Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!

Tartalomjegyzék:

1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29046) kicsiii válasza sad_Vamp (#29045) üzenetére


kicsiii
tag

Sajnos ennyire én sem vagyok "deep" user. Par hacklit már csináltam, de én is igyekeztem mindig olyan alapokat összeszedni amivel elvileg nincs nagy gond. a mostani szerencsére tökéletesen megy. Itt egy youtube videó. Nekem pont asus maximus gene VII lapom van, és erről a videórol mindent rendben meg lehetett csinálni. Ha az ATI ennyire kiszámíthatatlan akkor maradj az nvidianal. Nekem a GT tökéletesen megy, és 4K videókat is vágok, és szépen megy. a 970 amit küldtél 4gb rammal szerintem nagyon jó választás. Nem hiszem, hogy gond lenne vele... Ha jól tudom, akkor ha annyira pro user lennél, hogy ez is kevés, akkor be tudsz tenni mellé még egy ugyan olyat késöbb. Láttam olyan tutorialt is, ahol 2 db gtx 980 működik rendesen és nagyon gyorsan használja a FCPX. :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.