Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2022) Sátán44


Sátán44
addikt

Egy barátom jún 4-re kapott időpontot és javaslatomra altatást választotta. Sűrűn fáj és gyullad be a torka, az orvos javaslatára kiveteti. Debrecen Kenézy kórházban kerül sor a műtétre. Tegnap elkísértem, mert kicsit parázik. Vért vettek + aneszteziológus orvosnál kellett megjelenni, végeredmény altatható.

Nekem 4 éves koromban vették ki mindkét mandulámat, de tisztán emlékszem mindenre. Élményeiteket olvasva előtörtek belőlem is az emlékek. Borzasztóan fájt a torkom, minden nyelés kín szenvedés volt. Mikor már inni sem tudtam a háziorvos azonnal beutalt a kórházba. Kés éle nem fért el a torkomban, akkora volt a rés. Tömtek mindenféle gyógyszerrel és lehordta az orvos a szüleimet, hogy miért ilyen későn hoztak be :( (Még egy nap és megfulladtam volna) Nem ők voltak a hibásak, hanem a háziorvos, mert folyamatosan azt mondta nincs nagy baj. A fájdalmi szintem 10-es skálán 10/10-es volt. A műtét helyi érzéstelenítővel történt, ugyanazzal az eljárással, mint az előttem szólók. Kb 20cm-es tű le a torkomon, majd egy kis várakozás után kezdtek bele. Egy asszisztens ölébe ültettek és ő fogott le + takarta el a szemem (nem sok sikerrel :D ) Gargalizáltam a véremmel műtét közben :DDD Nekem is fájt műtét után a torkom, de mivel korábban 10-es szinten voltam, az azutáni fájdalom csak kikapcsolódás volt ahhoz képest. :) Tea ivászat volt nekem is, de már akkor is imádtam a teát, így liter számra ittam. Sőt emlékszem a mellettem fekvő kis srácét is megittam :D Csokis vaníliás dobozos fagyit hoztak szüleim, amiből naponta kb 3 gombócnyit ehettem. 5 napig voltam bent, de nekem nem léptek fel komplikációk. Örülök, hogy ilyen korán átestem rajta, viszont mélyen belém vésődtek így is az emlékek.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.