Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-08-17 20:43:18

LOGOUT.hu

Mikrotik routerekkel foglalkozó téma. Mikrotik router típusok, hardverek, router beállítások, programozás (scriptek írása), frissítés, és minden Mikrotik routerrel kapcsolatos beszélgetés helye.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3614) PapaMaci


PapaMaci
őstag

Jó reggelt!
Minél többet olvasok, és nézek videókat, annál hülyébbnek érzem magam a témában...

Egy "egyszerű" portforwardot sem tudok beállítani. Csináltam NAT szabályt, de a port zárva marad. P2P, illetve FTP szervernek kellene 2 portot megnyitni, de amiket itt olvastam, és megcsináltam, nem segített. (egész pontosan az elején olvastam jó párat, aztán csak kérdezek...)

FTP-nek sikerült beállítani a dinamikus dns-t, de a 21-es portot em tudom neki kinyitni.

A másik problémám, hogy egy win10-es gép a "fájl és FTP szerverem", és az androidos KODI-k nem látják a SMB megosztást. Ennél is nagyobb probléma, hogy giga lan-on akadozik a lejátszás, és nem tudom, hol kezdjem a hiba keresését. (Win-Win látja a megosztásokat, és 150-200MB/s-mal tudok irni, olvasni)

Ha valaki csak egy problémára is tud megoldást, egy tábla Milkával jutalmazom ;)

[ Szerkesztve ]

...mint az közismert...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.