Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) waccamár válasza ga_-bor (#249) üzenetére


waccamár
senior tag

Én ilyet vettem hozzá, minőségi darab, perfektül illeszkedik, teszteken is jó értékeléseket kapott. NE vegyél átalakítóból olcsó gagyit.

(#252) BullZeye


BullZeye
veterán

mi különbség van a sima és international version között? EU plugot adnak +30 dollárért, vagy jobb fw?

(#253) oszy


oszy
veterán

Most 34.000 Ft-ra jön ki szállítással a gép. CN plug. Ezt írják. Ehhez kell még az átalakító?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#254) UberMutant válasza oszy (#253) üzenetére


UberMutant
őstag

[link]
vagy szerzel egy ilyet
https://www.akku-elem.hu/3-polusu-notebook-halozati-adapter-kabel.html

[ Szerkesztve ]

(#255) oszy válasza UberMutant (#254) üzenetére


oszy
veterán

Akkor ennyit megér a gép?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#256) kiskkas


kiskkas
tag

Sok olvasás után jutottam az elhatározásra hogy veszek én is! Kérdésem lenne hozzátok, most akcióban van GB-n 129.99-$ ért az Original Xiami Smart Air Purifier. Ez megegyezik az általatok preferált géppel? Szállitást a "priority line"- kellene választani, $ 6,36? Ez igy, talán baráti ár lenne amenyibenez, az általatok dicsért gép.
Köszönöm elöre is a forum segitségét. kiskakas

Xiami Note 10 5G . iPlay-40 pro

(#257) UberMutant válasza oszy (#255) üzenetére


UberMutant
őstag

nem tudom, neked megéri-e,
nálam nincs sok haszna, ahogy néztem alig gyűjtött port 1 hónap alatt.

(#258) ga_-bor válasza kiskkas (#256) üzenetére


ga_-bor
tag

Mindenképpen EU expressz mert különben vám.

(#259) RBJ


RBJ
addikt

Úgy látom a mi home 4.3.11 lesz a legstabilabb. Eddig az 5... verzióból egy héten belül 3 at dobtak ki de egyik bugosabb mint a másik.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#260) Magga


Magga
aktív tag

Sziasztok!

Valakinek esetleg tapasztalata van-e Xiaomi-val az allergia szezonban? Erősen gondolkodom rajta, ráadásul most 126 USD lenne tréfamentes szállítással...
Szokott olcsóbb lenni?

[ Szerkesztve ]

(#261) UberMutant válasza Magga (#260) üzenetére


UberMutant
őstag

az antihisztamin többet ér

(#262) Bazs87


Bazs87
tag

Sziasztok!

Már vagy 2 órát elvertem arra, hogy a xiaomi eszközét újra üzembe rakjam. (költözés miatt kihúztam, majd pár nap múlva bedugtam mind a kettőt és a komm természetesen elszállt)

Folyamatosan kiáll timeout-ra. Telefont újraindítottam, az eszközt folyamatosan resetelgetem, kihúzogatom, de mindig ugyanaz.

A vicc, hogy az eszköz a belső hálómon van, csak valamiért a csodás kínai app nem működik megfelelőképp.

Volt már valakinek hasonló problémája?

Köszönettel:
Bazs87

(#263) UberMutant válasza Bazs87 (#262) üzenetére


UberMutant
őstag

amíg a szervert nem állítottam kínaira a mi home appban, nekem sem működött. hátha ez a hiba

(#264) RBJ válasza UberMutant (#263) üzenetére


RBJ
addikt

De nagyban függ attól is melyik verziójú szoftvert használja. Nagyon instabbilak ilyen szempontból.
Most nekem a legújabb 5.0.7. stabbil. addig csak 4-3-7 vagy mi volt a legjobb. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#265) simii


simii
tag

Sziasztok! Elkezdtem nézelődni a témában, mert az általatok írt Xiaomi nekem is megtetszett, de találtam egy aggasztó dolgot:

[Itt]

[És itt]

Két probléma van elvileg:
- Az egyik, hogy nem igazán jó az auto mód: azt állítják több teszt alatt is, hogy 3 óra után mindenképp auto módba áll át a cucc, akármit csinálsz.
- A másik, ezzel összefüggésben, hogy azalatt meg eléggé rosszul teljesít. Azt mondják csak turbo módban tuti, auto módban annyira visszaveszi magát, hogy nem a legjobb a szűrés:

(a 3 óra max fokozaton lévő használat az elején az egyenes vonal, utána kapcsol auto módba)

Ugye ebben az a gond, hogy ha éjszaka használod, lényegében 3 óra működés után ugyanúgy visszaáll auto módba, amikor pedig gyengén teljesít, ergo nem olyan szuper levegőben alszol, mint előtte.

Van egy automata mérőeszközük is, ami elvileg együttműködik a légtisztítóval, és megoldhatja ezt a gondot, nem tudom, ti használtok ilyet?
[link]

[ Szerkesztve ]

Life is short. Play more.

(#266) dugesz77 válasza simii (#265) üzenetére


dugesz77
őstag

Átolvastam mindkettőt. A gond az automata programmal van. Túl hamar leveszi a teljesítményt (kínai levegő minőség határértéke magasabban van mint itt) és ha nagy teljesítményre kapcsolsz 3 óra múlva magától visszavált automatára(tehát kis teljesítményre). Én eddig is egyedi értéken használtam 15-18m3 állásban ott nem vesz vissza a teljesítményből tehát nálam fel sem tűnt ez a "hiba". Amúgy meg maga a szűréshatékonyságával nincs gond a teszteken, már amikor nem az automatikára van bízva a vezérlés.

(#267) qqzs válasza simii (#265) üzenetére


qqzs
őstag

Nekem sleep modbol nem valt autora. Turbobol meg johogy atvalt kinek akare egyebkent is egy f16 ossal egyutt lakni. A turbo arra jo ha nagy port csinálsz pl flexel felszeded a kuszoboket es kitisztitsa a levegot. Vagy ha elmesz otthonrol akkor zugjon. Egyebkent a flexelest automodban is eszrevette es beporgott. Azt is eszreveszi ha mondjuk megagyazunk egybol beindul.

Ja es nem lehet melette aludni sleep mod kivetelevel. Az auto mod kb olyan mint egy ventillator hangja a tuebo meg mint egy porszivo

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#268) RBJ válasza simii (#265) üzenetére


RBJ
addikt

Auto mode elvileg kütyafüle, de mivel nem olyan szennyezett a levegő nálunk mint indiában stb stb nem igazán fog fordulatot emelni. De ha kell megteszi.
Én soha nem hasznjálok auto módot mert semmi. Általában 12m re van állítva egész nap, este sleep mód lenne de már az is zavarja a fülünket.
Egyik légtísztitó se lesz jobb mert az okosok szerint akkor ér az egész valamit ha a helyiség levegőjét óránkét 3 szor átkeringetné. Ezt meg minden készülék max fordulaton tudja csak.
Vagyis állathangosan kellene mindet nyomatni.
Ezt csak kütyűjátéknak fogjuk fel. Igaz én mikor elmegyek itthonról turbóba vágom mindig.
Igaz kíváncsi vagyok majd télen ha szmog riadó lesz stb akkor hogyan szerepel.
Tavaly nem volt mód kipróbálni mert mire megjött a készülék tavasz lett. :DDD
Az automata mérőeszköz meg be van építve, azt látod a telefonodon.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#269) dugesz77 válasza RBJ (#268) üzenetére


dugesz77
őstag

Számomra amúgy elég meglepő,hogy milyen hamar érzékeli a külső történéseket. A múltkor elfújtam egy gyertyát 2 méterre tőle fél percen belül megemelte a fordulatszámot. De ugyanez teszi ha például a konyhában sütünk valamit és ha kinyitom a szoba ajtaját pár perc múlva már nyomja is fel a fordulatszámot.

(#270) doc válasza simii (#265) üzenetére


doc
nagyúr

basszus, hol van ez a ketyere, szenbanyaban? :F

nekem nincs gondom az auto moddal, teljesen jol reagalja le a valtozasokat, ha koszos a levego 'beporog', ha tiszta akkor visszalassul

(#271) ga_-bor válasza doc (#270) üzenetére


ga_-bor
tag

Há! 25 nap után neki indult a légtisztító uk-ből. Tervezetten hétfőre lesz itt! :C

(#272) qqzs


qqzs
őstag

Nektek is behangosott a sleep mod? Nem.porgesben vagy suhogasban hanem valami buves szeru hangja van. Uj koraban csak onna tudtam hogy megy a ventilator ha raneztem vagy a kezemmel ereztem a szelet de most kifejezetten hallom a motorjat is

Eladó: GTS450

(#273) RBJ válasza qqzs (#272) üzenetére


RBJ
addikt

Olyan impulzus szerűen bug.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#274) ga_-bor


ga_-bor
tag

Egy kis segítsége kérnék:

Van-e valakinek tp-link archer routere? Nekem az van, ami eddig tökéletes volt, de nem hajlandó a xiaomi légtisztító rajta keresztül csatlakozni a netre. Kell neki pár router varázslás, de még nem találtam meg a tökéleteset. IPhone hotsportról már sikerült csatlakozni, de ugye azt nem adhatok neki mindig...

Szóval hátha.

(#275) ga_-bor válasza ga_-bor (#274) üzenetére


ga_-bor
tag

Illetve ki milyen locationnal próbálkozik / internet szolgáltatóval? Mert félek a diginél van tiltva valami port vagy nem tudom...

[ Szerkesztve ]

(#276) batabe válasza ga_-bor (#275) üzenetére


batabe
senior tag

Én digis vagyok, china szerverrel simán megy

S22Ultra snapdragon / Garmin Venu 2 Plus

(#277) ga_-bor


ga_-bor
tag

Fura mód, találtam rá módot, hogy a mostani routeremre, vagy egy sokkal egyszerűbb kölcsön routerre rá tudjon csatlakozni, viszont 10-ből 10x nem tud csatlakozni se a telefon se a tablet. Kínomba előszedtem egy régi androidos telefonomat, 2-3 óra alatt bekapcsolt, felupdatelte magát, de arról is ugyanezt csinálja. 4g-t megosztva hotspotra simán csatlakozik és tudom irányítani...

Kérdezzem meg a digit, hogy van-e bármilyen korlátozás felénk? Vagy még mindig a routerrel / digis modemmel lesz valami gond?

(#278) w.miki


w.miki
veterán

Original Xiaomi Smart Mi Air Purifier - CN PLUG WHITE
Ár: 99,99$
Kupon: BFGBHSC13 vagy BFRIGR18 (30-30 db)

Én is vettem.
Kábelt milyet ajánlanátok hozzá? Hogy érdemes elhelyezni pontosan?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#279) UberMutant válasza w.miki (#278) üzenetére


UberMutant
őstag

Három ágú laptop kábel kell neki.

(#280) zsoika


zsoika
addikt

Elindult a BF...itt érdemes körülnézni!

Én már vettem is egy Airfree P150 légtisztító, levegő fertőtlenítő készüléket...igaz a E125-re pályáztam,de "csak" a nagyobb 150-es volt akcióba. Sebaj, így 13eFt al olcsóbban vettem a nagyobb készüléket és még egészségpéztárból a 14%-át vissza is kapom . :C

(#281) RBJ


RBJ
addikt

Amúgy ha valakit érdekel a Brendon és árulja a philips termékeit.
Xiaomi téren meg megjelent kijelzős változat a kistestvérnek.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#282) BullZeye válasza RBJ (#281) üzenetére


BullZeye
veterán

Dupla áron, és a kijelzőn kívül ahogy néztem mást nem tesz hozzá. Ezen is első dolgom volt ledet és hangot kikapcsolni.

Lehet venni csavaros EU plugot villanyos boltokba, lecsíped a kínait, és csavarhúzóval rárakod a kábelt.

[ Szerkesztve ]

(#283) RBJ


RBJ
addikt

Ma cseréltem új szűrőt. Nem tolom tovább.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#284) qqzs


qqzs
őstag

valakinek van pro? Nem ertem hogy lehet nagyon teljesitmenye ha ugyanaz a szuro megy bele. Vagy gyorsabban kell porognie amitol hangosabb vagy fele annyi a szuro elettartam. Merthogy ha jol megnezitek nemcsak a kijelzo a kulonbseg hanem a levegotisztitasi kapacitas is. Plusz nagyobb a doboz. Azt hittem ket szuro megy bele de nem. Mi van meg a dobozaban? Esetleg van ion porcsapdaja is? Most 269. Valamit tudnia kell meg ha ennyivel tobbe kerul, a xiaomi nem szokott kamuzni.

Eladó: GTS450

(#285) dugesz77 válasza qqzs (#284) üzenetére


dugesz77
őstag

A proban amúgy a lézeres érzékelő a drága, igaz külön is megvásárolható lehet a simához is kapcsolható tehát elvileg felhozható a pro érzékelésének a szintjére. De valamit alakítottak a motor/lapát kombon is ,mert más a kiképzése mint a simának. Valószínűleg több levegőt mozgat vagy ugyanannyit hallkabban. A szürő érdekes kérdés. Ha ugyan az akkor hamarabb meg kell telnie.

(#286) w.miki


w.miki
veterán

Original Xiaomi Smart Mi Air Purifier - CN PLUG WHITE
Ár: 95,11$ ❗
Kupon: Blackfridayhalf36 (100 db)

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#287) qqzs válasza dugesz77 (#285) üzenetére


qqzs
őstag

az erzekelo kulon kb 60 usd ha ebbol ezzel 180 kb akkor is van meg 100 dollarnyi cucc...a tobb muanyag a hazon csak nem annyi :) ha mondjuk szelesebb is lenne nagyobb lapat de akkor is ugyanakkora a szuro. ez nem fer a fejembe

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#288) Grisha


Grisha
tag

Sziasztok!

Nekem 2db Xiaomi Air Purifier 2-m van.

Egy a nappaliban üzemel egy hónapja, egy meg bontatlanul hever a gyári dobozában a dolgozóban, melytől megválnék, ha valakit érdekel.

Megpróbálom itthon elpasszolni (adok neki egy hetet), ha nem megy akkor feldobom ebay-re, csak itthon egyszerűbb lenne a szállítás.

Nem international, szóval kell hozzá egy Mickey Egeres tápkábel (=laptop tápkábel, kemény 800 forint) amit szívesen adok is hozzá, ha valaki igényli, az átalakítót felejtsétek el.

Kalandos úton került hozzám +1db a GearBest "jóvoltából" (ma délután vettem át), de ez most nem is tartozik ide.

Az ára 33.000 Forint. Ennyi most az ára a jobb oldalakon is postaköltség nélkül, csak erre nem kell várni egy hónapot és garantáltan nincs Vám és Áfa.

Személyesen átvehető Pécsett és környékén, esetleg Budapesten (December 8-án járunk arra).

Feladom még Foxpostba is 990+450 Forintért utánvétesen.

Nem személyes átvétel esetén, ha a vevő kéri kibontom ás átnézem a feladás előtt, mégiscsak átutazta a fél Földet, bár külsérelmi nyom nincs a dobozon és a Xiaomi nem spórol a csomagolóanyagon.

Üdv,

Gergő

Dictim dabit ipsam findet res!

(#289) BullZeye válasza Grisha (#288) üzenetére


BullZeye
veterán

27-29k szállítással áfa vám mentesek, hetente van kupon hozzá az elmúlt 3 hétben.

(#290) ga_-bor válasza BullZeye (#289) üzenetére


ga_-bor
tag

sőt múlt héten 95 usd volt...

(#291) w.miki válasza BullZeye (#289) üzenetére


w.miki
veterán

Neked is van? Mi a tapasztalatod? Mennyire jó? Hova érdemes tenni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#292) Grisha válasza BullZeye (#289) üzenetére


Grisha
tag

Ezeket az oldalakat én nem láttam.

Tinydeal-en nincs most.

Geekbuying-on 120 USD. Ez 0%-os konverziós jutalékkal (ami nem létezik, de legyen) most 31.461 Ft feltéve, hogy VISA kártyával fizetsz és a Paypal-ban jól állítottad be, hogy ki végezze az átváltást (ha rosszul akkor sem gond 32.250 Ft-ot fizetsz).
Erre jön a szállítás, a legolcsóbb 35.57 USD. DHL Economy (gagyibb itt nincs) ÁFA és VÁM 100%, hogy van a DHL miatt, szóval a Geekbuying felejtős.

Gearbest-en is pont 120 USD, flash sale van, 22% kedvezmény ami nyilván hazugság, mivel 125 vagy 130 USD szokott lenni de ezt már megszoktuk. Ez árban ugyan annyi, még 109db van most. A szállítás itt jobb. Priority lane (EU Express) 6.36 USD + 3.40 a biztosítás, 20-60 nap alatt itt is van. Nem tudom, hogy meddig lesz EU Express, mert illegális, nekem a két készülékből az egyiknél már nem is akarták ezzel a módszerrel elküldeni. Kaptam egy levelet, hogy a szállítási módot ért megszorító intézkedések miatt egyszerű regisztrált küldeményként kerül feladásra és sorry, néhány levélváltás után feladták végül is EU Express-szel, az egyik csomag 63 nap alatt ért ide, a másik 20. Szóval, ha a vám/áfa mizériát megúszod, akkor 34e-ért itt is van.

B opció itt még, ha az EU-4 raktárból rendeled, de úgy nevetséges 170 USD + 14 a szállítás.

Szóval én nem látok most 27-29k-ért sehol ilyet. Lehet, hogy a black friday alkalmából volt akció.

A 27e az pont 103 USD 0% konverziós jutalékkal, nem kötekedni akarok, csak érdekel, hogy melyik oldalon kerül ennyibe, mert akkor mostantól azt is nézegetni fogom.

Gergő

Dictim dabit ipsam findet res!

(#293) Grisha válasza BullZeye (#282) üzenetére


Grisha
tag

A kijelzőn kívül azért van egy nagy különbség. Az Air Purifier 2-ben sima infravörös attenuációs PM szenzor van ami elég egyszerű, bár a célnak szerintem tökéletesen megfelel. A 2s ezzel ellentétben megkapta a Pro lézer diffrakciós szenzorát, ami lényegesen komolyabb cucc, árban az előbbi 10x-be kerül (csak a szenzor). Ez van a 60 USD-s külön Xiaomi PM monitorban is. Ezen kívül tényleg csak az a különbség amit írtál, nem éri meg. Sokkal jobb egy sima kijelző nélküli és egy hordozható monitor.

Dictim dabit ipsam findet res!

(#294) DougButabi válasza Grisha (#292) üzenetére


DougButabi
tag

Nemrég linkelték a kódokat 99.99 USD

Van vámmentes EU-express szállítás 6.36

Szóval így jön ki a 28,000 HUF

(#295) BullZeye válasza w.miki (#291) üzenetére


BullZeye
veterán

Pár hete van, szeretem, bár még csak teszt jelleggel ment pár napot, meg lakásfelújítás van, és glett/beton por hamar megölné, így csak az egyik zárt szobába használjuk, de jónak tűnik.

Ha kész lesz minden, akkor fogjuk tudni tesztelni, hogy ami miatt megvettük (kevesebb por) segít e.

(#296) w.miki válasza BullZeye (#295) üzenetére


w.miki
veterán

majd írj róla egy részletes beszámolót, ha lesz időd, mert jók az írásaid.
Faterom allergiás, én azért rendeltem, még hozza a DPD.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#297) ga_-bor válasza Grisha (#292) üzenetére


ga_-bor
tag

Kérlek ne beszélj butaságokat, vagy ne akard megvezetni az embereket tudatosan. Amennyiben más devizában vásárolsz mint amiben a számlád és a kártyád van, úgy sincs plusz devizakonverziós költség (a számla és kártyatípusok 90%-ban, bár ha neked van, akkor cserélj számlát gyorsan). A kvázi "devizakonverziós" költség ott jelentkezik, hogy neked eladási áron adja el az adott pénzintézet az adott devizát. Vagyis amikor te ki akarod számolni, hogy mennyibe fog került _pontosan_ a vásárlás, akkor az adott pénzintézet devizaárfolyam eladási oszlopával szorzol.

És igen, gearbest, kuponkóddal, euexpressel még mindig megáll 100 usd-ben ami jelenleg ersténél bankolva most 27 251 Ft. Nyilván ez mozogni fog óráról órára.

Persze, illegális :DD meg persze, várni kell rá, de 5-6e ft-val olcsóbb kintről az új és 22%-al drágábban árulod :)

Szerencsére egyre kevesebb a hülye ember aki beveszi az ilyen dumákat :)

(#298) Grisha válasza ga_-bor (#297) üzenetére


Grisha
tag

Sajnos ez nem teljesen igaz.

Amit írtál, az csak abban az esetben igaz, ha direkt kártyás fizetést választasz (megjegyzem, hogy így sem mindig, mivel sok esetben itt is lehet választani pl. amazon), vagy PayPal esetében, ha az jól van beállítva.

Ha PayPal-lal fizetsz akkor két opció van, így itt sem igaz feltétlenül:
1, A PayPal váltja át neked és a te kártyádat forintban terhelik! Ez régebben 1-2 forinttal rosszabb árfolyamot jelentett, mostanában viszont (az utóbbi 5-8 évben) 5-10 forintot is jelent sajnos, vannak cikkek a HVG-n is, meg a kiszamolo.hu-n, ha szeretnéd postolom a linket, ott 5-7,5%-os árrést írnak.

2, A jobbik opció, hogy a kártyatársaság vagy a saját bankod váltja át. Ez bankonként változik, amíg AXA-s voltam addig a kártyatársaság váltotta (tehát a VISA vagy a Mastercard és köze nem volt a bankom árfolyamához), most ERSTE esetében szerintem a bankom váltja, de ezt még nem ellenőriztem. VISA esetében ennek a napi friss árfolyamát itt lehet meglesni: https://www.visaeurope.com/making-payments/exchange-rates a saját bank esetében meg a bank honlapján.

További genyó dolog a Paypal-tól, hogy kb. minden "rendszerfrissítéskor" (én 2005-óta használom és volt pár) amit úgy ismersz meg, hogy teljesen átszabják az oldal design-ját megváltoznak a kártyához társított konverziós beállítások, mit ad Isten az alapértelmezettre ami természetesen az 1.
Te is ellenőrizheted: belépsz a Paypal-ba --> jobb felül fogaskerék --> utána Payments fül --> Manage pre-approved payments --> Set Available Funding Sources --> kártyád mellett conversion options --> itt választhatsz a "The PayPal currency conversion process" vagy a "The MasterCard and Visa currency conversion process" között.

A konverziós jutaléknak amit említettem nincs semmi köze a "kvázi "devizakonverziós" költség"-hez amit te írtál, az esetleg a te bankodban van, ha pld. bemész és idegen devizában utalsz a forint számládról egy másik számlára. Én a kártyatársasági költségre utaltam, amennyiben van (bár direkt 0-val számoltam), VISA-nál nem tudom, hogy mikor van és mikor nincs, nem szoktam vele foglalkozni, meg számolgatni, mert nem nagy összeg. Lehet, hogy akkor jelenik meg, amikor több lépcsős az átváltás. Ugyan is, ha a VISA kártyával az USD-n kívül más devizanemben vásárolsz (pl. EUR, GBP, AUD) akkor az átváltás pl. AUD --> USD --> HUF lesz. Ez Mastercard esetében is pont így működött régen (amikor olyan kártyám volt) csak annak az alapértelmezett devizaneme az EUR volt. Ha a saját bankod váltja, akkor merem remélni, hogy már nincs ilyen költség (bár tudom, hogy a CIB-nél volt). Azt viszont bátran megsaccolom, hogy PayPal esetében a magyar vásárlók 70-80%-a megfizeti a cikkekben is közölt 5 vagy 7,5%-ot, mivel a PayPal átveri őket azzal, hogy az alapbeállítás szerint ők váltanak okosban.

Az EU-Express meg 9.76 USD, mivel alapból nem tartalmaza a biztosítást.
Belinkelem neked a levelet, hogy lásd nem akarlak "megvezetni", én örülnék a legjobban, ha maradna az EU-express szállítási mód, de úgy érzem, hogy sajnos ez nem így lesz.

Nekem kuponkódom nincs, nem is látom a GB-en, hogy osztogatnák mindenkinek, amit látok, hogy most ebben a pillanatban 119.99USD az ára (kamuakciósan), erre jön rá a szállítás és így pontosan 129.75USD-t kell fizetnem, ha megrendelem, ez ebben a pillanatban 34,164.52 Forint, ha PayPal-lal fizetek és mondjuk a VISA váltja, vagy 35,358 forint, ha az általad ajánlott árfolyamon direktben az ERSTE váltja. Ennyiért kapok egy újat, ha rendelnék, én meg 33,000-ért árulok egy újat, ami most itt van nálam, bontatlanul és maholnap át lehet venni.

Nem látom megvezetésnek, ha téged sért azt sajnálom, de lehet, hogy valaki szívesen megvenné.

Dictim dabit ipsam findet res!

(#299) Grisha válasza Grisha (#298) üzenetére


Grisha
tag

Most látom, hogy itt a fórumban postolták a kuponkódokat. Kár, hogy Szeptemberben, amikor rendeltem még nem volt ilyen. A korrektség kedvéért azért megírom, hogy a kuponkód esetében a a biztosítás is alacsonyabb (gondolom, mert érték alapú) és így a szállítás 6.36+3 USD.

Ettől függetlenül az ár fix, ha érdekel valakit írjon nyugodtan. Hétfőig nem dobom fel az ebay-re.

Dictim dabit ipsam findet res!

(#300) BaginZe válasza Grisha (#298) üzenetére


BaginZe
tag

"ha téged sért azt sajnálom"

A fórumszabályzatot biztos:

"Különösen tiltott a Felhasználói Tartalomban:
...

A hardverapro.hu, az Állásbörze és a városi LOKÁL topiccsoportokon kívül máshol terméket, szolgáltatást, munkát hirdetni."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.