Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) SirRasor válasza ribarszki (#948) üzenetére


SirRasor
őstag

Mutass már nekem tényeket, mert eddig még nem találtam normálisat az interneten.
Amit belinkeltél, az egy olyan holnap, ami árul hepa szűrőket. A saját tesztjük alapján se porszívózni, se mosni nem lehet! Vegyél újat de azonnal! Tudod mi az a marketing? :W Olyan szép táblázatokat én is tudok bármikor csinálni...
Csak a saját szubjektív érzetemre tudok hagyatkozni: ugyanolyannak ÉRZEM. Mérőműszerem nincs.
Szóval te ne terjeszd a bullshitet, hogy nem lehet mosni. Majd ha csinálsz egy saját műszeres mérést, akkor jöhetsz a szakmaisággal :)

Make Love not war!

(#952) updog válasza SirRasor (#951) üzenetére


updog
senior tag

Can you clean a HEPA filter? If your HEPA filter is not specifically labelled as washable or “permanent,” then the answer is no

Ugyanezt írják ("this can definitely damage the mesh of fibers that allows the filter to remove particles from the air").

Washing a HEPA filter will destroy it in most cases

"Csak a saját szubjektív érzetemre tudok hagyatkozni" vs. " ne terjeszd a bullshitet" :Y :U

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#953) SirRasor válasza updog (#952) üzenetére


SirRasor
őstag

Még mindig nem mutattatok egy normális tanulmányt, ami ezt alátámasztaná.

Amúgy nem nagy kaland: szerintem egy ilyennel is le lehetne mérni. Nem dobunk össze egyre? :D

Make Love not war!

(#954) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

washable = mosható.
not washable = nem mosható.

A moshatók hátárnya, hogy csak Es van (E10...), csak a nem moshatókból van Hs (pl H13...)

Sztem egy príma megoldás lenne a mosható + nem mosható kombó csak hát akkor töredék annyi filtert tudnának eladni...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#955) havri1


havri1
félisten

Xiaomi Mi Air Purifier Filter (Anti-Formaldehid) légtisztító szűrő

Ugyan most nincs készleten, de lesz hamarosan remélem.

havri

(#956) Dare2Live válasza havri1 (#955) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

multkor nézegettem, ennek a magyak xioaminak kb semmilye nincs. készleten. De tényleg honalpon lévő termékek 90% nincs készleten.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#957) havri1 válasza Dare2Live (#956) üzenetére


havri1
félisten

Ezt mondtam a múltkor itt. Nyáron indult, nagyon nagyon nehezen indul. Félek be fog fulladni..korai volt ez még, nincs mögötte megfelelő logisztikai és egyéb háttér..

havri

(#958) updog válasza havri1 (#957) üzenetére


updog
senior tag

Nem is értem bakker, tetszőleges EU raktárban van X ezer darab minden Xiaomi termékből, de akár a Xiaomi támogatásával kb. két hét alatt egy konténerszállítónyi cuccot tudnának behozni, és mégis, mint hivatalos boltban kb. semmi nincs se online se offline... pedig nyilvánvaló igény van lenne a cuccaikra.

(#953) SirRasor "Még mindig nem mutattatok egy normális tanulmányt, ami ezt alátámasztaná." De, kapásból azzal indult a dolog, csak arra meg azt mondtad, hogy marketing, úgyhogy annak nem hiszel... :U Így elég nehéz :N

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#959) havri1 válasza updog (#958) üzenetére


havri1
félisten

Csak azt nem tudni, hogy hivatalos importőr, vagy viszonteladó, vagy márkabolt. Mert nagyon nem mindegy ám. Márkabolt a saját, a többi alatta van, minden téren sajnos.

havri

(#960) updog válasza havri1 (#959) üzenetére


updog
senior tag

Ja látom, elvileg Authorized reseller - jelentsen akármit :)

Na de akkor is az lenne a érdekük, hogy ugyan tudjanak már eladni valamit, ahhoz meg kellene hogy legyen az eladás tárgyából nekik raktáron, nem? :DDD A xiaomishoppal is az volt a legnagyobb bajom, hogy az "5-8 nap" beszerzés az (feltételezem hogy) pont abból állt, hogy megrendelték Kínából, aztán mikor már három hét után naponta pingettem őket, kicsit ideges voltam mert valószínűleg hamarabb megjön ha én megrendelem...

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#961) parfish


parfish
csendes tag

Helo!Az lenne a kérdésem ,hogy szeretnék venni légtisztitot,mivel nagyon allergias vagyok a porra és a poratkàra,olyan 60 ezer forintig milyen légtisztitot ajánlottok?Olvastam hogy a légtisztitó hatasàra csökkennek a tünetek.(köhögés) Segitségeteket előre is köszönöm!!

(#962) RBJ


RBJ
addikt

HHa jól tudom másnak is hangosabb lett a gép egy idő után. Erre valami megoldás?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#963) concret_hp


concret_hp
addikt

sziasztok, ide lettem irányítva a háztartási gépek topicból :R

szóval elsősorban a sok por ellen kéne valami, nem baj ha a dolog olcsón fenntartható, van jelentős különbség a különböző gyártmányok közt?

ill. számít ezeknek hogy milyen pozícióban vannak? szóval mondjuk felrakhatom szekrény tetejére fektetve v ágy alá v mittom'? :D nincs olyan nagyon sok hely :(

vagy fullba vagy sehogy :D

(#964) havri1 válasza concret_hp (#963) üzenetére


havri1
félisten

Por ellen ez nem jó.

havri

(#965) ribarszki válasza concret_hp (#963) üzenetére


ribarszki
őstag

Szia! A légtisztító nem jó házipor ellen. Egy múltkori hozzászólásomban ezt írtam erről a félreértésről.

(#966) concret_hp válasza ribarszki (#965) üzenetére


concret_hp
addikt

allergiás is vagyok minden szarra, szóval kell , gondolom azért rontani nem ront a porosságon sem :D

szóval az elhelyezéssel mi a dörgés? hova szokás ezt rakni?

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#967) ribarszki válasza concret_hp (#966) üzenetére


ribarszki
őstag

Fektetve nem jó, mert 4oldalt szív levegőt. Sajnos a szekrény tetején sincs túl jó helyen. :(

(#968) havri1 válasza concret_hp (#966) üzenetére


havri1
félisten

Rontani nem ront, csak jobban szétküldi a port a levegőben. Illetve ha nagyon sok a por, úgy jársz mint én. Valamelyik hozzászólásban linkeltem képeket, kb 2 hetes szűrőtisztítás utáni állapotról.

havri

(#969) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Sziasztok,
ez az MI Purifier2 mennyire jó a maga 40e körüli árával? Vagy milyen más alternatíva van?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#970) ribarszki válasza Speeedfire (#969) üzenetére


ribarszki
őstag

Xiaomi PRO a Lurdy Xiaomi Store-ból. 50k körül. Az nagyon jó ár!

(#971) havri1 válasza ribarszki (#970) üzenetére


havri1
félisten

60e

havri

(#972) Speeedfire válasza havri1 (#971) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Az akkor már kiesik nálan, max ha esetleg lesz náluk BF.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#973) havri1 válasza Speeedfire (#972) üzenetére


havri1
félisten

80-90 krül megy kint, szvsz nem lesz ez már jelentősen olcsóbb.
Pro nekem sok lenne, sima 2-es is hangos ha arról van szó. Pro az nagyon nagy..

havri

(#974) Speeedfire válasza havri1 (#973) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ami most van 2s 45e körül az ajánlott? Vagy ki lehet fogni olcsóbban gearbest és társairól? Egyáltlán mivel jobb az S? Sima garzonba lenne, nincs extra igény.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#975) concret_hp válasza ribarszki (#970) üzenetére


concret_hp
addikt

ezt hol látjátok, hogy 50K?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#976) havri1 válasza concret_hp (#975) üzenetére


havri1
félisten

xiaomi.hu

Működik már a webshop is.

havri

(#977) havri1 válasza Speeedfire (#974) üzenetére


havri1
félisten

2S-ről itt jött pár panasz, akit sima 2-esen én nem tapasztaltam. (0 közeli értéken áll a mérő, ami szvsz kizárt).
Nálam 10 alá nagyon ritkán megy, inkább 20-30. Azt jobban elhiszem. Éjjel megy 10 alá, amikor 0 mozgás van a lakásban.

havri

(#978) ribarszki válasza concret_hp (#975) üzenetére


ribarszki
őstag

59k, elnéztem. 53-ra emlékeztem, hogy annyi volt ráírva a boltban. Persze lehet valamikor annyi volt..

(#979) Speeedfire válasza havri1 (#977) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Ez nekem semmit sem mond, de nem is nagyon látok sima 2-est már sehol sem. Csak ezt a 2s-t.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#980) stickermajom válasza Speeedfire (#974) üzenetére


stickermajom
addikt

Hol 45 a 2S?

(#981) havri1 válasza stickermajom (#980) üzenetére


havri1
félisten

Szinte mindenhol. Argepbe írd be. Pl alzán is annyi.

havri

(#982) stickermajom válasza havri1 (#981) üzenetére


stickermajom
addikt

:Y
Akkor le vagyok maradva, kéne egy a hálóba is.

(#983) updog válasza havri1 (#981) üzenetére


updog
senior tag

"Légtisztító s OLED displejem" ;] :DDD

Remélem Black Fridaykor még egy kicsit lejjebb visznek rajta, akkor tuti veszek még egyet.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#984) parfish


parfish
csendes tag

Helo ,megrendeltem a 2s t es a huawei p10 em sehogy nem akarja felismerni,valakinek valami ötlet?Atallitottam mar a regiokat is de ugyse ismeri fel!

(#985) havri1 válasza parfish (#984) üzenetére


havri1
félisten

Mainland China?
Mihome app?

[ Szerkesztve ]

havri

(#986) parfish


parfish
csendes tag

Igen mi home app ,probaltam kinaira is ,de azzal se mukodott sajnos 🤨egy iphone keszulekrol ami nem az enyem rendesen ment!

(#987) ribarszki válasza parfish (#986) üzenetére


ribarszki
őstag

Miui fórumról töltsd le a magyar mi home appot. Regisztrálni is kell a fórumra. Azzal próbáld, menni fog.

(#988) parfish


parfish
csendes tag

Letoltottem a magyar appot ,de azzal se talalja sajnos :( nem tudom mit lehetne még.Atallitom kinaira magyarra egyikkel se működik.

(#989) ribarszki válasza parfish (#988) üzenetére


ribarszki
őstag

Van valami fül a MiHome alkalmázos belül a menüben, hogy engedélyezni kell a hozzáférést a helyadatokhoz, tb. Én ezzel szívtam sokáig. Mert az elején én is rányomtam, hogy engedélyezem, de utána még külön is kellett. Ezt még nézd meg.
Milyen hibaüzenetet dob ki?

(#990) parfish


parfish
csendes tag

Ezeket irja ki,mar most engedelyeztem tarhelyet fotot ,mindent.De nem latja.

(#991) havri1 válasza parfish (#990) üzenetére


havri1
félisten

Reseteld le.

havri

(#992) parfish


parfish
csendes tag

Ezeket irja ki már rámentem,nem tudom hogy még mit lehetne engedelyezni mert mindent kipipáltam tárhely fotok amit lehetett midnet!

(#993) RBJ válasza parfish (#992) üzenetére


RBJ
addikt

AZ új verziók nekem se látják. 5.4.14 megyen csak. Szerintem próbáld meg ezt.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#994) havri1 válasza parfish (#992) üzenetére


havri1
félisten

Mivel nem látja, utolsó képen mutatja is, reseteld le.

havri

(#995) parfish


parfish
csendes tag

sikerült,köszönöm szépen a segitséget!

(#996) JamesHun


JamesHun
addikt

[link]

Sziasztok
Erről mi a véleményetek?
70-et megér, vagy van jobb ennyiért most?

SeriesX: JamesSHun

(#997) ribarszki válasza JamesHun (#996) üzenetére


ribarszki
őstag

Én most ezt rendeltem. Igaz ez kicsit más, tárcsás légmosó. A Philipsben vannak szűrőközegek is, ez annál egyszerűbb viszont olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

(#998) BurgBurg válasza havri1 (#945) üzenetére


BurgBurg
tag

Ez vmi brutál mennyiség. Ez hogy jön össze?
Nálam kb. 4-5 nap alatt lehet látni port a polcokon.
De már ez is idegesit.
Azt tudod ugye, hogy porszívózáskor ami leült por annak nagy része a levegőbe kerül. Próbáld ki, hogy ne porszivozol minden nap és akkor milyen lesz a szűrőbetéted külseje.

(#999) Tanczi01


Tanczi01
tag

Szerintetek reális lehet egy Xiaomi purifier pronál,az hogy mindig 1-2-3at mutat autómatán,egy 300e fős város mellett? Ha kinyitom az ablakokat,akkor felmászik 20ra is.
Meglepődtem. Eléggé sok por van a levegőben,azaz 2 nap és poros minden.
Ez az első nap tapasztalata volt.

[ Szerkesztve ]

(#1000) Dare2Live válasza Tanczi01 (#999) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nálam uez. 1-10 között, ha kinyitom az ablakot felugrik 20-30ra.

2-3hét múlva tél, beindul a műanyag, szemét, vizes fa, gumicsizma égetés és sztem ablak nyitás után ugrani fog az 100ra is az érték.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.