Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8171) ubyegon2 válasza Apollyon (#8167) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

szavazás one

Uby még nem tette le a voksát, hogy ő mit gondolna erről...

Dehogynem! ;) Itt az offban is tegnap kitárgyaltuk. Konpetencia deficites vagyok, ezen kívül bármit csinálok, valamely irányból nekiugranak vagy lesz*rják. Lehet, hogy mindenki egyéniség, de a topiknak valamiképpen összeszedetten kéne működnie. Ha tudnátok soxor mennyire visszafogom magam, talán szakmai ártalom, de két évtized alatt sokkal szervezettebb fegyelemhez szoktam hozzá és szoktattam másokat. :Y

Ha lesznek új topikok, megoldódik az új TG-k kiválasztása is, ha így marad, akkor valaki jelentkezik. Addig is segítek a lebonyolításban, ha szükség van rám.

Kezdő topik, (közép) haladó topik, haladó topikból expert topik (:DDD) + szerver topik, disztró topikok maradnak, és vagy átjönnek onnan az emberek, vagy nem...

Nekem ez tűnik életképesebbnek, kivéve, ha megfelelően átirányításra kerülnek a zárt topikok látogatói és nem vesznek el és nem kezdenek bolyongani az új topikok között.
Nagyon komolyan definiálni kell az új topikok céltémáját és meg kell értetni mindenkivel, hogy nem az ő szintje számít, hanem a felvetett kérdésé! Aki ezt nem érti.... :U

[ Szerkesztve ]

új Samsung 980 1TB SSD 22,5eft, gyártói garancia, amazon.de vásárlás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.