- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- bb0t: A könyvelő szakma halott?
- Geri Bátyó: B550 szűk keresztmetszet, de mi és miért?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Gurulunk, WAZE?!
- sziku69: Szólánc.
-
LOGOUT
A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!
Tartalomjegyzék:
1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)
Új hozzászólás Aktív témák
-
kushwavez
senior tag
válasz
Regiee #37133 üzenetére
valakinek volt itt, de nem emlékszem kinek.
Viszont ezekre az oldalakra látogass el, és kövesd az ott levő útmutatót.
https://amd-osx.com
https://dortania.github.io/OpenCore-Install-Guide/AMD/zen.htmlIlletve itt találod azokat amik nem működnek AMD-n
https://dortania.github.io/Anti-Hackintosh-Buyers-Guide/CPU.html -
attilav2
őstag
válasz
Regiee #37133 üzenetére
Korábban én is amd konfigot használtam x4 860k-t, de arra nem igazán sikerült felrakni macos-t, illetve egyszer felment valami régebbi verzió de fagyogatott. Aztán melóhelyi selejtezésből hozzám került egy giga b85m-hd3 r4 lap és egy i3-4160 erre viszonylag simán fel tudtam rakni a monterey-t. Esetleg próbáld meg linuxon a Quickemu-t, ezzel előre felkonfigurált qemu vm-ben tudod futtatni akár a monterey-t is, ez inkább csak a rendszerrel való ismerkedésre jó, nem igazán nevezhető gyorsnak.
-
Mr.C
őstag
válasz
Regiee #32934 üzenetére
ez nem meglepő... nálam volt olyan, hogy feltelepitettem USB-ről a rendszert, leválasztottam, majd belakásnál szétbarmoltam a rendszert és mikor újra akartam telepiteni már nem működött. 15 perc alatt az asztalon homlokon csókolta a múzsa vagy nemtudom, de már nem volt jó
-
Mr.C
őstag
válasz
Regiee #32931 üzenetére
hát ez igy nagyon érdekes, mindent pontról pontra ugyanúgy csináltál, mint eddig? értem itt ezalatt, hogy a telepitőt újracsináltad és az usb efi particiójába is ugyanazok kerültek? Ugyanabba a portba raktad?
Komjatit: elvileg mojave is megy rajta, göögel nekem ezt dobta: [link]
kexteket mire akarsz "telepiteni"? az usb-re vagy már meglévő rendszerre? előbbire csak helyezd be a colver/kexts/other mappába, utóbbinál ha nem vagy biztos a dolgodban, akkor használd a kext utility appot. -
Wiz Khalifa
veterán
válasz
Regiee #25937 üzenetére
Linux alatt nem feltétlenül kell csatlakozási ikon ha arról van szó. A másik hogy ez gigabytes a másik meg nem az volt szöveghez a véleményem az hogy szerintem akkor is mennie kéne ha netán a kext nem tud csak megabytet de akkor az lenne a max használat szóval nem használnád ki a neted sebességét. Szerintem az lesz amit írtam azaz a csatlakozási ikon. de ez csak egy tipp.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Új, bontatlan World of Warcraft gyűjtői kiadások
- Sea of Thieves Premium Edition és Egyéb Játékkulcsok.
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Új Apple iPhone 16 Pro Max 256GB, Kártyafüggetlen, 3 Év Garanciával
- BenQ PD-3200-U Monitor - Designer 4K 32"
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE AORUS ELITE Z790 i7 14700K 64GB DDR5 1TB SSD 7900XTX 24GB be quiet! SB802 1000W
- SZÜNETMENTES TÁPOK
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged