Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24251) g.gergo válasza atidnaB (#24248) üzenetére


g.gergo
senior tag

Agnitum Outpost Pro vagy Free

(#24252) HZoli87 válasza blattida (#24249) üzenetére


HZoli87
veterán

Na, az Avirával meg mit műveltek ... :F :DDD

Nagyon OFF: időjárás gadget nálatok működik Win7 alatt most? :OFF vége

[ Szerkesztve ]

(#24253) amadeus11 válasza HZoli87 (#24252) üzenetére


amadeus11
senior tag

Minden programot default beállításokkal teszteltek . :DDD

Nálam se megy az időjárás gadget .

There is a star

(#24254) Gorneck válasza amadeus11 (#24253) üzenetére


Gorneck
titán

Szívás... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#24255) Daywalkerke válasza Gorneck (#24241) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

A Comodo Antivirusa nem fog "összeakadni" az AVIRA-val? Mert én Comodo-ból eddig csak a tűzfal részét használtam defense+ és antivirus része ki van kapcsolva.

(#24256) Gorneck válasza Daywalkerke (#24255) üzenetére


Gorneck
titán

Nem akadnak össze, ha a kettőt együtt használod, akkor én kikapcsolva hagynám a Comodo AV részét...vagy csak Comodo IS-t tenném fel.

De szerencsére tűzfalat utoljára 2002-ben használtam...persze ami nem az OS szerves része volt.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#24257) RBJ válasza Daywalkerke (#24255) üzenetére


RBJ
addikt

nem fog .
én is mindenhez a comodo t használom és csak a tűzfal modulját telepítem azon kivul semmit.
hol KAV al hol avira val használom. atttól függ mihez találok kulcsot.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#24258) blattida válasza Daywalkerke (#24255) üzenetére


blattida
nagyúr

Összeakadnak, ugyan működnek egymás mellett de akadozva és néha hibákat okozva, egyszerre ne fusson a kettő vagy csak az egyik av-t telepítsd. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#24259) RBJ válasza blattida (#24258) üzenetére


RBJ
addikt

legalább ne írjál hülyeséget.
a comodon nál csak a tűzfalat rakja fel és mellé bármilyen av progit kutya baja.
:W

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#24260) blattida válasza RBJ (#24259) üzenetére


blattida
nagyúr

:F Szerintem olvass kicsit figyelmesebben, ezt kérdezte: "A Comodo Antivirusa nem fog "összeakadni" az AVIRA-val?"
Arról nem beszélve, hogy a hsz-emben benne volt a te válaszod is... :W

:((( Lehet ám kicsit visszavenni. :K

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#24261) Tosee válasza Daywalkerke (#24255) üzenetére


Tosee
őstag

Szia!

Ha rám hallgatsz, akkor csak az egyiket telepíted!
Pontosabban ha telepíted az avira-t, akkor a comodo antivírus modulját ne telepítsd fel, elég a tűzfal és a defense+! Ha pedig mégis felrakod, akkor valamelyik antivírus állandó védelmét kapcsold ki, máskülönben összeakadnak!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#24262) L7wy válasza amadeus11 (#24253) üzenetére


L7wy
őstag

Annyira bírom az ilyen teszteket... mindent maximummal kéne tesztelni, de ezt már mondtam többször is XD sose találnak meghallgató fülekre a szavaim :D

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#24263) amadeus11 válasza L7wy (#24262) üzenetére


amadeus11
senior tag

Arra is kíváncsi lettem volna , hogy az Eset hányat bírt leirtani a 28-ból . Amúgy a tesztek szerint jön fel mint a talajvíz :)

There is a star

(#24264) makaay2


makaay2
tag

Sziasztok!

Ha valakinek van valami jó Internet Security vagy vírusírtó programhoz felesleges licence és tudna nekem küldeni azt nagyon megköszönném. Előre is köszönöm segítségeteket.

(#24265) Tetete1 válasza makaay2 (#24264) üzenetére


Tetete1
senior tag

Pc Tools 2010 Internet Security (1 éves) megfelelne?

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#24266) L7wy válasza amadeus11 (#24263) üzenetére


L7wy
őstag

Jó lenne ha valaki ezeket a cuccokat össze tudná szedni:D és tesztelnénk az ISeket maxon, mert ez így lol pl avira esetében is...

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#24267) #41133696


#41133696
törölt tag

(#24268) Dluinet válasza #41133696 (#24267) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Jó nagy merítésből készült a teszt.

Az eredmények nem nagyon egyeznek a marketing által hirdetettel.

Az "Installation Size" már szerintem nem egy lényeges szempont.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#24269) polonic válasza #41133696 (#24267) üzenetére


polonic
félisten

Avira az első. :C
:D :D :D

(#24270) L7wy


L7wy
őstag

szerintem az csak a lista XD

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#24271) etele34 válasza polonic (#24269) üzenetére


etele34
tag

Csak (névsorba szedett) LISTA! :D
És mint tanultuk oskolában az ábécé első bötűje az A bötű.
:K

" Az embereket nem az győzi meg amit mondunk, hanem amit kihallanak belőle..." < Cavett Robert > A Földön az utolsó háborút nem az emberek kezdték. Idézet a maja papok tanításaiból, ie.: 3754-ből.

(#24272) Kácsa válasza #41133696 (#24267) üzenetére


Kácsa
aktív tag

Megelőztél . :D
Érdekes tesztelés.

ZoLee

(#24273) makaay2 válasza Tetete1 (#24265) üzenetére


makaay2
tag

Köszönöm. Az megfelel, végülis mindegy, csak magyar nyelvű legyen.

(#24274) Szellem. válasza etele34 (#24271) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Best of papiron. ;]

(#24275) polonic válasza etele34 (#24271) üzenetére


polonic
félisten

ÁÁÁÁ. Ez az átka ha csak rápillant az ember, örömében a fellegekben jár és nem tájékozódik jobban. :D
Huuu de benéztem. :DDD

(#24276) Tetete1 válasza makaay2 (#24273) üzenetére


Tetete1
senior tag

Ebben egy bötű magyar nincs. :DD Kell akkor is? :U

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#24277) Clemi válasza Szellem. (#23511) üzenetére


Clemi
veterán

Csináltam egy kis tesztet!
A másik fórumon a Coronita21-es felhasználó közzé tett egy vírusmintát, amit állítólag a Nod32 nem ismert fel. Ez 50 darab fájlt tartalmaz.
Innen tudjátok letölteni saját használatra.
A jelszó: infected

Szóval, ahogy írtam, leteszteltem egy pár alkalmazást.
Az eredmény sorrendben aszerint, hogy hány fájl maradt meg a mappában:

1.: GData Antivirus: 15 fájl maradt meg
2.: Norton Internet Security 2010: 27 fájl maradt meg
3.: McAfee Internet Security 2010: 31 fájl maradt meg
4.: VIPRE Antivirus: 34 fájl maradt meg
5.: Kaspersky Internet Security 2010: 37 fájl maradt meg
6.: F-Secure Internet Security 2010: 43 fájl maradt meg

Sziasztok!

Olvasgatom a régebbi hszeket, és ráakadtam erre. Letöltöttem a minta csomagot, és elkezdtem kicsomagolni. A NOD32 (x64-es) nekem mindössze 34 fájlt hagyott meg, a többit röptében karanténba vágta.

Nos azért olvasgatom, hogy le kell-e cserélnem a NOD-ot mert mindenfelé szidják. De konkrétan mi is a baj vele?

(#24278) L7wy válasza Clemi (#24277) üzenetére


L7wy
őstag

hát pl az h 34et meghagyott :D vannak jobbak is, gyorsabbak is, NOD sok mindent beenged, de nem kell lecserélned ha azt vetted meg, csak hát ez egy örökös verseny az AV-k között...
És a tesztek szerint jön föl ESET/NOD is, egyre erősebb...
olvasgass teszteket av-comparatives-en, MRG-n...

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#24279) Tetete1 válasza L7wy (#24278) üzenetére


Tetete1
senior tag

Ütöttek már ki engem is CIS tűzfal és Avira,MBam, Asquared free, Hitma Pro-val, Wot-tal. Inkább formatálok, ujratelepítek, mint órákig küszködjek a víruskergetőkkel.

Elég jó sor, de ha bekapsz valamit, mindegy mi van fenn. :DD

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#24280) Tetete1


Tetete1
senior tag

Az Online Armor tűzfal (kémprogi kergetővel) sokkal jobban tetszik, mint a CIS tűzfal, pedig azt magyarítani is lehet.
Nem sokat kérdez, de teszi a dolgát, míg Comodonak be nem áll a szája.
Nem ismeri-e valaki a Online Armor ++ (víruskergetővel). Van-e olyan mint az Avira?

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#24281) zazenke válasza Tetete1 (#24280) üzenetére


zazenke
őstag

Találati listája eredménye megegyezik az a-squraed antimalware-val ami nem véletlen hiszen ugyanazt a két motoros rendszert használja sőt ugyanazt az adatbázist is . de amiért nekem nem tetszet úgy mint a társ programja az az hogy sokkal kevésbé lehet konfigurálni a virusírtó modulját . Alig lehet valamit állítani rajta . Ott azért jóval jobb az a -squared antimalware . Én ezért vettem meg külön az a-squraedet meg az online armor tűzfalat( tehát nem a ++ os változat ) mindkettőt akcióba nyomták (fél ár ).

(#24282) Tetete1 válasza zazenke (#24281) üzenetére


Tetete1
senior tag

Promotionban megvan mind a kettő (ingyenes) :U de köszi a választ. Az A-squared nem tetszett, mert nagyon lelassította a gépem,inkább az Avira mellett használom a free változatát. A kettő együtt szuper, az Online Armor tűzfallal és kémprogi keresővel. Szerintem....

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#24283) amadeus11


amadeus11
senior tag

Nem tudom , ti hogy vagytok vele , én szívesen olvasnék összehasonlító tesztet a felhő alapú antivírusokról .
Konkrétan ezekről : Hitman Pro , Panda Cloud , Immunet . Szerintetek ezek a programok alkalmasak állandó védelemre , vagy csak kiegészítő védelemnek jók ?
Mennyire fogják a gépet , ill. mennyire lassítják a böngészést ?
Tapasztalatok ?

There is a star

(#24284) #41133696 válasza Tetete1 (#24282) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, de néha azért jó, hogyha az ember normál ügyfél :)

[ Szerkesztve ]

(#24285) Tetete1 válasza #41133696 (#24284) üzenetére


Tetete1
senior tag

Akkor inkább legyél te a normál ügyfél. Inkább.Én meg a nem normál. :C

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#24286) Tetete1 válasza amadeus11 (#24283) üzenetére


Tetete1
senior tag

Én mind hármat használtam már, nekem annyira egyik sem tetszett. Nem mondom, néha talál a Hitman Pro is, de mint csak a vak tyúk. Akkor inkább a Panda could, kiegészítőnek, de nem egyedül.Ez inkább fogott. A harmadiknak nem sok hasznát vettem, de a semminél jobb, az Avira mellett jól elmuzsikált (arra tapadt), igaz, önállóan nem ér semmit.

A Hitma Pro akkor sem észlelt semmit, ha az A -squured free hatot talált (nem sütit), az Avira meg kettőt.

Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.Kiváncsi vagyok mások tapasztalataira...

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#24287) HZoli87


HZoli87
veterán

Sandboxie 3.44 Final

Changelog:
- Full support for 64-bit Windows.
- Single installation EXE contains both 32-bit and 64-bit editions of Sandboxie.
- Improved Disable Forced Programs mode:
- > Hold Ctrl+Shift while invoking the right-click Run Sandboxed command on a program that is forced, to run the program outside the supervision of Sandboxie.
- > When Disable Forced Programs is used to start some forced program X outside the supervision of Sandboxie, then any other forced programs started by that program X will also start outside the supervision of Sandboxie.
- Improved support for User Account Control (UAC) elevation by sandboxed programs:
- > No longer requires Sandboxie Control to be running.
- > Pop-up window displays information about the elevating program.
- Fixed incompatibility with Software Restriction Policies (SRP) on Windows 7.
- Windows Explorer running under Sandboxie displays current folder in title.
- Prevent Mozilla Firefox and Google Chrome browsers from updating in the sandbox.
- Support for installing extensions into Google Chrome.
- Support for ICMP (ping) operations by sandboxed programs in Windows Vista and Windows 7.
- Improved compatibility with third-party security software: a2 Anti Malware.
- Improved compatibility with other third-party software: Macro Express, LinkStash, Bing Toolbar.

[ Szerkesztve ]

(#24288) #41133696 válasza Tetete1 (#24285) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az a baj, hogy még büszke is vagy arra, hogy soha nem költöttél védelmi szoftverre :(((

[link]

Azért pár észrevétel.

Ezek szerint mivel te promócióról promócióra repülsz nem tudod milyen jó érzés az ,amikor már x -éve egy megszokott és megbízható cég megbecsült ügyfele vagy.

Soha nem tudod, hogy következőnek mit fogsz használni, ha meg nem promóciós szoftvert használsz, hanem illegális változatot, akkor meg főleg nem kellene tapsikolnod. :(((

Ha egy termék elnyeri a tetszésemet, a próbaidő alatt, akkor azt igenis megveszem, és én inkább erre vagyok büszke, és nem az ingyen élők táborát gyarapítom. Nem használok ki egy céget sem, és nem élek vissza a bizalmával, ez alap.

[ Szerkesztve ]

(#24289) #41133696 válasza #41133696 (#24288) üzenetére


#41133696
törölt tag

Még talán annyit fűznék hozzá, hogy ismerek olyan valakit akinek egy internetszolgáltató sem jó, minden évben másikhoz megy, mindegyikkel van valami gondja, és közben nem veszi észre, hogy csak magát szívatja.

Nekem 7. éve ugyanannál a cégnél van az internet előfizetésem, nem is tervezem, hogy másikhoz forduljak, az ország egyik legnagyobb cége, és mindig ugyanolyan áron kapom az Internetet, mint ha új előfizetőjük lennék. Pont a nyár végén kötöttem velük újra meg a szerződést , egy perc net kiesésem nem volt emiatt, míg a másik általam emlegetett fickó, volt hogy hónapokra kiesett :)

(#24290) #41133696 válasza #41133696 (#24288) üzenetére


#41133696
törölt tag

* javítás ... hanem helyett ha meg

(#24291) Tetete1 válasza #41133696 (#24288) üzenetére


Tetete1
senior tag

Hát legyél arra büszke, hogy megbízható ügyfél vagy. Én meg arra vagyok büszke, hogy nem vagyok az. Mert ugyebár ennek is megvan az előnye, ha nem tetszik odébb állok.De ha megveszed, eszi nem eszi nem kap mást.

Nyögdíjasként nemsok választási lehetőségem van, de legalább erre nem adok pénzt, ugyanis ha nem jó leléphetek arra ami jó. Nem kötelező a disznótor.

Ha az ember a konkurenciát felhasználja az a felhasználóknak jó, ezért kell a konkurencia. :C

A magyar üzleti életre legkevésbé a becsületesség jellemző (hát még a vezetőinkre, tőlük tanulok.)Élni és élni hagyni.

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#24292) huskydog17 válasza #41133696 (#24289) üzenetére


huskydog17
addikt

Csakhogy az összes internet szolgáltatónál kell fizetni azért, hogy internetezhess, ott nincs olyan lehetőség, hogy több hónapig ingyen vagy náluk teljes körű ügyfél.
Ellenben a promóciós licenc-el, amivel több hónapig vagy akár egy évig is teljes körű ügyfele leszel a cégnek. Nem értem hol ezzel a probléma. Ha lejár ez a licenc, kér egy másik csomaghoz, amit még nem ismer, így azt is kipróbálhatja.
Szóval azt nem értem, hogy mi bajod van a promóciós megoldásokkal illetve miért probléma ha valaki ugyanazt a szolgáltatást kapja ingyen.

Ráadásul semmi garancia sincs arra, hogy ha egy adott cég aktuális csomagja nagyon jó, akkor a következő is az lesz.

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#24293) Gorneck válasza Tetete1 (#24291) üzenetére


Gorneck
titán

Ezért tart ez a fos ország ott ahol...

Gorneck#1239

(#24294) Tetete1 válasza #41133696 (#24289) üzenetére


Tetete1
senior tag

Nekem is ugyanaz az internetszolgáltatóm évek óta (kezdetben igen drága volt, de most már a többiekhez képest olcsóbbés megbízhatóbb. 2003-tól.

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#24295) Tetete1 válasza #41133696 (#24289) üzenetére


Tetete1
senior tag

Azért az a jó, ha az embert mindegyik kergetőt kipróbálja, de ha lecövekelsz a Nortonnál az olyan mintha az egész életedben egyetlen nőd lett volna. Én elhiszem hogy vannak akinek ez a jó, de ahhoz hatalmas szerencse is kell és lemondás.

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#24296) Tetete1 válasza Gorneck (#24293) üzenetére


Tetete1
senior tag

Én nem használok schwarz védelmi szoftvereket, de amíg van próba és promóció, akkor minek vegyem meg. De ha az biztosíték volna, hogy kifogástalan árut kapok a pénzemért, akkor megvenném. De ilyen védelmi szoftver nincs, vagy neked erről más a véleményed?

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#24297) #41133696 válasza Tetete1 (#24291) üzenetére


#41133696
törölt tag

Értem, és megértem az álláspontodat . Nekem sem korlátlanok az anyagi lehetőségeim sajnos. Csak egy picit félreértettem, én igazából azok ellen vagyok felháborodva, akik megtehetnék, hogy megvesznek egy szoftvert, mégis lopják az operációs rendszert is... Mivel nekem is korlátozottak az anyagi lehetőségeim, és ennek ellenére, rendes megvásárolt licencem van Windows-ból is, ezen okból nem kedvelem az olyan embereket akik nálam is jóval tehetősebbek mégis virágbolti verziókkal nyomulnak.

Szóval még egyszer bocsánatot kérek Tőled, és semmi kivetni való sem erkölcsi sem jogi értelemben nincs természetesen abban ha promóciós kereteken belül használsz ilyen szoftvereket. :R

(#24298) #41133696 válasza Tetete1 (#24295) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát én most két szoftvernél vagyok lecövekelve, az egyik a Norton a másik pedig a Panda. Azért a Panda, és nem a K-betűs cég, mert a Panda nagyon rendesen bonyolította le a w7 launch party-t, október 25 -ig van promociós licencem a Pandahoz, és majd megakarom hosszabbítani erre a gépemre.

A Panda ráadásul nem fogja a gépet. A NIS sem fogja egyébként :)

Csak azért, hogy ne mondja senki, hogy csak a szám jár ;)

[ Szerkesztve ]

(#24299) Tetete1 válasza #41133696 (#24297) üzenetére


Tetete1
senior tag

Nincs semmi probléma, akkor sem ha eltérő állásponton vagyunk.Én sajnos csak 5 éve foglalkozom komolyabban a víruskergetőkkel,mert amíg dolgoztam, akkor a cég erre hivatott szakemberei megoldották, illetve itthon sem kellett annyit foglalkozni ezzel, mint mostanában.

Sajnos a Panda nekem nem nagyon jött be ( a Totál Security 2010 ), sokszor kellett ujraindítani a gépet, egyik ismerősömnél éppen a kékhalál miatt kellett segíteni (nek is Pandája volt fenn, fizetős). Mondta neki, hogy jobb lett volna, ha semmi sem lett volna fenn, mert akkor is ez lett volna a végeredmény és pénzébe sem került volna.

[ Szerkesztve ]

- Az érdekel, hogy mi az élet értelme?! Én megmondom neked: sánta veréb elől elrúgom a lószart - a lehetőségeink körülbelül eddig terjednek. Moldova György

(#24300) Gorneck válasza Tetete1 (#24296) üzenetére


Gorneck
titán

Nem a védelmi szoftra gondoltam...hanem...de ez már inkább politika...

Amúgy igen van...én se költök védelmi szoftverre mert minek...de promóciós kulcsokkal se élek...vannak ingyenes alternatívák...nekem megfelelnek...netezési kúltúra/szokás kérdése minden. Sokak által lenézett szoftvert használ a család és még sincs soha semmi problémám...nálad meg kidől minden...innét egyértelmű, hogy amit csinálsz nem jó és ha a szoftver nem jön be, akkor marad user mint hiba forrás...ergo benned a hiba. ;)

Gorneck#1239

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.