- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- bambano: Bambanő háza tája
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- MasterDeeJay: RAM gondolatok: Mennyi a minimum? DDR3 is jó?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- hcl: Eszelős szívatás : kijelzőtükrözés 2026
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gerner1
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség! 2 Ahogy én csinálom.......
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
Új hozzászólás Aktív témák
-
philoxenia
MODERÁTOR
válasz
Wolverine
#810
üzenetére
Kötött pálya? muhaha
Az a szerencsétlen , aki szakembernek hiszi magát, de annyit ért a vasúthoz, mint én a programozáshoz, ami hidd el nem sok.
A "Kötött pálya" szakmailag a Logouton megjelenő vérpistikék színvonalán van, egyetlen komoly elemzés sincs az ott megjelenő állítások alátámasztására. Ha akarod pontokba szedve cáfolhatom szinte bármely állítását. /mondjuk a legújabb írás, ami a sztrájktörvény elégtelenségéről szól, az nem vasúti kérdés, azzal egyet is értek/
Nem kellene külső cég, aki itt van az is tudja hol a hiba, de a kicsiket nem kérdezik, a nagyok, meg fogalmazzunk úgy, hogy ellenérdekeltek.
Nyereséget nem lehet kihozni a vasútból, ez sehol sincs így a világon, a veszteség mértéke pedig nem itt tárgyalható ki igazán.Gazdasági elemző fórumozók esetleg kiszámolhatnák, hogy a harmincezer vasúti dolgozó mennyi segélyt igényelne, munka nélkül, így pedig mennyi fizetést kap helyette nettó. A veszteség a két összeg különbsége lehet, ezt biztosan ki lehet hozni nullára szerintem. Az, hogy hová megy a pénz, itt semmiképp nem tárgyalható ki az elégtelen információk miatt.
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

