Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) ZoliZeeZoli


ZoliZeeZoli
csendes tag

Illetve volt korábban egy Error 7 hibaüzenetem csak közben újraindítottam a telefont.
Arra meg ezt találtam [link]
Komolyan ez lenne a megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#9002) ZoliZeeZoli válasza Magiboy (#9000) üzenetére


ZoliZeeZoli
csendes tag

kivettem, semmi változás. :(

(#9003) Magiboy válasza ZoliZeeZoli (#9002) üzenetére


Magiboy
tag

Próbáld meg a legfrissebbel

[link]

[ Szerkesztve ]

Legyen hitetek szerint

(#9004) Magiboy


Magiboy
tag

Vagy próbálj felrakni mást pl [link]

Ennek van a leg jobb telepítője

Legyen hitetek szerint

(#9005) ZoliZeeZoli


ZoliZeeZoli
csendes tag

megpróbáltam vele RevengeOS-2.2-Pasta-OFFICIAL-x2-20190331-1601
ugyanaz: error 7
Én a gyári 6.0 ról indultam, tuti egyből mehet rá ez így ?
vagy tuti nem számít hogy az enyém x821 es és nem x820-as?

bolyongok a zavarosban.... :(
...teló meg "fél" tégla...

(#9006) ZoliZeeZoli válasza Magiboy (#9004) üzenetére


ZoliZeeZoli
csendes tag

Az normális, hogy kb 2x akkora a mérete mint a RevengeOS-é?
Inkább olyat tennék fel, amiben nincsen sok "felesleg".
Na jó egy próbát megér hogy elindul-e, megpróbálom...

(#9007) Magiboy válasza ZoliZeeZoli (#9005) üzenetére


Magiboy
tag

Elméletileg mehetne rá Én stabilan az aurelo romját használom az is 6os de néha megnézem az ujjakat simán települnek.Nem lesz tégla.Probáld megformázni a meghajtot

Legyen hitetek szerint

(#9008) Magiboy válasza ZoliZeeZoli (#9006) üzenetére


Magiboy
tag

Az gyári rom ból aurelo csinálta egy magyar srác számomra még mindig az a legjobb

[ Szerkesztve ]

Legyen hitetek szerint

(#9009) detroitrw válasza ZoliZeeZoli (#9006) üzenetére


detroitrw
addikt

Ha verziót frissítesz akkor kötelező szokott lenni hogy teljesen ki kell pucolni a telót (Dalvik, rendszer, gyorsítótár, adat), és csak utána mehet rá a frissítés (akár több verziót is átugorva).
ill. amit még szoktak ajánlani, hogy a legutolsó twrp legyen fent

(#9010) ZoliZeeZoli válasza ZoliZeeZoli (#9006) üzenetére


ZoliZeeZoli
csendes tag

Na megérte ez az egyedüli telepítő, ami valóban elindult, települt is. Ami még mindig szívfájdalmam, hogy nem zoom-ol a kamera homályosak a képek. Valaki ötlet?

De legalább most már van valamilyen rendszer a vason, köszönöm az eddigi segítséget mindenkinek :D

(#9011) detroitrw válasza ZoliZeeZoli (#9010) üzenetére


detroitrw
addikt

hanyas twrp-t használsz?

(#9012) ZoliZeeZoli válasza detroitrw (#9011) üzenetére


ZoliZeeZoli
csendes tag

3.1.1.1.1 cuoco, Na de felment a RevengeOS 0204-es verziója, a megoldás tényleg az volt, amit a [videoban] is linkeltem, hogy ki kell törölni az "updater-script" első néhány sorát. :D

(#9013) detroitrw válasza ZoliZeeZoli (#9012) üzenetére


detroitrw
addikt

használd a legutolsó official twrp-t s nem kell módosítgatni a dolgokat ...

(#9014) ZoliZeeZoli


ZoliZeeZoli
csendes tag

Tudom, sokadszorra vagyok porondon, de ismét a segítségeteket szeretném kérni.
4 napon belül 3 OP rendszer volt a telefonon (1. eredeti 6.0.1 es EUI5.8, 2. Legújabb Aurél, 3. Revense OS 3.31 (jelenleg is)) es egyiken sem müködött a kamera zoomja.
Ti találkoztatok ezzel a jelenséggel? Van rá megoldás?
Szerintetek ez hardveres
(Visszaküldős) vagy szoftveres hiba?

Köszi Zoli

(#9015) dilajoska1 válasza ZoliZeeZoli (#9014) üzenetére


dilajoska1
őstag

Szia. Nem a kamera focusra gondolsz? Nem fokuszál közeli dolgokra, homályos lesz a fotó. Mert a telefonon nincs optikai zoom tehát a digitális zoomnak működnie kéne.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#9016) ZoliZeeZoli válasza dilajoska1 (#9015) üzenetére


ZoliZeeZoli
csendes tag

Szia, igazad van, rosszul fogalmaztam. A fokusz az ami nem működött egyik oprendszerrel sem. Ez lehet hardveres hiba, vagy valaki találkozott mar a hibával, javítható valamivel?

(#9017) dilajoska1 válasza ZoliZeeZoli (#9016) üzenetére


dilajoska1
őstag

Olvastam hogy pár embernél előfurdult. Ez sajnos hardveres hiba. Eliveg a kamera modult kell benne cseréltetni. Aliexpressen beírod hogy Le Max 2 Camera module + Le Max 2 Camera lens cover és onnan tudsz hozzá rendelni.

A cserével náluk próbálkozz [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#9018) detroitrw válasza ZoliZeeZoli (#9016) üzenetére


detroitrw
addikt

nézted a beállítások/rendszer/LeEco Settings menüt?

(#9019) Csóró™ válasza detroitrw (#9018) üzenetére


Csóró™
senior tag

+1

Beállítások / Rendszer / Speciálison belül Leeco Extras: Itt a Focus Fix-et be kell kapcsolni.

(#9020) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Legújabb RevengeOS.
Előlapi (szelfi) kamerára hogy tudok váltani?
Hátlapi megy... (Meg eddig ment, mindenhol, minden Op-on, most ezen nem. :( ) Megoldás? Vagy mit kell nyomni?
Vicc, hogy vmi mindíg "elszáll".
Ami jó, nem jobb lesz, hanem cserélik, s elromlik...
Aureel-ba ment play-ről minden. Előző Revenge-be Play csomó game-t, progit meg se talált, mondván nem kompatibilis a hardverrel. Ok, frissítem Revenge-t, most megy minden "nem kompatibilis". Erre a kamera gyíkoz.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9021) ZoliZeeZoli válasza detroitrw (#9018) üzenetére


ZoliZeeZoli
csendes tag

Igen megnéztem, ki be kapcsolgattam semmi változás. Újabban azt csinálja, hogy néhány másodpercre beremeg a kép (gondolom próbál fókuszálni szerencsétlen) aztán abbahagyja és ugyanúgy életlen. Találtam róla egy felvételt pont ezt csinálja.

(#9022) Bajgunar válasza Bajgunar (#9020) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Nah.
Felraktam "szelfi" kamera progit. Nem találom, nem lehet megfordítani a kamerát! :O
Töröltem, újraindítottam a telót. Jééé!!!! Megjelent a kamera forgató ikon! :) Tükör szelfi, minden van! Király.
Kérdés: Jobb felső sarokban az a "Portré" ikon? Az csak dísz? Vagy az mire van? Mi célt szolgál? Mert nem lehet sehogy aktiválni/bekapcsolni. Csak szürke...

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9023) detroitrw válasza Bajgunar (#9020) üzenetére


detroitrw
addikt

Attól függ milyen progit használsz, én rendszerint a gcam vagy footej-t használom, de az új gyári progiba is lehet váltani: klikk

Igaz, hogy én nem játszok így arról nem tudok semmit se írni, de azon kívül nálam minden okés (kb. kívétel nélkül az összes revenge OS fent volt a telómon, az utóbbi fél évbe kifogástalan volt nálam az összes verzió)

(#9021) ZoliZeeZoli

Anno volt flash-elhető (twrp-ből) kamera fix, esetleg még azzal próbálkozhatsz
de ajánlanám ha még nem tetted meg akkor a legújabb twrp-t használni és azzal csinálni egy tiszta telepítést

ha ezek se segítenek akkor szinte biztos a hw hiba

(#9022) Bajgunar
A ... részbe van külön funkciója akkor szövegesen kiírja, hogy abba vagy :))

[ Szerkesztve ]

(#9024) ZoliZeeZoli válasza detroitrw (#9023) üzenetére


ZoliZeeZoli
csendes tag

Szia Köszönöm a segítséged ismételten.:)
A telefonom nincs rootolt állapotban. Ez a cuoco-s twrp-t a korábban már beszélt összefoglalóból töltöttem le. És itt van egy kérdésem. Letöltöttem X820_TWRP_RECOVERY_ADV_TOOL_V10_CUOCO92 na de ez nem csak egy recovery.img hanem egy tool, ami egy buta "dos-os" felületen ADB-n kommunikál a telóval és felmásolja a kiválasztott recoveryt.
Mindenki mondja hogy cseréljem le a legfrissebbre a TWRP-t.
Oké de hogyan, ha nincs rootolva?
Arra gondoltam, hogy ebbe a TOOL-ba berakom a legfrissebb TWRP img-t átnevezem -valamelyik már meglévő- img nevére. És lefuttatom.
Ez így működhet? Vagy van valami egyszerűbb megoldás ?

(#9025) detroitrw válasza ZoliZeeZoli (#9024) üzenetére


detroitrw
addikt

twrp-t lehet twrp-ből frissíteni :U
A telepítés fülbe van olyan opció, hogy képfájl telepítése s így beveszi az img-t :K

(#9026) Bajgunar válasza detroitrw (#9023) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Igen! Az az. Az az ikon nekem nem volt ott!!! Azt hittem a "portré" ikonnal fordítom meg. De neem. Feltettem progit. Amiben van kamera fordító ikon. De nem reagált... Mind1. Újraindítottam, s megjelent az az ikon! Juppiii.
De h az a "portré" ikon mi? Arra nem jöttem még rá. Pedig már mindent végignyomogattam.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9027) ZoliZeeZoli válasza detroitrw (#9025) üzenetére


ZoliZeeZoli
csendes tag

Sikerült, csak eddig nem mertem :D
Köszi.

(#9028) Csóró™ válasza ZoliZeeZoli (#9024) üzenetére


Csóró™
senior tag

Ha még nincs rootolva, érdemes twrp-ből magisk-et feltenni... A twrp-t meg a Play áruházból letöltött twrp appal is lehet frissíteni.

(#9029) szimla65


szimla65
aktív tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.Több hónapig Revenge OS-t használtam,most AOSP Extended van fent.Azt vettem észre mind a kettőnél,hogy nem működik a proximity senzor.Teszteltem a szenzort működik,tettem fel olyan profit ami működteti azzal is jó volt.Ha felveszem a hívást és a fülemhez teszem nem alszik el a kijelző,ha el veszem nem kapcsol be.Ugyan ez a helyzet a flip -toknál is.
Tapasztalt valaki hasonlót.

(#9030) Sanyesz.


Sanyesz.
őstag

Egy ideje "kiöregedtem" a ROM csereberéből. Most megválnék az X822-től és tennék fel egy frissebb rendszert, mint a jelenlegi EUI V17 by aurel (kéretik nem mosolyogni!).
Ez csak Android 6.0.1, a biztonsági frissítése 2017. szeptember 5. (!) :Y
Melyik a mostani ROM-ok közül az, ami stabilnak mondható és nem kell kétnaponta manuálisan frissíteni?

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#9031) detroitrw válasza Sanyesz. (#9030) üzenetére


detroitrw
addikt

Revenge OS

első lépésnek frissíteni kell a twrp-t

(#9032) Sanyesz. válasza detroitrw (#9031) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ez teljes magyar lokalizációval rendelkezik? Akinek átadom telefont, nem tud angolul. :N

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#9033) detroitrw válasza Sanyesz. (#9032) üzenetére


detroitrw
addikt

Vannak benne speciális beállítások amik angolok
ha az alap bállításokat nézzük akkor olyan ~95% -osan magyar
ha belevesszük a speckó menüpontokat akkor ~92%-os

ha ért a kütyüzéshez akkor van annyi angol tudása hogy a maradék 8%-ot megértse
ha meg nem ért a kütyüzéshez akkor nem is fogja érdekelni mi is az :))

(#9034) Sanyesz. válasza detroitrw (#9033) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Felraktam Revenge OS-t. Még lehet szokni.
A kezdőképernyőn alul a Google keresőt és fent a fix naptárat nem lehet eltüntetni? Ha felrakom az óra modult, abban is van dátum.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#9035) detroitrw válasza Sanyesz. (#9034) üzenetére


detroitrw
addikt

Nem tudom lehet e törölni mivel nova launchert használok :U

(#9036) Sanyesz. válasza detroitrw (#9035) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Az alap laucher-rel nem lenne baj, de ezt a két dolgot jó lenne a kezdőképernyőről törölni.
Azt is fél óráig kerestem, hogyan lehet kikapcsolni, hogy ujjlenyomat olvasás után ne kelljen még PIN kódot is megadni. :)

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#9037) Fezoka válasza Sanyesz. (#9036) üzenetére


Fezoka
tag

A legutóbbi fissítésnél (20190414), ha jól tudom, került lecserélésre a pixel launcher a revenge launcherre, ami majdnem ugyanaz, de nem mindig működik jól.
A dátumot, időjárást a beállításainál ki lehet kapcsolni a "At a glance" pontban. A keresőt nem találtam meg, de azt már megszoktam ott. :P

(#9038) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Aki a legújabb RevengeOs-t használja az esetleg ki tudná próbálni hogy a játékok hogy futnak rajta? Mert a legújabb RevengeOs-eken nagyon szaggattak a játékok, pl. a Real Racing 3 vagy az Off the Road. Az OmniRom-on meg vaj sima.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#9039) Bajgunar válasza Sanyesz. (#9034) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Ha megtudod, alul hogy lehet eltüntetni a keresőt, írd már meg pls. Szeretném én is eltüntetni.... Mert zavar, s nem tetszik. Meg nem is használom.
Novemberi verzióban, 1129 nem volt benne. Minek lett odarakva? :O Legalább el lehetne tüntetni....

Kérdés:
Ha rootolva van teló, s lefrissítem a rendszert, miért szedi ki a root jogot?

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9040) detroitrw válasza Bajgunar (#9039) üzenetére


detroitrw
addikt

Miert nem hasznalsz kulon launchert?

Frissites utan mindig telepitsd fel a magisk-et (vagy amivel rootoltad) s akkor megmarad a root

(#9041) Sanyesz. válasza detroitrw (#9040) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Az normális, hogy a Revenge OS töltés után alvó módban egy éjszaka 15%-ot merül? :Y
A korábbi EUI alapú ROM-nál is sokalltam a 6-8%-ot, de ez annak is a duplája.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#9042) Csóró™ válasza Sanyesz. (#9041) üzenetére


Csóró™
senior tag

Nem.

(#9043) detroitrw válasza Sanyesz. (#9041) üzenetére


detroitrw
addikt

Erre így nem lehet túl sok mindent mondani, fel kellene tenni valami monitorozó progit ami figyeli az eseményeket, milyen programok aktívak és hasonló ...

Lehet valamelyik dolgozik/figyel a háttérbe :F

(#9044) ssgk


ssgk
aktív tag

Legújabb stabil rom ?

(#9045) ssgk válasza ssgk (#9044) üzenetére


ssgk
aktív tag

Mármint ami bevált nektek :)

(#9046) Csóró™ válasza ssgk (#9045) üzenetére


Csóró™
senior tag

RevengeOS , vagy AEX.

Mind a kettő élhető ROM, kellően stabil és megy aminek mennie kell.

[ Szerkesztve ]

(#9047) ssgk válasza Csóró™ (#9046) üzenetére


ssgk
aktív tag

AEX ről még nem hallottam van aki használja ? Lehet bepróbálkozok vele.
Sok ideig eleinte couco-t használtam, majd elkezdtem kísérletezni más romokkal. egy ideig használtam aureel -t most egy fél/egy éves revenge rom van, csak a couco hoz képest sok hiányosságot észlelek. Apróságok de pl.: hiányolom a dolby atmost meg nem is áll kézre annyira, pedig már be van lakva nem az a gond, nem tudtam megszokni...

[ Szerkesztve ]

(#9048) detroitrw válasza ssgk (#9047) üzenetére


detroitrw
addikt

revenge-re is van dolby (vagy) bár nem tudom minek mert egy rakás ...
inkább akkor viper4

(#9049) ssgk válasza detroitrw (#9048) üzenetére


ssgk
aktív tag

Igen pont az a baj hogy egy rakás... de bekapcsolva van és nem tudom kikapcsolni mert nincs fenn a telón
(igen ez ilyen lehetetlen dlog xD ) de nincs fenn, se semmi hasonló de a hang térhatása meg az auto lever nagyon erősen jelen van ami magas hangoknál zavaró. és ezért lenne praktikus ha fen lenne mert akkor tudnám be/ki kapcsolni.

Ja külön ezzel ne vacakoltam hogy felrakjam rá...

[ Szerkesztve ]

(#9050) Csóró™ válasza ssgk (#9049) üzenetére


Csóró™
senior tag

Ha felrakod, amit detroitrw linkelt, akkor már ki tudod kapcsolni ;]

Amúgy írtad, hogy "most egy fél/egy éves revenge rom van". Tedd fel a legújabbat, az "fél/egy évvel" több fejlesztést tartalmaz, mint a mostanid, lehet megszereted.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.