Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    Sziasztok! Bajban vagyok. Nincs infóm. Behalt a tápom, Isten nyugosztalja, és ha megvédte a cuccomat, akkor R.I.P. neki. Leírom, mert megérdemli, ha tényleg kivédett egy attackot. Gigabyte, GE-P450P-C2. Asszony bekapcsolta a gépet, kis pukkanás, biztosíték leverés. :Y
    Ma tudtam rá nézni. Kiszedtem a tápot, rá a hálózatra, bekapcs, leveri. :O
    Jelenleg van elvileg egy tartalék tápom, de furcsa. Coolermaster RS500 PSAP-J3
    Nem fekete táp, szürke! Tehát tuti, hogy NEM az eXtreme power verzió, és passive PFC van ráírva. Kérdés, ez mennyire jó/elfogadható táp? Inkább vegyek egy "nórmáááálisat"? :DDD
    Konfig az tuningolt, relative sok cuccal. Gigabyte GA-770TA-ud3, négy magosított proci, AMD Phenom II X4 BE 3800-ra húzva, vga ati 4850 alapon, memo 2x8 giga, nincs tuningolva. Viszont, kb 7 wincsi, egy dvd író. Mekkora az esély, hogy ez a táp gagyi, és el tudja-e látni a feladatát ilyen körülmények között is? Ráadásul nem légkondis a lakás, meleg van. :B

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés