Hirdetés

Aktív témák

  • MagLev

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van egy néminemű kisebb gondom avg ügyileg.
    Feltettem az IS-t a 2011-est (XP-re) mert ehhez van éves promós kulcsom, de a telepítéskor a haladó módban telepítettem és nem pipáltam be a tűzfalat mert nem akartam, hogy feltelepüljön. Minden okés is volt mindaddig amíg az újraindítást követően azt nem látom, hogy az XP-m Bizt. központja azt írja, hogy az AVG Internet Security tűzfala be van kapcsolva és aktív. :F Én ezt a modulját nem is telepítettem fel! Gondoltam leszedem és felrakom újra. Leszedtem de a Revoban kattintgatni kellett egy rakat pipázást míg mindent bejelöltem az AVG IS eltávolításáshoz.
    Az eltávolítás után futtattam a saját avgremoverjét is még. Erre megint csak azt látom, hogy a Bizt.központban ott van az AVG tűzfala. Ez miatt nem tudtam feltenni a comodot de másik külön tűzfalat sem. Comodo kilépett a telepítőből mert ütköző programot észlelt és kérte, hogy távolítsam el előbb és csak azután telepíthetem. Meg is jelöli, hogy az AVG tűzfala az!
    Írtam a magyar képviseletnek akik gyorsan, alig két nap múlva válaszoltak röviden és tömören. Annyit írtak, hogy futtassam a gyári avgremovert. :D :F
    Megpróbáltam újra feltelepíteni az IS-t most már tűzfalastól, de a megismételt uninstall után sincs változás csupán csak annyi, hogy most már a Bizt. központ nem csak az AVG tűzfalát hanem az antivírusát is úgy látja, hogy még mindig a gépemen van. :W :O

    Valami ötlet erre, hogy mi a megoldás?

Aktív témák

Hirdetés