Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2010) Tokos válasza Zoldas (#2009) üzenetére


Tokos
újonc

sziasztok, enis tulestem a muteten helyi erzestelenitessel 4 napja, tortenetem: HU en nagyon stresszeltem magam, erdeklodtem h mijen rengeteget, majd hetfon bekerultem vartam csomot halalra izgulva magam, majd jottek egy szurival a seggembe, vartam kicist es behivtak, nagyon izgultam leultettek egy szekbe lekottek a kezem, egy noverke alt hatamnal fogta fejem gyengeden az orvos velem szmbe magara es ram kotottt egy hidszeru kotenyt amibe ment az anyag:D, besprezte a torkom majd kb 5-5 szurast kaptama mandulaimba, utanna vagta nem fajt csak az utlsonal egy nyiszentest ereztem ami nagyon rossz volt nagyon nagyon, a baj az volt a mutet alatth en nem birom ha torkomban matatnak hamar az ujam rarakoma nyelvem kozepere akkor oklendeztet meg vagyis kb a mutet 80 szazalekat vegig oklendeztem, nem hanytam csak oklendeztem (tikkasztot h bent matatnak), majd jott az egetes es kesz. mikro feltalam a szekbol es kikesertek nekem rohognom kellet mentem nover melletem en meg vigyorogtam, majd leraktak az agyba kzdtem furan erezni magam majd masfel ora mulva hoztak nekem fagyit, kb felet befaltam nem voltam ojan rosszul, inekciobol kaptam fajdalom csilapitot, hetfoi napom igy eltelt vagy 3 inekcioval ejszaka aluttam is jol, masnap is elvoltam csak reggel es este kellet fajdalom inekcio, szerdan haza is engedtek, de cak egyre rosszabodika hejzet, amiota itthon vagyok szornyen szar , naprol napra novekszika fajdalom mar napi 3 algokalmin fiolat iszom meg mert ithon nem tudjak beinekciozni, fulfajasom is visszajot es a nyeles is egyre nezeheb a beszedrol nem is beszelve, aludni sem tudok jol. ez az 5. napom nem tudom h meg meddig fokozodik a fajdalom de mar jovolna ha csokenne es nem egyre jobban fajna :|

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.