Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62039) Frawly válasza Rimuru (#62034) üzenetére


Frawly
veterán

Pont írtam a Linuxos OFF topikba, hogy a Win10 update-ja már olyan lassú, hogy még a gentoo-s forráskódból forgatással is beelőzöd sebességben. A fordítás ugyan jobban megizzasztja a procit, de hamarabb végez és mellett tudsz bármit csinálni. Na, ezt Win10-nél próbáld meg.

(#62031) ubyegon2: én, mikor még embereknek telepítettem gépet, mindig azt a Windowst tettem fel, amit kértek. Úgyis csak arról akartak hallani, Linuxról nem. Meg végül is azért nem győzködtem őket, mert ha Linuxot teszek fel, utána nem supportálom, így ha később elromlik valami, én nem leszek ott, ők nem értenek hozzá, és segítséget sem fognak tudni hozná szerezni, kevesebb ember tud nekik benne segíteni. Ha meg Windows van fent, ahhoz ugrasztani tudják bármelyik szomszéd Win Pistit, aki meg tudja nekik patkolni működőre vagy bárki távsegítséget tud nekik nyújtani TeamViewer segítségével. Bár szívem szerint régóta nem tennék Windowst semmilyen gépre, hacsak valami céges vagy professionális felhasználás, vagy játék nem indokolja, vagy valami komoly driver probléma állja útját a Linuxnak.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.