Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80679) májkimiki válasza #68216320 (#80678) üzenetére


májkimiki
őstag

Ha van kedved ránézhetsz az Elementary-ra. Ubi LTS alapú, saját Pantheon desktop, egy pár Flatpak csomaggal.
elios@HP-ProDesk-600-G1-TWR-b44034b1:~$ flatpak list
Név                                          Alkalmazásazonosító                                 Verzió       Ág           Eredet            Installation
EasyEffects                                  com.github.wwmm.easyeffects                         6.1.4        stable       flathub           user
elementary platform                          io.elementary.Platform                                           6            appcenter         system
Számológép                                   io.elementary.calculator                            1.7.0        stable       appcenter         system
Kamera                                       io.elementary.camera                                6.0.0        stable       appcenter         system
Képernyőkép                                  io.elementary.screenshot                            6.0.0        stable       appcenter         system
LSP                                          org.freedesktop.LinuxAudio.Plugins.LSP              1.1.30       20.08        flathub           user
ZamPlugins                                   org.freedesktop.LinuxAudio.Plugins.ZamPlugins       3.14         20.08        flathub           user
Mesa                                         org.freedesktop.Platform.GL.default                 21.1.7       20.08        freedesktop       system
Mesa                                         org.freedesktop.Platform.GL.default                 21.2.2       21.08        flathub           user
Intel                                        org.freedesktop.Platform.VAAPI.Intel                             21.08        flathub           user
openh264                                     org.freedesktop.Platform.openh264                   2.1.0        2.0          flathub           user
GNOME Web                                    org.gnome.Epiphany                                  3.38.6       stable       appcenter         system
Evince                                       org.gnome.Evince                                    40.3         stable       appcenter         system
GNOME Application Platform version 41        org.gnome.Platform                                               41           flathub           user
elios@HP-ProDesk-600-G1-TWR-b44034b1:~$
Minden más ubis csomag megy rajta ettől függetlenül, Synaptic-ot fel kell rakni vagy mehet konzolból az apt.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.