Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#6751) Jim-Y válasza szasanyi (#6750) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nem azt mondtad, hogy a halk működés nagyon fontos? Olcsóbb házak sem esztétikusak, sem halkak, ugyanis az itx-es házakhoz előszeretettel csomagolnak tápot is, ami szerintem általában nem halk. Passzív cooler ITX-es házba?! :Y Valamiben kompromisszumot kell kötnöd, vagy olcsóbb ház, beépített táppal akkor nem lesz olyan halk, de kompakt és olcsó. Vagy többe kerül a dolog, de nagyobb a választék és halkabb. Passzív cooler nem fér el, de az i3 gyári ventije leszabályozva elég halk. HDD-ből feel free kissebbet választani.

+amit ajánlottam lapot az van gigabites lan:
PCIE x1 Gigabit LAN 10/100/1000 Mb/s

(#6752) d0gma


d0gma
csendes tag

Sziasztok !
Egy új gép összerakásában kérném a segítségeteket ami 100-110K
Játékra fókuszált gépre lenne szükségem. Legtöbbet FPS játékokkal játszom ( counter-strike)

Monitorom egy < a href = " http://gephaz.hu/detailed_product.php?product_id=gh20770 " > Benq RL2240H < /a>

Rendelkezem még egy 400W-os raptoxx táppal ha esetleg felhasználható akkor ezen lehetne spórolni. HDD-n és ODD-n még szeretnék spórolni mivel nincs szükségem nagy tárhelyre max 250GB-ra.

Előre is köszönöm a segítséget ! :)

(#6753) balpis válasza szasanyi (#6750) üzenetére


balpis
őstag

kicsi házban nem nagyon jár a levegő, főleg, ha csak egy lassú venti van a ház tetején. Én nem próbálkoznék sima i3-mal passzív hűtéssel. Főleg, ha erősen terhelve van a proci.
Ha nem nagyon terheli a procit az alkalmazás, akkor csendes lesz a gyári hűtő is.
Érdekes, mert akkor viszont kisebb proci is elég lenne... Érdemes lenne megnézni azt az alkalmazást olyan helyen, ahol már fut, mennyire is terheli a procit....
Na meg, hogy mennyi adatot ír. Lehet, folyamatosan ír, de csak évi 3 GB-t.... Akkor meg jó lenne egy SSD...
SOkszor szeretnek az előírásoknál nagyot mondani...

Amit én írtam házat, azt a http://prohardver.hu/tema/milyen_microatx_matx_hazat_vegyek/hsz_1-50.html topikban javasolják az elején. Igaz, 2006-os.... Lehet, érdemes a topikot átfutni vagy ott kérdezni.

GE interface a H61M-ITX-en is van természetesen és USB3 is. Ráadásul nem is etron, hanem AsMedia...

[ Szerkesztve ]

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

(#6754) balpis válasza Blip (#6748) üzenetére


balpis
őstag

1.) megfelelőek, DE
- a ház szellőzése és minősége hagy némi kívánnivalót maga után.
- ezért vagy egy kicsit jobb házat vennék - akár a HWapróról, és/vagy egy ventit tennék bele legalább
- a samsung ODD helyett talán inkább NEC (Sony) vagy Asus

2.) jobban jársz az általad összerakott konfiggal, mint a linkeltekkel

notebookba (lenovo T400-ban volt, de sok másba is jó) SATA-I HDD caddy eladó

(#6755) Crias válasza Jim-Y (#6751) üzenetére


Crias
senior tag

Nekem spec néha netezés közben is hangos az i3 gyári ventije. Bár lehet a ház miatt tűnik hangosnak (CM430).
Már egy ~3k-s AC Alpine is jobb mint a gyári venti (régebben legalábbis ezt ajánlottátok ti is a gyári venti kiváltására).

Crias

(#6756) Viktor77 válasza Crias (#6755) üzenetére


Viktor77
titán

Azt hogy? Én olyan 50%-ig nem is hallom, de Speedfannal le van szabályozva 0-ra, netezés közben nem is gyorsul fel, így aztán végképp semmi hangja. Szó szerint.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6757) Jim-Y válasza Crias (#6755) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nekem lvl4-re leszabályozva, egy antec p180 miniben szinte hangtalan, vagy legalábbis kellően halk:) Mondjuk az is igaz, hogy ez a leghangosabb a gépben még így is, de abszolút elégedett vagyok a gépem hangerejével.

[ Szerkesztve ]

(#6758) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Sziasztok!

Kicsit fura kéréssel fordulok hozzátok, türelmetek és megértésetek kérem.
Van egy ismerősömnek egy igen öreg PC-je:
- P4-es proci
- 2x512MB DDR1 RAM
- Aopen i865Gm-i alaplap
- Sapphire HD4650 1GB DDR2 AGP Dual-DVI
- Mercury 350W AP-2350 tápegység
- 250GB Samsung SATA és egy 120GB Barracuda IDE HDD
- Philips 170S4 monitor 1280x1024 felbontás
- Asus DVD író IDE
-Mercury ház (szabvány ATX-nek tűnik)

A cél az lenne, hogy a wow és a diablo 3 játszható legyen a gépen.
Árat még sajna nem tudok mondani, de mondjuk hozzuk ki a lehető legolcsóbban.
Házat nem feltétlen cserélnénk, nincs semmi baja. Az IDE-s hardverek is ha lehetséges maradjanak meg.

Előre is köszi a válaszokat, és bocsi, hogy árral egyenlőre nem tudok szolgálni. (Pénteken lesz elérhető az illető ezügyben)

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#6759) Jim-Y válasza Tsebacsi (#6758) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hát nézd, alaplapot és procit mindenképp kéne, de ez hozza magával azt is, hogy ramot is. A játékok miatt erősebb vga is kéne, ha ezek megvannak akkor új táp is, mert a mostanira egész egyszerűen nem szabad már új konfigot bízni, elfüstöl, viszi az új alaplapot, procit és akkor megvan a baj. Akárhogy is nézem, az egész gépet cserélni kéne:/

(#6760) gaborvig


gaborvig
csendes tag

Sziasztok!

Hozzáértők segítségét kérném... Milyen alaplap-processzor-videokártya párosra érdemes most beruháznom (igen, most, nem fél év múlva)? Az ár házzal, táppal, memóriával és a fentiekkel együtt kb. 120-140 eFt lenne. A használat célja elsősorban irodai munka, de videónézés (FullHD), képszerkesztés (Gimp 32 bit) és játék is előfordul. A tervezett rendszer operációs rendszere Win 7 32 bit.

A segítségeket előre is köszönöm!

(#6761) Tsebacsi válasza Jim-Y (#6759) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Igen, én is erre jutottam. Egy hozzávetőleges konfigot tudsz erre mondani (minél olcsóbban)??

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#6762) kételkedem válasza Tsebacsi (#6758) üzenetére


kételkedem
addikt

A 250GB Samsung SATA merevlemezen kívül a többi alkatrész sajnos menthetetlenül elavult. Erre a gépre egyáltalán nem szabad költeni.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#6763) Jim-Y válasza Tsebacsi (#6761) üzenetére


Jim-Y
veterán

H61M/U3S2 11.500
CPU: Celeron G530, vagy a fenti alaplaphoz tartozó BOX G840 amit használtan szerintem 12-13K-ért odaadna. vagy G620
RAM: 4GB DDR3 1333mhz apróról ~4.000
HDD: maradhat a SATA-s
VGA: HD4850 512mb aprós ~12K
TÁP: aprós FSP APN 300/400W ~5.000
Ház: ez is valami aprós

[ Szerkesztve ]

(#6764) gyenesmartin válasza Jim-Y (#6763) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Plusz egy ODD is, mert amije van az IDE-s. Ezt már egyre többen kihagyják, de miért?

[ Szerkesztve ]

(#6765) Jim-Y válasza gyenesmartin (#6764) üzenetére


Jim-Y
veterán

Mert nincs szükség rá, és azt a pénzt hasznosabb dologra is lehet fordítani.

(#6766) gaborvig


gaborvig
csendes tag

Sziasztok!

Hozzáértők segítségét kérném... Milyen alaplap-processzor-videokártya párosra érdemes most beruháznom (igen, most, nem fél év múlva)? Az ár házzal, táppal, memóriával és a fentiekkel együtt kb. 120-140 eFt lenne. A használat célja elsősorban irodai munka, de videónézés (FullHD), képszerkesztés (Gimp 32 bit) és játék is előfordul. A tervezett rendszer operációs rendszere Win 7 32 bit.

A segítségeket előre is köszönöm!

(#6767) horush válasza gaborvig (#6766) üzenetére


horush
addikt

Magyarul HDD-n kívül minden kell? A jelenlegi hdd-d milyen?

(#6768) Crias válasza gaborvig (#6766) üzenetére


Crias
senior tag

Utánna néztem és az jött le hogy talán használhatóak a Cuda magok ezért Nvidia-s VGA-t választottam, kb ilyesmi jött ki nekem de majd más is biztos összeállít egy konfigot.

LAP: ASROCK H61M/U3S3 ~16,5k
CPU: INTEL Core i5-2300/2400 ~44,5k-46,5k
RAM: KINGMAX 8192MB DDR3 1333MHz KIT ~11k
RAM: KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz KIT ~6k
VGA: ASUS ENGTX560 DC/2DI/1GD5 PCIE ~44,5k
HÁZ: SHARKOON Vaya Value Fekete ~10,5k
HÁZ: BITFENIX Shinobi Window ~17k
TÁP: CORSAIR Builder Series CX430W v2 ~12k
Összesen: ~140,5k

Mivel szerintem nem kell ilyen bika gép a gimp-nek, valami ilyesmi is megfelelhet, bár nem találtam róla infot hogy kell-e neki az i5 vagy sem.

LAP: ASROCK H61M/U3S3 ~16,5k
CPU: INTEL Core i3-2120 3.30GHz 1155 BOX ~30,5k
RAM: KINGMAX 4096MB DDR3 1333MHz KIT ~6k
VGA: (tetszés szerinti tipusú)GTX460 (NEM SE verzio) ~38-40k
HÁZ: BITFENIX Shinobi Window ~17k
TÁP: CORSAIR Builder Series CX430W v2 ~12k
Összesen: ~122k

Itt persze lehet még variálni, ha nem kell a CUDA akkor egy 6850 vagy 6870 jobb választás lehet a 2. konfighoz.
A lap mAtx-es mivel nem írtad hogy akarnál bele valamit rakni a vga kártyán kívül, csak 1 használható PCI csati van rajta a többit lefedi a vga (illetve a szellőzés miatt is kell a hely).

Hupsz most nézem csak hogy 32bit-es oprendszert fogsz használni akkor felesleges a 8GB ram így az első változatba jobb ház is belefér.

[ Szerkesztve ]

Crias

(#6769) gyenesmartin


gyenesmartin
őstag

Ez milyen config lesz majd?
Processzor: Intel G840
Alaplap: Asus P8Z77-M
Ram: 8GB DDR3
Még egy kérdés. Mivel az alaplapon van 4 ram csatlakozó, ha mind a 4-be tennék ugyanolyan ramokat akkor azok milyen channelben működnének? Egyáltalán működne úgy? Pl ha tennék bele 4 db 4gigás modult (csak tegyük fel) akkor az ugye 16gb lenne. Ezek quad- ba mennének vagy csak simán dual chennelben?

Az alaplapot azért ezt néztem ki mert később menne bele egy i7 2600K és van egy a vga csatlakozótól messzebb egy pci is.

[ Szerkesztve ]

(#6770) aAron_


aAron_
őstag

(#6708) fezlergabor: Alapból én sem vennék/ajánlanék 8gb ram-ot, mert tényleg felesleges. Azonban ő kifejezetten bf3-ra kért ajánlatot, ahol sokat lehet belőle profitálni, csak ezért szóltam bele én is.

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#6771) Jim-Y válasza gyenesmartin (#6769) üzenetére


Jim-Y
veterán

Minek veszel Z77-es lapot? :U Szerintem quad channel nincs, dual channelben mennének imho.

[ Szerkesztve ]

(#6772) gyenesmartin válasza Jim-Y (#6771) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Akkor dualba menne? (Nemsokára kiderül) De egy G840-es elbírna 4 memóriát?

[ Szerkesztve ]

(#6773) szasanyi


szasanyi
félisten

balpis & Jim-Y:egyelőre köszönöm, később - ha még szükséges - visszatérek rá.

(#6774) gaborvig válasza horush (#6767) üzenetére


gaborvig
csendes tag

Hát, jó kérdést... :) Most nem tudom megnézni. A mérete megfelelő, SATA csatlakozós, és nem hibás. Jelenleg ennyi az információm. Később raknék bele egy SSD-t is.

(#6775) nihill válasza Crias (#6768) üzenetére


nihill
őstag

RAM diszkre azért lehet használni a nem látható memóriát 32 bit alatt.
Na nem mintha ide most kellene, csak úgy megjegyeztem.

(#6776) gaborvig válasza Crias (#6768) üzenetére


gaborvig
csendes tag

Azt elfelejtettem mondani, hogy USB 3.0-s eszközöket is használok...

(#6777) slayer007 válasza gyenesmartin (#6769) üzenetére


slayer007
tag

Szerintem dual channelben menne, és abszolút felesleges 8gb-nél több memória szerintem... bár még az is sok :)
2x4gb-t vegyél max, a másik 2 helyet meg hagyd üresen... :)

Im insane, what's your excuse?!

(#6778) gyenesmartin válasza slayer007 (#6777) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Régen is azt mondták a 2gb ramra, hogy elég az. Most meg már 8-nál járunk. Úgy, hogy meg lesz az a 16 GB. Nem baj, ha most gyengébb processzort veszek. Nem szeretnék a ramhoz egy pár évig hozzányúlni. Még ha most akkor is csak 50%-ra lenne kihasználva, ha megy vagy 10 játék. De lehet, hogy most inkább csak 8gb lesz, de később mindenféleképpen meglesz a 16.

(#6779) Crias válasza gaborvig (#6776) üzenetére


Crias
senior tag

A lapon van usb3 asmedia a vaya value-n elől is van usb3 kivezetés a bitfenixnél nincs de lehet bele venni ilyen usb3-as frontpanel-t amit hátulról előlre tudsz hozni.
Vagy választunk 77-es chipsettel szerelt lapot amin van natív usb3-om is sőt ezeken már gyakoribb a bleső usb3 csati is, ez esztétikusabb, akkor viszont ilyen frontpanelt kell venni.

[ Szerkesztve ]

Crias

(#6780) honfoglalo válasza horush (#6065) üzenetére


honfoglalo
senior tag

igen! valóban max-on van a processzor hd alatt.

Alaplap neve Abit KN8 / KN8 Ultra (3 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR DIMM, Audio, Gigabit LAN)
Videokártya GeForce 6600 GT

géphez milyen processzort tudnék venni, ami megoldaná a problémát és jó az alaplapra, nem lesznek kompatibilitási problémák?

köszönöm

(#6781) Mr K


Mr K
senior tag

Sziasztok, komplett új gépet szeretnék összerakni, ehhez szeretnék ötleteket kérni. Otthoni felhasználásra lenne, programozás, digitális fotó utómunkák (amatőr), ritkán filmnézés, plusz az egyéb szokásos. Játék, sokcsatornás audió nem szempont. Perifériák már vannak (azok valahogy mindig felgyűlnek... :) ). Körülbelüli elképzelés:

- G620 - i3 processzor,
- integrált video,
- 8 GB RAM,
- microATX lap legalább egy PCI slottal,
- 250GB+ merevlemez,
- DVD-RAM kompatibilis DVD író,
- szolid/unalmas kinézetű, csendes ház,
- 64 bites Win7Home

Megbízható gépet szeretnék hosszabb távra (5-7 év), esetleg RAM bővítés, merevlemez csere (plusz SSD) lehet később. A gép legyen csendes, ill. költséghatékony, a teljesítmény ezekhez képest másodlagos.

Előre is köszönet a tanácsokért.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#6782) drahotab


drahotab
tag

Sziasztok!

Ez működne?

LAP Asrock H61M/U3S3
CPU Intel Core i5 2400
CLR Arctic Cooling F12 Pro
RAM 4GB 1600MHZ DDR3 KHX1600C9D3B1/4G
HDD Hitachi Deskstar 1TB 32MB 7200 rpm
ODD Sony AD-7261S
VGA Sapphire HD6850 OC
TÁP FSP 400W FSP400-60APN
HÁZ Sharkoon Vaya

Köszi! :R :R :R

(#6783) gaborvig válasza Crias (#6779) üzenetére


gaborvig
csendes tag

És az én céljaimnak jobban megfelel az Intel, mint az AMD vmelyik típusa? Vagy igazából tök mindegy...? Az USB 3.0 hátul is megfelel, a házon nem feltétlenül kell, de nem lenne baj. Az alaplapon legalább kettő USB 3.0 és legalább két 2.0 csatlakozó kellene.

(#6784) horush válasza drahotab (#6782) üzenetére


horush
addikt

Ramból elég csx 1333mhz is. A többi jó.

[ Szerkesztve ]

(#6785) slayer007 válasza gyenesmartin (#6769) üzenetére


slayer007
tag

szerintem hamarabb fog a cpu elavulni, mint hogy 16gb ram kelljen, de ez csak az én véleményem.

Im insane, what's your excuse?!

(#6786) gyenesmartin válasza slayer007 (#6785) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Mire egy I7-es olyan erős lesz, mint most az e2180 azért beletelik egy kis idő. Legközelebb majd csak akkor fogok fejleszteni.

(#6788) d0gma


d0gma
csendes tag

Sziasztok !
Egy gépet szeretnék összerakni és szeretném kérni a segítségeteket benne.
Keret: 100-110K

A monitorom egy Benq RL2240H gamer monitor, és van egy 400W-os raptoxx tápom, amit esetleg ha elég akkor bele lehetne kalkulálni az új vasba :)

Kimondottan játékra használnám, főleg FPS (counter-strike: source ; GO)

Előre is köszönöm a segítséget ! :)

(#6789) horush válasza d0gma (#6788) üzenetére


horush
addikt

Szia, parancsolj:

LAP: ASROCK H61M-GS ~12,5eFt
CPU: INTEL Core i3-2120 3.30GHz 1155 BOX ~30,5eFt
RAM: CSX 4096MB DDR3 1333MHz CSXO-D3-LO-1333-4GB ~5,5eFt
HDD: apróról 7200RPM 100% SATA ~10eFt
ODD: Felrakod a windowst pendriveról
VGA: VTX3D VX6850 1GBD5-2DHX PCIE ~34,5eFt
TÁP: FSP400-60APN ~9,5eFt
HÁZ: Sharkoon Vaya ~8eFt
CLR: Arctic F12 ~1,5eFt
Összesen: ~112eFt

Erős i3 proci, 4gb ram, hdd-t vegyél apróról, újonnan elég drága, erős hd6850 vga, minőségi táp (ez a raptoxx elég kétes minőségű), korrekt ház, bele pluszban egy 12cm-es venti.

(#6790) #85154688


#85154688
törölt tag

Üdvözlök mindenkit! egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek.Összeállítottam az alábbi konfigot.Az lenne a kérdésem,hogy elég lenne-e egy Chieftec 450W CTG-450-80P táp a konfig számára.Nagyon szépen köszönöm.

Asus P8H61-M PRO R3.0 alaplap
Intel Core i5-2320 LGA1155 BOX cpu
Corsair 8GB KIT Dominator CMP8GX3M4A1600C8
ASUS Radeon HD7850-DC2-2GD5 2GB GDDR5 VGA
Western Digital 500GB 3,5" Sata3 16MB HDD 5000AAKX
Cooler Master Hyper TX3 LGA1156/775/754/939/940/AM2 processzorhűtő

(#6791) gyenesmartin válasza #85154688 (#6790) üzenetére


gyenesmartin
őstag

Alaplap helyett egy Asrock H77m. Processzorhűtő fölösleges, mert elég a gyári is. Ja és az a táp elég lenne neki.

[ Szerkesztve ]

(#6792) smekone


smekone
tag

Sziasztok!

Egy több mint 10 éves gépem van és sztem itt az ideje lecserélni!!!!!

Egy olyan összeállítás kellene( nem nagyon értek a számítógépekhez mivel ezidáig nem foglalkoztam vele) amin normálisan tudnám használni a sony vegas-t és mondjuk az ujabb játékok is elfutnának rajta nem kell hogy full full grafikán menjen de rendesen fusson és a később szeretném majd fejleszteni akkor ne kelljen megint mindent újra megvenni! Remélem tudtok segíteni jah és az pénz ugyebára elég fontos :D ugy 60 ezer forintom van rá ha mondjuk pár ezerrel ( 1-2 ezerrel) meghaladja nem gond! Előre köszönöm ha segítetek nagyon hálás lennék, máshoz nem tudok fordulni:S

(#6793) sketchifun válasza smekone (#6792) üzenetére


sketchifun
senior tag

Szia.

Ezt az igényeidnek megfelelően maximum apróról lehetne összerakni.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#6794) horush válasza smekone (#6787) üzenetére


horush
addikt

Ennyiből csak használtan lehet összehozni egy olyan gépet, amilyet szeretnél, de még úgy is elég necces.

LAP: ASRock 960GM-GS3 FX ~8eFt
CPU: AMD Phenom II X2 555@ x4 B55 ~21eFt
RAM: 4GB DDR3 1333MHZ ~5eFt
HDD: WD 250Gb.sata ~7eFt
ODD: -
VGA: GIGABYTE HD 5770 1GB DDR5 ~20eFt
HÁZ: van
Összesen: ~61eFt

Nem szükséges 5 percenként "sírni" a segítségért!

[ Szerkesztve ]

(#6795) smekone válasza horush (#6794) üzenetére


smekone
tag

Köszönöm szépen!! A CPU-nál ott az vagy phenom II x2 vagy phenom II x4 akar lenni??:)
Amúgy nem akartam tolakodó lenni csak láttam hogy már 3 hozzászólás volt az enyém után és azokra már kaptak választ de én nem :S Amúgy táp az nem kell??( azért kérdezem mert nem értek hozzá:S)

(#6796) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sziasztok. Klántársam szeretnem kb másfél két hónap múlva komplett új gépet venni. Monitor nélkül, az már van neki. Tudnátok ajánlani komplett

Kompletten lenne az egészre 300.000ft-ja.

Amire szüksége lenne:

Alaplap, ház, táp, ram, vga, ssd, hdd...

Elsősorban játszani szeretne vele természetesen. Multi-gpu rendszerek kizárva nála, csak egy vga-t szeretne. Monitorja full hd.

Amit említett. Szeretne, gyors erős gépet, amit tuningolna is majd.

Köszi előre is segítségeteket.
:R

Live-Die-Respawn

(#6797) szasanyi válasza oriic (#6796) üzenetére


szasanyi
félisten

És nem említetted neki, hogy e hónapban jelennek meg az IB procik? Igaz ár és teljesítmény ismerete nélkül nem lehet tudni mennyi (lehet) jó választás, de mivel nem kell sokat várni és a keret elég nagy... Persze azt nem tudom, nem mondtad mennyire sürgős, mennyit tudna / vagy nem is tud (vagy nem akar) várni. :U

(#6798) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv! :R

Segítséget kérnék, 2 árkategóriás gépet kellene összerakni -egér-bill, monitor van- az egyik 130K-ig, a másik 180K-ig. Legfőképpen photoshop munkák és amatőr csillagászati feladatok elvégzésére.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#6799) sketchifun válasza oriic (#6796) üzenetére


sketchifun
senior tag

LAP: Asrock H77M ~24k
CPU: Intel Core i7-2600K ~76k
CLR: Nocuta NH-D14 ~15k
RAM: Patriot 8096Mb 1333Mhz ~12k
HDD: Seagate Barracuda 500GB 7200rpm ~22k
SSD: Samsung 830 64GB ~25k
VGA: Shappire HD6970 ~85k
HÁZ: Bitfenix Shinobi ~14k
PSU: FSP Aurum Gold 600W ~25k

Összesen 298k.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#6800) horush válasza smekone (#6795) üzenetére


horush
addikt

De igen, nem tudom miért maradt ki.. :W

LAP: ASRock 960GM-GS3 FX ~8eFt
CPU: AMD Phenom II X2 555@ x4 B55 ~21eFt
RAM: 4GB DDR3 1333MHZ ~5eFt
HDD: WD 250Gb.sata ~7eFt
ODD: -
VGA: GIGABYTE HD 5770 1GB DDR5 ~20eFt
TÁP: Delta DPS-300PB-2 300W ~3eFt
HÁZ: van
Összesen: ~64eFt

Ez még belefér így?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.