen Sabertooth kategória.

[ Szerkesztve ]

(#6929) 69Raizen69 válasza Jhonny06 (#6928) üzenetére


69Raizen69
tag

Na kerstem másik kártyát 2találtam:
ASUS EAH6950 DCII/2DI4S/1GD5 - 2x annyiba mint ami eredetileg akartam
ASUS EAH6850 DirectCU/2DIS/1GD5 V2 -én erre hajlok,mert csak 20euróval rágább mit az amit eredetileg akartam.
De valaki eltudná magyarázni hogy a EAH6950 -es mért kerül olyan sokba,és menyivel jobb?

Termel az elbutított rabszolganép!..... Eladod a tested a pénzedért, kifizetik érte az órabért

(#6930) balpis válasza 69Raizen69 (#6926) üzenetére


balpis
őstag

Azzal kezdeném, hogy játékra sokkal inkább intel, egy i5-ös proci és a tervezettnél jóval erősebb VGA - de persze ez utóbbi játék és felbontás függő.
De ha AMD az elképzelés, akkor valószínűleg ez nem győz meg, hiába is linkelnénk teszteket.

A táp bírná, sok is. Habár igaz, a 18 HDD is csak 100W körül fogyasztana, de az egyszerre indulás, felpörgés ennél jóval nagyobb pillanatnyi lökés lehetne. Én számolnék kb. a 3-szorosával. Azaz 12V-on vagy akár 18A-rel, 5V-on meg vagy 25-tel. De őszintén szólva ez már elég rendes ráhagyás lenne, szinte biztosan elmenne kevesebbel - talán még a felével - is.

Minden esetre egy jobb féle 650-es biztosan elbírná.

A tervezett HDD mennyiség brutális. Egy játék gépbe biztos nemtennék ennyit - nem is tudom elképzelni, milyen házba raknád. És mivel hűtenéd. Azért ennyi HDD igaz, nem disszipál darabja átlag csak 5W körül, akkor is is brutális meleget csinál egymás közelébe rakva.
Én semmi esetre se raknám őket a játékgépbe, egy külön fileservert csinálnék. A HDD-k ára - főleg a mostani ára - mellett egy hozzá való gép szinte elenyésző költség.

(#6929) 69Raizen69: azt nem írtad, milyen játékokat és milyen felbontásban szeretnél játszani. Van, amire még az 550-es is túl erős, van, aminél még a 6950 is határeset...
Szerintem keress összehasonlító teszteket a kártyák között, rengeteg van a PH!-n is, de legjobb a google...

[ Szerkesztve ]

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

(#6931) slayer007 válasza 69Raizen69 (#6929) üzenetére


slayer007
tag

http://www.hwcompare.com/6108/radeon-hd-6850-vs-radeon-hd-6950/
Szerintem ez magáért beszél :P
A 6950 már eléggé széria végi kártya :)
itt egy hasznos link egyébként, böngészd át:
http://www.tomshardware.com/reviews/gaming-graphics-card-review,3107-7.html

Im insane, what's your excuse?!

(#6932) 69Raizen69 válasza balpis (#6930) üzenetére


69Raizen69
tag

A PC Házam egy : Chliftech BA01 ,alapból 8+2 (3,5"os)HDD fér belé,de tervezem hogy a 6db 5,25"os helyre berakok 8db 3,5 HDD-t :D
Annyiból kell ekkora táp,mert a kisebb tápokon nincs ennyi HDD-nek SATA és Molex táp kábel,jah és persze a hűtő ventik-nek is kell kakaó :D
Hát már rég játszatom komolyabb játékkal,talán a Witcher volt az,de nem akarok úgy járni,hogy ha rám jön a játszhatnék,és letöltöm valamelyik újjab játékot akkor ne induljon el. :(

Termel az elbutított rabszolganép!..... Eladod a tested a pénzedért, kifizetik érte az órabért

(#6933) Jhonny06 válasza 69Raizen69 (#6929) üzenetére


Jhonny06
veterán

Egyszerűen mert erős kártya és ehhez képest baromi jó ára van még mindig. Itt ajánlották a 6850-et, szerintem már az is nagyon határeset. 1080p-be főleg. Így jó korán le kell majd cserélni, ha az új játékokat is akarod tolni.

Bár még mindig nem írtad, hogy milyen játékokról van szó (mert a legtöbb online game-hez bőven elég a 6850, pl. CoD, CS, meg ilyenek), meg hogy milyen felbontáson játszanál.

[ Szerkesztve ]

(#6934) 69Raizen69 válasza Jhonny06 (#6933) üzenetére


69Raizen69
tag

Hát azért írtam,hogy rég játszatom,nem vagyok benne a mai jakokban,nem tudom mit fogok majd játszani,ha kijön a Diabló3 az tuti :D,de szerintem maradok 6850-esnél,felbontásból 1080p.

Meg annyi,hogy a Zalman CNPS8900 Extreme -től tudom-e majd használini mind a 4 RAM foglalatot mert elég nagy 12cm az átmérője,és találtam egy oldalon képeket ahol az mutatják,hogy eltakar 2 RAM helyet.
Ez az a oldal http://www.cowcotland.com/articles/997-2/zalman-cnps8900-extreme-le-top-flow-qui-brille.html
AZ ott lévő alaplap elrendezése ugyan olyan mint a Asus Sabertooth 990FX-é,de talánaz Asus-nál kicsit távolabb vannak a memória helyek a CPU foglalatól.
Szerintetek?

Termel az elbutított rabszolganép!..... Eladod a tested a pénzedért, kifizetik érte az órabért

(#6935) Jhonny06 válasza 69Raizen69 (#6934) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ahogy nézem, az Asus-nál sincs (sokkal) távolabb. Sanszos, hogy ott is takarni fogja. Esetleg kereshetsz olyan RAM-ot, aminek nincs ilyen magas hűtőbordája. Vagy magasabb CPU hűtőt.

A Vengeance szérián belül is vannak alacsonyabbak, esetleg Kingston HyperX.

[ Szerkesztve ]

(#6936) 69Raizen69


69Raizen69
tag

Na már csak az,hogy a szereléshez kell-e az a statikuselektromosság leszedő karperc,ha igen akkor kb hol tudok venni? :R

Termel az elbutított rabszolganép!..... Eladod a tested a pénzedért, kifizetik érte az órabért

(#6937) Jhonny06 válasza 69Raizen69 (#6936) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mármint belerakni a házba a cuccokat? Csak egy csavarhúzó kell. :))

(#6938) balpis válasza 69Raizen69 (#6936) üzenetére


balpis
őstag

én még sose használtam...
Nem veszel fel feltöltődős ruhát és nem fogdosod az érintkezőket, akkor nem lehet baj.

Ha mégis úgy érzed, kell, akkor
pl. fogsz egy csupasz drótot, jól rátekered az egyik kezedre a másik végét meg a vízcsapra.
Már ha a vízvezeték fémből van :) Ja, és a gépházat is kösd rá!

Egyébként google:

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

(#6939) Monof


Monof
csendes tag

Sziasztok!

Van egy gépem, ilyen adatokkal:
proci: Intel Core 2 duo E7300 2,66 Mhz,
alaplap: Asus P5QL,
videokártya: Asus Ati Radeon 4650 HD 512 Mb,
memória: 2 Gb DDR2 1066Mhz.

Gondolkodom, hogy kéne frissíteni. Az a fő kérdésem, hogy processzort is kéne vennem, vagy csak elég lenne ramot és viodeokártyát? Nem vagyok hard core gamer, arra ott van a konzol, inkább manageres játékokkal játszom, meg autós játékokkal (inkább szimulátorokkal, pl rFactor). Véleményetek?

Előre is köszi a segítséget!

(#6940) Jhonny06 válasza Monof (#6939) üzenetére


Jhonny06
veterán

A proci határeset, ha nem vagy hardcore gamer, akkor nem cserélném, mert akkor új alaplap is kell, meg hozzá új RAM. Inkább egy kis tuning mehetne neki. Memóriát mindenképp vennék. Vagy +2 gigát, vagy megpróbálni eladni és egy új KIT-et, 4GB már elég alap manapság, szerintem kell is. Ezekhez a játékokhoz nem kell erős VGA, 6850 szint megfelelne, bár nem tudom, hogy mennyit szánsz rá (?).

[ Szerkesztve ]

(#6941) Monof válasza Jhonny06 (#6940) üzenetére


Monof
csendes tag

Köszi a választ. Hát rammal, vga kártyával együtt olyan 45 körül szánnék rá.
Van egy használt gép is, amivel szemezgetek, mondjuk abba is kéne ramot venni, illetve 3 éves a gép. Te mit javasolnál? Maradjon ez + vga ram, vagy vegyem meg a másik gépet?
Adatai a másiknak:
Alaplap: Gigabyte GA-MA790XT-UD4P
Processzor: AMD Phenom 2 X4 965 dobozos Socket AM3 Black Edition
Memória: 4 Gb 1333Mhz DDR3 RAM Kingston (2*2Gb) GARANCIA(fél év)
Videokártya: Sapphire Radeon HD4890 2Gb GDDR5 VAPOR-X
Merevlemez: 1TB Samsung HD103UJ SATA II 32Mb cache GARANCIA(fél év)
Tápegység: Thermaltake EVO Blue W0308RE 750W (14cm RBG LED Fan) GARANCIA(2 és fél év)
Ház: Thermaltake M9 VI1000BWS
Meghajtó: Samsung SH-S223L/BEBE SATA DVD
95 e Ft-ért tudnám ezt elhozni.

(#6942) drahotab válasza pohár (#6920) üzenetére


drahotab
tag

főként zenéhez és internetezéshez lenne

(#6943) Jhonny06 válasza Monof (#6941) üzenetére


Jhonny06
veterán

45-ből szerintem kijön még 2 giga DDR2 és egy 6850. Ha tényleg csak ilyen manager meg rFactor szintű játékokat tolsz, akkor lehet, hogy elég. Persze az a 95k-s konfig jobb, de nem tudom, hogy tényleg kell-e neked.

(#6944) drahotab válasza drahotab (#6942) üzenetére


drahotab
tag

viszont a Fifa 12 fusson rajta FHD-ben. (Gépigény)
És i5-ös konfig legyen

Tudtok ilyet? :)

(#6945) Jhonny06 válasza drahotab (#6944) üzenetére


Jhonny06
veterán

A FIFA 12-t az átlagos notebook VGA-k is elviszik 1080p ultrában 50-60 FPS-el, desktop vonalon ugyanilyen beállítások mellett a 6870 200 FPS-t produkál, úgyhogy még egy ennél jóval gyengébb kártya is lazán bírni fogja. 6770, max. 6850, de még ezek se kellenek talán. i5-ös proci is felesleges a FIFA-hoz, de ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor az olcsóbbakból néznék, de én személy szerint inkább i3-at.

(#6946) Jhonny06 válasza drahotab (#6944) üzenetére


Jhonny06
veterán

Most ahogy számoltam, i5-ös konfigot nem is nagyon tudnék kihozni normális VGA-val meg mindennel 100-ból.

(#6947) mcsabee válasza 69Raizen69 (#6932) üzenetére


mcsabee
senior tag

Kicsi off.

Ezen jót nevettem, veszed itt a gépet, meg a 20 vinyót, meg a kecskeszart tonnaszám, de azért leírod, hogy "ha rám jön a játszhatnék,és letöltöm valamelyik újjab játékot"...

Meg se forduljon a fejedben, hogy esetleg MEGVESZED az adott játékot... Ezek után biztos nem segítenék neked a topiclakók helyében.

Senki ne vegye magára, nem erkölcsi kioktatás volt, csak egy szerencsétlen barom véleménye, aki sokkot kapott :) ,

Stay a while and listen...

(#6948) gyenesmartin válasza mcsabee (#6947) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Off:
Meg se fordul neked meg a fejedben, hogy létezik pl steam ahol meglehet venni játékokat és Letölteni. Nem sértés akarna lenni.

[ Szerkesztve ]

(#6949) Monof válasza Jhonny06 (#6943) üzenetére


Monof
csendes tag

Köszi a segítséget Jhonny, szerintem megveszem a 95k-s konfigot, és egy jó darabig nem lesz gondom megint a gépre.

(#6950) Jhonny06 válasza mcsabee (#6947) üzenetére


Jhonny06
veterán

Gondoltam, hogy azon a 20 winyón nem csak eredeti tartalom lenne. :D Akkor már futná egy rendes VGA-ra is. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.