Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) fehermokus válasza bandriska (#6650) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Az EU garival nem sokra mész, Kínában fogják javítani bármi baja van. Nem bízzák EU szervizre a kijelző kiszedést és visszarakást, márpedig itt kezdődik a belenyúlás...

(#6652) zagloba válasza bandriska (#6650) üzenetére


zagloba
aktív tag

Az arany színű, az arany v rózsaszín-arany? Mert sima arany színben nem is rossz ár! :-)

(#6653) fecosrac


fecosrac
tag

wtf???

(#6654) gonorrea válasza fecosrac (#6653) üzenetére


gonorrea
senior tag

az kemény :D friss telepítés, meleg a telefon akkor is ha nem használod?

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#6655) fecosrac válasza gonorrea (#6654) üzenetére


fecosrac
tag

Nem, nem meleg. kb. 2-3-hetes lehet a rom. A legújabbat nem tettem fel, mert többen is azt írják xda-n hogy állandóan rebootol. Most tartok 75%-nál úgy, hogy azóta szinte hozzá sem nyúltam a telóhoz. Vicc...

(#6656) gonorrea válasza fecosrac (#6655) üzenetére


gonorrea
senior tag

tedd fel a wakelock detector nevű appot, megmutatja mi ébresztgeti a telefont, ill akkunál is látod mennyit volt ébren

kis help nekem is: hiába van chrome beállítva alapértelmezettnek, gyárival nyitja meg a külső hivatkozásokat! Régen ment rendesen :( aureel v16

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#6657) mundzuk válasza gonorrea (#6656) üzenetére


mundzuk
csendes tag

Megy az most is😎

(#6658) gonorrea válasza gonorrea (#6621) üzenetére


gonorrea
senior tag

hiába állítom be, menüben akkor is az marad, hogy rendszer alapértelmezett :(((

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#6659) Kaneven válasza gonorrea (#6658) üzenetére


Kaneven
tag

Esetleg ha letiltod vagy letörlöd a gyárit, akkor működni fog.

(#6660) bandriska válasza zagloba (#6652) üzenetére


bandriska
csendes tag

Hát nekem is ez a kérdéses, esetleg tudja valaki hogy a spemalles gold szín az rózsaszín vagy arany?

(#6661) fehermokus válasza bandriska (#6660) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Nem lehet tudni. Nekem speciel gold helyett rose gold-ot küldtek. Reklamáltam, de elküldtek a francba...

(#6662) gonorrea válasza Kaneven (#6659) üzenetére


gonorrea
senior tag

az rendben, de másnál megy rendesen

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#6663) gonorrea válasza gonorrea (#6662) üzenetére


gonorrea
senior tag

csináltam most egy dirty flash-t, de a hiba ugyanaz maradt :F van valakinek ötlete?

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#6664) ati3738


ati3738
aktív tag

Ha nem megy a wifi sem a sim nem működik az mi lehet?

Forever Young

(#6665) kungzi válasza ati3738 (#6664) üzenetére


kungzi
veterán

Rossz a modem fájl.

(#6666) ati3738 válasza kungzi (#6665) üzenetére


ati3738
aktív tag

Az helyrehozható ha igen, hogy?

Forever Young

(#6667) kungzi válasza ati3738 (#6666) üzenetére


kungzi
veterán

Fel kellene rakni egy gyári vagy aureel romot.

(#6668) ati3738 válasza kungzi (#6667) üzenetére


ati3738
aktív tag

Aurel van rajta most tettem fel

Forever Young

(#6669) kungzi válasza ati3738 (#6668) üzenetére


kungzi
veterán

Újra kellene rakni, tiszta telepítéssel.

(#6670) ati3738 válasza kungzi (#6669) üzenetére


ati3738
aktív tag

Nem lehet hardveres probléma mert előtte levő rommal sem ment?

[ Szerkesztve ]

Forever Young

(#6671) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Pentek ota hasznalom aureel rommal, eddig elegedett vagyok.

Viszont akadt par kerdesem, es a topicban a keresovel nem talaltam ra valaszt (vagy csak rosszul keresek).

Van xiaomi piston headsetem, a gyari atalakitoval tok jol megy, play/pause gomb mukodik, viszont az elore/hatra lepteto gombok leptetes helyett csak a hangerot valtoztatjak, ezt at lehet vhogy allitani?
A lehuzhato ertesito savba (vagy mi a neve) meg lehet valahogy jeleniteni a gyorsbeallitasokat (mint ahogy alap droidban van)?
A hivasrogziteshez pontosan hol kell atallitanom a regiot kinaira?
Elolapi kameraval valo fotozaskor be lehet allitani a kijezot vakuszeru mukodesre, illetve esetleg megoldhato a dupla kameras fotozas, vagy gyari helyett inkabb melyik camera appot ajanljatok?

Koszi. :)

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6672) kszthly válasza ati3738 (#6670) üzenetére


kszthly
senior tag

Próbáld ezt felrakni!
TWRP flash, wipe nem kell.
Ha nem használ, akkor esélyes a hardver hiba.

[ Szerkesztve ]

A tévedés jogát minden körülmények között fenntartom! :)

(#6673) Racecam válasza Zirowe (#6671) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

1. A számléptető gombok és a hangerőszabályzó gombok külön vannak egyébként? (Vagy ha egyben vannak akkor hosszú lenyomásra nem léptet? :F )
2. Ott az EUI-ban sehogy nem lehet megjeleníteni, a gyorsbeállítások a bal hardveres gomb egyszeri megnyomására hívhatóak elő.
3. A régióbeállításoknál. ;) (Azt nem tudom most megmondani merre van, mert nincs nálam aureeel ROM-os telefon. :( )
4. Az első két kérdésre a választ nem tudom, jó kamera alkalmazások az "Open Camera", "Footej".

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6674) Zirowe válasza Racecam (#6673) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Most tesztelgettem, a play/pause tobbszori nyomogatasaval lehet leptetni, a lepteto meg fixen hangero.
Mindegy, majd megszokom. :)

Koszi a valaszokat.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6675) mckangi válasza gonorrea (#6658) üzenetére


mckangi
senior tag

Nekem is ugyanez a gondom, ez sajnos a legutolsó gyári rom 023s hibája (én azt használom).
Mivel még rootolva sincs a telefon, még törölni sem tudom a gyári böngészőt, még letiltani sem tudom.

Más :

Ha van még itt valaki aki gyári romot használ, attól kérnek tanácsot. :

Be lehet azt valahol állítani, hogy ne csak adott telefonszámot, hívást lehessen blokkolni, hanem a privát számmal kijelzésére kerülő hívást is lehessen blokkolni?

Sajnos idáig ezt egy külső programmal kell megoldjam, de nem szeretném ezt meg állandóan a memóriában tartani, hogy zabálja az akksit, meg a ramot. Másként viszont nem blokkol, mert a telefon kilövi.

Aureel gyári alapú romja nem tudom mennyire más, ott sincs ilyen lehetőség?

[ Szerkesztve ]

Poco F3

(#6676) Racecam válasza mckangi (#6675) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem tudom, mi az az ok amiért a gyári ROM-ot használod még mindig, de így külső hívásblokkolót kell használnod, ha a privát/ismeretlen számokról jön hívás és azokat akarod elutasítani. Szerintem egyébként a custom ROM-okban sincs ez másképpen. Vagy valamilyen más híváskezelő, vagy kifejezetten hívásblokkoló alkalmazást kell letöltened. Szerintem.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6677) szitaati válasza mckangi (#6675) üzenetére


szitaati
aktív tag

Szia!

A 026S az utolsó gyári ROM, de a 23S jobb volt. Egyébként nem tudok megoldást én se a problémára egyelőre. Igazából ez a 026S se rossz, de a 23S jobb volt akksiban, meg stabilabbnak érződött. Egyébként én így is elégedett vagyok, az akkuidő kielégítő, melóban is bír 2 napot, legutóbb a Balcsira töltő nélkül navigáltam, 3 óra kijelzőidő mellett merült 50%-ra. Ez szerintem nem rossz.

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#6678) mckangi válasza Racecam (#6676) üzenetére


mckangi
senior tag

Nekem a gyári rom tökéletesen megfelel. Sajnos ahogy olvasom itt a hozzászólásokat gyakorlatilag mindegyik custom romnak több olyan hibája van, amivel én nem akarok foglalkozni, elviselni.
A gyári romban nekem az alapértelmezett böngésző letiltásának a hiánya, illetve más böngésző alapértelmezetté tételének a hiánya ami fájó.

Azért nem lenne rossz a főmenü -> Phone Manager -> Harassment filter -> calls menüjében egy ilyen ismeretlen hívó fél tiltása. Itt mindenféle időre, naptárból, még névre is lehet akár hívást, sőt még sms-t is tiltani. Talán még a hívó szeme színére is lehetne szűrést beállítani, de ismeretlen vagy magánszámon hívó felet nem lehet tiltani. :) Ez vicc.
Más telefonokon alap.

Marad a külső progi sajnos.. :O

(B)szitaati(/B) :
Igen sajnos én is észrevettem, hogy ez a 026s nem az igazi, szerintem nem is hivatalos. Utoljára mikor néztem még a gyári hivatalos weboldalon sem volt fent. Ez szerintem egy béta rom, ezért is talán nem lehet az alapértelmezett böngészőt megváltoztatni.
Azóta lehet megjelent hivatalosan is, de nem érdekel, azon agyalok, hogy visszarakjam-e a 023s-t.

[ Szerkesztve ]

Poco F3

(#6679) Racecam válasza mckangi (#6678) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Értem, Te tudod...

De az biztos, hogy az általad itt olvasottakat érdemes azért egy erős szűrőn keresztül olvasni, mert jelentős többségük "user error". Az is biztos, hogy a custom ROM-ok jelentősen többet tudnak, mint a gyáriak, legtöbb esetben nagyságrendekkel meghaladják azt.

De ahogy kezdtem: Te tudod. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6680) szabage


szabage
tag

Sziasztok!

Letöltöttem aurel v16 stable-t https://forum.xda-developers.com/le-max-2/development/rom-small-eui-5-9-aurel-battery-t3524531 -ről. Ahogy leszedem az Eset módosult Android/Triada.EV trójai-t jelez.

Másnál is van ilyen?Csak fals riasztás lenne vagy nézzek utána?Vki vmi info?

(#6681) Rozmika válasza mckangi (#6675) üzenetére


Rozmika
tag

Nálam Aureel rom van és ott úgy be lehet állítani a blokkolást, hogy ha hív valaki, akkor a híváslistába megnézve a blokkol opciót adom meg. (hosszan nyomom a képernyőt a blokkolandó bejegyzésen - ekkor jön elő egy menü)

(#6682) fehermokus válasza szabage (#6680) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Valószínűleg a telepítő csomagba rakott Magisk nem tetszik neki.

(#6683) lehem


lehem
tag

Sziasztok!

Már régen jártam itt.

Azoktól kérdezném, akik több romot is kipróbáltak, hogy most melyiket ajánljátok.

Régebben már volt Lemax 2-m, akkor aurel, Mokee, RR, AOKP 7.1.2 romokkal próbáltam.

Megköszönöm, ha adtok ötleteket.

(#6684) sd6 válasza fehermokus (#6651) üzenetére


sd6
tag

Pár nap híján fél évnél tart a garis javítás :W Botrány komolyan, support meg kb csak a sorry sablonokat nyomja :(((

(#6685) fehermokus válasza sd6 (#6684) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Sajnos ismerős a helyzet... Nekem spemallos a teló és Spanyolországba kellett visszaküldeni. Ők kiküldték Kínába. 5 hónap volt mire visszakaptam. Ja a doboz, töltő, meg ilyenek nem jöttek vissza. Több, mint 5 hónapja könyörgök nekik, hogy adják vissza, de láthatóan nem foglalkoznak a dologgal.
Ja mikor visszajött a teló, volt rajta egy jó nagy horpadás a hátulján. Az akksi meg tönkre ment rá két hónapra... Mondtam nekik, hogy mi a szitu, azt írták, hogy tegyek rá másik rom-ot, aztán jó lesz. Írom nekik, dehát kinyomta az akksi a kijelzőt, mert fel van púposodva. Erre nem is reagáltak. Aztán szóltam tibcsi0407-nek, hogy járjon már az érdekemben, arra adtak egy RMA számot, meg hogy küldjem vissza Kínába. Persze, az apjuk f@...t, majd megint várok rá 5 hónapot. Rendeltem egy akksit, aztán kicseréltem. Kemény 3,5eFt volt, meg 2,5hét türelem... Ja és azóta rendben van a teló...
A supportos dumákat már fejből vágom én is. Egyszer megkérdeztem Cherryt, hogy tudna-e nem sablon szöveget írni, arra azt felelte, hogy nem igazán... Szóval személyes az egész :). De legalább őszinte volt...

[ Szerkesztve ]

(#6686) mckangi válasza Rozmika (#6681) üzenetére


mckangi
senior tag

Sajnos ezzel az a baj,hogy ha Privát number ,hívószám nélkül kapok hívást, azt sajnos az általad írt módszerrel nem lehet tiltani, mivel nincs hívószám,nincs mit letiltani.Már próbáltam.

Próbáltam létrehozni egy "Private number" nevet a telefonkönyvben, de szám megadása nélkül nem lehet elmenteni.

Poco F3

(#6687) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

ÜDV. Mennyire szutyok ebben a telóban az akksi? Nagyon merül az RR rommal. Aureel romja használható már? Hogy telepítsem hogy ne indulgasson újra?

(#6688) fehermokus válasza ->Raizen<- (#6687) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Átlagosnak mondanám az akksit, a Sanyi S8 is 3 óra SOT-t tudott a teszten, az meg itt is összejön.
Ha nem akarod, hogy Aureel romjával újrainduljon, akkor Performance módban kell felrakni. Nem sokkal rosszabb a gépidő, de ekkor nem kapcsolja le a magokat és nem indulgat újra.

(#6689) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Aurel rom után most 3 napja rr van a telón.
Bár úgy tűnik, hogy tovább bírja az akksi, szerintem csak én használtam kevesebbet a telefont.
Viszont éjszaka meglepően sokat merül repülőgép üzemmódban.
Volt két kifagyásom is eddig kijelző bekapcsoláskor, jellemzően akkor, ha kikapcsolt kijelző mellett történt esemény és mellette aktív volt egy másik program (pl: ment a zene és jött egy mail).

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6690) Racecam válasza Zirowe (#6689) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Melyik RR ROM-ot tetted fel? :F
Mert szerintem a 13/07 "Darkobas" kerneles eddig messze a legjobb. Nem feltétlenül akkuidőben, de úgy nagyjából minden másban. A "BlackScreen" kenelekben szinte mindig van valami elcseszett bug... :U

#6688 fehermokus: Nem kérdezni akarta, hanem kijelentette rosszallóan, csak el lett szerintem kefélve a mondat végi írásjel. Elég régóta van ilyen telefonja ahhoz, hogy ezt ne kérdezze, hanem kijelentse. :)

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6691) Zirowe válasza Racecam (#6690) üzenetére


Zirowe
nagyúr

RR-N-v5.8.3-20170731-x2-Official, külön kernelt nem raktam fel hozzá, ahogy nézem ebben blackscreen van alapból.
Mindjárt kipróbálom. :)
Bár szerintem inkább akkuidőre kéne gyúrnom.

Az elején még fc-vel elszállt a kamera előlapi videózáskor, de most már nem csinálja.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6692) Racecam válasza Zirowe (#6691) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Igen, az "BlackScreen" kerneles, van is rá panasz jócskán. A gyári kamera app valószínűleg el fog szállni, pláne ha felbontást próbálsz váltani, vagy zoomolni.

Akkuidőben szerintem aureeel ROM-jánál nem találsz jobbat, egyszerűen tudomásul kell venni, hogy ennek a telefonnak az akkuja ennyit tud és ez bizony elég halovány teljesítmény. Nyilván egy ilyen teljesítményű procit, ekkora felbontású kijelzőt etetni kell...

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6693) Rozmika


Rozmika
tag

LeTV LeEco Le Max 2 X821 szürke érkezett a Spemall-hoz 4/32-es 186$-os áron, akit érdekel... B20-at is tudja.

(#6694) Octi válasza Zirowe (#6691) üzenetére


Octi
aktív tag

A 13/07 verzió tökéletesen működik. Az utána jövők sajna fagyogatnak ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#6695) ->Raizen<- válasza Racecam (#6690) üzenetére


->Raizen<-
veterán

EMBER! Kérdeztem. Szerintem pihentesd kicsit a fórumozást, elhiszem hogy kezd megártani a meleg. Peace.

(#6688) fehermokus: Főleg az akku minőségére lennék kíváncsi, mondjuk nem sok olyan embertől olvasni akinek púposodott volna eddig. A meleget kevésbé bírja nagyon belassult minden, már nem olyan pörgős, a kamera is baromi lassú lett meg a face, scrollozás. Gondolom visszavesz a SOC az órajelből.

[ Szerkesztve ]

(#6696) Zirowe válasza Racecam (#6692) üzenetére


Zirowe
nagyúr

kern-omni-darkobas_x2 --> bootloop, pedig volt wipe dalvik/art.

mokee7-25.05-kernel --> ez viszont felment.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6697) Fezoka válasza Octi (#6694) üzenetére


Fezoka
tag

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nem túl sikeres a 07.31-i frissítés. Fagyogat, az akku idő se lett jobb. Visszatérek én is az előzőre.

(#6698) fehermokus válasza Rozmika (#6693) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Meg hozzájön 25USD szállítás, amit szintén érdemes figyelembe venni :).

(#6699) fehermokus válasza ->Raizen<- (#6695) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Nekem nem lassult be a teló, pörög rendesen.
Az akksi azért púposodott fel, mert a szerelésnél valószínűleg meg lett sértve. Alapvetően egy jó fajta akksi, de láthatjuk ha vmi 100%, mint a Sanyi Note 7-ben, akkor bajok vannak vele. Piszkálás nélkül még nem olvastam, hogy valakinek tönkrement volna.

(#6700) Rozmika válasza ->Raizen<- (#6695) üzenetére


Rozmika
tag

Nekem eddig nincs problémám az akkuval. Szerintem megfelelő. Mondjuk én hanyagolom a gyorstöltést és lemerítem 20% alá mielőtt tölteném. Nálam így 2 napot szokott bírni (illetve nem teljesen 2 napot, mert reggel leveszem a töltőről és csak másnap este kell újra töltenem - legyen másfél nap) A meleget bírja, az új mókolt romokban van az, hogy egy bizonyos hőmérséklet felett visszavesz a teljesítményből. Beállítás kérdése. Az akkuk sajátossága, ha nem használod és nagyon lemerül vagy túlmelegszik, illetve egy idő után is elkezd púposodni. Másik telefonokban, okos órákban, RC modellekben is láttam ilyet. Gondolom a fent említett telefon 5 hónap gariztatás alatt nem igazán volt megfelelően töltve és így az akku tönkrement, felpuffadt.

#fehermokus - viszont ha még él a kupon akkor a szállítás szinte ingyen van :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.