Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) linaviki


linaviki
újonc

Sziasztok,
Nekem 2019. aug. 21-én vették ki a garatmandulámat, 33 éves vagyok. Csakis altatásban, mert 2001-ben amikor lokális érzéstelenítéssel vették ki az maga volt a kínköves pokol. Nyilván ez mindenkinek más, de én azt mondtam a dokinak, hogy csakis áltatásban vállalom. A lényeg, hogy 2001-ben nem vették ki teljesen és elég durva dolgolat művelt velem a kis szemét. Ízületi fájdalmak, szív problémák, hajhullás. Szóval nagy nehezen sikerült megtalálni, hogy ez okoz mindent. A műtéttel minden rendben volt. Ami viszont utána jött, arra nem lehet eléggé felkészülni. Tudtam, hogy rossz lesz, de elváráson felüli a fájdalom szint. Valószínű, hogy minél idősebb a páciens, annál rosszabb. Szóval 5-6 óránként Cataflam V. Egyelőre szenvedek, de türelmesen várok, mert ez ilyen. Remélem mihamarabb leválik a seb és utána jobb lesz egy kicsit.
Kérdés, hogy Ti hogy tudjátok megakadályozni, hogy ne maradjon benne kaja maradék? Hiába iszok minden falat után, nekem bennemarad. Nem akarom piszkálni, de kicsit aggódok, hogy nehogy begyulladjon. Eléggé mély a seb...
Köszönöm előre is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.