Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!

Tartalomjegyzék:

1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29712) Chal válasza Chal (#29696) üzenetére


Chal
addikt

Végül egy Scarlett Solo DAC-ot vettem, nem kellett neki driver. Mondjuk ez hackosx/brand mac független dolog, mindenhol plug&play módon működik, semmit nem kell telepíteni. Ha jól tippelem, akkor az Apple támogatja a gyártót (és viszont), ezért a driver benne van az OSX-ben.

Szoftveres hangerőszabályzás sajnos ezen sincs, viszont az asztalon tárolva nem akkora gond, mert van rajta egy szép nagy fém potméter.

Megváltás az alaplapi fos után (és pláne az azzal járó kext meg audiofix őrület után). Én amúgy már régebben áttértem HDMI audio-ra, de durván megveri a Dell monitoromban levő DAC-ot is (ez még olcsó műanyag aktív hangfalakkal is kijön).

Szóval csak ajánlani tudom, ebayen lehet halászgatni jóval olcsóbban is használt példányokat.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.