Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz cattus #20991 üzenetére

    Nem, ez nem meme, tényleg sok screenshoton látszik, hogy ez sok embernek tetszik, és nem tudom megfejteni miért, és miért főként linuxosoknak a mániája ez. Csak a meme kedvéért senki nem faragja animésre a desktopját, amit napi sok órában nézeget. Az is igaz, hogy én ezeket a dolgokat sose értettem, pl. mikor divatba jöttek ezek az elektronikus dobgépes, monoton tucc-tucc, tucc-tucc, tucc-tucc, két óra és 12 szám múlva is ugyanaz a tucc című ökörségek, akkor is miért repült rá mindenki, mind légy a kakára, vagy pl. hogy egy amcsi güzüszemű csávó közösségi weboldalán mit lehet egy egész életen át tobzódni 4 milliárd embernek, nap-éjt, mikor csak ilyen macskás videók, életbölcseletek, szellemi fingás van rajta, ami szellemileg elbutító, agyzsibbasztó, és a net ennél többre lenne érdemes. Valahogy ezek nekem mindig is megfejthetetlen dolgok voltak.

    (#20988) Aweriot: igen, ez valóban igaz. Csak a neten van pár elvakult fanja, akik azzal bujtogatnak, hogy á, de igen, lehet mindennapos desktopnak is használni. Ezért szedtem róla össze infókat, amik szerint meg nem lehet. Csak azért, hogy ha valaki kíváncsi rá, ne fusson vele köröket feleslegesen. Szerverre természetesen jó, nem is azért írtam, hogy lehúzzam, hanem hogy reálisabb legyen róla a kép.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés