Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-08-17 20:43:18

LOGOUT.hu

Mikrotik routerekkel foglalkozó téma. Mikrotik router típusok, hardverek, router beállítások, programozás (scriptek írása), frissítés, és minden Mikrotik routerrel kapcsolatos beszélgetés helye.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5821) feel2006 válasza feel2006 (#5758) üzenetére


feel2006
tag

Na, ma visszavittem a 128as HAP AC2-m.

A múlthéten, teljes konfiggal amit a hex-ből átemeltem újraindulgatott pár óránként, mintha elfogyott volna alóla a memória. (Régi 941-em produkált ilyet mikor az OSPF-et bekapcsoltam benne, habár a 941 amikor ospf ki lett kapcsolva, stabil maradt)
Majd hétvégén default mikrotik konfiggal is fél-1 naponként is újraindult. (Ezt egyik routerem sem csinálta eddig, így bízom benne, hogy jól kizártam a user/config hibát).

Ma netes vásárlás lévén elálltam a vásárlástól, visszavittem.:(

Viszont mint megtudtam, RB450Gx4, nincs sehol. 4 webáruházban kérdeztem, + a magyar disztributortól is, akik csak kb. 10 nap múlva kapnak szállítmányt, abban lesz elméletileg. (próbálkoztam Tőlük egy 256-os HAP AC2-t is kérni, de azt mondták ami készleten van, már mind 128-as mert megnézték, ez annak lehet infó aki mint Én is abban bízva venne ac2-t, hogy majd kifog egy 256MB-ost)

Valaki nem tud eldugott boltot, ahol van elfekvőben egy eladó RB450Gx4 lapocska? :R

Mikrotik-Hu | -unofficial- | https://www.facebook.com/groups/mikrotikhu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.